• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
sami..asize mi makne uz mozog..33st wecer w interieri :sweat_smile:
16. júl 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq co si studovala? :slight_smile: len som zvedava :wink:
inac latkovanie je krasna vec,ale ci ekologicka?no neviem, pranim znecistujes vodu ovela viacej nez ostani ludia co peru raz tyzdenne....takze je to diskutabilne...ale pohodlnejsie na dupku to urcite je :wink:
17. júl 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia voda ide do cisticky odpadovych vod. jednorazovka? dor... nemame na nu na Slovensku ziadne recyklacne systemy. tolko k teme.
vystudovala som klinicku psychopatologiu a psychoanalyzu, je to odbor klinickej psychologie. v Marseille :dizzy_face: teda okrem 1 diplomovky. a tuzim po doktorate, o rok. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dufam, ze som vcera nebola mojim prispevkom velmi prudka, ja len NEZNASAM ak sa to, co povie nas lekar, povazuje za svate pismo. Maloktory vie viac ako ja, tak ja ich beriem len za poradcov, nie za alfa omega nasho zdravia. :rolling_eyes:
17. júl 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq maloktory vie viac ako ty? :sweat_smile: ohladne coho?latkoviek? ci klinickej psychopatologie a psychoanalyzy?alebo ohladne mediciny? :slight_smile:
17. júl 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia ci mas pocit, ze prides k lekarovi a ti povie viac, nez co vies ty sama o sebe ? ... tato diskusia nema v tejto teme opodstatnenost, tak radsej nebudem viac reagovat :wink: jeden lekar z 50 za nieco stoji, ale ved tak je to aj s inymi zamestnaniami, tak co sa co vzrusovat. :grinning:
17. júl 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq odbocujes :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu teraz nejde o to ktory lekar za co stoji, som len chcela vediet, v com si lepsia nez priemerny slovensky lekar, ked si to uz tak napisala :wink: to, ze mas diplom z psychoanalyzy v Marseille je uchvatne :wink: niekto ma vystudovane pravo na harvarde :slight_smile:
17. júl 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq hm, tak mu poviem, ze je priemerny slovensky doktor :grinning: :sweat_smile: sa zabavi, vzhladom na tom ze studoval v zahranici a ma spravenu ako doktoranturu uz i docenturu :grinning: :sunglasses: To ze mas svoj nazor je fajn vec ale neutoc na ludi len preto ze maju iny nazor ako ty, nenazyvaj ich priemernymi....nikty som nepovedala ze je svate vsetko co povie nejaky doktor (to by bolo svate vsetko aj to co poviem ja :zipper_mouth: :grinning: ) A niektore veci co teraz nechapes pochopis.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No, a len si nebud ista ze v za rok ti bude curat do nocnika preotze ak si doktorka tak ste sa na anatomii ucili ze dieta ma vyvinuty zvierac na udrzanie stolice a mocu az v troch rokoch...su vynimky ze aj skor, ale ta lekarka co nam prednasala anatomiu tak nam viac krat zvdorzanovala ze tie mamy ktore pred ukoncenym 3 rokov nasilu posadzaju dieta na nocnik a statuju sa ze to este nevedia tak tie by najradsej sama prehla cez koleno...
17. júl 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia suhlas...i o ekologickosti i o tom ze niekto moze mat diplom z dacoho ineho...a ti ktori maju ozaj nieco v hlave tak sa nebudu vystatovat a hovorit o druhych ze su priemerny

apropo ja mam maly aj velky doktorat a preto budem ostatnych povazovat za nieco menej a nazyvat ich priemernymi??? :sweat_smile:
17. júl 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady suhlasim, ale nie ako doktor, ale ako psy.. , ze dieta sa uci kontrolovat svoj zvierac okolo 2 rokov, pol rok hore dole. analne stadium. (retencia/expulzia). nic netreba uponahlat.

no vidim, ze kde napisem moj nazor, tam sa na mna hned utoci, lebo si stojim za svojim :rolling_eyes: fasa

@latvia no rozdiel je mozno v tom, ze lekar ti da odpoved na tvoju otazku a ja nie :sunglasses: ja nie som vsemohucna, oni su,. oni maju na vsetko diagnozu. ale clovek je kolkokrat zdravy a ide za doktorom, lebo mu je tazko. a tam? 3 minuty .. ani sa na neho nepozrie, odchadza s receptom. a NEVYPOCUTY. subjektivita je hodena do vrecka, pacient je len subor symptomov a nosic diagnoz. :angry:
17. júl 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady no dakujem, ze sa vystatujem. som taka povaha, ze nebudem sediet v kute a cakat, ze sa na mna stastie otoci. predsa nie len skromni tichi ludia mozu byt len inteligentni. toz, skatulkovanie.
17. júl 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq nikto tu na teba neutoci rovnako si kazdy moze stat za svojim nazorom a minimalne ma pravo si ho povedat

apropo, nerozumela som s tym co myslis tymi psami ....
17. júl 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq zase odbocujes. ja sa teraz nabavim o doktoroch, ale o tebe, ale na moju otazku proste odpovedat zrejme nechces :wink: nenutim ta...
a kto na teba utoci lebo si stojis za svojim? vyjadrili sme tu nazor na plienky, v tom som utok nevidela, len opacny nazor...snad mozeme mat, nie?
a ked si stojis za svojim, ze sa vynas lepsie nez priemerny slovensky lekar, tak sa pytam znova : v com si lepsia? nieje to utok, ani rypanie, pytam sa na margo tvojej vety.ak mas v niecom lepsie vedomosti ako priemerny slovensky lekar tak to napis, nikto ti to neberie, ja budem len rada ked tu bude niekto odbornik na urcite veci, rada cerpam nove vedomosti od ludi co sa tomu rozumeju.a myslim to uplne vazne
17. júl 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia Lekar svojimi "vedomostami" zaskatulkuje pacienta, ale mu tym nepomoze. Pacient sice caka na odpoved, jeho subjektivny priestor sa vsak lekarovou vypovedou zmensuje . Neodpovedat priamo je cesta, ked sa pacient moze rozhovorit a touto cestou si o sebe vypocuje ovela viac.
Tvoje vety niektore su sarkasticke, utok moze byt aj nepriamy, implicitny, nevedomy. Ale to iste vies.
@pink_lady ak ta to zaujima, rada ti napisem v skratke o analnom stadiu podla Freuda.
17. júl 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq "Veľkosť človeka spočíva v tom, že si uvedomuje svoju malosť"
17. júl 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frola staci, ze si ju uvedomuje sam pre seba, navonok moze posobit aj inak :wink:
17. júl 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq a preco?
17. júl 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq nuz, hadat sa s tebou nemienim, niesom tu preto :wink: len by som cakala od cloveka,ktory ma vystudovanu psychoanalyzu iny sposob vyjadrovania myslienok.to je vsetko.
17. júl 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia nuz, maj si posledne slovo a mavaj ocakavania a skreslene nazory na ludi cez internet.
17. júl 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, by ma zaujimalo, kedy sa vasi drobci zacali pytat kde je tatino?
17. júl 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq dik ale z Freudovych stadii mam jednu statnicu takze fakt netreba, dik :grinning:

@frola zasah do cierneho :dizzy_face: :wink: palec hore :wink:

@latvia no co uz s tebou ked si sarkasticka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (sorry vies ako to myslim :sweat_smile: )
17. júl 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zacala som dnes citat knihu od Timey Kerestenyovej (nechce sa mi hladat presne pismenka v jej priezvisku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Sama mama....citali ste ju niektora?? :slight_smile: som len na zaciatku ale v tej knihe vidim cast svojho zivota :sweat_smile: a bavim sa, fakt lahko pisane, realne...
17. júl 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq ahoj :slight_smile:
Latvia je lekarka! :grinning:
17. júl 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokelu, ja som koza! dufam, ze za samourazanie sa nemaze! :grinning:
chcela som ti to zajacik napisat do IP, ale som sa pomylila! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to ta sangria, ktoru som vypila!
17. júl 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filipal :grinning: cau fili
zajaciq vie ze som lekarka :grinning:
sangria je moje najoblubenejsie alko! :slight_smile:
17. júl 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia :grinning: :grinning: :grinning:
pohar som ti nechala, blizi sa burka!!!!
povedz dievca, ty by si sa zverila do ruk kazdemu svojmu kolegovi? .
17. júl 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filipal nezverila, par ich mam takych ze jedine kebyze umieram a nikto iny nemoze prist :grinning: (jeden dokonca kolega :zipper_mouth: ), dalsi mi nevadia, a potom su taki ktorym by som sa zverila do ruk bezvyhradne
17. júl 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli burku, tu nist...
17. júl 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podotknem ze su to cesi :sweat_smile:
17. júl 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, tak nejako aj ja. hlavne sa spolieham na seba. ono je to aj lahke, ked sme zdravi....
mozno si za to mozeme sami, svojou zivotospravou, genmi (vdaka rodicom), ale ked sa stane to, ze ochorieme, alebo nase dieta, zrazu vsetko prehodnotime a hladame ludi, ktorym doverujeme.
ja si tak vyberam nielen lekarov, ale aj ucitelov, aj predavacky v zelenine... je to strasne dolezite s kym sa kontaktujeme.

podla mna to Zajaciq, tak nejako mysli... ze neist s kazdou blbostou na stredisko, ale pocuvat sam seba...
17. júl 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, minuly tyzden som bola v Prahe a mali tam 37!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
burka uz ide k vam....zacina fukat, fonta sa priblizuje, zavrite okna... :sunglasses:
17. júl 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok