• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
@zahrika hej, akosi je to um mňa dosť na nič, chlapov nemôžem ešte stále ani cítiť, pritom som sama viacej ako 2 roky :confounded:
9. nov 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som brala este jedno no ved uvidime co zivot prinesie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a, no, k tym baterkam, mne zabudli v porodnici ukazat, kde sa tie deti vypinaju...kde to este chlapi ...
9. nov 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 no ja by som aj pristala na nejakeho partnera, lebo tiez byt sama nic moc.. skor mi je smutno a otupno... ale ziskat doveru to je to najtazsie..oni su vsetci na zaciatku zlati..a potom sa ukazu a si tam kde si bola :rolling_eyes:
Neviem kde sa da stretnut normalny chlap.. resp kde celkovo niekoho stretnes ked sa venujes stale malemu a nikam clovek nechodi...max medzi mamicky a rodinu :confused:
9. nov 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
9. nov 2010 o 11:39 • saarcik77
@saarcik77 prepáč, ale to sem nepatrí:frowning2:
9. nov 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zahrika ja som už 2 krát dôverovala a sekla som sa, tretí krát nechcem skúšať :wink:
9. nov 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 hmm ja viem... no podobne... lebo ked uz k tomu pride, tak ja sa cela oddam, zalubim a konec...
Ale ani tak nie je dobre ani tak... :rolling_eyes:
9. nov 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zahrika presne, ja radšej sama, ako zase doplatiť :wink:
9. nov 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
omlouvám se
9. nov 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17
@zahrika mozno ked to bude mat prist, tak to pride same, a stretneme ho hoc aj v obchode...ale, zahrika, neboj, o chvilu pride babo, a potom na chlapa nebudes mat cas ani len pomysliet....teda aspon prve mesiace :wink:
9. nov 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. nov 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky,
ahoj zahrika, ja by som sa s tym tvojim byvalym tiez ani len nebavila. bud ta chce aj s malickym, ktory je uz sucastou tvojho zivota, aj ked bude este chvilocku v brusku, alebo nech ti da pokoj. ved preco by sa nemohol venovat dietatko z praveho manzelstva a zaroven aj vasmu spolocnemu dietatku?
martinka, mas pravdu radsej byt bez chlapa, ako s chlapom, ked to nie je dobré...
a oza, martinka, ako je to s tym, ze do 3 rokov len za pritomnosti matky? lebo ja som pocula, ze si to treba vysudit a dokazat, ze ten otec nie je vhodny na to, aby bol s dietatkom (ktore nema este 3 roky/ sam... tiez som si myslela, ze je to automaticke, bolo by to jednoduchsie...
10. nov 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka2808 no ja som to tiež len tu na koníku čítala, ja nemám v RL otca uvedeného, toto veľmi neštudujem, ale pochybujem, že ak všetko, čo jej vravel pred rozchodom povie sudkyni, ako celé tehu ignoroval dieťa a odmietal o tom komunikovať, tak ťažko by sa mohol stýkať bez matky. A tiež, môj mám 21 mesiacov,a le ťažko ho nechať samého, si predstavím chlapa, ktorý enu zavrhne pre dieťa a potom s ním strávi niekoľko hodín sám :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: M§j otec si s malým super rozumie, je mu ako otec často, ale ak som prč, tak často skončia pri rozprávke, lebo krpčekovi chýba napr. po zobudení mama, alebo sa nudí a potom je "zlý" :sweat_smile: a to mám strašne kľudné až flegmatické dieťa, keď porovnávam s inými. Nechápem, po kom to dieťa je :grinning:
10. nov 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
martinka, aj u nas je to tak. otca nahradza dedko a maly ho zboznuje. je to jeho muzsky vzor. dedko ho uz naucil ovela viac ako jeho vlastny otec. vlastne maleho jeho otec este nenaucil vobec nic.
10. nov 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka2808 SAmko nevie, že vôbec má otca...dedko je naj a potom je zaľúbený do švagra...v poslednej dobe sa na neho aj často pýta....takže mužský vzor má :grinning:
10. nov 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. nov 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby bodezz sa dlho neozval. čo to?? kde je??dúfam, že sú s malinkou sofinkou vporiadku a len nemá čas... :sweat_smile:
11. nov 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zahrika rýchlo napíš @lulu1983 , podľa mňa sa ti to iste zíde, zlatá maminka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka2787 neboj, malá mu iste dáva poriadne zabrať, možno ju už naháňa po postielke :grinning:
11. nov 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 chi! tak to je viac ako isté. :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka2787 vy máte skoro rovnako starých drobcov, nie? idem pripraviť byt na večerný rituál:grinning:
11. nov 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 skoda ze su to 56ky..tych mam ... ale vacseee by to chcelo :slight_smile:
jooj moja, ja sa teraz sustredim uz len na porod... kokso baby uz nech to mam za sebou, uz sa neviem nijak ulozit, ani sediet ani lezat..... nic :angry:
11. nov 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zahrika neboj, o pár dní máš po ...a čo sa týka veľkosti, SAmko nosil do 6 mesiacov 56, ale bola z HM, takže pojem veľkosť je tu dosť široký :dizzy_face:
11. nov 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zahrika ahojkaj...ja ti síce asi moc neporadím, som totiž z tých, ktoré si tu nechávajú radiť, ale zato som dobrý poslucháč :wink: a chcela som ti ešte toľko, že to máme podobné - teda tých exov...aj ten môj ma miloval, ale bez dieťaťa, mali sme podľa neho ostať spolu, ale mala som ísť na potrat - tak by som mu to "uľahčila" a boli by sme zasa spolu a šťastní...proste po týchto slovách som sa zvrtla na päte a komunikovala som s ním len o otcovstve (mal mi totiž poslať papier, nakoľko je čech, aby sme nemuseli na súd), papier samozrejme neposlal a pred mesiacom mi šiel návrh na súd a boj sa začal...tebe vo všetkom držím palčeky...v každom prípade v tom nie si sama, sme tu s tebou aj my všetky...a srdečne vitaj medzi nami :slight_smile:
11. nov 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 no takmer.moja je o tri týždne staršia.ale šantí po postieľke už dávno. a keďže sofi je tiež šidielko, tak o tom vobec nepochybujem. :grinning:
11. nov 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka2787 tak 3 týždne sú dosť u takých bábätiek, ale šidielka sú dievčatá často, a šikovné hlavne :dizzy_face:
11. nov 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 no to celkom hej, aj keď neviem porovnať s chlapčekmi. len moja sa ani pretáčať nechce. už to zopár krát aj skúsila, ale nejako ju to prešlo. asi zabudla... :sweat_smile:
11. nov 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka2787 s toho si nic nerob moj maly sa zacal prevalovat prvy krat a to iba na brusko 19.10. a to mal uz 6 mesiacov kazde baby je ine tak uplna pohoda aj neurologicka mi to povedala tak hlavne pohoda :grinning:
11. nov 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka2787
@katarina1234 ako nekomentujem, malý sa nikam neponáhľal, na 5,5 mesiaci mi neurologička prikázala intenzívne cvičiť,lebo sa ešte netočí...potom na 7 mesiacov už štvornožkoval, na 7,5 sedel a chodil popri nábytku a na 10,5 začal chodiť sám....takže to pretáčanie nič nevraví. Ináč máme na de§ rovnako starú kámošku, tá vraj sedela na 4 mesiace, aj sa skoro točila na bruško,ale chodiť sama začala skoro na 18 mesiacov :grinning:
11. nov 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zahrika ahoj ak by si potrebovala nejake vecicky pre maleho tak napis co potrebujes a mozem ti nejake poslat ak budem mat rada pomozem.
11. nov 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok