• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
jozino neboj vsetko bude dobre, nie hned, ale casom.. a este ti bude super!! :wink: :wink:
19. mar 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka...

sak bude super ale kedy.... :frowning2:
19. mar 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, pozri mne je tiez nahovno :grinning: ale radsej na to nemysliet, treba sa sustredit na tie pekne veci.. a snazit sa aby to bolo fajn :wink:
19. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej... len keby som nemal tolko problemov jak mam...
19. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jozino - vtedy pride to super,ked to budes najmenej cakat :sunglasses: :dizzy_face:
19. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam... ono jak poriesim problemy ktore mam tak uz bude dobre... lenze nejako sa mi nedari...
19. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adina 22: ahoj, ja som chcela výživné 560 euro. :slight_smile: Tak že, pre mňa to nie je taký úspech...
19. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jozino, všetko naj k meninám. :wink: akosi nestíham, držte sa, hádam sa sem cez víkend dostanem. :sunglasses:
19. mar 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
560 eur vyzivne?? super... ja budem dostavat az 24.50 eur...
19. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniapetra - no vravim ak tvoj byvaly dobre zaraba a mas z coho urcit take vysoke vyzivne.Pretoze pre niekoho je 560 mesacna mzda.No moj ex je nezamestnany,takze asi tazko by som uspela s takym navrhom :wink:
20. mar 2009 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dost zalezi na tom kolko zaraba, ak vela, tak to mas vazne dobre..
no ja este neviem ani zhruba, ale s tym zivotnym minimom co je zo statu toho clovek moc nenarobi.
:frowning2:
20. mar 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko....

buchova, viki je rozkosna :grinning: ksichtiky dobre hadze :sweat_smile:

pekny den vsetkym
20. mar 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danileka

dakujem..ona je blazon!vzdy kedvidi fotak tak je hotova!!ako sa ma simka??
20. mar 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh...sranda
simka v pohodke, spinka teraz, strasne aktivna je, v kuse za nou lietam... :sweat_smile: ale fajne inac
20. mar 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buchova - vikinku plne kojis?Teda nedokrmujes?Je taky krasny pampusik :wink: Ja som vzdy chcela aby Natalka bola taka baculinka,ale geny nepustia (po otcovi) :zipper_mouth: Aj segra ma malu taku krasnu baculatu,a ta ju len koji :slight_smile:

danielka - simka ti uz chodi?Ci behas za nou ako kontrolor? :dizzy_face: :wink:
20. mar 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buchova - mala je zlkatucka a taka mala baculka , narozdiel od mojho co je ako tintitko len brusko ma vypukle co nechapem ked tolko toho popapa :confounded: ale to budu asi geny po nas

danielka - to behanie za drobcami poznam ale moj uz chodi sam skoro spravi bez drzania asi tak 10 krokov ale vsetko vsade mi taha a potom je taki bordel vsetko pratat ufffff

Ako sa inak mavate vsetky ?
20. mar 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, cherries, moja este nechodi, ale dostane sa vsade....vsetko ju zaujima....no ved to poznate isto :sweat_smile: stat uz stoji, aj 1 krocik spravila, ale este nechodi sama zatial, ma cas :grinning: a hej kontrolujem ju, lebo to j hruuuza, smetny kos raz-dva vyprazdni....pootvara skrinky, a taaak :sunglasses:

baby, geny su geny.....ja napr.mozem jest aj 10x za den a nepriberiem... :sweat_smile:
20. mar 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielka keby len zhadzoval ale on mi normalne vyhadze sufliky , krabice s jeho vecami a tak pod. a na kos si davam pozor lebo to je najvacsie lakadlo :grinning:
20. mar 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka

tak mat tak tvoje geny!!!!!!! :grinning:

dievcence dakujem...este ju kojim ale uz aj papa!!ked niekoho vidi jest tak aj ona chce a to ma plne brucho! :grinning:
20. mar 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buchova, no ja sa nestazujem, aj ked ma niekedy rozculuju otazky typu "ty nic nejes?"....a teraz ked este kojim a beham za simkou, tak by som par kil vzala pokojne, no neide to... :sweat_smile:
20. mar 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky ako sa mate??? Čo mate dnes na plane????
20. mar 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave kamoska sa divila,ze kolko moja mala popapa a len taka spagetka z nej je,no hovorim to ma po otcovi.Ja na rozdiel od nej,sa na mna vsetko lepi a tie kila co som teraz po sviatkoch nabrala,nie a nie dolu :frowning2:

Natalka teraz po novom nie ze kos vyhadzuje,ale vsetko co najde do kosa hodi :grinning: Minule mi tam mobil hodila :confused:
20. mar 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sparocka - celkom fajn az na to pocasie,snezi bez prestania az prestavam dufat,ze aj jar pride :slight_smile:

danielka - ty si ako moja sestra,ta je dva mesiace po druhom porode a uz je znova ako lata :wink: A je vsetko za radom.
20. mar 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adina :grinning: ja uz mobil jej z dosahu beriem pre istotu, mi ho tak pred casom oslinila, ze sa susil celu noc... :zipper_mouth: simka zatial len z kosa vybera a pride mi ukazat... :sweat_smile: tak uz vynasame 2x do dna aby nedociahla....no ked je prazdny, tak sa vyvrati aj s prazdnym kosom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

sparocka my dnes na plane nic extra....mozno prechadzka, aj ked do tej zimy sa mi taaaak nechce :confounded: budeme doma lenosit, vcera som bola v tescu, som sa "vysantila", malej som kupila lopticku a nejake oblecko... :sweat_smile: dnes poslem nasich na plinky, maju akciu :grinning: a my doma sa pohrajkame
20. mar 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodim kazdy 2 den do fitka tak hadam nieco pojde dolu a cez leto budem hadam kocka ako volakedy :grinning: :grinning:
pockam pokial sa mala zobudi dam jej zase papat a zoberiem ju so sebou..

ja malej mobil nedavam vobec aj ked by ho chce ale bohuzail!ma ine hracky!danileka to mas super ze jej mopzes davat tesco plienky ja som ich tiez kupovala ale mala sa mi zakazdym vyhadzala tak musim len pampersky
20. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac je to zaujimave ze niektore pocas kojenia schudnu viac ako pred tehu a inym ako mne :angry: sa to drzii a este pribuda viac ako pocas tehu :angry: :angry: :angry: :angry:
20. mar 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jožino: 24,50 euro? min. výživné je 32,53?
Kočky áno zarába pekne, aj je na nás dobrý... pokiaľ mu nenadávam, aj chodí ... ale nechce sa k nám vrátiť, smutné je, že neviem ani dôvod. Vraj frajerku nemá... neviem ako dokážete važiť.. ja mám príjem 500 euro a mám problém a to si nič na seba nekupujem... Pekný deň...
20. mar 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslela som prežiť z takého priíjmu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buchova - tak to aj ja tajne dufam ze do leta to zhodim....vadi mi to velmi.Ja do fitka nemam moznost,kedze byvame na dedine a dochadzanie je skoro nemozne.No ja som bola na tom celkom dobre cely rok po porode,ale ako vravim sviatky spravili svoje a ked som bola v januari na krstinach sestrinej malej a zbadala som fotky som sa zhrozila,tie pneumatiky :confounded:
20. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne plati 50 eur ale ak to je tiež podla mna iba smeť k tomu čo take dieťatko potrebuje. Neviete nahodou po akom čase sa žiada o navyšenie vyživneho???
20. mar 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok