• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
viem... :unamused: prajem vela stastia aj tak.... :slight_smile:
31. jan 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v zivote su horsie veci sama to vies .a vazne asi sa netreba temu podat ono aj nad mracnem slnko vide mas krasnu dcerku
31. jan 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa tema tak hlboko klesla,dievcata kde ste?ako sa dari?nomisek ako pokracujete??
4. feb 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to by som aj ja chcela vedieť :wink:
4. feb 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Musko hlasim ze mam novu pekaren na chlebik :dizzy_face: :dizzy_face: moje prve pokusy dopadli 50:50 :grinning: chlebik sa podaril ale sladke kolace chutili len nasmu ponikovi timovi :confounded: ale skusam dalej a moj ma trpezlivost.drzkaj mi zajtra palceky mam pohovor za pracu tagesmutti :sweat_smile: trosku sa bojim ako to dopadne...
4. feb 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri!
No to je super! Myslím, že pohovor zvládneš, veď keď sa vieš postarať o Leonie, tak zvládneš aj iné dieťa a pre leonie to bude super! Bude mať spoločnosť! :dizzy_face:
5. feb 2008 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka,co je to tagesmutti? ako opatrovatelka? mas na to aj kurz? a nechcela si ist radcej von medzi ludi? teda kocka, ta obdivujem, ja ked uz robit tak prec od deti :sweat_smile: ... :wink:
6. feb 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julia, Miri je taký maminkovský a rodinný typ, myslím, že toto by pre ňu bolo ako ušité, len by nám mala dať vedieť, ako dopadla ( i keď ja myslím, že na výbornú!) Tak čo Mirka, ako? :wink:
6. feb 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus tak ako?!?!?!?! :astonished:
6. feb 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata :dizzy_face: :dizzy_face: zasa sme mali pokazeny internet,boze ja som mala abstaky bez vas :slight_smile: .hlasim,ze sme dopadli super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .juli ano tagesmutti je vo svajciarsku urcena pre matky,ktore idu pracovat a nemaju kam dat deti.je to organizovana legalna praca a pre mna jedina moznost,prace,lebo musim byt aj pri svokrovi(88rokov) a inu pracu nemam sancu si najst,lebo nemam ani komu zverit moju malinku-jedine tiez jej najst tagesmutti a to je dost drahe a co by som ja zarobila to by som aj dala jej :stuck_out_tongue_closed_eyes:bolo to tesne,lebo musim ist 6xna kurz je to skor ako prednasky a posledny termin bol 27.1.a ja som papiere dostala az teraz ale nastastie tam mali 2miesta volne tak ma zobrali.ked skoncia tie prednasky tak by sme mali dostat jedno dievcatko na 3x do tyzdna ju rano mamina privezie k nam a vecer zasa vezme spet.dalsi kurz je zasa az v lete takze to bolo tesne a ten kurz je len 2dediny od nas a trva 2hod.vecer to uz bude markus doma z prace :dizzy_face: .drzte mi palceky.mam vas rada.
10. feb 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super miri :dizzy_face:
10. feb 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. :slight_smile: prečítala som si celé vaše forum. neviem či som si zvolila správnu tému na vykecanie sa z mojho problému, ale dúfam, že ano. ja síce nie som slobodná mamička, ale jeden nikdy nevie... :pensive: som vydatá dva roky a v marci čakám bábätko...velmi sa na maličkú jahodku teším. :slight_smile: s manželom sme si plánovali život, najprv svadba, potom stavba domčeka a nekoniec bábätko... všetko išlo podla plánu, samozrejme vyskitli sa nejaké problémy ale kde nie sú... :frowning2: kým sme stavali dom, bývali sme u svokrovcov... všetko sa zdalo byť v poriadku, kým som sa prisposbovala a bola tíško... vždy som si hovorila, ved to vydržím, nebudeme tu predsa večne... stavba domu sa blížila, do finále a mi sme si urobili bábätko...svokrovci to prijali vlažne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: lenže čo čert, nechcel švagriná byvajúca tiež v tom dome mimochodom o 10r mladšia odo mňa a manžela začala robiť poriadky... som jej zavadzala v dome, odchádzala od stola, dokonca z miestnosti, ked som ja vstúpila...tak som si otvorila ústa, prvý, druhý, tretí, krát a nič... hovorila som manželovi, nech to nejako vyrieši, lebo mám z nej a zo všetkého také nervy, že celé noci nespávam a neni to dobré ani pre bábo... iba nechápavo na mna pozeral čo chcem... a tak som si jedného dňa v amoku z jeho sestry zbalila veci a odstahovala sa k rodičom... tam som strávila cca 3mesiace... najkrajšie obdobie mojho tehotenstva a najkludnejšie :wink: moj manžel za mnou nechodil, iba ked sme potrebovali niečo robiť na domčeku... práca a on sám mu boli prednejšie a jeho pohodička... ale nestrácala som nádej a tešila sa do domčeku... pred vianocami sme sa presťahovali a ja som sa vžila do role žieny domácej, vyvárala som, vypekala...tešila sa na vianoce na to, že budeme konečne sami a bude nám dobre... lenže začali sa problémy, moj manžel uteká z domu, musí ísť k rodičom cez týžden , v sobotu a v nedelu do obeda aj poobede, celé dni je v práci a vždy si nájde príležitosť ako odtialto vypadnúť... sme to pekne rozobrali a on mi povedal, že sa v tomto dome necíti dobre, nič ho tu, nedrží, že nemá motiváciu do budúcna a že o 5rokov nevidí nič... zmienil sa, že ma lúbi inak ako pred troma rokmi a že ničo sa v nom otupilo, ked som vtedy odišla od nich...že prišiel na to, že najlepšie je mu samému... :frowning2: na otázku či by mu bolo lepšie samému bezo mňa a bez našej jahodky bolo dlho ticho a odpoved znela...neviem... :frowning2: čo ma úplne šokovalo... jeho rodina sa o mna nezaujíma, aj ked som bola najlepšia nevesta, kým som tam bývala a držala ústočká...svokra a ani raz nezavolala ako sa mám a čo maličké... mojho manžela zdá sa to zaujíma tiež minimálne... :frowning2: máme nádherný kočík, postielku, výbavičku ale o včetko som sa starala sama ako aj stavbu domu, lebo on je stále zaneprázdnený v práci a nemá ani minitku čas aby cez den zavolal čo robím a ako sa cítim... :frowning2: stačí, že prinesie penižky.. tak čo ešte chcem? :unamused: A teraz tu sedím v novom krásnom dome sama a rozmýšlam čo bude o 3mesiace, či sa pripojím k slobodným, resp. rozvedeným mamičkám, lebo nášho tata nebavíme a nemá na nás čas... alebo sa všetko utrasie a bude nás lúbiť najviac na svete ked sa maličká narodí lebo mi ho lúbime najviac na svete... chvýlku si hovorím, že všetko bude ok a potom mi niečo hovorí, že sa blížime do konečnej stanice a tá neistota je zdrvujúca a hrozne bolí... :frowning2: ked som si tu prečítala ako ste samé s detičkami aj mi slzy vyhrkli... neviem ako to prežijem, ked sa všetko zrúti ako domček z karát...:frowning2:
11. feb 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky jahodasko.neboj možna to překonate takova krize byva a to víš u maminky měl pohodu a tedkom je ve svem.neboj myslím si že až se ti jahůdka narodi tak se změní to chce jenom čas a pokud se nezměni tak neboj jsme tady zase mi kdy si mužeš tady s nami popovidat a vybrečet se taky to tak dělam.je to těžké ale chlapy to nikdy nepochopí co musi žena všechno zvladnout sama.držím palečky a ozvy se jak to dopadlo :frowning2:
11. feb 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka73 prečítala som si tvoj príbeh... si silná žena... ako sa vládzeš postarať o 3 deturence... dakujem za podporu aj ja sama niekedy presviedčam, že je to len stres z nového miesta, z toho, že bude otcom...ale neviem... prečo sa iný vedia tešiť z maličkostí, z toho, že budú rodičmi a on nie... :frowning2: ved čas ukáže :frowning2:
11. feb 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdem sa asi prejsť, vonku je krásne a ja som tu zavretá 3 dni... nechcem ani nikoho vidieť... tak mi je ťažko na dušičke... ale asi je čas zmeniť to... :wink:
11. feb 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky jahodasko.vím o čem mluvíš zažívam krizi s přítelem a je to opravdu dost těžké nevim na čem jsem .a ta prochazke je opravdu příjemna včera sice tady večer mrzlo ale ja musela jit ven na vzduch abych si trochu vyčistila mysl a potom jsem poslala sms přítelovi že jsem sama doma děti byly u babči a tak jsem mu psala jestli nechce společnost po půl hodině mi napsal davam si pivko pokud chceš dojdi ale jak dopiji jdu spat.děkovala jsem i za tuto sms on totiž bydlí naproti mym dveřím.šla jsem jenom v triku v kterym spím no představovala jsem si to jine ale byla jsem rada že aspon sedí vedle mě když nic jineho pak si šel lehnout a tak jsem ho úolíbila na tvař a odešla jsem .dneska jsem ho pozvala na večer ja tak jsem zvědava jestli dojde.byly jsme spolu 9měsíců a něco se pokazilo a nevim vůbec co je to opravdu dost těžké.moc ho miluji a byla bych rada kdyby se ta doba vratila nezpět a nam bylo zase fajn.tobě taky držím palečky a dej vědět jak to dopadlo.papapapapa
12. feb 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je nasa nomisek??
12. feb 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka zo včerajšej prechádzky na koniec nebolo nič... lebo po ulici behal veeelikánsky vlčiak a ja som sa stráááášne bála... :slight_smile: tak som dala otočku... a jedno viem, keby sme boli priatelia, ne manželia a nebola by som tehotná, tak ho pošlem do prdele... ale nakolko som jeho manželka tak sa to snažím nejako pozliepať, či sa to podarí neviem...
12. feb 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky jahodasko.taky mam strach z vlčaku kdysi mě jeden napadl tak mam jizvičku na tvaři a ruce.taky přemyšlím o tom že pokud se přítel nezmění a nezačne trochu myslet tak ho pošlu k šípku a budu opět z dětmi sama.sice nevim jak na tom pak budu protože laska k němu je silna a on bydlí naproti tak jak se budeme potkavat to bude horor.víš nevim co si o všem myslet stravila jsem s nim noc nechal mi i klič od bytu at rano zamknu jak budu odchazet ale nebylo to ono to co jsme zažívaly nedavno i když jsme spolu spali tak se nenechal poředně polibit je to divné připada mě že mě taha za nos že ma jinou.uvidíme necham to asi zatim tak a poznam co se bude dít dale.ty se opatruj uvidíš to bude dobré chce to čas je to chalpska ješitnost.pa :frowning2:
13. feb 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka73 daj tiž ignoráciu...a uvidíme ako to dopadne...
13. feb 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahiojte ako sa mate? :slight_smile:
18. feb 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj juli my stale super,27.2zacina kurz tesim sa ...
18. feb 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, kde ste? Čo máte nové? Ja som chorá, malý sa drží, máme kladivkové obdobie, takže bucha na dvore kladivom od rána do večera, dnes sme boli kúpiť gumové - čo sa používa pri kladení dlažby..... Je menej pravdepodobné, že sa niečo zničí. I keď ranu má :grinning:
27. feb 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj musko ja som tu a strasne sa bojim ist dnes na ten kurz ja to nevydrzim bez mojej malinkej :frowning2: ona zaspinkava iba somnou.drz mi palce...
27. feb 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj! Zvládnete to - aj malá aj Ty!
Inak mám ale podobné pocity, lebo doteraz sme boli vždy všade spolu, keď aj šiel spať petrík trebárs s manželom, alebo kamoškou, bola som doma... lenže, bud. týž ostáva na prázdninách na Slovensku - my ideme na 4 dni do Neapolu - tak som zvedavá, čo bude ( babku a dedka má rád, ale sám tam ešte nebol...)
27. feb 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj musko uz som nazad...malinka to zvladla celkom okej akurat ze nespinkala a bola totalne unavena a ani ma nespoznala,ked som prisla a potom hned asi za minutu zatvorila ocka a zaspinkala,bol to trosku stres,a ja som sa na ten kurz aj ked bol super vobec nesustredila a skoro vobec som nevedela komunikovat v nemcine :confounded: ale som sa ospravedlnila a baby ma pochvalili,ze som to zvladla..snad to nabuduce bude lepsie musim ist6x.a kaydopadne malinkej trosku dopriat slobody :frowning2: je na mna a ja na nu dost naviazana...a teba obdivujem 4 dni to by som bola sediva :unamused: ale az dnes som si uvedomila ze to treba a viem,ze to co robim bude dobre aj pre malinku,ze bude mat kontakt s druhymi detmi.
27. feb 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky...my sa mame super....dozvedela som sa ze desinkin daddy nastupuje 3/3zas na protialkoholicke....nerobim si nadeje,ale -......... mozno!!!!
som velmi rada,ze niekto tam hore ma neopustil a stale mi ukazuje ako velmi ma lubi :slight_smile:
28. feb 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli a aky je teraz vztah medzi vami ak sa smiem spytat??mate este kontakt spolu?drzim palceky nech to vide. :dizzy_face:
28. feb 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ziadny,a jasne ze sa mozes pytat,komu by som to porozpravala ak nie vam.. :slight_smile:
nevolali sme si od vianoc a nevideli sa 13mesiacov... :unamused:
28. feb 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli to my je luto hlavne koli malinkej :frowning2: ako si sa to dozvedela?je nadej ze budete spolu po takej dlhej dobe??
28. feb 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok