Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

buksy
14. júl 2009

sandalky by sa mali davat len s ponozkami... akurat ked ste niekde pri vode tak samozrejme moze byt bez ponoziek

buksy
14. júl 2009

zuzi.. skus a uvidis a viem ze aj ryzovy vyvar by mal pomoct

zuzana1710
14. júl 2009

ideme zavarat uhorky a cuketu...to neni moja parketa,ale musim...tak paa 😅

zuzana1710
14. júl 2009

buksy,ten vyvar nechcela..teraz kojim..vrhla sa jak keby nikdy nepapala...

kamil su milenee..keby viem,tak radsej kupim aj ja take..maju dobre zapinanie a aj vpredu spicku..kolko ta vysli?

kamilka12
14. júl 2009

zuzi - stáli 23 Eur...ale stále menej ako tie Chicco 😀

zuzana1710
14. júl 2009

no jasne.aj tie nase sante tak nejak stali...akurat mama mi volala,ze kupila malej topanocky do vody za 3 eurase v tescu..maju zlavy...tak som zvedava co to bude.. 😀 😀 😀

evicka1
14. júl 2009

claudi: ja hugovi davam maso dva krat do tyzdna. a zacala som pred mesiacom 😀

evicka1
14. júl 2009

zuzi: neviem ako u vas ale tu cr su lacne detske topanocky v renu.ja somm dala za essi sandalky 600 😅

zuzana1710
14. júl 2009

evi,to je dobra cena...teda ak by to bolo slov.koru.. 😀 😀 😀

ja maso davam 6x do tyzdna a raz zltok.a masko davam od 7mesiaca a zltok od 8mes

zuzana1710
14. júl 2009

musim uz naozaj ist..lebo bude ohen na streche..vypinam kona.pa 😵

terezicka
14. júl 2009

Ahojte no tak sme sa vrátli z kúpaliska, boli sme asi 2 hodinky lebo Lucka už bola unavená a tam zaspala asi na 10 minút a potom sa zobudila lebo tam bol hluk...Tak potom bola umrnčaná tak sme sa radšej zbalili a šli domov a teraz ju Marek uspáva. No a páčilo sa jej podľa mňa veľmi, najprv sme boli v malom bazéne, keď sem ju ponárali do vody, tak začala kopať nožičkami a rehotala sa pritom...Zlatá bola aj keď sme ju ťahali rýchlejšie po vode, vo veľkom bazéne sa jej tiež páčilo, aj bez kolesa jej bolo dobre keď sme ju dvíhali a ponárali do vody 😀 Som rozhodnutá že ešte určite pôjdeme, ale s Marekom, lebo s ním máme voľný vstup a načo by som mala platiť sama keď nemusím... A vonku je strašne horúco, bolo veľmi veľa ľudí ale nevadí, myslím že Lucka bola spokojná 😎

terezicka
14. júl 2009

Ja dávam inak Lucke žĺtko aj na chlebík, natriem jej maslom a dám kúsok žĺtka a pekne to papá aj takto.
Nataša vďaka za typ, uvidíme ako sa nakoniec dohodneme.
Ja do sandálok dávam aj ponožky, teda dakedy nechám aj bosé nôžky ale to málokedy. Ale do papučiek jej dnuka zvyknem nechať aj bosé nôžky lebo jej sa veľmi potia nohy...
A som kus nešťastná lebo na tom líčku sa jej ten červený fliačik zas objavil... Teraz jej to idem potierať smotanou, tú mi poradila svokra a na nete som našla že to treba potrieť na polhodinu medom a potom natrieť celú tvár krémom, tak vyskúšam, za to nič nedám

johnie
14. júl 2009

ahojte
my sme sa clapkali v nasom bazeniku a potom sme boli v obchode a mala mi zaspala po ceste domov, total ko, som ju prelozila do postielky aspon ze v dome mame chladok...
terez aj my sa chystame cez vikend na kupko, treba aby som malej kupovala aj plienku do vody alebo moze na holotrta?
aaa idem robit kym spinka... muza mam na poobednej take divne to je uz skoro rok nebol poobede 😝

terezicka
14. júl 2009

Johnie ja som Lucke dala len také maličké nohavičky, nemala vôbec pilenku do vody a som si všimla že jendo väčšie dievčatko bolo holé. Ale dve detičky mali aj tú plienku do vody, ale ja si myslím že jej nemusíš dávať...Ale ak máš doma pre istotu zober ak by náhodou niekto na to upozornil

johnie
14. júl 2009

praveze ju nemam... tak neviem ci kupit alebo nie
skusim asi najprv na to kupko zavolat, ze ci treba, ale asi by som jej dala gatky nejake keby jej nieco kakaove vybehlo 😀 😀

luciankasebastianko
14. júl 2009

ahojky super deň 😉 mám rada leto maly sa stale cvachtá v bazene potom je k.o. a to je super 😀
inak aj ja dávam 6x masko až teraz som začala davať žltok podla pokynov mudr. doteraz mal 1x čisto zeleninku a chutilo mu to viac ako keď mu dam morčacie alebo kuracie masko 😒

zuzana1710
14. júl 2009

pozavarane..chvala bohu..

mala mi prvy krat v zivote vypila 120ml vody naraz..zarobila som jej do nej tu zbrndu na hnacky smecta.myslela som,ze sa toho ani nedotkne a ona na prvy sup to stiahla..ja som len zirala... 😀 😀 😀

rony253
14. júl 2009

Ahojte rychlo vas pozdravujem a utekam este daco pokupit.
Mala prave zaspala, lebo si vynechala poobedny spanok, tak skor zalomila.
Inak ma poriadne tvrdu palicu 😀 , no vybrala som ju z vane a urobila mi rodeo jak hrom, ked sa jej daco nepaci, napne sa narovno jak struna, ani ju clovek v pase neprelomi 😀 , a zacne revat na raty, dnes sme boli poozerat nejake domace zvieratka a ked sme sli do auta ani nahodou tam nechcela ist a cirkusovala neskutocne, tak sme urobili okolo zvieratok este jedno kolecko a potom sme ju nejako dostali do auta, no horor. Vobec nechce sediet, len sa stavat, ale sama sa postavi len v postielke alebo stoji na nas ked mi sedime, co ta vystraja a ako tancuje ked pocuje hudbu, ide sa zblaznit, zacne si tlieskat no uštali by ste sa, ale to robia asi aj vase deturence, normalne sa v tomto jej obdobi vyzivam, je rozkosna. tak ja du, neskor sa zastavim. papa

rony253
14. júl 2009

jeeeeeeeezisi ze MI, pardon MYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY, taka hrubica ospravnedlnujem sa. 😅

winona24
autor
14. júl 2009

rony no my máme brutálne rovnako sa chovajúce baby...aj Natálka niekoľko dní keď počuje hudbu tak robí tany tany.....ideme sa z nej zblázniť...taká je zlatá.....

claudinka
14. júl 2009

aahojte, my sme dnes boli na otvoreni noveho MC - kokooos, tolko deticiek tam bolo, som ani nevedela, ze vo vrakuni je tooolko deti, kokso 😀 a teraz zaspavame pomaly, sme hore od 14.20 😀

claudinka
14. júl 2009

evicka 😀 😀 a co papal doteraz?

johnie
14. júl 2009

ahojte , my sme boli v zahradke... mala mi pomahala zbieerat marhule 😀
dnes ako zaspala poo 😀 bede z prechadzky tu zazvonit taky drbko rumunsky co predava somariny z tak dobre dlho drzal ten blby prst na zvonceku tak sme mali po spanku... deges...taka som bola nasrana
tak idem okupat a moze ist chrnet
nech si mozem robit

claudinka
14. júl 2009

zuzi ze smectu 😀 😀

to naozaj je len ten moj lenivy? on by furt len chodil vsade okolo nabytku alebo vsade, kde sa da stat a buchat.. ziadne tani-tani, papa, tapi-tapi, lenivy je 😒 iba vymysla, ale nic po mne nezopakuje a ked mu nadavam a ukazujem prstom ze nono, rehoce sa mi jak divy

rony253
14. júl 2009

Uz som sa vratila, win som rada, ze Sarina kamoska Natalka sa vyvija tak isto. Ze su bohovske a nasa sa smeje s pokrcenym nosom a robi take veci, ze napr. sedi a odrazu sa cela tak napne a ruky v pst a my sa smejeme a ona to opakuje, neviem co to ma znamenat, akokeby do seba dala celu svoju silu, inak silu ma jak kulturista, musim davat bacha co dviha, aby nedostala pruh. Dala som do takej tazkej misky velke jablka tazke jak svina, a ta mala koza ho tak vie tymi prstikmi chytit a normalne ho dvihne a vybere von a vklada dnu uz aj dve jablka vybrala oboma rukami a tu celu misku dvihala tak, ze ju akoze isla vysypat, ak jej to nedovolim, zlosti sa poriadne. Uz vidno ako sa vyvija jej osobnost, je velmi mila na kazdeho sa usmieva, ked jej dam zemlu do ruky alebo nieco tak vidno, ze sa chce delit, lebo nam dava si odkusnut, uz videla, ze som davala daco nasmu psovi uz mu musela aj ona dat, len som daval bacha, aby jej ruku neschmatol, takze nebude egoistka 😀 ale ked sa jej daco nepaci urobi riadny cirkus humberto. 🙂

vejinka
14. júl 2009

ahojte my uz spinkame...teda dufam ani vas nejdem docitat lebo nevladzem...neviem co sa mu porobilo dnes bol neskutocne nervny...asi zasa tie zuby no co uz musime vydrzat 😔

winona24
autor
14. júl 2009

ronz naoyaj podľa toho čo píšeš sú strašne s natálkou podobné 😀 😀

claudinka
14. júl 2009

ani mz este furt nespime 😒 to bude asi tym horkom vonku