Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
29. máj 2009

ja uz mam vypnutu telku claudi... a ze na plne... a zajtra dva fokle pod ocami... 😎

johnie
29. máj 2009

radsej mi najdi nejaky fajnovy sportak...

claudinka
29. máj 2009

ok ja sa lucim hihi

johnie
29. máj 2009

ja taky... bruuu

kamilka12
30. máj 2009

Krásne upršané sobotné ráno

sme hore od 5.40 .. čo k tomu dodať 🙄

rony253
30. máj 2009

dobre rano, kamilka my sme Vas predbehli, Sara sa zobudila o 5.30.......... ledva zijem

rony253
30. máj 2009

uz je unavena, na oci ledva vidi, ale bude len revat, dnes mame super zamrncany den, a este k tomu prsi, a ja asi dostanem kramy, takze som dnes od rana vytocena.

kamilka12
30. máj 2009

Dnes ráno som dala Martinovi prvý krát toto mliečko s kašou v krabici:

http://www.dojcenskavyziva.sk/content.aspx?page...

veeelmi mu to chutilo 🙂

Už je tiež unavený, len si šúcha očká a mrnčí ale chcela by som, aby vydržal aspon do 8.30 lebo bude mať rozhádzaný celý deň 😒

kamilka12
30. máj 2009

No fajn...odkvecol pri pití čaju...idem si k nemu ešte lahnút..

bubinko83
30. máj 2009

dobre ranko,aj u vas je take krasne počasie?

ollako
30. máj 2009

caute tak my sme asi rekordmani vstal o 5:20 a celu noc sa budil po 3/4 hodine, max.po hodine, takze som total K.O. nastastie teplotu uz nemam, ale bradavky v katastrofalnom stave...ja neviem , ci su to dalsie zuby, alebo len vymysla, teplotu nemal, tak asi sa nenakazil 😕 ...tak uz fakt neviem, ci mam malo mlieka a on je hladny 😖 uz som zufala, caj odmieta, zeleninu s maskom odmieta, odmieta vyzivky, vsetkeho zje len par lyziciek a dost, akurat zjedol tej krupicovej kase, co mu dala mamina...uz kaka tak akoby mal mesiac... nemam s nim zajst k lekarov?i, inak vyzera spokojne, usmiato 😅

rony253
30. máj 2009

no olla, skus aspon doktorke zavolat, alebo tam chod a nech mu zoberu krv z prsta ci ma dost zeleza, lebo v MM je velmi malo a preto musia papat veci kde je zelezo. ked vsetko odmieta, ja by som sa asi poradila s lekarkou.

jana.hcsba
30. máj 2009

dobre ranko! 😠
tak to mame pocasie? a my ideme k svokrovcom na zahradu. som sa tesila, ze bude fajn a toto no katastrofa ☹ 😠 .
my sme spali clkom dobre az od druhej papa kazdu hodinku. 🙂
no uz 3 dni cez den spime len 1 hodinu - chuda moje asi zubky a pocasie!!!!

winona24
autor
30. máj 2009

krásne upršané ránečko.....

ollako
30. máj 2009

rony veru asi jej v pondelok zavolam, no sice dnes zjedol krajec chlebika s masielkom a dokonca vypil par glgov caju, dala som si ho k sebe, ze ho idem nakojit, ale dala som mu flasu do ust a napil sa , ani velmi neprotestoval 😅 ... no a maleho som ulozila chvilu hulaka a teraz si rozprava, dufam, ze zaspi bradavku mu do ust nedam, lebo ta bolest je strasna 😖
...my zatial nemame uprsane rano, ale zamracene

vejinka
30. máj 2009

dobre rano tiez sme spali na pitel...hruza ale konecne zspal tak dufam ze aspom do jedenastej potiahne

sm sa dobre nasmiala ze :zajtra dva fokle pod ocami
heheh nuz claudi ma asi vsetko dovolene a na plne gule telka zjavne maleho lubka nezobudi 😉

rony mala je krasna...fakt sa dost podoba s Erikom.. 😉 a tie misticky co ma tu zltu na kociku mame aj my z DMka 😉

vejinka
30. máj 2009

u nas sviti slnko jako prase... 😀

zuzana1710
30. máj 2009

ahojte..\

kamil,ja som skusala malej dat to mliecko bananove a ani za svet ho nechcela..tak som ho vypila ja a som sa dobre z neho pos.... 😀 😀 😀 😀 dnes by sme chceli ist na otvorenie kupaliska na sihot..nepojdete??a kam sa chystate na MDD?my by sme chceli ist do CENTRA.

vcera som pozrela ten film KOLISKA.cisty psychac.fuj aj som sa bala...v tom o 00.30 mi prisla sms a ja mam vybrovanie,tak som skoro z koze vystrelila a tam sprava-citujem:"dnes poobede mi zomrel otec" ja som sa skoro posrala od strachu..no som ledva zaspala.. 😕 😕 😕 😨 😨

malej varim obed-broko,karfi,mrkva,kuracie prsia,hazulkove stuky a pohanku...na ranajky mala marhulu,banan a jogurt..

veji,zavidime vam slniecko..tu je zima a tma-zamracene ☹ ☹ ☹

vejinka
30. máj 2009

nuz aj tu sa prave zamracilo...a kosa mame aj my...maly je hore musim utekat

zuzana1710
30. máj 2009

hazulkove struky-fazulkove struky... 😀 😀 😀 😀

ollako
30. máj 2009

baby mate niektora skusenost s calgelom na zubky?

perlab
30. máj 2009

ahojte,
zuzi a teraz cez víkend je kde akcia k mdd? myslím v nitre. v centre je tuším v pondelok, to my ideme plávať, takže bude romika unavená.
inak super počasie, lepčie už ani byť nemôže 😠

perlab
30. máj 2009

oli, ja ho mám, keď išli prvé zúbky som ho občas dala, ale či zabral ... ?????

kamilka12
30. máj 2009

V Centre niečo v pondelok má byt? My sme plánovali íst do parku...no možno aj do Centra pojdeme..

A kedy spravíme to NR stretko? 🙂 Ja by som navrhovala v parku pri zelených žabkách (znie to ako tajná šifra 😀 ) a kedy?

johnie
30. máj 2009

ranecko...
olla aj my sme ho mali teraz mame dentinox... ja jej to natieram ked sa napapa, dam jej caj a potom pretrem gelom... ale predtym ako ide spinkat...

johnie
30. máj 2009

idem pracovat... 😎
pekny dnik, aj ked uprsany... hlavne ze je 😝

perlab
30. máj 2009

31.5.2009 14,30 hod.

mesto Nitra
Medzinárodný deň detí
V nedeľu 31. mája 2009 popoludní sa Mestský park na Sihoti zmení na rozprávkovú krajinu. Od 14.30 hodiny sa roztočí zábavné popoludnie plné hier, súťaží, prekvapení a sladkých odmien, ktoré budú v réžii Mesta Nitra a Centra voľného času Domino v Nitre.
Svet detskej fantázie otvoria mažoretky I.NIMA, ktoré pôsobia pri CVČ Domino Nitra. K atrakciám popoludnia bude patriť program Dotkni sa tanca, ktorý pôjde v réžii Štúdia tanca z Banskej Bystrice. Ponúkne alternatívne predstavenie súčasného tanca pre deti s veselými kostýmami a rozprávkovým drakom.
Od 15.30 do 17.30 hodine si deti budú môcť pozrieť ukážky techniky Ozbrojených síl SR. Ako bonbónik si vychutnajú ukážku dolapenia páchateľa. V tomto čase bude po mestskom parku premávať Nitriansky expres. Od 16.15. hodiny sa môžu všetci účastníci osláv MDD tešiť na Pirátsku odyseu, po 17.15 hodine začína hip hopová škola tanca v podaní nitrianskej tanečnej skupiny All For One a ukážky karate v podaní Karate Kachi. V rámci osláv MDD sa budete môcť zapojiť do súťaže Na kolesách proti rakovine.
Podrobný program si prečítajte na plagáte k tomuto podujatiu.


TO BUDE NáTRESK, EšTE Väčší, ako každú nedeľu.
kami, ideš tam?

perlab
30. máj 2009

ideme sa uspať, zatiaľ pá

kamilka12
30. máj 2009

hmm..31.5. neviem či pojdeme...skor som chcela íst 1.6. Ale možno sa tam poobede behneme pozrieť...to tam bude teda ludí..fakt 😨

zuzana1710
30. máj 2009

perla,ano v centre je v pondelok...a tiez sme rozmyslali,ze zajtra pojdeme na mdd do parku,ale tiez som si povedlaa,ze tam to bude o drzku a mala z toho nic nebude mat..uvidime..mozno pojdeme.

kamil,tiez v centre bude program pre deticky...
a to stretko by sme mohli dat...ale ci sa to podari,tak to je otazne...ja urcite autobusom nepojdem a mohla by som do parku,len ked bude od nas niekto doma aby ma tam hodili..alebo peso... 😝 😝