Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
13. júl 2009

dobry vecer inak prajem

candy9
13. júl 2009

Ahojte, tak my sa hlasime, vratili sme sa z dovolenky, bolo supeeer, aj ked som sa trochu obavala ako to Kubi zvladne, zvladol to perfisne, velmi sa mu pacilo v bazenikoch, bola teplucka vodicka a cca 40 cm takze ked mal koleso mal ho ako choditko a behal si po bazenoch sam hore dole, no bol strasne zlatucky 🙂 Aj more bolo teplucke tak sa dalo plavat aj tam 🙂
Citala som si ako bolo na stretku, videla som aj fotky, no som rada ze Vam to tak dobre dopadlo, aj mi bolo luto, ale dufam ze nabuduce pojdeme aj my 😎
Inak nemame nic nove, stale sedem zubov, len Kubi by uz stale len pobehoval, uz ho nic okrem chodenia nebavi, ale sam samozrejme nevie tak si to odnasa moj chrbat 😒
a pridala som foto z dofci, tak ak chcete tak kuk 🙂
a pekny vecer vsetkym 🙂

eweny
13. júl 2009

dnes som sa nahodne v BB stretla s klaudinkou a jej Natalkou..bolo to take necakane a mile 🙂

zuzana1710
13. júl 2009

joh,to je jednorazova zalezitost...to zmaknem..panensky moc nesmrdi 😀 😀 😀 😀 budem si s nim celo potierat a rany 😀 😀 😀 😀

annie,tak ste si to uzili??ja by som hrozne chcela vidiet tu rakciu..fnuk..ja som nemala moznost take nieco uskutocnit...aj nasim som to tak suchopadne oznamila...cez sms-no budes babka..a ked som isla rodit,tak zase len sms-o par minut si babkou..
no haadam raz..clovek nikdy nevie 😝 😝 😝 😝

kamilka12
13. júl 2009

ahojte,

ew - ako ste pochodili?

winona24
autor
13. júl 2009

ew ako ste dopadli.....

eweny
13. júl 2009

kamilka, co sa tyka pupceka, tak zatial fajn..mame sa dojst ukazat o rok, ake to bude..ale ze zatial s tym netreba nic robit..dokonca ani prelepovat, ako mi kazala doktorka..

annie13
13. júl 2009

uprimne sa potesil, hned sa aj svagrovi pochvalil nevydrzal aj ked som mu vravela ze este nebudeme vraviet, no idem hajat, strasne som unavena,

zuzana1710
13. júl 2009

ewe,nadaaaar cica..s tebou som nemala nocnu dialogy uz ani nepamatam..hadam z cias tehu.. 😝

candy,vitaj.. 😉 😉

zuzana1710
13. júl 2009

ja idem k bugarovi do strany..uz mam na to predpoklady...ked citam co pisem,tak neni o com 😉

zuzana1710
13. júl 2009

annie,dobru noc..paa 😔

eweny
13. júl 2009

horsie sme vsak dopadli s ockami..po nekonecnom cakani sme sa dostali dnu, preplachovali mu obe ocka..ja som utekala von, ale Peto zostal s malym, hoci mu to nechceli dovolit..ale kedze on tak hrozne zle znasa ked place, ledva dycha, tak tam radsej zostal..

podarilo sa im jeden kanalik preplachnut a spriechodnit, ale ten druhy len ciastocne..aj tak to nie je vyhra, lebo sa to moze upchat znova..dostali sme kvapky na tyzden, masirovat vacky musime a cakat na zazrak..ak sa to vytrati, je dobre..ale ak to bude pretrvavat, tak mam zavolat a objednaju nas na zakrok a budu mu to nejako cez nostek vysekavat..

eweny
13. júl 2009

zuzi, no to hej..a to uz bolo poriadne daaaaaaaaavno 😉

misik
13. júl 2009

tu som ani, este som ti ani nezablahozelala, tak dodatocne gratulujem, sa tesiiim a dufam, ze mala ma pravdu s tou sestrickou. To som inac ani nepostrehla kedy mu to na stretku povedala, zajtra jej to poviem.

eweny
13. júl 2009

ze je tazko mu to uz preplachovat viackrat, kedze je dost stary na to..a zbytocne ze ho trapit, ked vedia ze to nezaberie..ak sa to nepodarilo teraz, tak uz to tak nepojde..ze bude lepsie pre neho, ked mu to urobia v anesteze..takze sa tomu zrejme nevyhneme ☹

eweny
13. júl 2009

nuz co uz, hlavne ze je inak zdravy, no nie?..a toto prezijeme..

eweny
13. júl 2009

som velmi unavena, takze sa lucim a prajem vsetkym pekne sny

winona24
autor
13. júl 2009

ew bože.......to mi je strašne strašne ľúto..... ☹ ☹ ☹

luciankasebastianko
13. júl 2009

tak idmem buvať aj ja 😵 lebo človek nikdy nevie či sa nebudeme hrať rano o 4:00 😲 Dobrúúúúúúúúú

kamilka12
13. júl 2009

juj ew..to ma mrzí..aj je mi hrozne Peťka ľúto ☹ ..Možno mu to už tentokrát pomože...a ak nie..v anestéze aspon nebude prežívat taký strach ☹

zuzana1710
13. júl 2009

ewe,to ma taketo problemy malinky???to musi byt trapenia..ja vas obdivujem a malinkemu nech vsetko dobre dopadne..ja stresujem,ked ma mala zvysenu teplotu...
ze vysekavat cez nostek..boze moj.a to preco sa mu upchapa??je to dedicne,alebo preco to ma???

misik
13. júl 2009

ew dufam, ze sa to podarilo, chuda Petko takto si s tymi ockami vytrpi. Hlavne mysli pozitivne.

eweny
13. júl 2009

jasne, mysliet pozitivne..hmmmm, len to akosi teraz nejde..

baby, jemu pri uskach normalne popraskali cievky, co tak plackal alebo co ho tak tuho drzala sestricka..ma tam fialove bodocky, snad to rychlo zmizne..

baby, dakujem..dobru noc, lebo uz nevladzem..paaaa!

zuzana1710
13. júl 2009

ew,lucia,dobru noc

zuzana1710
13. júl 2009

idem aj ja pozerat scary movie..pa pa a dobruuu

jana.hcsba
13. júl 2009

no dnes som uplne perfektna !! urobila som vsetko, co som cchela a este aj naviac 🙂

sa musim pochvalit 😀

luciankasebastianko : no tzo by bolo 😀 😀 😀

ew: ako ste dopadli?

jana.hcsba
13. júl 2009

uz som sa lucila, tak co tu este pisem ? aj ten kon mi blbne, neukazali sa mi odpovede, az teraz. tak idem spat aj konik je asi unavený ..paa

winona24
autor
13. júl 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5742821

idem už do postele...... 😀 😔 😔 😔 😔

scary movie???? bože aj mne to tu beží....ja fakt nemusím tieto parodie....no je tak stupídny humor 😅

momoyka
14. júl 2009

ahojte, to tu naozaj nikto este nebol? alebo mne blbne konik?