Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

zajaciq
16. júl 2010

sami..asize mi makne uz mozog..33st wecer w interieri 😅

latvia
17. júl 2010

@zajaciq co si studovala? 🙂 len som zvedava 😉
inac latkovanie je krasna vec,ale ci ekologicka?no neviem, pranim znecistujes vodu ovela viacej nez ostani ludia co peru raz tyzdenne....takze je to diskutabilne...ale pohodlnejsie na dupku to urcite je 😉

zajaciq
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
latvia
17. júl 2010

@zajaciq maloktory vie viac ako ty? 😅 ohladne coho?latkoviek? ci klinickej psychopatologie a psychoanalyzy?alebo ohladne mediciny? 🙂

zajaciq
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
latvia
17. júl 2010

@zajaciq odbocujes 😝 tu teraz nejde o to ktory lekar za co stoji, som len chcela vediet, v com si lepsia nez priemerny slovensky lekar, ked si to uz tak napisala 😉 to, ze mas diplom z psychoanalyzy v Marseille je uchvatne 😉 niekto ma vystudovane pravo na harvarde 🙂

pink_lady
17. júl 2010

@zajaciq hm, tak mu poviem, ze je priemerny slovensky doktor 😀 😅 sa zabavi, vzhladom na tom ze studoval v zahranici a ma spravenu ako doktoranturu uz i docenturu 😀 😎 To ze mas svoj nazor je fajn vec ale neutoc na ludi len preto ze maju iny nazor ako ty, nenazyvaj ich priemernymi....nikty som nepovedala ze je svate vsetko co povie nejaky doktor (to by bolo svate vsetko aj to co poviem ja 🤐 😀 ) A niektore veci co teraz nechapes pochopis.... 🙂 🙂 🙂 No, a len si nebud ista ze v za rok ti bude curat do nocnika preotze ak si doktorka tak ste sa na anatomii ucili ze dieta ma vyvinuty zvierac na udrzanie stolice a mocu az v troch rokoch...su vynimky ze aj skor, ale ta lekarka co nam prednasala anatomiu tak nam viac krat zvdorzanovala ze tie mamy ktore pred ukoncenym 3 rokov nasilu posadzaju dieta na nocnik a statuju sa ze to este nevedia tak tie by najradsej sama prehla cez koleno...

pink_lady
17. júl 2010

@latvia suhlas...i o ekologickosti i o tom ze niekto moze mat diplom z dacoho ineho...a ti ktori maju ozaj nieco v hlave tak sa nebudu vystatovat a hovorit o druhych ze su priemerny

apropo ja mam maly aj velky doktorat a preto budem ostatnych povazovat za nieco menej a nazyvat ich priemernymi??? 😅

zajaciq
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zajaciq
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pink_lady
17. júl 2010

@zajaciq nikto tu na teba neutoci rovnako si kazdy moze stat za svojim nazorom a minimalne ma pravo si ho povedat

apropo, nerozumela som s tym co myslis tymi psami ....

latvia
17. júl 2010

@zajaciq zase odbocujes. ja sa teraz nabavim o doktoroch, ale o tebe, ale na moju otazku proste odpovedat zrejme nechces 😉 nenutim ta...
a kto na teba utoci lebo si stojis za svojim? vyjadrili sme tu nazor na plienky, v tom som utok nevidela, len opacny nazor...snad mozeme mat, nie?
a ked si stojis za svojim, ze sa vynas lepsie nez priemerny slovensky lekar, tak sa pytam znova : v com si lepsia? nieje to utok, ani rypanie, pytam sa na margo tvojej vety.ak mas v niecom lepsie vedomosti ako priemerny slovensky lekar tak to napis, nikto ti to neberie, ja budem len rada ked tu bude niekto odbornik na urcite veci, rada cerpam nove vedomosti od ludi co sa tomu rozumeju.a myslim to uplne vazne

zajaciq
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
frola
17. júl 2010

@zajaciq "Veľkosť človeka spočíva v tom, že si uvedomuje svoju malosť"

zajaciq
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
frola
17. júl 2010

@zajaciq a preco?

latvia
17. júl 2010

@zajaciq nuz, hadat sa s tebou nemienim, niesom tu preto 😉 len by som cakala od cloveka,ktory ma vystudovanu psychoanalyzu iny sposob vyjadrovania myslienok.to je vsetko.

zajaciq
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
latvia
17. júl 2010

holky, by ma zaujimalo, kedy sa vasi drobci zacali pytat kde je tatino?

pink_lady
17. júl 2010

@zajaciq dik ale z Freudovych stadii mam jednu statnicu takze fakt netreba, dik 😀

@frola zasah do cierneho 😵 😉 palec hore 😉

@latvia no co uz s tebou ked si sarkasticka 😀 😀 😀 😀 (sorry vies ako to myslim 😅 )

latvia
17. júl 2010

zacala som dnes citat knihu od Timey Kerestenyovej (nechce sa mi hladat presne pismenka v jej priezvisku 😝 ) Sama mama....citali ste ju niektora?? 🙂 som len na zaciatku ale v tej knihe vidim cast svojho zivota 😅 a bavim sa, fakt lahko pisane, realne...

filipal
17. júl 2010

@zajaciq ahoj 🙂
Latvia je lekarka! 😀

filipal
17. júl 2010

dokelu, ja som koza! dufam, ze za samourazanie sa nemaze! 😀
chcela som ti to zajacik napisat do IP, ale som sa pomylila! 😝
to ta sangria, ktoru som vypila!

latvia
17. júl 2010

@filipal 😀 cau fili
zajaciq vie ze som lekarka 😀
sangria je moje najoblubenejsie alko! 🙂

filipal
17. júl 2010

@latvia 😀 😀 😀
pohar som ti nechala, blizi sa burka!!!!
povedz dievca, ty by si sa zverila do ruk kazdemu svojmu kolegovi? .

latvia
17. júl 2010

@filipal nezverila, par ich mam takych ze jedine kebyze umieram a nikto iny nemoze prist 😀 (jeden dokonca kolega 🤐 ), dalsi mi nevadia, a potom su taki ktorym by som sa zverila do ruk bezvyhradne

latvia
17. júl 2010

posli burku, tu nist...

latvia
17. júl 2010

podotknem ze su to cesi 😅

filipal
17. júl 2010

ano, tak nejako aj ja. hlavne sa spolieham na seba. ono je to aj lahke, ked sme zdravi....
mozno si za to mozeme sami, svojou zivotospravou, genmi (vdaka rodicom), ale ked sa stane to, ze ochorieme, alebo nase dieta, zrazu vsetko prehodnotime a hladame ludi, ktorym doverujeme.
ja si tak vyberam nielen lekarov, ale aj ucitelov, aj predavacky v zelenine... je to strasne dolezite s kym sa kontaktujeme.

podla mna to Zajaciq, tak nejako mysli... ze neist s kazdou blbostou na stredisko, ale pocuvat sam seba...

filipal
17. júl 2010

jaaaj, minuly tyzden som bola v Prahe a mali tam 37!!!! 😝 😝 😝
burka uz ide k vam....zacina fukat, fonta sa priblizuje, zavrite okna... 😎