Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

libya
15. feb 2010

jej, dakujem Vam..idem to popozerat..

nicky11
15. feb 2010

baby všetkým vám držim palce,ale myslím že rozhodne sa nemáte na súde čo ho báť, veď on je oot a nie vy.ja som napríklad s jurom neprehovorila ani slovo totálne som ho ignorovala, ved sa snim uy ani nemam o com bavit, on si sám vybral taku cestu 🙂 🙂
petula m.ja som na tom tak isto tiez som bohuzial zavisla od rodicou ☹ aj ked mi velmi pomahaju nieje to nic moc 😖 rada by som sa osamostatnila, len tazko nieco hovorit, najprv musim aspon tu skolu dorobit ☹ ☹

martinka17
15. feb 2010

nicky
ja ticho závidím , výživné 300 EUR a bývam s rodičmi, tak sa mám ako princezná.
Ja dostávam len rodičovský, po novom je to 256 EUR, hurááááááá. A to nepokryje ani len náklady na byt a stavebný úver a kde je telefón, plienky, jedlo, oblečenie.....keby že nemám rezervy a pomoc od rodičov, tak neviem.

nicky11
15. feb 2010

matka nie 300 ale len 100-3000 sk.takze nic moc a aj tak mi nezaplatil ani korunu ale od buduceho mesiaca uz budem mat hadam nahradne vyzivne..
to ti verim ze to je tazke... 😉 ja fakt aspon ze mam tych rodicov aj ked to neni bohvie co byt od nich zavislaa 😅

martinka17
15. feb 2010

jaj, táááák, teraz chápem, lebo n´tam si tuším napísala 300, tak som brala EUR rovno, sorry, to je potom ťažké ☹
Joj, ale krpček vždy stojí za takéto problémy, nie 🙂

nicky11
15. feb 2010

ja sa nestazujem...momentalne mi zalezi len na malej a nech je zdrava....jasne ze mi za to stojii 🙂 🙂

martinka17
15. feb 2010

dnes som asi tak 3 krát videla môjho ex magora. Momentálne si privyrába ako inštruktor autoškoly a vždy ke´d išiel so žiakom okolo, tak sa snažil zatajiť. A dnes zase, som stála na prechode, a to isté auto išlo okolo. O on si dal ruku tak zboku pred tvár a vcucol sa do sedadla, akože to nie je on, aby som ho nevidela. Ale tak stále som si ho všimla. A dnes to bol vrchol, tak mi prišlo smiešne, že som sa až obzrela, ke´d odbočil do ulice a zasmiala sa 🙂 on je strašný chudák, ako keby to nebolo nápadné, keď žiak autoškoly prejde na silno oranžovo červenú, len aby nezastal ( to sa stalo už 2 krát...by som ho dala vyhodiť, byť policajt) ale ešte si aj na ľavú stranu rýchlo dal ruku pred tvár. Len on má veľký nos a vždy strapaté vlasy, tak mu to nejako nepomohlo 😉

nicky11
15. feb 2010

hah matka tak to mas stastie 🙂 ja som nastastiejura od sudu nevidela,a to byvame v tej istej dedine.ale snazim sa vyhybat miestam kde by som ho mohla vidiet 😖 by som ho ani nepozdravila aj keby isiel rovno okolo mna 🙂 🙂 debca jedneho....

martinka17
15. feb 2010

ja som práve mame vravela, že Košice sú dosť veľké, aby som ho nestretla, ale tak je tu pár hlavných ťahov pre tú autoškolu, keďže jej sídlo je asi 1km od mjho bytu, tak sa to dá čakať, že ho zahliadnem 🙂
Ale sú fakt úbohý, niekedy mám chuť, aby to čo o ňom tu píšem čítal, ale tak neviem, či by mu to žena dovolila 😅 😅 😎

nicky11
15. feb 2010

tak to máš teda na neho štastie 🙂 ja by som mu to najradšej vytlačila a hodila do schránky 😉 😉 nech si prečíta ,pár chlapom by nezaškodilo keby videli napísané čierním na bielom aký su magori 🙂 🙂 a zdá sa mi že by si to malo prečítať viac ludí, lebo vačšina si myslí že ja som ta ebnutá 😒 😒

baby neviete mi poradiť nejakú dobrú inzertnú stránku na ktorej by sa mi podarilo predať kočík??? 🙂 🙂

mataaaaa
15. feb 2010

ahoj maminky, ja sa pridavam do skupinky 🙂 som stastne slobodna maminka :D

Nicky skus babybazar.sk alebo http://baby.slovakia.eu.sk/

latvia
15. feb 2010

nicky, mimibazar alebo mimiaukcie, tam je najviac matiek a inzerentov a kupovatelov 🙂

martinka17
16. feb 2010

a ešte je minibazar.sk a hyperinzercia.sk 🙂

petula.m
16. feb 2010

nicky: Já chci mít taky dodělanou tu vysokou a vím, že rodiče budu ještě dost potřebovat... v červnu mám státnice a s malou máme termín skoro až v polovině května... pořád nám to odsouvají dál... Takže to asi vidím tak, že si nechám státnice na září, protože kdoví jak to vše bude, do toho soud... ale všechno se musí zvládnout... Od rodičů bych chtěla ale tak do roka odejít... taky proto, že mám ještě dva sourozence, kterým je 11 a 13, takže toho budou mít dost, protože s nima začíná třískat puberta 🙂

nicky11
16. feb 2010

dakujem babule aj ked na mimibazare aj este na nejakych strankach mam uy hadam mesiac inzerat a nedari sa mi hzo predat ☹ ☹ tak ze ci neviete nejake navstevovanejsie alebo co ☹ lebo som z toho nestastna chcem ho predat a kupit iny 😖 😖

ahoj mataaaa viitam ta tu... 🙂 🙂

petulka ja tento rok este len maturujem 😒 😒 na vysku estelen idem(ak ma zoberuu) 😖

mataaaaa
16. feb 2010

nicky tak to drzim palce pri maturite 🙂
ja som cakala 3mesiace kym sa mi ozvala jedna co si chcela kupit moj kocik 😎

latvia
16. feb 2010

nicky 🙂 tak asi predavas draho 😉 skus upustit z ceny

nicky11
16. feb 2010

draho???praveze sak som uz popustila,nebol zrovna najlacnejsi,ale zas ani najdrahsi a na to ze je uplne v perfektnom stave a ani nebol moc pouzivany tak si myslim ze to je akurat 🙂 🙂 ....ale je to fakt super kocik....lenby som uz chcela radsej buginu lebo som nasla jednu co sa mi straasne paaci-aj ked ten moj kocik je az do 3 rokov.....

dakujem matka🙂))uz su tu dve matky 🙂 🙂 budem si vas mylit 🙂 🙂

baby pozrite v mojich inzeratoch ci nechcete ciapocky-moja mamina krasne hackuje a este par zostalo 🙂 🙂 len tak ma to napadlo 🙂 🙂 kazdemu ponuukam 🙂 ale ak nechcete v pohode 🙂 🙂

martinka17
16. feb 2010

nicky
pošli link🙂

nicky11
16. feb 2010

co pre vas neurobim 🙂 🙂 🙂 https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

su fakt krasne lauruska nosi na jar a leto aj jeseň len tieto mama nam robi vo vsetkych farbach a ani v lete sa jej nepoti hlavička v nich a vyzera imidžovo 🙂 🙂 a ak budete chciet tak vam vybavim nech vam ich da za 4 eurace🙂))

nicky11
16. feb 2010

inak bybz pozrite toto je ten kocik po ktorom strasne tuzim co nan poviete??? 🙂 🙂 http://www.babydracek.com/zbozi/2522--sportovni... ten ružový
atento mám teraz http://www.webinzeraty.sk/inzerat/145120-Kocik-... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinka17
16. feb 2010

to Coleto mala kámoška, takže chápem, že ho chceš predať 😠

Držím palce, aby sa Ti to čo najskôr podarilo, len buď trpezlivá. Pri kočiaroch je nevýhoda, chceš ho vydieť, a preto zháňaš kočiar v tvojom meste ☹

A čiapočky sú chutné, fakt. Len Samko by vyzeral príliš dievčensky 🙂 😀 😀 😀 😀

martinka17
16. feb 2010

A ináč cenu máš fakt dobrú na ten kočiar, skús ešte počkať 😉

nicky11
16. feb 2010

preco chapes preco ho chcem predat???ja si myslim ze je to uper kociik...len som sa zamilovala do tej buginky 🙂 vlastne hej som si nevsimla ze mas chlapceka....su to vacsinou pre dievcatka sorry 🙂 🙂

martinka17
16. feb 2010

kámoška s ním mala problémy, s autosedačkou bol nestabilný, 2 krát menila tašku, pretože sa potrhala a nakoniec ešte zistila, že športiak sa nedá vyrovnať. Takže malý nevedel dobre spať, nemal v rovine chrbticu. Preto bola stráááášne sklamaná a rada, keď sa ho zbavila ☹
Ináč športiak mám aj ja vysnívaný, len ho nechcem zatiaľ kupovať, dúfam, že si malý zvykne na to čo už máme požičané. Ak nie, tak skúsim zase niečo len od ruky, aby som ušetrila 😎 😀 😀 😀

nicky11
16. feb 2010

praveze ja som s nim strasne spokojna...a taska aspon ta moja je dost kvalitna ,nosim ju stale na laurine veci kolko razy aj ako kabelku a vyzera furt jak nova.a nehrozi ze by bol nestabilny 😒 😒 tak to neviem potom,hej ten chrbatik sa tam neda dat uplne na rovno nozky su mierne zdvihnute ale lauruske to nikdy nevadilo,vlastne sak chrbatik tam ma rovno len nozky trosku pozdvihnute....ja som s nim naozaj velmi spokojna nepredavam ho preto ze by mi nieco na nom vadilo 😒 😒

nicky11
16. feb 2010

sak hej netreba novy kociik...tob len ja som stzrasne tuzila po takom trojsete a trojkolke tak som si ho kupila,ale zas nepotrebovala som peniazky na nic ine.... 🙂

martinka17
16. feb 2010

ja som zase kočiarik dostala od káímošky, resp. požičala mi ho a teraz ho budem vracať🙂 Je to taký traktorík náš...ale má veľké kolesá a Samko je dobre chránený...takže som ušetrila na iné veici 🙂 🙂 🙂 A tiež mi požičala jednu postielku, kopc oblečenia.......je to u nás trošku komplikované, lebo mám vlastný byt, ale víkendy a aj cez týždeň sme u našich...takže mám všetko dvojmo , postielky, oblečenie, stoličku na papanie..aj hračky má rozdelené na polovicu 🙂

nicky11
16. feb 2010

hah no pekne🙂))to mas zaujiimave🙂))ves hentomnkocik co chcem ma aj celkom dobru cenu,len nech sa mi tento preda 🙂 🙂

martinka17
16. feb 2010

no jasne, cena je tam fajn. Mne sa zase páči tento
tp://www.babydracek.com/zbozi/1718--sportovni-kocare...
má ho suseda....strááášne sa mi zdá super