Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
24. jún 2009

zuzi - veď práve..presne o tom som si čítala, ako písali mamičky, že horší pohľad ako je pohľad na vlastné dieťa ako sa preberá z narkózy ešte nezažili..presne to klepanie sa a to všetko okolo toho..infúzie a tak.. 😔 Jeeeej, by ste prišli nás pozrieť? Ako si ma teraz potešila 😅

eweny
24. jún 2009

perla, no my uz nezaspime a dokonca ma nenecha uz ani lezat..hned chce ist z postele prec a robit zlotu..takze nemam na vyber 🙂

skrecok
24. jún 2009

Ja som už dva krát bola v celkovej narkóze a keď som sa zobudila, tak som už chcela piť, rozprávať sa a chodiť. 😀 Ale vážne, ja si tiež vôbec neviem predstaviť u malého...a taktiež mu vysvetliť, že nedostane papať. Ja by som tak plakala. Musíte byť silné, keďže ide o zdravie malých.

eweny
24. jún 2009

baby, inak dost tazko to v poslednej dobe znasam..nejak do psychicky na mna dolieha, som podrazdena, nervozna..mam toho vsetkeho plne zuby a potom to prenasam aj do vztahu, za vsetko sa hadame..

anickaajanko
24. jún 2009

Branko sa zobudil teraz od polosmej tak celkom fajn
Skreci asi mas pravdu ze to bol ten vykyv teplot a ja som to este dorazila klimou aj ked jemnou 1 ☹ 😒 Riskovi vsetko dobre, tak on mal predlzeny pobyt, 😉
Romanka uz bude mat 10? kočka mala dufam ze druhe budeme mat take zlate dievcatko
Kamil je mi smutno uz len ked to citam, Branik je narodeny 4teho tak budeme na Vas mysliet den predtym

kamilka12
24. jún 2009

ew - už je doplaču aj mne ☹ Keď si maloho Peťka predstavím ako plačkal na stretnutí a to plačka iba tak..lebo bol mrzutý a možno nevyspatý...už to bol pre mňa ľútostivý pohlaď ako tak zlato trucoval 😅 Ja mám dosť keď Martinovi brali krv z hlavičky...a nie ešte keby mu robia to čo Peťkovi. Ale...presne ako si napísala..je to pre jeho dobro a pomožu mu tým, tak to treba nejako hrdinsky zvládnuť.

No idem ja pozrieť či už malý hajám, Juraj išiel za nim a mám pocit, že ho dal k nám do postele...neviem ako ho preložím..nezvykne spávať s nami..

Prajem dobrú noc všetkým a detičkám prajem, nech sa rýchlo uzdravia 😵

eweny
24. jún 2009

skrecok, ved to..byt silne..len mne akosi sily dochadzaju..mam teraz take blbe obdobie..ale to bude dobre..pozbieram sa, musim..ved ked si spomeniem na ine, chore deticky..tak mozem byt stastna, ze mame len takyto problem..

kamilka12
24. jún 2009

ew - presne tak 😉

anicka - možte na nás myslieť rovno toho 4.9., lebo 3.9. máme nastúpit a 4.9. ho operujú.. 😒

Už ozaj ideeeem, dobrúú

skrecok
24. jún 2009

Perlab, mám aj spoločnú fotku s vami, ale je čiastočná 😒 . Pošlem všetky dobré fotky kde ste aj vy, ktoré máme.

eweny
24. jún 2009

kamilka, no on sa to tak velmi vie hnevat a trucovat 🙂 no nic, musia to ti nasi krasni synacikovia zvladnut a my s nimi..prajeme dobru nocku..

eweny
24. jún 2009

a este som chcela..Petko ma 10,5kg..takze za posledne 3 tyzdne nic nepribral a ani neschudol..vaha sa mu vobec nepohla..

perlab
24. jún 2009

no ja som už mala narkózu, spinál a raz ma uspali tak, že mi pichli iečo do žily a to bolo najlepšie, to som sa potom po prebudení rehotala a trepala samé blbosti, to bola taká dáka náladovka 😀

perlab
24. jún 2009

my ideme na poradňu v pondelok, tak som zvedavá na to moje skidko

anickaajanko
24. jún 2009

Kami juj na nase prve narodeninky, budem sa za neho modlit, babu malu
Petko si tiez toho vytrpi

perlab
24. jún 2009

skreči, neva, že je čiastočná, hlavne, že som tam ja 😀
ostatných mám na tých spoločných

anickaajanko
24. jún 2009

Dobru nocku vsetkym

eweny
24. jún 2009

idem uz do hajan..zelam vam i babatkam dobru noc..

perlab
24. jún 2009

tak, tak baby, buďme radi, že ich máme a sú zdraví 😵
ja mám brata s downovým syndrómom, je strašne zlatý, šikovný a múdry, ale napriek tomu, že to ešte nikdy nikto od nás nepovedal, dali by sme všetko za to, aby bol zdravý

perlab
24. jún 2009

dobrú nocku aj ja prajem, pá

/ew, nezabudni o 9,00/ 😵

skrecok
24. jún 2009

Perlab, pošlem Ti ich, len ich musím zazipovať, alebo to pošlem postupne. 😉

My máme v pondelok kontrolu u rehabilitačnej, no povieme pravdu, že sme s ním necvičili 😲 😅 . A 1.7. máme poradňu, som zvedavá koľko pribral náš drobček.

Ja ešte pozerám fotky, čakám kým sa malý zobudí a potom pôjdem aj ja spinkať...

Dobrú noc všetkým prajem a nech naše pokladíky pekne spinkajú.

claudinka
24. jún 2009

aj my mame v pondelok po sto rokoch poradnu 🙂

ollako
25. jún 2009

Dobre ranko 😉
Vecer som na vas nemala cas, lebo moj drobec ma uz dva dni problem zaspinkat...asi kvoli tym soplikom. Tak vcera zaspal az okolo desiatej a ja som uz isla rovno s nim spat, potom bol hore este par krat , ale kolko presne si ani nepamatam, len raz sa zobudil s takym revom 😲 ...nechcel ani didku, lebo mal upchaty nostek , tak som mu dala kvapky a bolo lepsie 😅 ...ale je to des, radsej keby som ja mala tie sopliska, chudacik maly ☹
rano spinkal do osmej 😉 , tak si asi vynahradil to, ze vecer nemohol zapsinkat..

johnie
25. jún 2009

ahojte
kami chuda male budeme na vas mysliet
dnes idem s mamou na pedikuru tak sa vytesujem...
mala vcera zacala skripat so zubami... a cim dalej viac a viac sa pusta sama vcerajsi record 12 krokov 😎

johnie
25. jún 2009

olla nesch vam to rychlo prejde 😉

ollako
25. jún 2009

johnie dakujem
tak sofia uz takto krokuje, to je super 😵 sa mi zda, ze je prva 😅
moj maly pokrocil ako sme sa vratili zo stretka zacal sa v postielke zdvihat na nozicky ako nic, a dovtedy sa daval len na kolienka, tak teraz mame problem, ze ked ho ulozim spanok, tak sa postavi, robi to tak dva dni a ja z mam nervy 🙄

johnie
25. jún 2009

olla tak to poznam mala sa v noci postavi v postielke oci zatvorene, no mam z nej dost
myslim ze nie je prva minule tu niekto spominal tiez ze sa mu babo pusta chodit
akoze je to krasne aj mi slzy vyleteli a som pysna na nu ale to je hruza furt za nou musim cihat ze kde je,, minule bola pri hajzli a ja som ju hladala v spalni... musime kupit tie zabrany do dveri. do kuchyne mame 2 schody no konec

winona24
autor
25. jún 2009

ahojte dámy.... 😉

ollako
25. jún 2009

johnie viem si to zivo predstavit, mojho davam obcas do chodaka a to je nieco podobne... na chvilu sa otocim a on je uz prec
k tomu mame taku malu chodbu a velkanske schodiste, no keby sa tam zrubal...no radsej ani nemysliet 🤐 ...
muz sa pekne dlho chysta tam dat nejaku zabranu, ale nejak si stale mysli, ze ma este cas...asi preto, ze ho v tej chudulli nevidel este lietat 😒 , inak to riesim zavretim dveri, ale potom nema vybeh, len horsie je ked beham po dome ., tah vzdy tlacim pred sebou tak kam ide ja beriem ho zo sebou a hned zatvaram dvere.
a kedze byvame u mamy nemozem si tu nejake veci prisposobit tak, akoby som chcela..
napr.. moja mama zboznuje kvety, ma ich tu straaasne vela, ale prec jej ich dat nemozem a tak tu zavadzaju 😠 , aj kvoli miestu a kvoli malemu, nemozi ich chytat a co ked sa mu podari, raz z nich odtrhnut a zjest 🤐 ved niektore su jedovate...no ale kam by som ich aj dala...mama sa ich nechce vzdat, ved sa necudujem su fakt krasne 😅 ale je to des stale taskto striehnut, nic pri nom neurobim 🙄 ,

anickaajanko
25. jún 2009

Dobre ranko, neprsi, huraaaaaaaaaaaaaaaaaa, bezime na prachadzku

zuzana1710
25. jún 2009

ahojte...idem sa ukludnit..ja som vstala skor a som si zacala upratovat a malu som nechala spat na mojej posteli a ja mam taku blbu postel,ze ked sa roztiahne,tak na tej druhej polovici uz neni opierka a tak je tam taka medzera mezri stenou a postelou,ale davam tam vankus pre istotu..no a ako som si ja upratovala,tak som ju chodila pozerat a teraz som prisla a mojej malej nikde..hned som spanikarila a pozeram do tej medzery a ona tam a spi si dalej..ale aj tak som ju hned zdrapila..bola tam dolu hlavou a vselijak pokrutena..nechapem,ze sa na to vobec nezobudila..ani nezamrncala..teraz tu uz lieta v choditku..ale srdco mi bije este stale..lezala tam ja babika..trdlo makove to moje dite 😉