Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zuzana1710
23. jún 2009

natas,ja tak striham tiez..pustim jej bebe tv a to ani nedycha a tak jej striham aj na rucickach aj na nozickach...v spanku sa to uz nedalo..stale sa zobudila..

euffra
23. jún 2009

baby, mojej malej sa vcera podarili prve samostatne kroky bez drzania, asi tri 🙂
a este stale nic nechce papat ☹
som z toho nestastna, muz vravi, ze nech nerobim paniku, ze sa chyti, ale ked ona uz ma o chvilku devat mesacov a vobec nic nepapa ☹

eweny
23. jún 2009

euffra, tak to je super..nejako sa to tu rozbieha s krokujucimi babatkami 🙂

mne Petko stale zdokonaluje techniku plazenia, a obcas sa da aj na styri, ale nepohne sa..odkukal asi od deticiek na stretku, ze sa da pohybovat aj tak 🙂

eweny
23. jún 2009

siwie, ano..ano..zaspievaj..horsie ako ja to byt urcite nemoze 😀

natasa8
23. jún 2009

zuzi.. mozno ju boli hlava ale moze mat aj nieco s uskom ... fakt neviem

eufra.. ona urcite raz zacne papat. Ale verim ti ze sa trapis.
Co hovori vasa doktorka ? Ja by som mozno trvala na tom, aby jej urobila krvny obraz, ci malej nechyba zelezo alebo nejake vitaminy... mozno jej mliecko naozaj este staci. Ved mala je neuveritelne sikovna - chodit v deviatich mesiacoch 😵 😵

natasa8
23. jún 2009

no moja mala sa naucila postavit ku gaucu, tak sa tam vzdy vystvera, chvilu sa hra s dialkovym co tam najde a potom zacne jacat lebo uz nevladze a chce ist dolu. No ja som myslela ze ju necham potrapit - ved ked sa dostala sama hore nech sa nauci aj dole, ale po chvilke kviku ju zlozim. To zacne revat este vacsmi a postavi sa tam zase....

A takto stale dookola...

zuzana1710
23. jún 2009

euffra,nelam si hlavu..presne viem o com pises..trpezlivost ruze prinasa...bola som uz z toho sediva a dr som sa postazovala,ze uz nevladzem..nic nechcela..dr povedala,ze za ziadnych okolnosti ju nemam nutit a mam jej dat do rucicky lyzicku a nech sa s nou zoznami a pohra...tak som to skusala a o tyzden ako keby utalo a papa ako keby som jej nikdy nedala papat.doslova ma svoj zvuk na nieco,ked jej to velmi chuti..takze pohoda,klidek a tabacek,,

eweny,Petkovi sa to raz podari...ja som napriklad naucila malu stvorkovat tak,ze ja som stvorkovala a ukazovala som jej techniku ako sa pohnut a ona opakovala a na druhy den stvorkovala o 106. 😀

natas,robi to uz tyzden..myslela som si,ze ju bolia uska od nausniciek,ale asi to nebude tak..bojim sa,ze co mi povie doktorka..moze to byt aj tym,ze stale pada na hlavicku.a riadne modriny ma.lebo ona nehladi a pusta sa hlava nehlava ☹ ☹ ☹

misik
23. jún 2009

ahojte dievcata,
zuzi aj moj maly to robieva a hlavne ked je unaveny a chce spat alebo myslim, ze aj zo zubkov si stale babre uska a sticuje sa, ale ako pise natas moze ju aj usko boliet, ale to by ti asi dost plakala lebo to je dost bolestive pre nich
natas idete von? my sme mali ist na ockovanie, ale tecie mu taky ciry soplik a kycha tak dr povedala, ze pockame co z toho bude alebo nebude

silwietta
23. jún 2009

zuzi, moze ju boliet usko... alebo hlavicka... skus jej dat paralen cipok to je aj proti bolesti...mne to odporucil doki po ockovani, ze mu mam dat ak by plackal a vyzeral nervozny ze ho moze aj hlavicka boliet z toho a ze ten paralen zaberie aj proti tomu...

natasa8
23. jún 2009

misik.. chcela by som poobede okolo pol druhej - druhej. Ak nebude liat ako vcera, drobny dazd mi nevadi....
Vy pojdete ?

zuzana1710
23. jún 2009

misik,ona to robieva hocikedy..nie stale,ale vsimam si to casto..a velmi si brhli nostek..ako ked si brhli ocka,tak aj nostek..aj to robieva Marko?

silwietta
23. jún 2009

inak aj Misko spravil vcera si jeden a pol kroka sam, ale potm hned padal ako zelena hruska, som ho musela chytat 😀

natasa8
23. jún 2009

zuzi.. a nemoze mat v usku upchaty ten mazovy kanalik? Vraj sa to babatkam obcas stava ze sa zacne tvorit viac mazu... ak je to uz vyse tyzdna, chod radsej k dr.... 😒

misik
23. jún 2009

natas ja idem teraz kym neprsi lebo po obede idem do prace tak sa vytesujem lebo doma mi uz sibe

zuzana1710
23. jún 2009

silwi,davala som jej panadol...pomaha jej iba pri zubkoch.ale zeby ju bolela hlavicka tak dlho??ako som pisala,robi to uz dlhsie..v utorok mam poradnu,tak sa na to opytam... 🙄

zuzana1710
23. jún 2009

natas,no to netusim.ako to mam zistit?

u nas leje.chcela som ist na postu a kupit plienky..no asi nikam nepojdem..tma je jak o 21.00 vecer 😠

natasa8
23. jún 2009

nas barometer od rana hlasi ze bude svietit slnko - tak som zvedava... Ak nie, pojdem ho reklamovat 😀
Mne mala teraz spi, potom jej budem musiet varit obed.... dufam ze nieco zje, lebo posledne 2 dni uplne odmietla obedovat ☹

misik
23. jún 2009

zuzi presne to iste, a od vcera sa aj spara v nose, ale idu mu zuby tak to je z toho lebo nema mu co ine byt a viem ked mna boli zub tak to citim po celej hlave

misik
23. jún 2009

natas ked sa vratim a nahodou by svietilo 😎 tak sa ozvem ci ste este vonku. Moj tiez nic nechce, len ho kojim posledne 2 dni tak asi sa na stretku dohodli.

zuzana1710
23. jún 2009

misik,aj malej sa tlacia zubky a tusim az 4.tak mozno to je naozaj tym..si ma upokojila trochen..ale pre istotu sa opytam aj dr,ci je to normalne.

natasa8
23. jún 2009

misik.. OK 😉 Ale ked sa pozriem z okna tak to skor vidim na tu reklamaciu 😒

misik
23. jún 2009

opytaj a napis potom alebo ak nezabudnem spytam sa ja lebo mali by sme ist na ockovanie do piatku.

zuzana1710
23. jún 2009

misik,my ideme az v utorok.cize presne o tyzden..ok..opytaj sa aj ty a som zvedava co povie vasa dr a co nasa. 😝

eweny
23. jún 2009

zuzi, opytaj sa na to doktorky, u nas v bytovke je jeden rocny chlapcek a nedavno si stale chytal uska, az si ich tak dlanami zatlacal, tak isli k doktorke a zistilo sa, ze ma v uskach vela mazu, sa mu to tam upchalo..museli ist k usnej a ta mu odtial zevraj vytiahla take guce mazu ako fazule..

vejinka
23. jún 2009

ahojte maly mi uz zaspinkal...a ja som si spomenula ze dnes mame vyrocie svadby 2 roky 😉

silwietta
23. jún 2009

veji aj ty si junovka? my mame 2-he vyrocie svadby o tyzden...

no a samozrejme prajeme vsetko naj 😉

momoyka
23. jún 2009

ahojte, pekny dnicek

my mame dnes 9 mesiacikov 😉

zalame vsetko naj podobnym oslavencom, ale aj maminam a oteckom oslavencom..

vejinka
23. jún 2009

silwi veru...23.6.2007 som nacisto stratila rozum 😀 😀 😀

vejinka
23. jún 2009
https://vimeo.com/3848577

mozte si kuknut 😉

vejinka
23. jún 2009

ej az sa mi slzy tisnu do oci 😅