Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

nomisek
28. nov 2007

Ahojky ve středu jsem dopadla bledě. Tatínek si ji ovšem nevzal 😢 Nakonec ale zůstal můj táta doma, tak ji celý den hlídal. Jenže, když jsem se večer vracela domů, tak mi autíčko přestalo jet 😢 Dotáhli mě domů na laně kamarádi a ani ho nedokázali zpravit. Teď už teda jezdí, protože jsme museli zajet do servisu. S tatínkem jsem se viděla v pátek večer a hovořili jsme o tom, co bude. Byly to jenom představy bohužel 😠 Takže nevím jak nakonec tohle všechno dopadne. Doufám, že dobře. Ale chtěl vědět, kam bychom šli bydlet a tak, vypadalo to opravdu nadějně, ale ráno tomu neodpovídalo. Doumlouvali jsme se na neděli, že půjdem na vycházku, ale opět na nás zapomněl 😢 Vypadá to, že půjdeme po Novém roce do svého bytečku konečně, tak se nemůžu dočkat, až budeme mít svůj klid a možná se tatínek k nám už vrátí 😠 Jinak vedle něho stále spí jiná, takže se v tomhle směru nic nemění 😲 😲 😲

nomisek
28. nov 2007

jo mirko, prosím tě, jak jste vyrobili ten kalendář? 😀 my chcem taky 😵

mirka414
28. nov 2007

nomisek nehnevaj sa ale takeho chlapa by som uz pre dcerku nechcela ani keby on prosil!na niecom sa dohodnete on to nedodrzi necha ta v nudzi ani ti neda vediet ci pride,na prechadzku zabudne a spava s inou zenou 😠chcel vediet kam pojdete byvat,no prepac ty mas vsetko zariadovat,starat sa o malinku a on co??dava ti obcas aspon pre nu nejake peniaze alebo jej aspon nieco prinesie,nejake hracky,vecicky??nehnevaj sa ale zivis v sebe iluziu o rodine a jeho by som uz viac ani nenazvala otecko!!!

mirka414
28. nov 2007

a ten kalendar sme vyrobili cez program gimp.pozri temu mam konicka digiskrapbook tam je o tom popisane vela.ja somzacala tiez teraz jeden novy slovensky ale musim cakat,kym mi manzelicek kupi tlaciaren asi na vianoce 😵 a potom budeme tlacit o sto sest.

nomisek
28. nov 2007

máš pravdu Mirko, ale když já si nemůžu pomoci. 😒 Peníze jsem ještě od něj neviděla 😢 Ale po novém roce, až budeme ve svém, tak to bude jiné, už si na něj došlápnu, co se týče financí 🙂

musko
28. nov 2007

nomisek, ako to tu tak sledujem, si myslím, že ten chlap. nestojí ani za fajku dymu - vykašli sa naňho, keby Vás obe chcel, tak to už urobí radikálnu zmenu dávno.... A to, že naňho nie je spoľahnutie, to je myslím zásadná vec. Chlap, na ktorého sa nedá spoľahnúť do vzťahu nepatrí... To radšej buďte samé - ako si čo urobíš, tak budeš mať, takto by si musela myslieť aj za neho a ešte by si z toho bola nervná.... A nehnevaj sa, aby sa Ťa on pýtal, kde budte bývať - tak to teda hopla! Súhlasím s Mirkou!!!!
Miri 😀 😉

mirka414
28. nov 2007

musko ale ved to by potom keby sa k nasej nomisek nastahoval mohla brat rodinne pridavky na 2deti-ved on je ako dieta! 😀 nomisek vy dve si zasluzite chlapa co si vas bude vazit a milovat vas a nie odsuvat na vedlajsiu kolaj ☹ .

mirka414
29. nov 2007

ahoj pozdravuje siduska ak bude mat cas tak napise.

musko
29. nov 2007

Tak ju pozdrav! Ako sa má?

nomisek
29. nov 2007

holky zlatý, máte ve všem pravdu, jenomže já si nemůžu dát pokoj 😀 Všimla jsem si, že vlastně pro Zoe hledám stejného tátu, jakého mám já. Náš táta sice není tak nezodpovědný, ale zato je takový taky tichý a nic nenamítá. Že se právě v hodně věcech shoduje s mým otcem 😅

musko
29. nov 2007

nomi, to asi ťažko, keďže Vaši sú stále spolu a ocko nie je s inou....
Asi nebudú až takí podobní..... Daj si s ním pokoj a žite si s malou podľa seba... Evidentne nevie čo chce ( keby vedel, bol by buď len s Vami alebo len s tou druhou), takže ako píše Mirka, mala by si 2 deti, nie jedno....

mirka414
29. nov 2007

dnes mi pisala siduska nema sa dobre ide sa rozvadzat jej manzel len chvilu sekal dobrotu ach jaj 😒

musko
29. nov 2007

Och, som si myslela, že asi niečo nie je v poriadku, keď sa tu dlho neukázala... Vráti sa nazad k rodičom, alebo ostane tu - na Morave, nevieš?

mirka414
29. nov 2007

musko to neviem pisala,ze sa ozve ☹
nomisek ja som sa pri vybere otca snazila poucit s chyb mojich rodicov to je zit spolocne a vytvorit dcerenke to co som-sme my ako deti nikdy nemali 😒 .a ten tvoj tata nemusi byt az tak nezodpovedny ked ti pomaha a mozes u vasich byvat...vaz si co mas.

siduska
29. nov 2007

Ahojky dievcata, dlho som tu nebola, takze vobec neviem co sa tu dialo, ne som v obraze
no u nas to je cista katastrofa, ten moj, je hrozny, to pekne s nim bolo len par tyzdnou a zase je vsetko po starom, budeme sa rozvadzat, nevazil si toho co mal.
a
co vy MUSKA MIRKA A NOMISEK? ako sa mate???

mirka414
29. nov 2007

ja som mega stastna.idem mrknut tvoj album mas tam nejake nove foto?

musko
29. nov 2007

Myslím, že sa mám dobre, som spokojná, sme zdarí, manžel je veľmi dobrý - takže, čo viac? Pomaly sa chystáme na Vianoce.... V materskom centre chystáme Mikuláša pre detičky - bez čerty ( myslím, že deti sa nemajú stresovať a strašiť) - balíčky si nachystajú maminy samé.... Tak som zvedavá 😉 V sobotu ideme na Mikulášsky vláčik - s parnou lokomotívou - ide to z Olomouce - my sa nalodíme v Nezamyslicích.... Petrík bude mať zážitok!
Siduska, je mi to ľúto, že Vám to nevyšlo.... Držím Ti palce, aby si to všetko zvládla a hlavne, aby ste Ty aj malá neboli veľmi stresované....Vrátiš sa na Slovensko? Alebo ostaneš tu?

mirka414
29. nov 2007

siduska ste kocky obe,malinka je nadherna a tatko hlupak ze si nevazi co ma ☹

siduska
29. nov 2007

mirka dakujem
ne on si totis nic nevazi, on k zivotu potrbuje len pocitac a chlast 😀

siduska
29. nov 2007

Ahojky musko
no to este neviem, ale asi nejaky cas ostanem v cechach ale inak mooooc dakujem

ale inak som rada, ze ti je fajn 🙂

fenrirka
1. dec 2007

ako ste zvadli tie prve chvile ???
ja sa velmi bojim toho ze ostanem sama....

musko
1. dec 2007

Ahojte!
Fenri, my sme boli slobodné, keď sme mali miminká, ale potom sme sa vydali za ich otcov.... Ale myslím, že sama nebudeš - budeš mať miminko a svoju rodinu... A určite nejaké kamošky... A uvidíš, časom určo stretnete nejakého fajn tatina....
mirka, nomi a siduš - kde ste? My sme dnes boli na výlete - parný vlak - Mikulášsky - tak mal Petrík zážitok! Už sa aj pýtal do kúpečľne umyť zuby, okúpať a že spinkať - išiel s ním manžel, takže mám chvíľu pre seba, som si urobila kapučíno a čítam koníka 😀 . Zajtra ich dopoludnia vypravím von a vrhnem sa na okná 😝 . A záclony.... A konečne vianočnú výzdobu - sviečky do advent. venca som si maľovala sama 😉 . Tak pekný večer!

siduska
4. dec 2007

ahojky tak ajmi nejako uz pokracujeme, s manzelom sice nic moc, robi mi stale sceny, ale samym je nam uplne dobre, nic nam nechyba a vastacime si.
Musko,, hmmm pekny zazitok.
tak sa len drzte

fenrirka
6. dec 2007

ja som s priatelom,ale jemu zacalo vela veci zrazu na mne vadit...a uz to nei take a aj tak som cele dni sama ☹ aje mi smutno
som zvedava ako to bude ked sa maly narodi

siduska
8. dec 2007

fenirka ahooooj
tak je tohorzne ako sa ty nasi chapi po case hroznie zmenia, ved ten tvoj vedel do coho ide, aka si, tak preco ti zrazu dava najavo jak a co ti na tebe vadi...
ty sedis doma s bruskom, zatial co on si uziva slobody

zuz11
10. dec 2007

dominiccka • Dnes o 18:11
....ahojte...ja budem slobodna mamicka,pretoze som zistila az velmi neskoro koho som milovala neuveritelne dlhu dobu...ale nevadi...teraz som stastna...a teraz viem,ze s nim by som NIKDY stastna nebola...je tu niekto s rovnakym pribehom....kto sa za to samozrejme nehambi a postavi sa na nasu stranu,ze ked musime zvladneme to aj same???

sweetberry
10. dec 2007

ahojte

tinni
10. dec 2007

ahoj 🙂

sweetberry
10. dec 2007

ahoj tinni

tinni
10. dec 2007

ty si slobodna maminka? 🙂