• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
@sofinka1403 ahoj ako pokracuje tvoj zivot ?....
28. mar 2016 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoohoo Ahoj, ďakujem za opýtanie, veľmi dobre sa máme :slight_smile: Dcérka veľká 4 ročná, šikovná škôlkarka :slight_smile: tatík za ňou chodí, už máme obdobie, že sa na neho moc pýta, ked s ňou nieje a veľmi jej chýba. Majú pekný vzťah. Ja som sama,stále kategoria,,slobodná mamička,, Mala som priatela, ale nevyšlo to, začal pracovat v zahraničí.......Ale nestažujem sa, máme sa fajne, život konečne usporiadaný, bez ľutovania sa. Venujem sa len a len dcérke..... :wink:
28. mar 2016 o 21:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sofinka1403 tak to som rada :slight_smile: citim to podobne. ja mam obdobie ze nikoho z muzov nechcem vidiet je to tak uplne mi to cele odislo ani v mysli vobec uplne sa koncentrujem na maleho je moj zivot a duchovno mi pomaha tiez velmi. maleho otec chodi za nim vramci moznosti byva v zahranici. nikdy som nechapala to co tvrdim teraz ja ze absolutne by som ani naznakom nezniesla cudzieho muza a este duplom nie keby chodil k nam atd.... mozno to raz prejde momentalne to tak citim celkovo . u vela zien vyzeram ako ufo- n ale existuju aj take co to uplne chapu. moj prvacik ma teraz potrebuje na maximum :slight_smile: a co bude o par rokov to ukaze cas ..... drzim palce pozdrav dcerenku :dizzy_face: mas pozitivny postoj to je parada. :dizzy_face:
28. mar 2016 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoohoo Ja ťa chápem, ja som na tom už zase uplne rovnako. Nemám záujem nikoho vpustit do života nás dvoch. Moj priatel po rozchode s otcom mojej dcerky bol dlhe roky mojím dobrým kamarátom, takže som ho nevnímala ako niekoho cudzieho.....ale, čo má príst, príde časom, neskor..... Držím ti palce, sama viem velmi dobre, aké to je ťažké. Vsetko dobré vám prajem:
29. mar 2016 o 08:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofinka1403 aj ja vam sofinka zvladneme vsetko aj vy aj my :wink: :wink:
29. mar 2016 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky , slobodne mamicky ...
Necitaka sim Vas poriadne este , ale i ja som ostala sama v 27tt , takze budeme dve same na vsetko
30. jún 2016 o 05:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som slobodna matka vlastne rozvedena a uzivam si to:slight_smile:
30. jún 2016 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hoohoo ja som tiež so synom sama, aj keď má už 8 rokov. ten stav, že si neviem pri sebe predstaviť žiadneho muža mám stále. až mám pocit, že som asi neni normálna :unamused: ale snáď to raz prejde :unamused:
30. jún 2016 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky už ste rozmýšľali čo na Silvestra ? Ja som to doteraz každoročne odkladala, že veď je času dosť a nakoniec sme skončili s malým doma sami :unamused:
11. okt 2016 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok