Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

terezka044
19. mar 2009

jozino neboj vsetko bude dobre, nie hned, ale casom.. a este ti bude super!! 😉 😉

jozino24
19. mar 2009

terezka...

sak bude super ale kedy.... ☹

terezka044
19. mar 2009

neviem, pozri mne je tiez nahovno 😀 ale radsej na to nemysliet, treba sa sustredit na tie pekne veci.. a snazit sa aby to bolo fajn 😉

jozino24
19. mar 2009

ved hej... len keby som nemal tolko problemov jak mam...

adina22
19. mar 2009

jozino - vtedy pride to super,ked to budes najmenej cakat 😎 😵

jozino24
19. mar 2009

dufam... ono jak poriesim problemy ktore mam tak uz bude dobre... lenze nejako sa mi nedari...

antoniapetra
19. mar 2009

Adina 22: ahoj, ja som chcela výživné 560 euro. 🙂 Tak že, pre mňa to nie je taký úspech...

angua27
19. mar 2009

jozino, všetko naj k meninám. 😉 akosi nestíham, držte sa, hádam sa sem cez víkend dostanem. 😎

jozino24
19. mar 2009

560 eur vyzivne?? super... ja budem dostavat az 24.50 eur...

adina22
20. mar 2009

antoniapetra - no vravim ak tvoj byvaly dobre zaraba a mas z coho urcit take vysoke vyzivne.Pretoze pre niekoho je 560 mesacna mzda.No moj ex je nezamestnany,takze asi tazko by som uspela s takym navrhom 😉

terezka044
20. mar 2009

no to dost zalezi na tom kolko zaraba, ak vela, tak to mas vazne dobre..
no ja este neviem ani zhruba, ale s tym zivotnym minimom co je zo statu toho clovek moc nenarobi.

danielkapo
20. mar 2009

Dobre ranko....

buchova, viki je rozkosna 😀 ksichtiky dobre hadze 😅

pekny den vsetkym

buchova
20. mar 2009

danileka

dakujem..ona je blazon!vzdy kedvidi fotak tak je hotova!!ako sa ma simka??

danielkapo
20. mar 2009

heh...sranda
simka v pohodke, spinka teraz, strasne aktivna je, v kuse za nou lietam... 😅 ale fajne inac

adina22
20. mar 2009

buchova - vikinku plne kojis?Teda nedokrmujes?Je taky krasny pampusik 😉 Ja som vzdy chcela aby Natalka bola taka baculinka,ale geny nepustia (po otcovi) 🤐 Aj segra ma malu taku krasnu baculatu,a ta ju len koji 🙂

danielka - simka ti uz chodi?Ci behas za nou ako kontrolor? 😵 😉

cherries
20. mar 2009

buchova - mala je zlkatucka a taka mala baculka , narozdiel od mojho co je ako tintitko len brusko ma vypukle co nechapem ked tolko toho popapa 😖 ale to budu asi geny po nas

danielka - to behanie za drobcami poznam ale moj uz chodi sam skoro spravi bez drzania asi tak 10 krokov ale vsetko vsade mi taha a potom je taki bordel vsetko pratat ufffff

Ako sa inak mavate vsetky ?

danielkapo
20. mar 2009

adi, cherries, moja este nechodi, ale dostane sa vsade....vsetko ju zaujima....no ved to poznate isto 😅 stat uz stoji, aj 1 krocik spravila, ale este nechodi sama zatial, ma cas 😀 a hej kontrolujem ju, lebo to j hruuuza, smetny kos raz-dva vyprazdni....pootvara skrinky, a taaak 😎

baby, geny su geny.....ja napr.mozem jest aj 10x za den a nepriberiem... 😅

cherries
20. mar 2009

Danielka keby len zhadzoval ale on mi normalne vyhadze sufliky , krabice s jeho vecami a tak pod. a na kos si davam pozor lebo to je najvacsie lakadlo 😀

buchova
20. mar 2009

danielka

tak mat tak tvoje geny!!!!!!! 😀

dievcence dakujem...este ju kojim ale uz aj papa!!ked niekoho vidi jest tak aj ona chce a to ma plne brucho! 😀

danielkapo
20. mar 2009

buchova, no ja sa nestazujem, aj ked ma niekedy rozculuju otazky typu "ty nic nejes?"....a teraz ked este kojim a beham za simkou, tak by som par kil vzala pokojne, no neide to... 😅

sparocka
20. mar 2009

Ahojte babenky ako sa mate??? Čo mate dnes na plane????

adina22
20. mar 2009

no ved prave kamoska sa divila,ze kolko moja mala popapa a len taka spagetka z nej je,no hovorim to ma po otcovi.Ja na rozdiel od nej,sa na mna vsetko lepi a tie kila co som teraz po sviatkoch nabrala,nie a nie dolu ☹

Natalka teraz po novom nie ze kos vyhadzuje,ale vsetko co najde do kosa hodi 😀 Minule mi tam mobil hodila 😕

adina22
20. mar 2009

sparocka - celkom fajn az na to pocasie,snezi bez prestania az prestavam dufat,ze aj jar pride 🙂

danielka - ty si ako moja sestra,ta je dva mesiace po druhom porode a uz je znova ako lata 😉 A je vsetko za radom.

danielkapo
20. mar 2009

adina 😀 ja uz mobil jej z dosahu beriem pre istotu, mi ho tak pred casom oslinila, ze sa susil celu noc... 🤐 simka zatial len z kosa vybera a pride mi ukazat... 😅 tak uz vynasame 2x do dna aby nedociahla....no ked je prazdny, tak sa vyvrati aj s prazdnym kosom 😀 😝 😅

sparocka my dnes na plane nic extra....mozno prechadzka, aj ked do tej zimy sa mi taaaak nechce 😖 budeme doma lenosit, vcera som bola v tescu, som sa "vysantila", malej som kupila lopticku a nejake oblecko... 😅 dnes poslem nasich na plinky, maju akciu 😀 a my doma sa pohrajkame

buchova
20. mar 2009

chodim kazdy 2 den do fitka tak hadam nieco pojde dolu a cez leto budem hadam kocka ako volakedy 😀 😀
pockam pokial sa mala zobudi dam jej zase papat a zoberiem ju so sebou..

ja malej mobil nedavam vobec aj ked by ho chce ale bohuzail!ma ine hracky!danileka to mas super ze jej mopzes davat tesco plienky ja som ich tiez kupovala ale mala sa mi zakazdym vyhadzala tak musim len pampersky

buchova
20. mar 2009

inac je to zaujimave ze niektore pocas kojenia schudnu viac ako pred tehu a inym ako mne 😠 sa to drzii a este pribuda viac ako pocas tehu 😠 😠 😠 😠

antoniapetra
20. mar 2009

Jožino: 24,50 euro? min. výživné je 32,53?
Kočky áno zarába pekne, aj je na nás dobrý... pokiaľ mu nenadávam, aj chodí ... ale nechce sa k nám vrátiť, smutné je, že neviem ani dôvod. Vraj frajerku nemá... neviem ako dokážete važiť.. ja mám príjem 500 euro a mám problém a to si nič na seba nekupujem... Pekný deň...

antoniapetra
20. mar 2009

Myslela som prežiť z takého priíjmu... 🙂 🙂 🙂

adina22
20. mar 2009

buchova - tak to aj ja tajne dufam ze do leta to zhodim....vadi mi to velmi.Ja do fitka nemam moznost,kedze byvame na dedine a dochadzanie je skoro nemozne.No ja som bola na tom celkom dobre cely rok po porode,ale ako vravim sviatky spravili svoje a ked som bola v januari na krstinach sestrinej malej a zbadala som fotky som sa zhrozila,tie pneumatiky 😖

sparocka
20. mar 2009

Mne plati 50 eur ale ak to je tiež podla mna iba smeť k tomu čo take dieťatko potrebuje. Neviete nahodou po akom čase sa žiada o navyšenie vyživneho???