Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
31. máj 2009

ja som tiez tak rozmyslala, ze upeciem ale dam aj upiect, eweny a mas uz niekoho v ziari kto pecie take pekne detske v ZV to nieje nic moc

zuzana1710
31. máj 2009

win,ty chces doma robit potahovanu tortu??aj ja som nad tym rozmyslala,ale netusim kde kupim na to matros a aj sa toho trochen bojim...ja som malej vybrala tuto tortu a na tu si netrufam..

eweny
31. máj 2009

Anicka,na uvitanie sme davali upiect,bola fantasticka..ja som chcela potahovanu marcipanom..ale teraz budem chciet nejakeho macka,alebo ine zvieratko..myslim,ze uz budu mat aj nejaky vzorkovnik,vtedy este len zacinali..

anickaajanko
31. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2274 Zuzka tu su aj tie cukriky z ktorych sa to da, neviem ci aj do fialova ale do ruzova iste a aj tak by to bolo pekne, ale nie si narocna to vyzera dost tazko, ja sa zmozem spravit asi ten korpus medvedika kedze mam formu potiahnem to tymi modrymi smolkami a par kvietkov a uvidime

winona24
autor
31. máj 2009

chcem zuz...ale tak na začiatok niečo ľahké...tá je krásna,ale na to by som si ako na prvé netrúfla....

chceš matroš????

http://www.cukrarskepomocky.sk/produkty/

máš ho mať

winona24
autor
31. máj 2009
anickaajanko
31. máj 2009

Eweny a maju aj net stranku, ja by som si aj do ziaru isla vziat ak by stala za to

winona24
autor
31. máj 2009
rony253
31. máj 2009

este ste tu?

zuzana1710
31. máj 2009

anicka,no pozerala som to z tych cukrikov...neviem ci by som to zmakla...asi to tiez necham na odbornika...do roka mame este 3 mesiace,tak mozem porozmyslat.. 😝 a s tou farbou,tak to je uplne jedno..len nech je dievcenska...

win,no zda sa mi taka zlozita...ale tiez som pozerala milion tort a tato sa mi najviac pacila...no ten matros popozeram..dikes za stranku..

zuzana1710
31. máj 2009

win,nejdeeee

eweny
31. máj 2009

Anicka,to uz neviem..musim zistit 🙂

winona24
autor
31. máj 2009
eweny
31. máj 2009

Zazelam vam dobru noc,idem uz do postele..maly sa mi s placom v noci budieva,lezie mu zubok..

kajkas
31. máj 2009

Ahojte, este niekto nespi? 🙂

zuzana1710
31. máj 2009

win,Chyba: Adresa sa nenašla

anicka,to tvoje ide 😀

winona24
autor
31. máj 2009

😨 hmmm

zuzana1710
31. máj 2009

ewe,dobru nocku..skus tie homeopatika..zaberaju..paaa

rony253
31. máj 2009

ja idem spat, len odpavedam vejinke a miriam: Sarka sa potom ukludnila, nakojila som ju a spinkala. Sedeola som v obyvacke pri babyfone a nesiel, ja som ju zacula nahodou, to je vazne materinsky instinkt, aj telka bezala a aj tak som ju zacula, keby som tam sedela este pol hodinu, tak neviem, co by bolo, ani radsej nemyslim. ale doteraz to fungovalo 8 mesiacov na kazdy suchot a teraz ten babyfon zlyhal, tak som ju bozkavala, az som mala slzy v ociach, moje zlatino. Ale to len v postielke sa tak budi, ked je pri mne spi aj 5 a viac hodin v kuse, bez zobudenia. a to iste cez den, v postielke je hned hore a na posteli spi aj hodinu a pol. babeny dobru noc, ja este netortujem, ale dam ju urcite urobit. neviem ako by som ju vyzdobila, az taka expertka nie som.

zuzana1710
31. máj 2009

kajkas,ahoj..teba som tu dlho nevidela..mas sa??maly poslucha/?

eweny
31. máj 2009

Zuzi,napis mi prosim ta nazov tych homeopatik,zajtra ideme na poradnu,tak sa stavim aj v lekarni..dakujem 🙂

anickaajanko
31. máj 2009

Zuzka, kukala som album lebo v pase nemas kolko ma babo a mala je neskutocne krasna, ten obrazok 1 mesiac, to je ako pohladnica, a tie v tej satke, no velmi je pekna, boze dufam ze aj my budeme mat raz dievcatko

zuzana1710
31. máj 2009

ewe,chamomila vulgaris 15 ch.presne takto si ich musis pytat...uzivaju sa 5 guliciek 3 krat denne.popripade len pred spanim...ja davam roztopit do vody.zatial komu som ich poradila a kupili si ich,tak zabrali...a volala som aj homeopatovi,ze ci nemozu uskodit,ked ich malej davam uz vyse mesiaca..povedal,ze ked aj 10 rokov non stop ich budem davat,tak nebudud mat ziadne vedlajsie ucinky..tak som v klude...a viem,ze zaberaju u nas na milion percent 😉

anickaajanko
31. máj 2009

eweny aj my ich pouzivame

kajkas
31. máj 2009

Ahoj Zuzi, dakujeme mame sa vsetci vyborne 🙂 Dnes sme oslavovali narodeniny, moje a psove 🙂, tak sme mali rodinnu oslavu, maly bol z tolkych ludi taky rozkokoseny, ze sme ho uspavali ale dve hodiny, tak som znicena... a inak poslucha, ale len, co chce... 🙂 a Vy so Zairinkou?

zuzana1710
31. máj 2009

anicka,dakujemeee..potesilo..mala ma 9 mesiacov aj 3dni. 😀 hadam sa vam zadari aj babizna..budeme drzat so zairinkou palce 😉 😵

anickaajanko
31. máj 2009

kajkas, tak to bolo dobre, moje a psove 😀

kajkas
31. máj 2009

anickaajanko 😉