• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
sparocka o zvysenie mozes ziadat napriklad ked ti maly pojde do skolky :wink:

antoniapetra - vela zalezi aj od toho ci zijes sama,alebo pri rodicoch,moj prijem je priblizne polovica z tvojho a vyzijem len vdaka tomu ze zijem pri rodicoch.A boli ste manzelia ak sa smiem spytat?
20. mar 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buchova, Simonka s plienkami vobec nema problem...kupovala som jej aj pampers aj huggies a kusili sme aj tesco fialove a bez problemov, tak sa tesim :wink: inac moj brat ked bol maly, nezniesol ziadne jednorazove....len latkove :fearful: tak som rada, ze s tym problem nema, by ma trafilo prat a susit a zehlit este aj plienky :sweat_smile:

antoniapetra no vsetko sa da....mne napr.neplati nic, kedze nie je ani v RL a s pomocou rodiny to teda zvladam aj z tych 180 na mesiac.... :wink:
20. mar 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A skor sa to neda ?
20. mar 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adina

aj ja byvam na dedine(sme velka dedina)asi pred mesiacom nam tu otvorili fitko tak sa tesim ze aspon mozem trosku vypadnut a urobit nieco pre seba!

danielka
tak to si neviem a ani nechcem predstavit ze by som aj ja musela prat latkove by ma slak trafil!!alebo jej skusimkupit aj ja tesco plienky a budem jej to striedat a uvidim co to spravi! zevraj tie fialove su velmi dobre za pampersky dam tolko co v tescu za 2.

co sa tykatoho vyzivneho mne ste nedava ani korunu to sa mozno uz dozviem na pojednavani 1.aprila..(dobry den,ze?)ale bohvieco to urcitenebudea tiez niejke zapisany v RL.chvalabohu!
20. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buchova, ja tiez fialove kupujem a su fajn, aj tie modre sme mali raz, tiez celkom, ale material povrchovy je na fialovych lepsi...skus a uvidis, lebo cenovo to je fakt o inom nez pampers... :slight_smile:
a datum pojednavania mas krasny :sweat_smile: a ani nebude zapisany v RL?
20. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buchova - no my sme mala dedinka,jeden obchodik s potravinami,tu by sa fitko neuzivilo :zipper_mouth: A ohladom coho mate pojednavanie,ked nie je zapisany v RL??Ci chces ho tam zapisat?

sparocka - no to neviem,ale musis to odvodnit to zvysenie vyzivneho,ze sa nieco zmenilo,alebo mas vacsie vydavky a tak...A nastup do skolky a skoly tym urcite je. :wink:
20. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Jozino, pozerala som si vase foto. To je tak krasne. Ja sa z otcom nebavim. Hm asi preto sa mi na tie vase spolocne foto tak krasne pozera. Musis mat s dcerkou krasny vztah :dizzy_face:

Buchova
jaaaj ci je mala Vikinka sladucka :dizzy_face: , aj ja som chcela dievku, moooooc

Sparocka
hmm 50 eur nie je vela... Ved len jedna mala obrazkova knizka stoji takmer 4 eura... a ostatne hracky ani nevravim a to chces dietatko len pozabavat, este aj obliect treba, nakrmit, prebalit.... hmm

Antoniapetra
ja mam matersku cca okolo 170 eur a drahy zaraba cca od 250 do 400 eur a z toho zijeme traja :wink:
20. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby vy budete mat aspon tu matersku :wink: ja nemam narok ani na to :frowning2:
20. mar 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka

ja som bola v tej istej situacii, a "matersku" ale je to len rodicovsky som dostavala hned po narodeni Matka... viem ake to je na financie... Je to podla mna nefer...
20. mar 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka prečo nemaš narok na matersku?
20. mar 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslm ze asi preto ze terezke ako studentke nema kto (zamestnavatel) vyplacat,ak sa mylim opravte ma...to len tipujem :confused:
20. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keby som mala rodicovsky prispevok vo vyske materskej bola by som stastna,hned by to bolo ine
20. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej preto, a ten rodicovsky prispevok, na ten tusim narok mam ale je o dost nizsi

ale neviem kolko to je presne
20. mar 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka - rodicovsky prispevok je 158,67 eura a plus pridavky na dieta 21,25 eura...takze nic moc :zipper_mouth:
20. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, ja mam tiez len rodicovsky, kedze som nepracovala, ale studovala VS...tak co uz narobime :wink: nic... :sweat_smile:
20. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja budem este popri malom studovat najprv 4rocnik a potom VS. takze parada :grinning: no snad prezijeme :slight_smile:
20. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adina

nechcem ho zapisat do RL..ale chcem aby platil!pred sudom uznal otcovstvo tak teraz cakam na vysku vyzivneho!!

sorrelia neboj,mozno tvoje druhe dieta bude dievcatko :grinning: co ty vies?
20. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adina

a to sa da, ze nebude v RL a bude platit vyzivne :confused: ???

hiii nooo druhe :grinning: , keby boli peniazky tak by som chcela druhe aj hned :grinning: :grinning: :grinning: ... inak som povedala drahemu, ze ak sa nam nepodari dievka na prvy krat budeme skusat do vtedy, dokedy saproste nepodari :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze nakoniec futtbalova 11??? :grinning: :grinning:

sorrelia

ja neviem ako to je..najprv nechceluznat otcovstvoze on chce DNA tak som podala navrh an urcenie otcovstva a uprava rod.prav ci co to uz presne anio neviem!!no a tam uz uznal bezproblemov otcovstvo a teraz tam, preberame vysku vyzivneho a neskor budeme aj moje naklady pocas tehu chcem aby polovicu dal..

dufam ze som to dobre napisala
20. mar 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..konecne zaspalo sidlo male..
Buchova,on ked pred sudom otcovstvo priznal,tak bude uvedeny v RL..
Sorrelia nic neboj,dockas sa aj dievcatka mozno:slight_smile:
20. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorrelia - no ved prave ze to nejde,preto som sa pytala buchovej.Vravela ze bude mat pojednavanie a ze otec nie je v RL.Ono sa to da len v tom pripade,ze sa dohodnu ustne a otecko bude tak uvedomely a platit.Drzim palce s dievcatkom,nech sa podari na prvy pokus :dizzy_face:

buchova - ak uznal otcovstvo a budete mat pojednavanie ohladom upravy rodicovskych prav a vysky vyzivneho musi byt zapisany v RL...mam taky pocit :wink:
20. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute holky. mamky:D:D som tu po velmi dlhom case a vidim ze to tu narastloo..a pridam sa teraz i ja..k debate..
buchova

ak priznal otcovstvo tak bude zapisany v RL a bude ti aj platit.tak to je dane zakonom nemoze ti platit a nebyt uvedeny..to sa neda..ja t viem bo ja som to tak mala..neviem mozno ti to tak vyjde ale ako pisem je to tak ako hovorim..ak uznal tak bude zapisany v RL dietata a musi platit tolko co mu sud urci.ja som si tym presla.moj ex mi plati 100€..dakedy da i viac.podla jeho nalady :unamused:

a ako sa inak mavate??pekny vecer ..moja mala mi uz spi tak mam klud konecne bo mi nespala cely den
20. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby
jaaaj ani mi nevravte, ja mam sto chuti kupit od Jozina nejake satocky a navliect do nich Matka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
v 10 mesiacoch sa to nepozna :grinning:

Adina
jaaaj jasne uz chapem, som bola daka zmatena :grinning:

Buchova
hmm asi sa tomu zapisaniu do RL nevyhnes :unamused:

Ahooooj Hillary :slight_smile: :wink: !!!
20. mar 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorrelia... tak nevahaj... mam super vyber a peniazky sa zijdu... hihihi :grinning:
20. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haaaaa :grinning:
by si drahy zaklopal na celo, ze mi mierne sibe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorrelia... no a???
20. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co si :grinning:
staci, ze Matko ma babiku :grinning:
21. mar 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja len zosrandy... by som sa fakt divil keby si kupila... hihi :grinning: a moja lili ma auticko a co... :wink:
21. mar 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hej auticko u dievcatka este ludia prekusnu, ale som zvwedava ako sa ludia budu pozerat na to, ze Matko kocikuje babiku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to uz je na tebe... chces ho tahat von s kociarikom??? hihi
21. mar 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok