• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
6. nov 2010 o 22:57 • ncora
Mam sukromnu temu .....Sama mama ....tak ak mate zaujem ste vitane... :slight_smile:
6. nov 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
6. nov 2010 o 23:07 • pink_lady
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
6. nov 2010 o 23:10 • martinano
6. nov 2010 o 23:14 • ncora
6. nov 2010 o 23:20 • irama29
6. nov 2010 o 23:21 • pink_lady
6. nov 2010 o 23:24 • ncora
baby to koli takej kravine?? ze pokec.. preboha to ani za klamstvo nepovazujem.. no a co ked si niekto chrani sukromie... podla mna cele zbytocne :slight_smile:
7. nov 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemate inu krajsiu temu na debatu??? pokecajme hoc aj o jedle, sexe, praci, detoch, ale nehadajme sa, jop? :wink:
7. nov 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia to co je ten s.x? :grinning: deita mi nastastie spi :sweat_smile:
sme vsetky na jednej lodi, mali by sme sa len podporovat :slight_smile:
7. nov 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady sex? uz poriedne neviem :grinning: som dufala ze na tom ostatne niesu az tak zle jak ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia vysledok mojho posledneho keksu spi v postielke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. nov 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady mozeme si potriast ruky :sunglasses: uvidime ktora vydrzi dlhsie :grinning:
7. nov 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia myslim ze kludne budeme moct o par rokov zalozit klastor pre matky s dietatom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte máte aj takmer rovnako staré tie deti.. :wink:
7. nov 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia
@pink_lady haha dobrý debat... :grinning: aj u mňa to isté. tiež môj posledný sexík leží v postieľke... ale ani mi to nejak nechýba. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no čo už máme čo robiť aj bez takýchto aktivít. :grinning: :grinning:
8. nov 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka2787
@pink_lady
@latvia :grinning: :grinning: :grinning: u mna detto, moj posledny sex sa hra dolu na zemi na deke a kúše ovečke uško :sweat_smile:
8. nov 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sme dopadli :grinning:
8. nov 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babytak tato tema uz hej.. a konecne nejake forum kde nie som sama :grinning:
v ostatnych sa baby bavia o sexe v tehotenstve a ja si mozem piskat :fearful:
8. nov 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac v tehotenstve je to za trest... teda asi ako pre koho..ale pre vacsinu asi je :grinning:
nevadi...radsej toto akosa otravovat s chlapom co za to nestoji :sunglasses:
8. nov 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zahrika
@pink_lady
@julinka2787
@latvia
@eaka
bože, to čo je toľko pomazanéééé? Napíšte rýýýchlo
ináč super téééma :grinning:
8. nov 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 nic dolezite :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
jaj, sex, aj keby ste mi tu teraz postavili najkrajsieho a najuzasnejsieho chlapa na svete tak jedine na co sa zmozem je toto :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: ja som taaaaak unavena, ze nevidim na oci, kanister s hormonami deravy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia kanister s hormonami deravy :grinning: sa tu stim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ale vazne keby sa mi tu v strede izby zjavy chlap ze zlato pod na to tak by som sa asi ani nepozrela na neho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@martinka17 neries ale chybala si dlho si tu nebola :slight_smile:
8. nov 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zahrika jej ty si este tehotna som si az teraz vsimla ale uz sa ti to blizi :wink:
8. nov 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia som sa pobavila, ako adminka si tu pomenej, asi ťa to zmáha :grinning:
@pink_lady mali sme predlžený víkend u našich, pretože som ráno bola na krv a zase mi odišiel router, tak som hodinu riešila pripojenie, som tu maturovala, neznááááášam to :grinning:
8. nov 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ale baby.. co to hovorite??? Keby sa tam zjavil ten chlap, tak do toho kanistra nacrete a vylovite aspon ten posledny hormon a vyuzijete prilezitost predsa! :grinning: :grinning:
Sak potom kedy?? po 50ke?? baby baby :grinning: :grinning:

@pink_lady noooo blizi blizi a uz mi dobre lepi, sa bojiiiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zahrika neboj, to bude paráda :grinning: Si to potom riadne užívaj :dizzy_face: :dizzy_face: Ja by som brala ešte jedno, len chlap by bol asi na baterky, keď zlostí, vypneš :wink:
9. nov 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 tak to si kraasne povedala... presne tak.. najlepsie na dialkove, aby si to stihla v cas vypnut :grinning:
9. nov 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok