Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
15. dec 2009

..veji a preco by si mu akoze nemala dat po zadku? ved uz je dost velky a aj Matus dostane po zadku, ked robi zle a nielen raz!!!

Ale akurat som si dnes vsimla, ze to u neho nezabera, ale nieco ine..vysoky hlas, ked na neho zakricim ako dnes..robil zle, tak som na neho skrikla a ostal civet na mna ako obareny, ze co sa deje...a potom sekal dobrotu.

vejinka
15. dec 2009

u nas ani krik nepomoze...je cely po mne ja ako mala som bola hrozne zla...a toto je moja kopia..a posledne dni pozerame knizku tehotensku a hovorim mu ze tam teta ma v brusku babatko...a odvtedy mi skace po bruchu a stipe ma 😠

annie13
15. dec 2009

aj Branko dostane po zadku ked je uz zly, vecer s nim bolo na nevydrzanie, vsetko rozhadzoval, len do okna by liezol,tak aj dostal po zadku

annie13
15. dec 2009

jaj tak cakam na matersku lebo ucet je cisty 😀

jana.hcsba
15. dec 2009

aj ja cakam - a este ked dostaneme navyse peniazky .... 😀

jana.hcsba
15. dec 2009

no ked tak pozeram asi som jedina, kto nepecie 😀 .

mna to nebavi, u nas pecie mamicka. a ak nie, tak bude sestra - ta jej aj teraz pomaha a ja budem varit 😀 😀

jana.hcsba
15. dec 2009

no spime !!! ja utekam navarit 🙂

zabavka
15. dec 2009

Ahojte baulky.Chcem vás poprosit, ked budete mať čas, ja viem že toho neni nikdy vela 🙂 možte sem napísať výšku a váhu vašich zlatíčiek.Ja mám pocit, no teda viem že moja malá/velká sa vymiká normálu.
Dnes máme 15m a to má 87cm a 14kg 😝

winona24
autor
15. dec 2009

rodičák mne osobne prišiel na účet už v pondelok.....

zábavka dĺžku neviem (nosíme veľkosť 86) a váha 11kg

ka3n
15. dec 2009

ahojte..tam rodicak mi dnes dosiel 🙂 jupí a maly mi dnes spal iba 50 min..otras..teraz ideme kamoske tak sa tesim..ozvem sa vecer..
My mame tiez 11kg, velkost 86 je nam tak akurat, nosime teda 92 a 98.

timotej
15. dec 2009

Ahojte ja som mala dnes rušnú noc vracala som jak divý pes do 4 do rána. Včera som zjedl kúsok údeného mäsa a celú noc som všetko vyvracala čo som za ten den pojedla takže dnes si musel mm zobrať dovolenku a venovať sa malému lebo ja som ničoho nebola schopná. Mama hovorí že to môže byť výrus ale ja si myslím že to je z toho mäsa. Fúj ešte sa zotavujem lebo som slabá ako mucha. 20 rokov mi nebolo tak zle.

claudinka
15. dec 2009

Ahojte mamule, zajtra sa Vas posnazim docitat, nemala som vobec cas ☹ ☹ a teraz sa zase idem venovat malemu.. zajtra ideme ockovat to povinne ockovanie, tak nam drzte palceky 😵 😵 poobede sa zajtra ozvem, ako sme na tom, bodaj by prespaaal cele poobedie 😵 😵

vejinka
15. dec 2009

ahojte kocky keby ste ma teraz videli tak stite od smiechu...mam rukavice specialne na usb aby mi na ruky nebola zima..normalne hreju a este mam na nohach tiez papuce ktore su na usb a hrejuu..konecne mi nebude zimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.19173
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.17299
takto to vyzeraaaa ( to su presne tie veci)a super hrejuuuuuuuuu

ka3n
15. dec 2009

veji a to ti prosim ta naco je ? vy doma nekurite?

vejinka
15. dec 2009

ale kurime..lenze mne je pri pc hrozne zima..a toto je moj vianocny darcek ale nevydrzala som sa nan kukat takze uz som pokablovana 😀

silwietta
15. dec 2009

veji to kto mal takyto napad?

vejinka
15. dec 2009

moj drahy muz..ked ma videl denno denne ako sa klepem pred pc ked ulozim maleho na nocny spanok rozhodol sa mi pomoct 😅

vejinka
15. dec 2009

inak keby sa dalo tak v tom aj spim...aspom v papuckach urcite by som rada 😀

silwietta
15. dec 2009

keby som to nevidela, tak ani neuverim, ze take volaco niekto vymyslel/vyrobil

luciankasebastianko
15. dec 2009

ahojte veji aka sranda to som ešte nevidela 😀 super 😀 idem čítať

annie13
15. dec 2009

ahojte babenky
zabavka my mame cca 83 cm v nemocnici nas merali, vaha 11,2
rodicak prisiel wow, aj pridavky bezala som to teda minut, ale co som vyviedla 😀 no popucili by ste sa
bola som na poste, zaparkovala som pred postou, isla na postu a idem do auta, stlacam dialkove nic, neodomklo volam muzovi placom ze co sa s tym stalo ze ani klucom to nejde ze dialkove v kuse svieti ze mi je zima na brucho ze co mam robit atd 30 min mi to tam trvalo, kazal mi tocit klucom ze zamrzol asi zamok ze do strany a spat ze to povoli
a zrazu za mnou len velky krik bolo uz skoro 5 tam Pani a vy co robite to je moje auto????
ja som odomkynala cudzie moje stalo o jedno auto vyssie, uplne take iste bolo, skoro som sa od hanby prepadla, strasne, asi 10x som sa mu ospravedlnila, ze on uz registroval nase auto ze mame rovnako po Zvolene, jeho zena sa tak smiala
mne tam skoro brucho odmrzlo, no pekne

ka3n
15. dec 2009

veji...myslim, ze by boli lepsie teple papuce, ponozky a hruby sveter...nejako mi to nereze 🙂)

evitkamalicka
15. dec 2009

annie ty si expert 😀

evitkamalicka
15. dec 2009

aj podla mna su tie papuce a rukavice riadna hlupost....staci ponozky, papuce, pripadne deka na nohy a hotovo

vejinka
15. dec 2009

annie 😀 😀 😀 😀 😀 sa tu smejem ...joj si maleho zobudim

evicka1
15. dec 2009

ahoj kocky
no teda zabavka mas velku kocku. my mame 11kg a nosime 92
jooj dnes som prezila soki jak prasa- Hugo si behal po chodbe a ja debil som zabudla ze som tam nechala autosedacku. no a on sa rozbehol ze do nej skoci aj sa mu to podarilo , no ono sa to s nim prevratilo a rovno hlavou do roha steny a hned vedla boli zatvorene dvere tak ked dostal supu od steny tak ho to hodilo do dveri. no myslela som ze mam mrtve dieta ☹
no z papulocky mu tieklo neuveritelne, no dufam, ze nemame ziaden otras ani nic podobne. teraz uz spinka no furt chodim pozerat ci dycha... boze som to ale matka 😒
no teraz vyzera jak nejaky jednorozec-s hrcov a modrinou cez cele celo 😅

vejinka
15. dec 2009

evit..spavam v ponozkach najhrubsich ake mam doma...ale ked maleho ulozim spat tak som v pyzame a v ponozkach a v hrubych papuciach a aj tak mrznem...a teraz nie..takze podla mna to taka velka blbost zasa nieje.. 😵

evitkamalicka
15. dec 2009

pani veji ty si teda riadne zamrznuta, ja spavam bez ponoziek v kratkom pyzame, bez zapnuteho radiatora

ka3n
15. dec 2009

ved ja tu aj teraz sedim bez ponoziek na parketach, kratke gate a kratky rukav na pyzame..a neni mi zima..

Veji treba trosku otuzovat, aj seba aj maleho..