Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
26. máj 2009

claudi, rano sme boli v petrzke kusok od technopolu, na obed pri konikoch a poobede v praci v 115 a odtial sme precupkali na nivy k manzelovi do prace... som chcela skocit aj do medickej zahrady ale bolo tak teplo ze som radsej ostala dlhsie u nas v praci a skocila som na jeden miting 😀

winona24
autor
26. máj 2009

ty si fakt slépka ka3n....viac k tomu nemám čo dodať

kamilka12
26. máj 2009

ka3n - možno odveci otázak...od kedy si tu na koníkovi píšeš s nami? 🙂

vejinka
26. máj 2009

ale ale...zienky moje draheee podajte si ruky a ideme dalej 😉 takymto stylom bude na larione smutno ked sa vsetky rozhadate..uvedomujete si to? ako sa asi zatvarite ked sa uvidite na zivo a par dni pred tym si tu skoro oci vyskriabete?

takze stalo sa a stava sa ze sa mylime..nuz prizmurime oci..pripadne aj obe..a nezastavujeme mame spozdeniiii 😉

luciankasebastianko
26. máj 2009

baby kašlite už nato, lebo sa budem bať napisať aj čiarku ☹ annni čo ti to ta svokra nakoniec kúpila v tom Lidli? 😲 veji ten malý je teda čistá kópia 😀

winona24
autor
26. máj 2009

olla že tvrďas..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja...taká mäkkota....ja som už skončila..... 🤐

ahoj veji

ka3n
26. máj 2009

kamilka, co mas s tym aky problem, ze odkedy? ja si tu pisem uz hodne dlho, odkedy to tu zacalo.

win, skoda, ze nemas krajsi slovnik..pise sa sliepka..

winona24
autor
26. máj 2009

ale ja tu nikomu neškriabem oči....klíííd....heheh....ja už som na túto tému skončila.....

vejinka
26. máj 2009

lucia...uz som to ukazovala celej rodine a neveriacky krutia hlavami ako je to moznee 😀

winona24
autor
26. máj 2009

ale ty si slépka

vejinka
26. máj 2009

win...metafora 😉

katavinka
26. máj 2009

Winona, zdá sa, že sa tu nikto ani nemôže k tomu vyjadriť, lebo ho hneď odsudzuješ 😒

winona24
autor
26. máj 2009

meta čo????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eweny
26. máj 2009

Dobry vecer dievcata 🙂

ollako
26. máj 2009

veji ja som to tiez pozerala fakte neuveritelne 😉 aj ja som si to skusila spravit, ale nejako mi to nejde 😒

vejinka
26. máj 2009

ale no...poznete toto?:D bélá slépka čérné vajco znésla? 😅 tak sa hovori u nas okres NZ 😀 😀

ka3n klidek asi je blbje polozeny mesiaic alebo co ze sme takeee...sme taaake akeeee sme...pojaseneeee poblazneneeee sme takeee ake smeee 😉

winona24
autor
26. máj 2009

katavinka....ale jasné,že môže....a ja nikoho neodsudzujem....veď Vy ste sa do mňa všetky pustili len za to,že som ja na niečo napísala názor....

baby ja sem chodím už dlho...niektoré poznám aj osobne...a veľa krát ste mi pomohli a podržali ma...preto sem chodím.....

ka3n
26. máj 2009

veji, ja s tym nemam problem sa po hadke pozriet niekomu do oci..aj hadky patria k zivotu. Len ja ked sa hadam, tak si davam pozor na slova a nikoho skaredo nenazyvam a neurazam, aby ma to potom mrzelo.

Vies veji, alebo aj ine baby..ked ma uz raz Win zazvala slépkou, tak nech si to mysli, mne je to jedno..tym som vsak nestratila odvahu pozriet sa jej do oci, ale tym som stratila chut byt jej kamaratkou. Nezhodli sme sa, ale takto by som ju ja neurazila..vies.

dadadulka
26. máj 2009

😲 😲 no teda teda mamičky... 😲 neveriacky žasnem nad niektorými príspevkami... 😲 😲

zuzana1710
26. máj 2009

koksoooo tak toto som tu vyprovokovala??ale to som vobec nechcela..

maminky uzatvaram to a n ehadajte sa..sem tam nezaskodi aj vymena nazorov....aspon to tu neni take suchopadne..no ale dost.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamil,ja som bola do 18.30 vonku.boli sme akutrat tak na pol hodku doma a to na papanie..som uplne KO.boli sme na pivco v medic cafe. 😀 😀 😀 😀mala je hotova jak loksa a uz chrni...

winona24
autor
26. máj 2009

veji ty ma vždy zaručene pobavíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eweny
26. máj 2009

To co tu vidim?..super zabava tu prebieha 🙂

anickaajanko
26. máj 2009

ollako preco mate ten nahradny kocik

prebime to tu

lucinka nic ako vzdy
vraj mi cely den volala na mobil tvrdila manzelovi
ze nevedela vybrat
ja som tam bola hned rano no hroza veci

prebalovacia taska tam bola krasna ale to bola draha aby mi ju kupila 😀

vejinka
26. máj 2009

zuz...pletana potrestaj sa 😀 😀 😀

kamilka12
26. máj 2009

zuzi - 😀 tak to ste pekne dlho potiahli 😉

BABY..MOŽME SPRAVIŤ HRUBÚ ČIARU A PÍSAŤ SI O NORMÁLNYCH VECIACH? 😉 😉 😉

ollako
26. máj 2009

aj ja chcem, aby mi to spravilo tu fotku a nejde mu to 😠 😠 😠 do kelu
anickoa ja som reklamovala moj kocik, preto mi dali nahradny 😉

vejinka
26. máj 2009

win...no dnes som uz myslela ze nesplnim normu 😀 😀

winona24
autor
26. máj 2009

ka3n urazila si ma viac ako si myslíš....huuuu...a ani dnes nazaspím,keďže nechceš byť moja kamoška....

zuzana1710
26. máj 2009

veji,idem do kuta na hrach klacat aspon na pol dna..STACI??

kamil,no ale som uplne hotova z toho slnka..mala mi uz nespala vonku vobec..ale zato teraz zalomila skor..asi by som tak mala chodit stale s nou von. 😉

vejinka
26. máj 2009

dobre kocky...svokor caka kedy ho pustim tak ho nejdem natahovat ze pisem ked nepisem...teda pisem ale uz dopisujem a idem ja do periniek..uff ale dnes perinu pacnem na muza lebo v noci sa mi ani dychat neda co je tak teplo..a vcera sme nemohli obaja spat a ze co robis? potim sa ako svina 😀 😀 😀

tak dobru noc kocky draheee mam vas rada aj ked sa hadate 😉