Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

hillary23
15. jún 2008

sorrelia

vies ja s ni mi o takej veci nerozpravam bo m anikdy nepochopia vies..naco sa nervovat a takee..

plasta

no hej sak dnes mi volala exova matka ze jak sa mame ale neviem nacoo...a take otazky sa ma pytala boze neviem naco sa vsetci z ich strany vracaju do minulosti co bolo!!!neviem nacoo!! a sak nech maa svoju zenu nech ju maa pre mna je uz je jedno co on robi vies!!! nech mi skoci aj na hrb!!_:D:D vies on mi povedal ze pokial neni preukazane ze to neni jeho dcera mi nebude platit..a ja ze hm jaku blbostz povedal?Som sa zasmiala..:D:D..ale sak co skoda reci o nich sa bavit niee??

siduska
15. jún 2008

Sorrelia

v tom mas uplnu pravdu, ona ma furt vydieral citovo...a aj teraz uz aj ked vie, ze mam novy zivot to nekedy robi ale ja uz sa mu nedam...uz som sa mu natrapila dost si myslim.
mi povedal, ze uz chce zit slobodny zivot, ze na rodinu nebol pripraveny

Plasta

to vies, ze to zaboli...ale nech si kazdy hovori co chce.Je to skor zvaist, ze to zvladas aj bez nich...

siduska
15. jún 2008

hillary

tak to je hlupa...preotze nidky nevie co sa moze stat..je slepo zalaskovana... pockaj ked budu v krize potom ho bude v hneve neznasat a bude uz na to kukat uplne inak.

hillary23
16. jún 2008

siduska

no no mas pravdu ona je z neho unesenaa ta jeho snubenica a moc mudra to hlava..vies tam budu neskor hadky bo on neplati mi na malu a on sa ukaze ked mu rupnu nervy aky je v skutocnosti.ona mi tvrdi ze ho zmenil aale vojak sa neda len tak zmenit chlap!!!!oni snivaju moc velky sen o stasti vies..ale nech ale viem zepride aj ta chvila po rokoch kedy bude on lutovat vsetko...vcera sme akurat oslavovali mojej malej rok🙂) 🙂 bolo dobre tolko veci dostala co by jej ani on nedal nikdyy!!!🙂 vies ona mi povedala ze oni sa nikdy nehadaju a ja kukam jak puk ze coo??hm zaujimave to ale ssak pride nanho den D kedy bude lutovat..potom hoi poslem do prdele!!a ty inak ako?hm

sorrelia
16. jún 2008

siduska

nj aj ja si myslim ze moj ex sa preratal a na rodinu nema ...
a presne ako pises netreba sa nechat trapit... su to nase nervy a nas cas a nemusime ich minat na nich...

hillary
tak ma napadlo hillary - vies mozno maju ukazjovy vztah a mozno su si sudeni - ale vsetko ma dve tvare... mozno ona mu odkyvka vsetko co on zaveli, alebo on trepne koninu a ona na nehopozera ako na pana Boha - prosto urcite tam nieco je co by si neurobila, kde by si sa ty neznizila...

ten moj bol v pohode pokial som nemala iny nazor... akonahle som mala iny nazor, a este mi dali za pravdu aj jeho kamarati - ujuuuuj bolo zle... nebodaj ked mu niekto povedal aku ma mudru babu - to znasal velmi blbo - najlepsie urazanim alebo s pivom v ruke...

ale co som chcela : pozri ty si uzasna kocka, mas uzasnu dcerku a oni dvaja nech si ziju ako chcu (normalna zenska by ho kopla do riti)... nerob si vrasky a nervy pre nich... oni musia byt ozaj podobne povahy ked si sadli - vies vrana k vrane sada

hillary23
16. jún 2008

sorrelia

no hej asi su si sudeny ale u nich je to tak ze ona zaveli aon musi pocuvat..onaje v znameni ryby a tak ona je ako sa to tam pise.ale sak heej nech si ziju mne je jedno len ja chcem aby mi platil avies co je na tom najhorse ze on vsetkym doma povedal ze on si neni isty ze mala je jeho tak ze preto robi to co robi s tym sudom..on si mysli ze ot nie je jehoo..ale ja viem ze hej..ale sak ese o mne pocut bude ak nebude platit..len aby sa dozili tej svadby!!! vies ona ked je s nim sa citi ako princeznaa a aj ju tak nazval ako v rozpravke vies.,az je mi to smiesne :D:D..
tak ja ti poviem ja som si tiez o nom myslela ze je super chlap a take ked som ho spoznala a bola snim..ale tuto co ma sklamal tak uz mam iny nazor a aj budem pretoze z jedneho dna na druhy sa nemoze zmenit..hej hej viem ze vrava k vrane sada..ved ale kazdy mi hovori ze co je rozvedeny abo co aj kamky ze po rokoch ich dosiel otravovat ten ich byvaly ze sa chce ku nim vratit..a mi povedali ze ese pockaj co sa stane..on sa ee ku tebe bude chcet vracat ale ja ho nebudem chciet niee!!!! potom nech mi skoci aj na hrb..ja som aj jeho matke opvedala ze toho si docielim aby platil na malu stoj co stoj...idem si za tym..

sorrelia
16. jún 2008

Pozri ak je otec moze sa aj na hlavu stavat. Proste musi dokazat opak. Ak to bude chciet dokazat potrebuje test DNA - ten stoji 13 000 SK (kludne mu to doporuc 😀 ! A potom ak prehra sud este bude musiet platit sudne trovy (aj to by som mu pripomenula). No a nakoniec - ak bude stanovena vyska vyzivneho a on nebude platit tak podas tresne oznamenie. A zo zaznamom v tresnom registri sa hlada praca blbo, byt je to za neplatenie vyzivneho. Dalsia moznost je exekucia. A este jedna moznost ale ta je tusim na zaklade sudneho rozhodnutia exekucia na plat. Kedy mu budu pravidelne strhavat z platu. Vsetko by som mu to povedala - Nech ho aj slahne o zem 😀 😀 😀 ! A nech mu padne hrebienok z hlavy...

Zial realita je taka vselijaka. Skor zaberie taketo bububu ako zakon 😖 . Vies dnes sa domoct prava je tazke. ALe budem ti drzat palce !!!

siduska
16. jún 2008

hillary

coze?tak to by som jej akurat tak zrala, ze sa nehadaju...ten kdo tvrdy, ze sa nehadaju tak je to spis opacne.Mozno, ze ti len robi na nervy a chce ti ukazat, ze ona ho vie zmenit a ako sa ma s nim dobre, ze ti chce dat pociti, ze ty si navine, ze pri nej je iny.ale to neni pravda.Ziadny chlap sa nezmeny a uz vobec koli zenskej...Je to pretvarka...Je trana.
Teeda cely rok, uz je velka slecna, tak aspon mas jednu radost doma ... oni ti tak mozu len zavidiet.

Ja sa mam dobre,,, rodina fuguje.len moja mala nejak zlosti kazdy den viac a viac, no je to maly huncut.Kazdym dnom ma prekvapuje viac a viac.

Sorrelia

oni to budu casem lutovat...bude neskoro.Zistia to az vtedy ked kadzy ma uz iny zivot.Pockaj ked tvoj maly bude hovorit tata nekomu inemu...ako mu bude.Ale kazdy ma co chcel.Zivot ide dalej.

hillary23
16. jún 2008

sorrelia

sak hej jee ale sak to uz mam snim davno poriesene sud a aj priznanie otcovstva vies??? len on teraz robi zmatky bo nechce platit na malu tak sa stale odvolava jak kokot s prepacenim..no tak te sudne trovy mu paradne nabiehaju sa mi nedoplati nikdy..do konca zivota bude misplacat.neboj aj to budee..musi aj on trestat sak on ani nevie kedy sa uz mala narodila??dement!!vies ja mam aj to tazke ze otec ma chce s malou vyhodit z domu!!ne len mna ale aj vsetkych!! DNA testy uz nemoze si podat cez sud ked sa priznal a podpisal ze je otec!!!a vies kebyze sa on neodvolava davno by som uz tu exekuciu poslala pripadne to trestn.oznamenie..!ale nemozem nic bo on sa odvolava stale a stoji to na sude vies..to riesenie..zijem tak ako zijem ne moc dobre po fin.stranke ale zijeme obe!!setrim ako mozem len to sa neda...vies on ma na vsetko mozne ale na vyzivne decka to nemaa vies.ale som si povedala ze ja si to docielim aby mi platil..je mi jedno ci bude v base alebo kdee..len ma sere ze ten sud natahuje a tej jeho to nevadi bo zevraj kona spravnee!!a ona sa ma snim vyborne a mi povedala zue ja nidky nezazijem to co ona zazivaa!!jaka je krava:D:D

plasta
16. jún 2008

hillary...
ty sa netrap kvoli takemu trpakovi... pozri,aj my sme boli na testy, 12500 Sk islo len tak do luftu, bo si zmyslel, ze vestica vie lepsia ako ja s kym som bola... ale si mohol najprv dve a dve zratat, asi by som tazko ziadala o vyzivne, keby som si nebola ista, ze nie je otcom nie? ta vsak mne netreba zaznam v registri pre podvod.... a vyzivne ti bude musiet platit aj ked nebude este po testoch a pytaj si zaplatit za vsetko, za vybavicku, co si kupila, odkladaj si ucty, aby si to mohla na sude predlozit... oni sice vedia ake su priblizne vydavky na dieta, ale nech vidia, ze sa staras... a potom, ked ti nebude platit, to ti uz napisala sorrelia, ale mozes sa dohodnut s kuratorkou, ze jej zavolas, ked nebude platit a ona to uz nejako zariadi, dokonca potom mozes celu dlznu ciastku pytat vyplatit naraz....
a uvidis, prva kriza odkryje skutocny charakter...

sorrelia...
vies, vsetko sa riadi podla hesla, aky pan, taky kram... cize ked ta "mila teta" je taka aka je, tak aj ten hotel bude taky skvely ako ona...

baby, dnes som bola s malou vonku a stretla som sa s biochrapunom 😠 .... oni maju asi z genoch mat tiky, ked ideme s malou okolo, najprv jeho matka a teraz aj on... 😖 .... dufam, ze toto nema oje dieta v genetickej informacii 😀 😀 😀

a uvidite ako sa raz budu chciet biochrapuni vratit spat a my sa im vysmejeme do tvare a povieme, ze mame vlastny zivot a oni uz donho nepatria... trpezlivost ruze prinasa....

hillary23
16. jún 2008

siduska

vies ze si to super vystihla?? ona si ho chce zmenita ze sa jej to aj podarilo a ja neviem jak?? vies oni mi nezavidia on ani nevie ex kedy sa mala uz narodila..vies a oni ze ked sa zoberiu ese nechcu deti mat!! no a mi neraz napise ze som naivna trapna vies..ona ze si ho zmenila tak ako ona chcelaa a aj to zevraj dosiahla..jaka je blba??a on?jak on moze sa z jedneho dna zmenit ked ho nijaka zenska nedokazala zmenit ani ja ani nijaka..toto nepochopim..
no hej uz mam rocnu dceru je s nou sranda ale dakedy na nerv ymi idee:D: aty mas dakoho priatela ci co??ja som sma stale a nechcem nikeho ese
a tej Sorrelii si to napisala dobre presnee!!

sorrelia
16. jún 2008

kocky to bude ten lepsi pripad ked to budu lutovat - to je znamka, ze daky zbytok rozumu im este ostal 😀
ale zial ja si myslim, ze ten moj ex to lutovat nebude - pre neho je hlavny jeho zadok, pivo a kamarati... ten nema ani len tolko umu ako hmyz (lebo aj ten sa stara o svoje larvy)..
nuz mne je on davno ukradnuty - este, ze ho maly nema v rodnom liste a nemusi sa hanbit za takeho kretena ...

aaach hilary ja by som si cislo zmenila a nepocuvala tu trafenu kozu (pardon za vyraz 😅 )
a ozaj uz mi doslo preco sa mozno tak k sebe hodia : on je biochrapun a ona najivna trubka 😀 juuj obaja asi moc toho rozumu nepobrali ....
dievca netrap sa nim a jeho divnymi nazormi... on je idiot lebo len idiot dokaze opustit vlastne dieta a nedopriat mu to co potrebuje

siduska
16. jún 2008

hillary
no ja by som jej na vsetko prikyvala, ze jaka je sikovna,ze tebe sa nepodarilo ho zmenit a jej ano...neboj jej sa to tiez v zivote vrati ked bude mat vlastne deti a ten tvoj ex je riadne hovado inak...v tom ta podprujem, vlac ho po sudov co najdlsie mozes hoci teraz na tom nesi financne dobre ale za vsetky tie mesiace ti spetne bude musiet vyplatit len sa nedaj a trvaj na tom, nech si to tiez uzije...On si uzva teraz a ty budes potom ked ho o vsetko oberes co tebe patri...Neboj ta krava sa este budes divit ako mas na vrch a kopne ho do riti ked vsetky prachy bude davat tebe a ona nebude mat za co zit... Prajem im len to co si zasluzia...
a S tym, ze ti lezie nekdy na nervy mala to chapem, neni to jednoduche a este aj ked si v takom strese,,, nenechaj sa od nich aby ti ublizovali..Ukaz im, ze ti si ta ktora ma navrch a ze si silna a ze si vystacis aj sama.,

tiez som mala taky pocit ked ten moj ex tak vyvadzal...
teraz uz mam priatela ktory si vie veci aj nas vazit ma rad malu aj mna, vie sa o nas postarat a to je dolezite...ja ho mam tiez velmi rada... a to som si myslela, ze si uz nidky nikho nenajdem.

Sorrelia
ved pockaj jak bude stary a bude mat par kil navyse , hnusny zadek,,, ci aj potom bude taky...potom aj na kolenach ta bude prosit.

sorrelia
16. jún 2008

siduska
no neviem 😨 ... on je dost zadubeny a citi sa strasne ukrivdeny lebo mu nechcem dovolit aby sa videl so synom...
teda on si predstavuje ze sa bude hrat na otca a prispievat nebude ani korunu a s tym ja nesuhlasim... tak a ja som vinna ja mu kazim vztah so synom 😖 ... chapes tu logiku ??? lebo mne to nejde...

siduska
16. jún 2008

sorrelia

to robis spravne, ked neplati,nestara sa tak ako ma, nedavaj mu maleho..ja by som mu ho tiez nedavala,,, zalubeny je len na oko...uvidis daj tomu par mesiacov a uvidis ako sa to vyvinie.

sorrelia
16. jún 2008

siduska
ja som myslela ze je zadubeny - vies ze je trubka a stoji si za svojim a odmieta vidiet realitu... to ci je zalubeny mna vobec netankuje uz by som ho nezniesla pri sebe...

siduska
16. jún 2008

sorrelia a jak dlho ste od seba?

sorrelia
16. jún 2008

tazko povedat...
on za nami chodieval raz do mesiaca... no ale kdesi vo februari sa na nas vykaslal uplne takze uz to bude asi 4 mesiace...
inak aj keby dosiel s kyticou ruzi a na kolenach s krokodilimi slzami ani dvere by som mu neotvorila... toz nemozem zabudnut ako ma chcel vyfackat ked som bola v 5 mesiaci, ako rozpraval o maleho smrti (a to ece nebol na svete) a ako povedal, ze skoda vsetkych penazi co na neho dal vraj to je 10 rokov jeho zabavy, no a este mi aj do ku... vynadal po porode (skoro som od nervov stratila mlieko)
ved v tehu som pribrala 23 kil - no a vdaka nemu su uz skoro vsetky dole - ostali mi len 3kg (vies ked ma clovek nervy bud pribera alebo chudne no a ja som do mesiaca dala dole presne 15kg)
nie proste je to idiot

naifka
16. jún 2008

SORRELIA uff...trpka dieta ☹

sorrelia
16. jún 2008

naifka
no jo veru ... ale ja verim, ze vsetko zle sa raz cloveku vrati... a aj jemu sa to vsetko vrati a tam kde ho to bude boliet najviac ...
no ale kazdy sme si strojcom svojho stastia... on si to svoje vedome pokazil - co je koniec koncov iba jeho bordel

hillary23
16. jún 2008

siduska

vies ja jej prikyvnem az sa smejem s nej:D:D.no ja neviem ci sa jej to vrati ked ona bude mat decka teda snim chce mat ale ne ze teraz..az neskor.ale pozri sa nech maju aj 10 deti ale hej to viem ze mi musi vsetko doplatit ma to aj vypocitane sudom kolko mi dlzi za te mesice co mi nedaval ale on stale tvrdi ze to neni jeho vies!!ta nech ide do riti s prepacenim!!! ja si za tym budem stat a hej ale co ja ho mozem aj do basy dostat a vies on je vojak a uz teraz ma problemy tam.ale jeho nic netrapi vies..urcite nie moja mala ..ta isla do zanbudnutia u nho..vies som sama ja a ja ese nedokazem sa dajak viazat..nie..bo pri tych stresoch co je doma je daco strasne...vies ta jeho si mylsi ze ja som naivka blba krava ktora len rozmysla picou tak mi to povedala ale ze nad nu nik nemaa..vies...mne sa zda moc namyslena a naivnaa!!!ale nech si ho zozere mne je fakt jedno co on robi!!!!ja by som ho uz nechcela niee nedokazala by som mu odpustit ze co mi urobil!!!jemu sa to len stupnuje a on sa mi nedoplati mi ver..ho oberem o posledny cent co maa..a teraz mi ta jeho tava pisala ze ci mi neprislo daco zo sudu bo ze jemu hej!!!hm ja neviem nicom..sak on ani pisat nevie odvolanie a stale uraza zapad slovenska..si mysli ze ked je vychodnat posraty ze nik nema nad nich och bozeee!!dobru noc ..hej hej ale sak to dajak zvladnem...dnes bola docela moja mala fajne....a ja nedokazem mat ese dakoho vies..chlapa niee!!

sorrelia

😀 no ot nevadii mne to nevadi ako ju nazves:D:D ale dobre si to napisala..hehe...ona pozera moc cez ruzove okuliare..ona si mysli teda obaja ze sa nasli vies..vies kazda baba sa ho snazila istym sposobom zmenit ale nedokaazala to ale tato zevraj hej..no a to ze jej nedopraje ti poviem ze on jej vobec ale vobec nepraje nic...b oako som spominala uz ze on nema decko a ze nema ani dceru vies podla nich...ale prd ja si nedam a o mne ee pocut bude a ne v dobrom !!! ja sa posmtim ked mi ubizil bo ta bolest to je daco...od cloveka ktory sa vykaslal na vlastne decko..ale ja som silnaa...

rosie
16. jún 2008

plasta

To je dobreeee 😀 Nemame my dve dieta s tym istym chlapom? Ten nas kokso smrtelne vazne tvrdil ( on tomu veril!!! ), ze to dieta nebude jeho, lebo mu to povedali nezavisle na sebe dve vestice, ze jeho frajerka otehotnela s kolegom. Sa nezamyslel nad tym, ze ho ku vesticiam odvliekla jeho maminka. Tiez potom zbytocne vyhodil par tisic na testy. Nuz magor. A to isto este stale veri, ze mala nie je jeho, ked to povedali tie dve sarlatanky. Kriste, vysokoskolsky vzdelany clovek. Dufam ze mala nebude mat rozum po nom, lebo to by bola bieda.
Ale zeny, my to mame este zabavnejsie. On bol v case, ked sme spolu chodili rozvedeny a ma starsiu 10 rocnu dcerku. Na tu je nenormalne namotany, snazi sa kupit si ju peniazmi aj darmi, myslim, ze casom chce poziadat sud o jej zverenie. Ale netusi, ze sa stretavame s jeho ex a ze jeho milovana dcerka vie, ze ma este druhe dieta, na ktore kasle. No chudacik, asi uz nie je taky bajecny otecko.

siduska
17. jún 2008

sorrelia
no teda to je chrapun...az sa mi rozum zastavuje ked to citam co pises...jak moze neco toake urobit a o vlastnom synovi povedat.To snad neni ani clovek...dobre si urobila, ze ste od seba...

hillary..

pane boze to je nejaka krava...co ona sa do toho stara co ona ti ma co pisat? nech sa stara o seba a o neho ked si ho vybrala...co si vlastne o sebe mylsi, ze kdo je? si ich nevsimaj, ja viem, ze ej to tazke ale podla toho co pises...su to kreteny, ktorym ide len o to aby ti ublizovali...
nechpaem, ved uz maju svoj vlastny zivot tak preco fut bombarduju teba??????

naifka
17. jún 2008

k tej teme tychto trapnych oteckov "ci to dieta je alebo nie je jeho" ma napadol jeden trefny vtip....
stoji blondinka pred zrkadlom , hladka si brusko a hovori si " Snad to bude moje! " 😀 😀 😀

hillary23
17. jún 2008

siduska

vies ona sa do toho ese poriadne nezamotala ale mi povedala ze ked sa zamota ta ze mi aj decko moze zobrat,ze aby som nedoplatila na to zle!! bo teraz mi nechala postu a ze ex necchce tolko platit na malu bo e to vela a bodka napisala!!!ona si ho zastava az moc vies!!!vies co si ona mysli?ze nad nu nik nema ziadna zenska vies..boona je nekdooo..ona ze moze zbalit aj milion chlapov!! vies ona je prefarbena blondyna a si mysli ze nasla borca hned a ze nadneho uz niet!!ti poviem ze jej vyhrazky a jeho ma nezastrasiaa niee!!! jeho sa nebojim !!exa..vies aj taky lludia su!!!debili hulvati..

plasta
18. jún 2008

rosie...
no vies, ta vestica, za ktorou bol ten moj, vlastne ani nie on, to bola kamaratka a sa jej opytala na jeho "problem"... ale v podstate mala pravdu. lebo povedala, ze nie je otcom, ze otcom je starsi muz... a ja si myslim, ze byt otcom neznamena len dieta splodit, ale sa aj on patricne starat a to on nerobil od narodenie... moj otec mi s nou viac pomohol po porode, ako ten biochrapun... a dokaze to doteraz, ked potrebujem n iekam ist, tak viem, ze ked malu necham s dedem, tak bude najedena, da ju spinkat a bude sa s nou hrat... nie ako ten pan... prisiel, chvilku ju podrzal na rukach a ked nedajboze zacala plakat, tak mi ju hned strkal do ruk....
a inak s tou vesticou to nebolo vsetko... vraj sa mu anjel, ci co zjavilo, a povedalo, ze mala nie je jeho... ze pri kazdom ich stretnuti sa mu v hlave zapina kontrolka, ze sa nemoze ani nad postielku naklonit.... chapete, to akoze magor nacisto... by sa mal ist dat vysetrit...

ninka0404
18. jún 2008

Plasta...

Tak to si mala stastie na poriadneho debila, 😝 ja som si tiez ako opustena mamicka zazila hocico, ale toto, vestica , anjieli, ved to je uz pripad pre psychiatra 😀
Mozno dostal poporodnu depresiu 😖 , viem, ze si ked si s dietatkom sama, je to tazke, ale rodicia Ti pomahaju, mala je zdrava a ty si mlada a pekna, chlapi sa o teba este pobiju a pri spomienke na tvojho bipchrapuna sa uz len usmejes....Vela stastia 😉

sorrelia
18. jún 2008

ninka
lepsie by som to ani ja nenapisala !! uplne suhlasim 😎

Inak plasta
ten moj ex je tiez riadne trafeny - lebo raz ma odkazoval na daku webstranku vraj si mam pozriet charakteristiku znamenia "potkan" lebo citujem "az si to prectes pak zjistiz kdo JA jsem, ja jsem to co je tam napsany, a dokad si to neprectes nikdy mne nezpoznas"
no jo je to potkan, ci krysa 😀 ale na to si nemusim citat daky horoskop to viem aj bez toho 😀 😀 😝

boze moj ti chlapi nemaju rozuuuum !!!

hillary23
18. jún 2008

cauko baby ako sa mame??ja fajn

siduska
19. jún 2008

hillary

skoa slov na nu, je to proste krava....si mylsi, ze jej sa nemoze nic v zivote zleho stat. ved pockaj jak sa potom vsetko otoci prti nej...potom by som ja mala na nu take iste narazky ako ma ona na tebe

chlapi???? to ani nesu ludia....najprv naslubuju hory , doly a potom si mylsia , ze sme ich majetok a si mozu robit s nami zle.

Viete co je zaujimave,,, ked muz je neverny, tak to neni az tak moc strasne, ale ked zenska je to uplna katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!! Nechapem to 😠 dost ma to ruzculuje...zue si o na smylsia, ze sme len zeny na domoacnost,,,, prat, upratovat, varit, hrat sa s detmi adt....a oni si budu chodit sukat za kur...vama .....