• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
@lenula57 ja co mam foto z ultrazvuku tak to som si musela do telefonu odfotit lebo moj gynekolog nema dlhodobo papier do pristroja (ako keby to poistovna nepreplacala) :grinning: pekne meno a kedy mas termin?? :slight_smile:
10. apr 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marioneta89 Ďakujem ja som mala 9.4.-16.4. :slight_smile: ...čiže postivo čakám :wink: ..a ty maš kedy?? :slight_smile:..ozaj tý doktory to nekedy nechapem moja gynekologička zase bratla za to 5€ jeen obrazok a na tom 3Dčku som zaplatila za 4 obrázky 6€ a pritom ten normalny snímok máš len 2D...ale sak Slovenské zdravotníctvo..niet čo viac dodať :wink:
10. apr 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenula57 fiiha tak to uz kazdu chvilu moze byt..ja mam 19.mája tak uvidime kedy sa dočkám :slight_smile: 5eur je nehorazna cena za jeden obrazok a este ktomu si to oni davaju do nákladov..nuz veru, v tomto štáte je vsetko akosi na hlavu postavene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. apr 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marioneta89 tomu pridaj :wink: ..a inak varujem ťa chlapci sa väčšinou prenášaju lebo je im tam asi dobre tam tam ostávuju dlhšie ako dievčatá ale vieš nahodička može byť .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a potom že ked si dáš praviť 2 snímočky a potom tie dlašie maš z 4€ ja som si dala spraviť iba dve a potom to 3D :wink: ..krásnučké fotky :slight_smile:
10. apr 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenula57 och ja dufam ze sa mu tam nebude chciet byt az tak dlho a ze da prednost priestrannej postielke pred tym mini priestorom v brušku :grinning: aa uz aj ja tuzim po spanku bez prevalovania sa na posteli ako hroch :grinning: no ale uvidime kedy sa vypyta von...u nas 3D asi ani nieje, v Nových Zámkoch je 4D ale tam sa dost plati a nie vzdy je babatko dobre otocene aby sa dalo vidiet..
10. apr 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@marioneta89 to tej posteli mi niečo hovor... :angry: ..a ako počkaj si ked budeš taký 38 týžden uvidíš čo je to byť ako hroch a v 39tt. uvidíš jak začne tlačiť dolu a ani pohnuť a budeš mať tempo korytnačky..ale čo už ale vykluje sa z toho moje šťastíčko tak to musím vydržať :wink: ...aha u nas v Trenčíne zase neviem či je 4D ale podla všetko asi hej :wink:
10. apr 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ahoj a ty mas uz dcerku? aku velku ? kde sa chystas pracovat?
10. apr 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenula57 hehe no očividne sa este mam na co tesit..jaa uz to stale hovorim ze uz ked som jak balón tak este pár centimetrov do pása este znesiem :sunglasses: veru tak, ze pre tie nase šťastíčka obetujeme kúsok pohodlia :slight_smile: myslim ze v takych vacsich mestach urcite..
10. apr 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erikaaaa4 mala bude mat v lete tri roky. zatial neviem , kde budem pracovat. musim hladat :slight_smile: kde byvas/te?
10. apr 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marioneta89 tak to áno ale čo s tým narobíme a aj chlap nas k tomu seru ale tak vieš všetko sa časom ukáže a to malé baby bude nám robiť šťastie ale aj vrásky ale to budú gény po otcoch. :wink:
11. apr 2013 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenula57 joj no tych genov po otcoch bodaj by bolo co najmenej :slight_smile:
11. apr 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola ja byvam na stodulkach ale tiez sa budem stahovat len neviem este kde a vy kde byvate a ako sa vola mala? mne pani doktorka povedala dnes ze to bude asi dievcako :D
11. apr 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikaaaa4 aj my byvame v stodulkach :grinning: teda nove butovice, co je hned vedla :wink: do stodulok chodime do detskeho centra aj do parku :wink:
gratulujem k dievcatku, aspon budes mat partacku :slight_smile: ja to tiez tak berem :wink: mala je Maťka, ehm, po maminke :grinning:
11. apr 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marioneta89 v to dúfam aj ja neboj..ale tak hádam sa to nejjak vyrieši :wink:
11. apr 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola ejha to mozme niekedy zajst na kafe.... a ty byvas sama s malou alebo ako? leboja nad tym stale premyslam ci sa ma ci s niekym ci ako ...
11. apr 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dievcata, citam vase prispevky a obdivujem vas. Ste velmi odvazne! Ak by ste potrebovali veci pre chlapceka, mam v bazariku za nizke ceny. Mozno sa niektorej zide.
11. apr 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny, neurobime skupinu pre nas slobodne maminy? :slight_smile:
16. apr 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
gahojte, super napad zalozme skupinu :slight_smile:
18. apr 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
19. apr 2013 o 14:14 • kikaba44
ahojte dievcata ak mate sukromku rada bysom sa pridala...
4. máj 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
5. máj 2013 o 18:24 • hlucnianonim
Ahojte, prosím vás neviete mi náhodou poradiť, čaká ma súd s mojím ex / s otcom mojho syna / a neviete náhodou či na súde sa hradia nejaké poplatky? ďakujem
8. máj 2013 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matuska133 pripojila som ta ku skupinke slobodne maminy ako moderatorku, kedze som ine koceny nevidela :slight_smile: dufam, ze sa nehnevas :slight_smile:
9. máj 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka kocky mohla by som sa aj ja pridat? ja moc nepridavam prispevkov, ale citam vas :slight_smile: nejako nie je casu, ked uz pracujem a mala chodi do skolky..
9. máj 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridaj pridaj :slight_smile: najdes nas v zozname skupin Slobodne maminky :slight_smile: . @mici111
9. máj 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka idem hladat :slight_smile:
9. máj 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mici111 no neviem to najst :( nehodis mi sem prosim link? dakujeem
9. máj 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka no neviem to najst :( nehodis mi sem prosim link? dakujeem
9. máj 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 poslala som ti pozvanku :slight_smile:
9. máj 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. máj 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok