Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

marioneta89
10. apr 2013

@lenula57 ja co mam foto z ultrazvuku tak to som si musela do telefonu odfotit lebo moj gynekolog nema dlhodobo papier do pristroja (ako keby to poistovna nepreplacala) 😀 pekne meno a kedy mas termin?? 🙂

lenula57
10. apr 2013

@marioneta89 Ďakujem ja som mala 9.4.-16.4. 🙂 ...čiže postivo čakám 😉 ..a ty maš kedy?? 🙂..ozaj tý doktory to nekedy nechapem moja gynekologička zase bratla za to 5€ jeen obrazok a na tom 3Dčku som zaplatila za 4 obrázky 6€ a pritom ten normalny snímok máš len 2D...ale sak Slovenské zdravotníctvo..niet čo viac dodať 😉

marioneta89
10. apr 2013

@lenula57 fiiha tak to uz kazdu chvilu moze byt..ja mam 19.mája tak uvidime kedy sa dočkám 🙂 5eur je nehorazna cena za jeden obrazok a este ktomu si to oni davaju do nákladov..nuz veru, v tomto štáte je vsetko akosi na hlavu postavene 😝

lenula57
10. apr 2013

@marioneta89 tomu pridaj 😉 ..a inak varujem ťa chlapci sa väčšinou prenášaju lebo je im tam asi dobre tam tam ostávuju dlhšie ako dievčatá ale vieš nahodička može byť .. 😝 😝 ...a potom že ked si dáš praviť 2 snímočky a potom tie dlašie maš z 4€ ja som si dala spraviť iba dve a potom to 3D 😉 ..krásnučké fotky 🙂

marioneta89
10. apr 2013

@lenula57 och ja dufam ze sa mu tam nebude chciet byt az tak dlho a ze da prednost priestrannej postielke pred tym mini priestorom v brušku 😀 aa uz aj ja tuzim po spanku bez prevalovania sa na posteli ako hroch 😀 no ale uvidime kedy sa vypyta von...u nas 3D asi ani nieje, v Nových Zámkoch je 4D ale tam sa dost plati a nie vzdy je babatko dobre otocene aby sa dalo vidiet..

lenula57
10. apr 2013

@marioneta89 to tej posteli mi niečo hovor... 😠 ..a ako počkaj si ked budeš taký 38 týžden uvidíš čo je to byť ako hroch a v 39tt. uvidíš jak začne tlačiť dolu a ani pohnuť a budeš mať tempo korytnačky..ale čo už ale vykluje sa z toho moje šťastíčko tak to musím vydržať 😉 ...aha u nas v Trenčíne zase neviem či je 4D ale podla všetko asi hej 😉

erikaaaa4
10. apr 2013

@bambola ahoj a ty mas uz dcerku? aku velku ? kde sa chystas pracovat?

marioneta89
10. apr 2013

@lenula57 hehe no očividne sa este mam na co tesit..jaa uz to stale hovorim ze uz ked som jak balón tak este pár centimetrov do pása este znesiem 😎 veru tak, ze pre tie nase šťastíčka obetujeme kúsok pohodlia 🙂 myslim ze v takych vacsich mestach urcite..

bambola
10. apr 2013

@erikaaaa4 mala bude mat v lete tri roky. zatial neviem , kde budem pracovat. musim hladat 🙂 kde byvas/te?

lenula57
11. apr 2013

@marioneta89 tak to áno ale čo s tým narobíme a aj chlap nas k tomu seru ale tak vieš všetko sa časom ukáže a to malé baby bude nám robiť šťastie ale aj vrásky ale to budú gény po otcoch. 😉

marioneta89
11. apr 2013

@lenula57 joj no tych genov po otcoch bodaj by bolo co najmenej 🙂

erikaaaa4
11. apr 2013

@bambola ja byvam na stodulkach ale tiez sa budem stahovat len neviem este kde a vy kde byvate a ako sa vola mala? mne pani doktorka povedala dnes ze to bude asi dievcako :D

bambola
11. apr 2013

@erikaaaa4 aj my byvame v stodulkach 😀 teda nove butovice, co je hned vedla 😉 do stodulok chodime do detskeho centra aj do parku 😉
gratulujem k dievcatku, aspon budes mat partacku 🙂 ja to tiez tak berem 😉 mala je Maťka, ehm, po maminke 😀

lenula57
11. apr 2013

@marioneta89 v to dúfam aj ja neboj..ale tak hádam sa to nejjak vyrieši 😉

erikaaaa4
11. apr 2013

@bambola ejha to mozme niekedy zajst na kafe.... a ty byvas sama s malou alebo ako? leboja nad tym stale premyslam ci sa ma ci s niekym ci ako ...

alenkaorava
11. apr 2013

Ahojte, dievcata, citam vase prispevky a obdivujem vas. Ste velmi odvazne! Ak by ste potrebovali veci pre chlapceka, mam v bazariku za nizke ceny. Mozno sa niektorej zide.

maatuulka
16. apr 2013

ahojte koceny, neurobime skupinu pre nas slobodne maminy? 🙂

petrus99
18. apr 2013

gahojte, super napad zalozme skupinu 🙂

kikaba44
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matuska133
4. máj 2013

ahojte dievcata ak mate sukromku rada bysom sa pridala...

hlucnianonim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jasmina56
7. máj 2013

Ahojte, prosím vás neviete mi náhodou poradiť, čaká ma súd s mojím ex / s otcom mojho syna / a neviete náhodou či na súde sa hradia nejaké poplatky? ďakujem

maatuulka
9. máj 2013

@matuska133 pripojila som ta ku skupinke slobodne maminy ako moderatorku, kedze som ine koceny nevidela 🙂 dufam, ze sa nehnevas 🙂

mici111
9. máj 2013

@maatuulka kocky mohla by som sa aj ja pridat? ja moc nepridavam prispevkov, ale citam vas 🙂 nejako nie je casu, ked uz pracujem a mala chodi do skolky..

maatuulka
9. máj 2013

pridaj pridaj 🙂 najdes nas v zozname skupin Slobodne maminky 🙂 . @mici111

mici111
9. máj 2013

@maatuulka idem hladat 🙂

mici111
9. máj 2013

@mici111 no neviem to najst :( nehodis mi sem prosim link? dakujeem

mici111
9. máj 2013

@maatuulka no neviem to najst :( nehodis mi sem prosim link? dakujeem

maatuulka
9. máj 2013

@mici111 poslala som ti pozvanku 🙂

mici111
9. máj 2013

@maatuulka dakujem 🙂