Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

tinika
26. feb 2009

dani tak to by bola parada.

bajama
26. feb 2009

Ahojte mamicky,
Ako zvladate zivot v tejto zimnej mizerii? Ja mam pocit,ze nezvladam a trpim chronickou unavou.Cez den to este ako tak ujde, lebo som stale vo svungu,ale ako maly zaspi, tak moje baterie sa vypnu a mna pritom este caka x vecí, ktoré musim stihnut kym pojdem spat. Asi fungujem na slnecnu energiu 😒 a to slnko nie a nie vyjst. 😠
Mate to aj vy obcas ten pocit,ze si nahanate chvost?

yukki
26. feb 2009

Jasné. A najmä koncom zimy 😉 Už len 23 dní a bude JAR!

jozino24
26. feb 2009

tak co mame nove??? kedy ideme do cukrarne??? uz ste sa dohodli??? nechce sa mi vsetko citat... dani...haloo

gween
27. feb 2009

Jozino, pozerám tvoje fotky- ta malá je úžasná!!!!! 😀 😀 😀 To sú také naše hnusné osudy / ale asi to tak má byť/. ja mám super manžela a nemám dieťa, ty máš dieťa a nemáš manželku. Je to na figu , ale ja už som sa s tým aj zmierila. Tá malinká je úplne hotová z teba. ona ťa musi straaaaašne ľúbiť. 🙂 🙂 🙂

jozino24
27. feb 2009

gween... dakuje... tak vies ze ma lubi... a aj ja ju.. ja si ani neviem predstavit co budem teraz robit do zajtra, lebo o chvilu si pre nu ma prist manzelka... a bude ju mat do zajtra...

tinika
27. feb 2009

jozino jak ze nevies čo budeš robit 😉 😝

danielkapo
27. feb 2009

Ahojky...
jozino aj tu cukraren? 😕 jedine ze niekde na polceste medzi PO, BA, KE a co ja viem odkial dalsie kocky su... 😀 aj to mozme niekedy....no a my presovcania nejak zariadime, len musim sa zladit ze kedy kto moze/nemoze...my mozme vzdy, takze je to na vas pracujucich 😉
bajama jasne, ze pozname...mne uz slnko strasne chyba... 😒

pekny den

danielkapo
27. feb 2009

jozino a mafiani este nie su? 😎

jozino24
27. feb 2009

tinika.... a poradila si mi???

danielka.... vsetko stihame.... aj cukraren...

danielkapo
27. feb 2009

No vyborne, tak nejak dohodneme 😉

luciaakubko
27. feb 2009

jozino, pripominas. spoluziaka zo strednej.

nelka24
27. feb 2009

ahojte mamicky a otecko 🙂
davno sme tu neboli,akosi pri mojej malickej mi neostava casu
je to riadny papkac,uz mame cez 5kg a stale by sa len nosila na rukach,uz mi aj svaly rastu 😀
minule ste pisali,aby som dala fotky do albumu,ale nehnevajte sa neurobim tak,kvoli jej otcovi,aby si to nepozeral

vdakabohu mame od neho pokoj,nestara sa do nas ani mi do neho a zijeme si svoj zivot s babulkou

ozval sa mi aj moj byvaly,kt som mala pred nasim bio a chce sa s nami stretavat,ale ja neviem co robit,este som na vztah neni pripravena 😖

gween a u vas neni ziadna sanca na babo? adopcia? ked nechces nemusis o tom pisat,je mi to luto 😔

tinika
27. feb 2009

jozino sak jasnee 😝

tinika
27. feb 2009

lucia a ako ze ste s jozinom chodili do triedy? A kolko ty mas ročkov? 😀 Bo tak mlado vyzeraš.

luciaakubko
27. feb 2009

to bol omyl, tinika 🙂 ta podoba a meno ma trosku zmiatli 🙂 kolko by si mi tipla? 😉

tinika
27. feb 2009

noooo podľa foto tak cca 20?

tinika
27. feb 2009

a mas kolko? Ak mozes 😉

luciaakubko
27. feb 2009

no, presne o desat viac 🙂

tinika
27. feb 2009

Toooo faaaaaakt???? No tak to je super, to ti v 50 budu tipovať 40 😀 Tak to si od jozina este staršia 😀 😀

luciaakubko
27. feb 2009

vzdy som vyzerala mladsie 🙂 a do isteho veku mi to hroozne prekazalo 🙂 teraz ma to tesi 😀 inak, ja budem tusim vecne dieta 😀 necitala som, len podla pasu mi strasne pripominal toho mojho spoluziaka 😉

danielkapo
27. feb 2009

nelka ahoj, jasne, ze chapem, ze fotky nechces dat, aj ked podla mojho osobneho nazoru je to jedno...aspon by videl o co prisiel 😉 no respektujem samozrejme tvoj nazor 😎 boooze to tak leti, o sofinka ma uz 2 mesiace? 😕 tak sa drzte kocky...a s tym byvalym....to musis ty vediet, uplne capem ze na vztah sa zatial necitis 😒 uvidis casom... 🙂

ako ostatne maminky?

pekny den

tinika
27. feb 2009

No nely to poznam, mne tiez tipuju o dost menej a tiez mi to vadi, zatial.

jozino24
27. feb 2009

mamicky... pozeram ze tu kecate o mne.... normalne mi to lichoti... hihi... asi sa bbudem cervenat

angua27
27. feb 2009

čaute babuľky a tatuľko,

poctivo vás čítam, ale nejak niet moc času na písanie. ak sa nevenujem malému, makám ako divá. ešte mesiac a začne zase kľudnejšie obdobie. 😎

lucka fakt vyzeráš mladunko. 30 by som Ti naozaj nepovedala. tiež mi vždy ľudia hádajú menej, mám tak ako Ty. 😉 štvalo ma to asi tak do 22, kým si odo mňa v baroch pýtali občiansky, keď som si chcela dať pivčo. teraz ma to teší. dnes som mala stretnutie s jednou klientkou novou a tá sa ma na konci pýta, ako dlho už účto robím. ja jej na to, že 10 rokov. tak sa smiala, či som začala už počas základnej. si myslela, že mám niečo cez 20, keď som jej povedala, koľko naozaj mám, tak mi nechcela veriť. 😀 ale poteší.

danielkapo
27. feb 2009

Ahoj angua, som si aj myslela, ze ty v tomto case toho musis mat kopu 😉 Matko ako? zdravucky je?

luciaakubko
27. feb 2009

angua, silny rocnik 78? 😉
jozi, si velmi ojedinely zjav, sa necuduj 🙂 v tom dobrom, samozrejme 😉

angua27
27. feb 2009

danielka, Maťko je ok. našťastie nás choroby obchádzajú. len zúbky trápia stále. doteraz mal iba 6, ktoré vyšli vlastne skoro naraz, pred jeho 1. narodeninami a teraz sa rozhodli všetky ostatné, že chcú kuk na svet, tak idú jeden po druhom. ale zvláda to dobre, síce musí mať stále niečo v ústach, väčšinou cumlík, čo mňa moc neteší, ale v tomto období mu ho neberiem. a podvečer, keď začína byť unavený, tak ho občas aj mrzutosť prepadne. ale bude dobre, len nech tie zúbky výdu. našťastie teploty nemá. 😉

lucka, no, ja som ročník 79, takže 30, až teraz v lete. 😀 ale teším sa na obrovskú oslavu. dokonca už mám dohodnutých niekoľko. môj otec oslavuje asi 2 týždne po mne, tento rok 55, malý má narodky 3 dni po ňom, 2. roky, takže plánujeme vybehnúť na husacinku niekam. s kamoškami som dohodnutá na oslave niekde vonku a ďalší kamošovci mi prezradili, že nech si na nich rezervujem víkend v tom období a ideme spolu na ich chatu. tak sa veľmo, veľmo teším. no a ja som si pre seba vymyslela darček, o ktorom snívam už asi od 12 rokov. konečne si dám spraviť kerku. 😀 😀 😎

jozino24
28. feb 2009

lucia... ved ja viem ze takych ako ja nieje vela... ale co narobim...je to pre mna fakt tazke....

danielkapo
28. feb 2009

Angua, super, budes mat krasne leto 😵 😵 tolko oslaav 😀 a aku kerku, kde? 😎

jozino, bezpochyby to je tazke...ale vies ak bude mala na teba hrda, ako si to zvladol 🙂