• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
no zvladam ako sa da...moji rodicia obaja pracuju,takze domacnost je na mne,samozrejme aj varenie.Cas pre seba velmi nemam,kedze oni su v praci od rana a prichadzaju vacsinou az vecer ked uz ukladam malu spinkat.Ale su dni a dni,ked niekedy Natalka dlhsie poobede pospi a ja mam vsetko hotove,tak si ho najdem (ako dnes :wink: )robila som si manikuru,pedikuru a vytrhala obocko :grinning: No a ked nahodou potrebujem nieco vybavit,alebo so sebou k dr,tak strazia na striedacku raz dedko,raz babka :grinning:
29. mar 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua suhlasim,ja som to utala hned po tom prvom rande :grinning: Ja beriem net a rozne tie zoznamky tu s dost velkou rezervou,toho praveho tu urcite nenajdem.A to prve rande bolo take nemastne neslane a nestoja mi taketo stretnutia za to,aby som zhanala niekoho k male a tak.Ako pises ked to ma prist,tak to pride...a ked to raz pride a ja ho stretnem :grinning: :grinning: tak budem vediet,ze je to ON. :wink:
29. mar 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terka :wink:
chcela som sa opýtať to isté... Až niektorá z vás žije sama, akoto zvládate???
29. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzkafuny normálne. Občas by dobre padlo, keby bol niekto poruke, ale keď nie je...všetko sa dá zvládnuť, aj keď na úkor voľného času a záľub.
29. mar 2009 o 20:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a po finančnej stránke...???
29. mar 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky

no to je pocasie, idealne na spinkanie....simonka uz hajinka :sweat_smile:
Terka, Zuzka neviem si predstavit byt sama, teda zit s malou sama, bez rodiny....financne by sa to asi ani nedalo, bez vydatnej podpory rodicov....ja byvam s rodicmi a surodencami v 4izb.byte....trosku tlacenka, ale da sa. A nasi stavaju domcek, takze cca do dvoch, troch rokov sa odstahuju a byt ostane nam so sestrou....takze otazka byvania tolko. Aj z emocionalnej stranky je to dobre, mam sa s kym porozpravat, u nas malokedy je ticho, co mne osobne vyhovuje :grinning: a to uz nehovorim o tom, ze aspon Simonka vidi aj model rodiny, dedka zboznuje, aj on ju....a mojho brata mladsieho berie asi ako surodenca :sweat_smile:
30. mar 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak to pocasie je tak akurat na choroby a migrenu , suhlasim s danielkou ze bez rodiny si to neviem predstavit kedze ja mam len jedneho surodenca tak aspon tlacenka nie je a financie to by som si tiez nevedela predstavit ako by som pokrila vsetky vydavky bez pomoci nasich , sem tam aj babky nieco daju a aj krstni rodicia funguju :grinning: Tak a ja som chora ako pes tak sa idem liecit aspon ze mi mali haja uz :slight_smile:
30. mar 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem pekny dnik
30. mar 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherries skore uzdravenie... :wink: migrena?
30. mar 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka - migrena uz 3 den na ustupe , nie dutiny , hrdlo a nevladzem vsetko ma boli :frowning2:
30. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu... :slight_smile:
díky :slight_smile: som povzbudená :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

aj ja bývam s rodičmi a sestrou. v 3-izbovom byte sme piati. ale pohoda, aspoň je sranda. chcem sa však do 2-3 rokov osamostatniť. :wink:
30. mar 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja byvam u starej mamy, syn je hiperaktivni, neustale sa hadaju... idem sa z toho zblaznit :frowning2: fakt niekedy cytim ze mi sibe :angry:
31. mar 2009 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no ja idem akurat do skoly

ja budem byvat s rodicmi.. mamka je uzasna, brat prespi doma par krat do tyzdna, inak je vacsinou u seba doma (ale on je v nitre a my v bratislave, a tu v BA ma pracu, tak preto), ale otec... cholericky neuroticky nervak, s ktorym sa neda rozpravat. akoze ja ho mam velmi rada ale zit s nim nechcem :frowning2:
dufam, ze sa odtialto dostaneme o dva roky, sice neviem kam a za co..ale dufam
31. mar 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, malo casu mame momentalne, tak som sa dosatala k PC az dnes...
Ako sa mate dievcata ??? Ako narabate s jarnou unavou ???
Ja mam skveli recept na jarny detox :slight_smile: :wink: ...

Terezka

akoby si o mojom otcovi rozpravala :grinning: ... moj otec to iste...
hmm, a neboj ked pan Boh chce aj motyka vystreli :slight_smile: :wink:
31. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorrelia - sem s tym receptom :grinning:
31. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
no konecne sme sa prebudili do krasneho slnecneho dna :dizzy_face: to je jar, dievcence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: huraaaa :grinning:
1. apr 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,
já jsem také svobodná maminka,tak si vás občas čtu :slight_smile:
1. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakoubka ahoj tak sa pridaj k nam :slight_smile:

danielka dobre ranko, u nas je zamracene :grinning:
1. apr 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka044-děkuji :wink:

Máte také některá hezký vztah s otcem vašeho dítěte jako já?
1. apr 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka to fakt? skodaaaa, tuje nadherne :dizzy_face:
jakoubka vitaj :wink: ja osobne nemam ziaden vztah s biologickym otcom mojej malej....a dobry vztah tu ma asi angua a terezka, neviem...vsak ony sa vyjadria :wink:
1. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakoubka my sme teraz v takej rovine, ze sa snazime byt spolu.. ale neviem, mame uplne ine priority v zivote a pochybujem, ze nam to bude klapat. (boli sme spolu 2.5roka predtym). uvidime no. kazdopadne, len kvoli tomu, ze budeme mat babo, s nim nebudem.
ale myslim, ze aj potom budeme mat dobry vztah, dokazeme spolu vyjst.

vy mate aky??

a inak vacsina co nas tu je, tak baby sa s byvalymi moc nerozpravaju, a nedivim sa. niekedy je lepsie prerusit kontakty :wink:
1. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka-tak bývalý se se mnou rozešel po 7,5 letech :frowning2: ,když měl malý rok.
Ale vycházíme spolu pěkně,hlavně kvůli Kubíkovi :slight_smile: Na všem se domluvíme,každou středu odpoledne si ho bere a v sobotu i přes noc :slight_smile:

Teď mu jen nemůžu odpustit,že si začal s mou známou :unamused:

taky si myslím,že bych s chlapem nebyla jen kvůli tomu,že máme nebo čekáme dítě.Byla bys nešťastná a dítě potřebuje šťastnou mámu :wink:
Ale i tak ti držím palce,třeba Vám to fakt vyjde :slight_smile:
1. apr 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, on je este tiez asi dost mladucky, vsak? mozno casom vam to bude fungovat lepsie...uvidis :wink: a este som chcela, na to, kolko mas rokov, mas celkom spravny postoj k zivotu...fakt drzim velmi palce :slight_smile:
jakoubka, maly je chutnucky
1. apr 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielkapo-děkujeme :slight_smile:
I Simonka je hádherná holčička ,má krásná očka :slight_smile:
1. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakoubka to ma mrzi :frowning2: zasluzis si niekoho lepsieho. aj ja vam moc drzim palce!! :slight_smile:

danielka, je velmi mlady, preto to hned neberiem tak ze to nepojde... ale ak nepojde, tak sa nic nedeje. je tu este vela chlapov, a nebudem sa trapit s niekym, s kym nie som stastna :wink: tak uvidime jak to bude fungovat.
a dakujeme :slight_smile: :slight_smile:
1. apr 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka-jůůůůůůů,ty jsi krásná baba :wink:

Nechám to osudu,jestli nám někoho přivane :slight_smile:
1. apr 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakoubka :sweat_smile:
kukam prave fotky - maly je fakt zlatuckyy :slight_smile: uplne po tebe :grinning:
1. apr 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj je to andílek ,ale s velkým ďáblem v těle :sweat_smile:
děkuji :slight_smile:
1. apr 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok