Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
13. júl 2009

Kamilka my sme tiež používali cumlík MAM a Lucka dlho nechcela z iného nič piť. Potom som raz skúsila dať Avent a krásne pila tiež tak som rada. Ale my papáme Nutrilon AR2...
Ozaj kočky skúšate dávať piť deťom aj z pohárika? My sme už skúšali párkrát, aj doktorka nám to odporučila aby sme ju trochu začali učiť a išlo jej to v rámci možností 😅

vejinka
13. júl 2009

baby mna dnes uz klepne...maly mi vobec nespal dnes..len doobedu ...neviem co s nim je a vyzera byt aj unaveny ale ked ho dam do postielke strasne reve..aj teraz takze prchaaaaaaaaaaam

kamilka12
13. júl 2009

My sme skúšali pit z pohárika s tým sosáčikom či čo to je...ale Martin z toho nevie...vie iba z flaše..on do toho pohárika fúka.. 🙄

veji - možno si Erik mení režim...a možno nejakú dobu potrvá kým sa mu ustáli...mne síce Marti ešte spáva 2 spánnky za den...ale všimla som si, že už nie je po 3 hodinách taký unavený ako býval...vydrží oveľa dlhšie medzi tými dvoma spánkami, takže čakám, že každú chvílu prejdeme na jeden...obedný 😒

zuzana1710
13. júl 2009

mame bezplienkovu metodu..malinka mi dala signal,ze ide cikat a ja debil som nevedela co to je a zrazu psssssssssssssssss na podlahu..na neeeee???beha v mojom tricku..je jak ratafak plachta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miriam24
13. júl 2009

Ahojte ... no mi hovorte o tom spanku .. dnes zaspal o 11 do 12.30 .. cely den nic .. a teraz asi pred pol hodinou zaspal ale to takym stylom ze najprv asi pol hodku neuveritelne vystrajal .. lozil po posteli uz v polospanku ale nie a nie sa ulozit .. len mrncal,vypluval cumel,stale sa pretacal,otacal a cojaviem co este .. az nakoniec `odpadol`a zaspal tak ze ked som mu zacala strihat nechtiky (vyuzila som situaciu 😝 ) tak sa ani nepohol .. no a teraz spinka a som zvedava do kedy .. predpokladam ze do takej 20.00 potom sa zobudi a bude rosabmo 🙄 ... a to idem zajtra na cely den do roboty tak som zvedava co bude zajtra vecer muz hovorit

zuzana1710
13. júl 2009

aj ja davam z pohara pit a nesmierne sa jej to paci..lebo naberie si vodu do pusinky a potom bokom ju vypusta..ohromna sranda pre nu..aj z flase normalnej uz pila..a kupila som jupika s tym sosacikom a ohromne sa tomu tesi a je to dobre,ze netecie ten sosacik..iba ked stlaci flasu.. 😀

miriam24
13. júl 2009

Zuzi .. nabuduce budes vediet .. 🙂 .. ale je super ze ti `dala vediet` .. ja to zistim hlavne pri prebalovani tak ze zrazu skludnie .. roztiahnu sa mu nosne dierky a uz cikaaaa ... ked zacne bordoviet tak tlaci 😀 😝

no a mne Matko konecne zacal pit z jedneho pohara s takym sklopnym sosacikom,z umelej hmoty nie silikonu ... uz som skusila vsetky mozne dostupne typy flias a poharov a az tento sa mu zapacil a konecne pijeee 😎

luciankasebastianko
13. júl 2009

Ahojky idem pozrieť čo je nové včera mal muž narodky tak som sa venovala 😉 a boli sme aj na kupku ale bola som sklamana naše termálne kupko už nie je teremálne voda bola studená ☹

terezicka
13. júl 2009

Naša keď ide cikať a je vyzlečená tak tiež skľudnie alebo keď sedí bez plienky tak trochu zatlačí a to už viem že plachta je mokrá 😝
Lucka z toho pohárika zo sosáčikom piť nevie, pre ňu je tam veľká tá dierka...Ale skúsim toho Jupíka Zuzi čo si písala možno sa jej to zapáči a z toho ju to bude baviť piť. Teraz pije z normálnej fľašky MAM, ale chcela by som aby sa naučila sama si chytiť fľašku a napiť sa. Teda fľašku si chytí ale nevie že ju musí aj prevrátiť aby jej niečo tieklo, lebo takto len ťahá naprázdno

vejinka
13. júl 2009

ahojte tak maly je okupany a cakame kym sa ako tak vyvetra a ide sa kojit a spat..uz mi tu na rukach odpadava ale stale ma sil mi zle robit...uz mi raz vypol pocitac a pred chvilkou vsetky okna zavrel jednym tlacitkom..nuz sikulka 😅

annie13
13. júl 2009

manzel sa tak potesil, "vazne, vazne babatko???"
a slzy mal v ociach, boli sme na veceru a tak, velmi sa potesil, zobral Branka na ruky a ze bude mat sestricku a budes sa delit ano??, no mile

vejinka
13. júl 2009

an jeej no pekny darcek dostal 😉

terezicka
13. júl 2009

Annie tak super keď sa mažel tak krásne potešil ďalšiemu bábätku 😵

miriam24
13. júl 2009

tak mne maly este stale spi .. no neviem .. dnes to vidim bez kupkania ...

Anicka .. tak super 🙂 ... si to mozete terat uzivat vsetci traja - myslim to `obdobie cakania` aj ked si myslim ze ti toto tehotenstvo prebehne rychlejsie pri Brankovi 😉

vejinka
13. júl 2009

taaaaaaaak maly uz hajuskaaaa.. 😵

vejinka
13. júl 2009

miriam aj mne xcel maly okolo pol siestej zalahnut ale zabavala som ho aby na spanok ani nepomyslel a pekne sa kupal ako zvykneme...ale oci si suchal od piatej pomaly...no ale prave tomuto som sa xcela vyhnut aby mi spal aj ked ma

terezicka
13. júl 2009

Pridala som nejaké fotky, môžte kuknúť ak chcete 🙂
Mne Lucka tiež zaspávala už od pol 6 ale sme sa išli prejsť, Marek ju niesol na rukách aby nezaspala. A vydržala, aj sme ho odprevadili do roboty, doma sa potom kus vybláznila a zaspala našťastie krásne pri jedení

vejinka
13. júl 2009

terezka vsetci traja ste zlati 😉 aj erk obcas tak zaspi...na boku 😉

winona24
autor
13. júl 2009

dobrý večer babulky.....malá mi už hajá.....aspoň myslím...idem kuk 😝

claudinka
13. júl 2009

anicka super si to vymyslela 😉 😉

winona24
autor
13. júl 2009

spí 😅

vegalogic
13. júl 2009

mne mala z tych uciacich sa poharikov nechce pit. Uz som jej kupila tusim 3rozlicne sosaciky a 2pohariky, ale nic. Najlepsie sa napije z flase alebo z mojho pohara. Z pohara uz jej to ide celkom dobre, takmer vobec jej to netecie bokom a ani pod bradou. ked je smadna, tak si flasu chyti a zacne pit, niekedy sice naprazdno ale vacsinou je to OK.
V nedelu, ked som jej davala polievku z misky, tak ju vsetku zjedla a stavu sme jej dali vypit priamo z tej misky. Pila dovtedy, kym tam nieco bol a ked zistila, ze tam uz nic nema, tak sa rozplakala ☹

vejinka
13. júl 2009

moje dieta sa zobudilo a taky rev...no a tak som ho chvilku pocicikala a potom polozila do nasich posteli a je tuhy..a nechala som ho tam

vejinka
13. júl 2009

baby kusali ste z toho vy pit??? aspom ten co mame my je otrasny z toho by som sa skor unavila k smrti ako vypila deci vody 🙄

vejinka
13. júl 2009

no malemu to slo pekne..a potom ho odhodil lebo uz nevladal 😅 odvtedy ho nexce

vejinka
13. júl 2009

aaaaaa blizi sa deviata hodina...krvave koleno este spi... 😀 😀 😀 😀 jooooooj to sme sa hrali ked sme boli maleeeeeee 😀

jana.hcsba
13. júl 2009

ahojte. tak my spinkame - dufam uz nevstane, ved bola hore od 16 hod.

no a mam hroznu migrenu - vzdy mavam pred k... . ☹ 😠

vejinka
13. júl 2009

tak pa kocky 😉

winona24
autor
13. júl 2009

no čo??? nikde nikto????

johnie
13. júl 2009

brej vecir...
co sa tyka pitia tak moja sa naucila v priebehu dvoch dni tahat... tie so sosacikom ale najprv som jej vytiahla tu zatku tam co je aby videla ze odtial tecie ... no a dnes jupik ci cappy ci co to bolo to sa jej pacilo a pila odusu
zuzi este ma tak napadlo dnes ze keby sa tak zairinka dostala z toho 55 bodoveho zapinania tak hotovy koprfild 😀 myslim ja na veci co?
dnes sme mali s muzom mensiu vymenu nazorov ohladom vychovy malej... ze ju vzdy ked zamrnci beriem na ruky, ze ju nemam rozmaznavat... ale som mu to vysvetlila ze cele dni som s nou vacsinou sama doma a ze som unavena aj z prace aj z toho neustaleho nocneho vstavania a ze mam fakt taketo malicke nervicky a radsej ju zoberiem hoppa ako pocuvat furt ten fnukot jej... ale budem sa snazit to obmedzovat 😎