Silná túžba po bábätku. Ste na tom rovnako?

adikab
16. aug 2008

Zakladam tuto temu ..kedze ja sama som uz zufala az hroza. S manzelom sa dva roky neuspesne snazime a stale nic. Skusala som uz vela kadejakych rad a zatial bezvysledne. Manzel si uz asi o mne pomalycky zacina mysliet, ze som chora ..no, ved ono to na psychiku aj ide. Kazdy den prechadzam mestom..po ceste stretnem (uz ich pocitam) primerne 5-6 tehotnych a najmenej 20 mamiciek s kociarmi. Velmi im zavidim a strasne sa za to hanbim ..len, ta tuzba po babätku je taka silna, ze ju uz nedokazem ovladat. Ste na tom rovnako alebo boli ste? ..dufam, ze tak bezradna nie som len ja 😖

mimusa4
16. aug 2008

áno mili má pravdu..aj keď niekedy je to ťažké.. 😅

mili1
16. aug 2008

Mimusa ja som za laparku nič neplatila, neviem ako to je,ale určite nie, ved to by mala hradiť postovna.
Lekár ti vypíše papier a pôjdeš. Laparka je vraj dosť dôležitá. Aspon mne to tak povedali.

lauritka
16. aug 2008

mili....ano ja viem verim, aj ked sa niekedy pytam, kde je spravodlivost na svete, ked vela ludi ma deti a nevie sa o nich starat, alebo ich da do domova, pripadne tie najhorsie pripady, ked vyhodia novorodena do kosa.
myslim, ze panbozkovi by sa uz mohli rozlepit oci a mal by nadelit tim, ktori si to naozaj zasluzia a neberu dieta ako chlieb s maslom 😠

lopezka
16. aug 2008

ahojte vsetky 😀

lopezka
16. aug 2008

adikab, aj ja som si dala urobit vypocet plodnosti a tiez som plodna hned po kramoch 😀 ....buduci tyzden idem skusat 😵

mimusa4
16. aug 2008

tak jedno ivf mám za sebou, kt. nevyšlo a na laparku ma dr. neposlala, čo som myslela že pôjdem, no možno netrebalo, neviem..aleasi ako prejdem inde tak mi povedia, čo treba ...
mám kolegyňu čo chodila do splnu a jej vyšlo ivf na prvý šup, tak som sa tešila aj za ňu 😀

mili1
16. aug 2008

Lauri, to máš fakt pravdu, aj ja si to tak hovorím lebo ak som bola na kyrete prišla tam žena na int.
Myslela som si , že tiež kyret a ona mi hovorí, že druhý krát inter. No, skoro ma vystrelo na tej posteli. 😕
Chcem sa ešte spýtať, bola si už aj u Bobáka, ako to tam prebieha?Ak môžeš.
Robí tam aj tie protilátky na trafobl?.

lopezka
16. aug 2008

lauritka, aj ja nad tym casto rozmyslam .......ale to je asi jedine, co mozem .....tiez mi to pripada nespravodlive...... 😒 niekto nechce a ma a ten co by za to dal vsetko na svete, nemoze sa dockat 😢

lauritka
16. aug 2008

mimusa chod do Splnu ;) ved ja som otehotnela aj po IVF aj po KET 😀 neplati sa tam za vstupne vysetrenia a necakas tam na vysetrenia vobec dlho..takze si mozes kludne vsetko naplanovat. je to na profesionalnej urovni.

adikab
autor
16. aug 2008

veru ..babätko je lepsie a to by sa mi viac pacilo ..a inak, mame maciatko a nezabera to. tiez som myslela, ze mi to pomoze a voooobec. nelutujem, ale fakt ono mi to maciatko nedokaze vyplnit ten cas tak ako miminko.. sama vies ake to je..

mili1
16. aug 2008

Mimusa a ako si mohla ísť na ivf ked si nemala laparku? nechápem, Ja viem tak, že pred každým ivf sa musí robiť laparka aby zistili či sú priechod.vaj. No, neviem ako to je.

adikab
autor
16. aug 2008

neviem neviem, ale myslim, ze uz by sme mali asi vytvorit aj nejaky zväz 😀

evelyin
16. aug 2008

Ahojte , vidim , ze otazku ako dlho budeme este cakat si kladieme viacere. 😀
Ahojky Lauri. 🙂 Mala si pravdu, bol to pokles pred MS, chvalabohu ze uz mam po nej.
Som si slubila, ze od tohto cyklu nemeriam, nezapisujem, nesledujem nic, aj tak to nema zmysel. ☹

lauritka
16. aug 2008

adik s ale aspon ta trosku privedie na ine myslienky... ja mam psika a teraz sme sa ujali malej fretky., ale nenechame si, lebo smrdi.. 🙂

mili u Bobaka som bola pred rokom... prides na krv a drahy na spg, zistuju sa protilatky na spermie, a na oocyt.
jedine ten trofoblast nerobi, zatial len v Prahe... ale neviem ako teraz..mozno uz zacali... to bolo pred rokom.

adikab
autor
16. aug 2008

ja uz sa inak tiez asi prestanem sledovat ..prestanem testovat ovulku a merat BT ..fakt, to nema zmysel. ved sa potom len trapim a som zufala. mala by som to asi aj nechat tak. No, len ono sa mi to lahko hovori, ale ci to tak skutocne urobim netusim .. 🙂 . Velmi by som si priala mat maleho anjelika..

mili1
16. aug 2008

Lauri díky, si zlatá, takže myslím že viem dobre, že ten trafob.sa robí len v Prahe, chcela som sa uistiť.
😉 Lopezka máš pravdu, je to také nespravodlivé.

mili1
16. aug 2008

Adik ja som to tiež robila , aspon som sa však uistila, že bola ovulka. Ale potom som sa na to vykašlala, a vtedy to vyšlo. Skús na to trocha nemyslieť - nájdi si niečo iné na rozmýšlanie .......je to ťažké ja viem....ale pokús sa...
a možno vtedy výjde.

mimusa4
16. aug 2008

zataiľ ďakujem dievčatá, veď ja tu na koni oxidujem stále tak ja sa budem pýtať až mi poviete daj pokoj 😀
majte sa 😉

adikab
autor
16. aug 2008

je to nespravodlive ..preco prave mi??? najviac ma stve, ze take ..... co nechcu mimi, si to daju vziat a my, co by sme za mimi dali vsetko ..nemame nic. zivot je svina 🤐

lauritka
16. aug 2008

mili, ale mohla by si skusit zavolat... mozno uz fakt pokrocili ...

lopezka
16. aug 2008

mili1 ...hentake zenske asi nikdy nepochopim ....po prve hazarduju so svojim zdravim, pretoze ked po babatku zatuzia, uz sa im to nemusi podarit 😖 ........a keby som nechcela babo, tak beriem tabletky, alebo sa inak chranim, nie? a nie davat prec tu malu fazulku, po ktorej tuzime asi vsetky, co sme tu 😅

lauritka
16. aug 2008

taki ludia su u mna sebci.

adikab
autor
16. aug 2008

no, tak to je ..mna taaaak nahnevala kedysi jedna kamaratka, ze som doteraz na to nezabudla ..dala si vziat v 9tt (asi) miminko ..ja to napr. uz pokladam za vrazdu, kedze je to zive, hned ako sa zacnu tie bunky mnozit a rozvijat ..nechapem, ako to niekto dokaze. Som sa raz odhodla kuk si potrat a taaaaak som plakala, ze az..

mili1
16. aug 2008

Mimusa kludne sa spýtaj - ja ak viem poradím ak nie nie. Ved sme tu aj nato nie? 🙂
Ináč minule mi môj lekár povedal, že už môžem ísť študovať medicínu. 😀
Lebo stále všetko zisťujem a jeho už ide asi poraziť, čo všetko od neho chcem.
Lauri už som volala ale nepýtala som sa presne na to , ale spýtam sa a dám vedieť.Oky?

mili1
16. aug 2008

Lauri a dobre by bolo ak by už pokročili.... no nie?....

lauritka
16. aug 2008

ok mili..moj lekar ma zo mna dost tiez 😀

lauritka
16. aug 2008

mili ved ja som si genetiku a infekcne vydupala sama. aj to imuno.. missedy proste nikto neriesi... 😠

mili1
16. aug 2008

Lauri ale ak si my nič nezistíme nikto nám nepovie, no nie? 😢 Ale ja si ho nevšímam, stále tam nabehnem čo všetko chcem nadiktujem a on zatiaľ porobil. 😀 ved chcem uspešne dotehulkovať.
Všetko si urobíme a budeme mať istotu čo ďalej, no nie?

evelyin
16. aug 2008

Aj ja také poznám, a darí sa im dobre, žiadne výčitky svedomia..ale čo, je to ich vec, nemôže mať každý takú smolu ako ja. Tiež mi je ťažko, lebo viem, že každým ďalším mesiacom strácam nádej, že sa mi to vôbec podarí.
Adikab, aj mne to sem-tam z toho už šibe, nemám problém začat revať kdekoľvek keď ma to chytí. 😔
Ale mám aj dobré dni, kedy si užívam že sme zatiaľ sami, lebo už sme ozaj jediný a posledný tak si to užívam.. 😀

mili1
16. aug 2008

Lauri ja tak isto. Mne niečo povedal, iné nie, nabehla som tam - nech vypíše všetky žiadanky - chcem to to....
nemal na výber. Ale zatiaľ v pohode.