• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
ja mám teraz ešte pár huggies premium, tie su fajn, ale tie clasik....bože tie su strašné, tie pásiky sú skôr na ozdobu ako na funkčnosť. Ja asi ostanem pri babylove, len som zistila, že mám doma len asi na 3 dni plienočky, hurá na nákup :sweat_smile:
Ináč kočiar ako funguje, už prišiel? Ja som strašne spokojná, dokonca som naživo videla ja ten čo som chcela pôvodne, dobre že ho nemali, ten čo máme doma je ooooooomnoho lepší
23. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huggiesky mi mala pricika tak jej k nim kupujem pampersky na noc...koci super som snim nadmieru spokojna :slight_smile:
23. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, aj Samko hugies precikal, predtým som aj ja na noc kupovala pampers, ale teraz som aj na noc dávala babylove, nepreciká, nesmrdia ( hugies ráno príšerne smrdeli za močom, fuj) a majú aj dobré pásiky. a pritom,keď sme ich mali prvý krát, povedala som, že už niekdy....a teraz na ne nedám dopustiť :grinning:
23. mar 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huggies classic su hrozne, premiumky sa vyrovnaju pamperskam.ale tiez mam najradsej pampersy :slight_smile:
23. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pocikane huggiesky smrdia za kuracim vyvarom :confused:
23. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no po nočnej šichte mi fakt smrdeli ako verejné WC :grinning:
23. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kupujem len huggies premium a aj tie my precikaaa :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som objednala 3 baliky premiumiek :slight_smile:
26. mar 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som včera kúpila babylove, tie mi nikdy nepreciká :slight_smile:
27. mar 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co inak baby co nove :slight_smile: :slight_smile: ako sa maju deticky :slight_smile: :slight_smile:
27. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj prave spi :slight_smile: rastu mu naraz 2 zubky, tak je nervko :slight_smile:
27. mar 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze aj laure idu dufam uz dalsie je taka zla tieto dva dni :unamused: hadam z toho aspon nieco bude :slight_smile:
28. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj nám sa zase pretláča jeden zub, zatiaľ mu to trvá asi tak 2 mesiace,a le pomaly ho aj vidno, tak snáď sa konečne prereže. Lebo chrúst ma dnes tak hrýzal do ciciniek, ani nechcel ťahať na obed :frowning2:
28. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko mate zatial zubkov?mi len dva :frowning2: :frowning2: som si akurat vsimla ze mame rovnako stare krpcatka mata :slight_smile: :slight_smile:
29. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame takmer 9 mesiacov a uz mame 5 zubov :sweat_smile:
30. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latvy sa maas :slight_smile: malej lezu dalsie ma dasienko opuchnute,sopli a nechce papat :confounded: mala neni celkom zdrava tak to preto jej idu tak pomali a neskoro... :sunglasses:
30. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicky, najlepsie by bolo keby uz vykukli trvale :wink: ze? nam sli teraz 2 naraz, to bol nervozny a uplakany a uslintany...
31. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trvale nie preobha. ved sa pokazia rychlo a co potom.

alex bude mat v maji rok a zatial ma tri zuby prerezane :grinning:
31. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: aaaale cobyyy, preco by sa mali rychlo pokazit? :wink:
31. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokial sa budu cistit tak sa nepokazia :slight_smile: :slight_smile: mi uz veru cistime,laure sa to inak paci :slight_smile: :slight_smile:
31. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz mame 4 zubky...ale tak zatial ma este nenapadlo cistit:slight_smile:
31. mar 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj je najlepsie zacat co najskor :slight_smile: poznam pripady ktorym sa prerezal jeden zubok trcal milimetrik a uz chceli cistit :slight_smile: to je trosku prehnaneee :slight_smile:
1. apr 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: to bysom uz mala pomaly kupovat nejaku kefku, ze? :sweat_smile: tlaci sa nam 6.zub :wink:
1. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicky
heeeeej, máme malých vodnárov:slight_smile: Samko má zatiaľ 8 zúbkov, dúfam, že teraz bude pauza v raste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

umývanie zubov....to je každodenný boj a vydrží asi 10 sek. potom už vrieska, zatína pusu a len ujde s kefkou...takže by som to umývanie zubovkov ani nenazvala :astonished:
1. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tak nato sa uz tiez tesim:slight_smile: ako ho budem po celom dome nahanat s kefkou v ruke:slight_smile: to bude srandy:slight_smile:
1. apr 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my kefku mame,alex to nenavidi :unamused:
2. apr 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, ak použiejm tú na palec, tak ju kuše ako o život, ak použijem klasickú, tak ju hneď berie a chce ydrhnúť:slight_smile:
2. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som malej kupila kefku ked mala hadam mesiacov len tak pre istotu :slight_smile: :slight_smile: my mame skor problem ukoncit umyvanie zubkov ,laura mi len furt vytrca tesaciky e ze ete :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte, ja len tak, ze moj pribuzny je zubar a rozpravali sme sa o cisteni detskych zubkov. Mne sa to tiez zdalo prehnane, ale vraj sa ma cistit uz vtedy, ked vidno co len 1 zubok. :slight_smile: nase deticky to v zivote neskor ocenia.........
9. apr 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok