Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

sorrelia
20. jún 2008

nooo drobec maly musel pocuvat ako na mna ten crapun krical... pche je to uz za nami vcuuul musi byt dobre 😀 !!!
a moc nenaspim, ale ked sa drobcek na mna usmeje tak mi to dobije baterky raz dva 😵 😵 😵

martinka17
20. jún 2008

tak to je supre, kámoška má teraz týždňového synovca - predstav si, že drobec im spinká od polnoci do piatej bez prestávky..nie je zlatý? 🙂
Pomáha Ti aspoň rodina alebo sú ďaleko?

sorrelia
20. jún 2008

no moj matko tiez tak hajal - ale kvoli refluxu zle pribera, tak ho musim vecer budit aby sa npapal ...
a rodina je uzasna 😵 pomaha ako moze

martinka17
20. jún 2008

človek zistí akú ma rodinu vtedy, keď ju potrebuje. Ja mám napr. strašne zlatého švagra, stále sa usmieva a toleruje trošku viacej nervóznu povahu mojej sestry s dosť veľkou rezervou. Segra o ničom ešte včera nevedela, ale on už mal echo od nášho ocka. Takže keď sestra prišla domov, tak jej bolo čudné, že okolo nej stále behá, pomáha jej.....bol až príliš jemný a milý, ešte viacej ako zvykne. A pochopila až keď jej to mamka večer povedala, že prečo bol taký zlatý. On je skrátka strašne nenápadný ale zlatý 🙂 A tak zapadol do tej našej mini rodinky. A máš aj niekde album s Maťkom?

sorrelia
20. jún 2008

ano mam ...ked kliknes na ten fotacik - tak tamje drobcek jeden 😵

hmm veru je to pravda ale pre mna apre moju rodinu to bola dlha cesta nez sme si konecne porozumeli... nebit matka asi by sme uz rodinou neboli, ale vdaka Bohu za neho... je to nase slniecko - vsetci ho moooc lubime 😵

svagor je super 😉 nema nahodou dvojca 😀 😀 😀

martinka17
20. jún 2008

no on je zlatý, je so sestrou už asi 4 roky a stihol aj môjho prvého superpartnera, takže som rada, že teraz sestre pomáha. Všetkých trápi, že som v živote mala dvoch chlapov a z oboch sa po čase vykľula emocionálna troska. Ten prvý po 4 rokoch priznal, že je gambler. Teraz to trrvalo len 6 mesiacov, a je koniec. Akuát, že teraz mi ostal jeden suvenír a ten by som si chcela nechať ešte aspoň 70 rokov 😀

emilyz
20. jún 2008

sorry, ze vam tu skacem, ale martinka neporozmyslala si, ci sa nestala chyba aj na Tvojej strane?
A ci tak trochu sebecky neberies svojmu dietatu otca?
To s tym majetkom by sa urcite dalo vyriesit.
Skus sa na to pozriet aj z druhej strany - mozno ta ten chlap lubi a chce mat kompletnu rodinu aj s dietatom.. len ty si to stastie odhanas, lebo si samostatna a teraz nikoho nepotrebujes

sorry.. tot moj nazor skuste sa na to pozriet aj inymi ocami

sorrelia
20. jún 2008

emilyz
dovolim si odpovedat za martinku
kazda jedna z nas o tom rozmysla ci neberie dietatu otca, ci je spravne ukoncit taky vztah - ver mi prezila som to... kazda jedna zvaluje vinu na seba a mysli si, ze ona je vinna za to ci ono... a ten akoze chlap to v zene iba podporuje

taky chlap lubi mas pravdu - ale iba seba... keby taky chlap dokazal lubit, vzivote by nekrical a netrapil tehotnu zenu a uz vobec by sa jej nevyhrazal alebo si robil naroky na majetok ktory mu nepatri !!! Nikdy v zivote !!! To nie je chlap to je tvor bez chrbtice ...
emilyz - nie vzdy je kompletna rodina to najlepsie rozhodnutie. Preco by sa mala zena len preto ze "musi" ?? Nemusi. Martinka naozaj nepotrebuje v tehotenstve pocuvat vyhrazky a krik chlapa, ktory si tym zvysuje sebavedomie. Martinka potrebuje klud a pohodu pr seba aj pre babatko.

Skoda len, ze ja som nemala tolko odvahy ako Martinka. Usetrila by som si vyhrazky, a psychicke trapenie co mi sposoboval moj byvaly.

siduska
20. jún 2008

sorelia
dakujem... aj ja ti prajem vsetko uz len najlepsie...

sorrelia
20. jún 2008

siduska
mainy by mali drzat pri sebe 😉 😎

apropo minule som mala zachvat dobroty tak som ex napisala, te drobca moze vidat al bez fin. vypomoci by to neslo (tusim som to uz pisala) no a ex sa pred chvilou ozval...
jaaaj dievcata to je blbec - vraj on syna chce vidiet ALE peniaze mi neda mam vraj poslat zoznam a on zvazi co Matko potrebuje a co je zbytocne 😀 ... no nie je to debil ??? jaaaaj jak som sa nasmiala... aaaach jaj je trafeny...
a este jedna perla vraj ja som vsetkemu na vine, vraj nemam pravo od neho ziadat peniaze, a vsetko som znicila a on sa uz nemieni chovat ako ZODPOVEDNY idiot 😅 - tam bol asi preklep pred tym zodpovedny by som pripisala NE 🙄 ... A este vraj si nezasluzim dobry zivot a bude rad ak budem trpiet 😖 , hmm a ja som chcela aby dosiel pozriet maleho, aby ho videl aky je krasny....
a vraj on nema cas a peniaze - vraj mam prist ja ked daco chcem - to je logika tak ja mam z materskej mat na cestu a ubytovanie v marianskych Laznach ??? a hlavne maly ma cestovat cca 800km vlakom a este v takom horku...
prosim vas cim ten chlap rozmysla 😨 ☹ 😠 ... aaach normalne som nastvana !!!
uz ziadny krok smerom k byvalemu nespravim, on je obmedzeny hlupak....

siduska
20. jún 2008

sorrelia
no to je teda kreten... jak on moze zvazit co potrebuje ked sa o neho nikdy nestaral???
on snad nema ani rozum...

sorrelia
21. jún 2008

siduska
nema rozum 😠 a uznavaju to dokonca aj jeho priatelia co ho poznaju cely zivot... ja len nechapem, ako moze byt jeden clovek tak nekonecne obmedzeny 😒 ...

hillary23
21. jún 2008

sorrelia

cauko no tak to mas fakt ze pravdu ked ti nedava nema ju pravo co vidiet ..je ine kebyze dava nanho penaze ako ten moj..nedava nic nanu a ani ju nechce videt ale ja si toho docielim aby mi daval..aj cez mrtvolyy..je to raz jej otec a hotovo..ja sa mam fajne akurat som pratala periem mala mi spi a klud🙂)

hillary23
21. jún 2008

siduska

cau napisala si mi daco ci nie??odkaz na to co som ti pisala?::a inak jak mas

plasta
21. jún 2008

sorrelia
tak to ti poviem, ze to je jeden obmedzeny debil a nie idiot, ako sa sam nazval... ako on moze vediet, co tvoj maly potrebuje... ci mamicka bude opat ta, ktora rozhodne, co je pre dieta podstatne a co nie... a preco by si ty mala za nim cestovat, ked ho chce vidiet, tak pride aj sam, ked nema zaujem, tak sa sprava takto... ved pre neho je to takisto dlha cesta ako pre teba len s tym rozdielom, ze ty budes musiet cestovat aj s babuliatkom.... a prepac, ale hlupa by si bola, keby si este urobila nejaky ten krok k nemu... niektori chlapi su skutocne nevycerpatelne studne hluposti....

sorrelia
21. jún 2008

plasta

veru ja uz nic neurobim... nech sa utapa v sebalutosti... vedela som, ze mu je zle, ze je sam, ze sa nanho vsetci vykaslali - tak som chcela aby aspon syna nestratil. Aby hov videl rast. Lenze ako si spravne napisala on je nevycerpatelna studna blbosti...
Myslim, ze to spravil zo zlosti, lebo mne sa dari a som statstna a on je v najhlbsej prdeli. Ale tam si pomaha uplne sam. Toto na mna zvalovat nemoze. Ja som 400km daleko. A keby naozaj mal zaujem o syna tak sa na neho pyta a pride ho pozriet, pripadne mu daco donesie alebo prispeje korunou. Sam si to pokazil. Uz s nim nemam o com. pche 😠

plasta
21. jún 2008

sorrelia

no vidis... mam taky pocit, ze sme na tom dost podobne, len s tym rozdielom, ze od nas je malej otec vzdialeny len par kilometrov

sorrelia
21. jún 2008

jaaaj Plasti taka som nasrana normalne peniiiim !!!
taketo spravanie je nad ramec mojho chpapania - to je pre mna normalne sci-fi ... nechapem jak niekto dokaze dokonca aj sam seba presvedcit o totalnych vyplodoch svojej fantazie...

som dneska povedala kamoske ze toto veru neni otec... toto sa len (s perpacenim, budem teraz velmi hruba a neslusna) vysemeneilo ako daky primitivny zivocich a odsunulo prec... ani za svet ho maly nebude mat v rodnom liste, aj keby som nemala co do huby od neho z tej chrontavej pracky nevezmem ani korunu...

jaj bodaj by sa zadrhol tou svojou penazenkou 😠 vrrr taka som hnusna a nastvana

martinka17
21. jún 2008

emilyz
je pekné, že si tak otvorene priznala svoj názor a sčasti máš iste pravdu. Ano, on chce rodinu...ale len za podmienky,že všetko bude presne tak, ako to chce on. Jja mám ten byt za vlastné peniaze, mne ho nikdo nedal darom, ale splácam jeden malý úver, je to síce len 300 tisc, ale zvyšných 450 som do toho dala s našetrených peňazí, z platu a to sú poctivo vydrené peniaze, nespadli z neba. A preto som chcela len jednu vec, aby uznal že je to moje. Teraz má byt hodnotu 2 mil., ktorvie ako to bude o rok. A ja nemám zlatú banu, aby som mu potom jedného dňa platila za to, že so mnou strávil istý čas. A na lásku na celý život neverím, už dvaja mi ju sľúbili a predsa dali prednosť vlastnému egu.
Okrem toho, mylsíš, že bábetku by prospelo, keby vyrastolo v rodine, kde matka nemá na vlastné rozhodnutia názor a kde sa otec váľa s plačom po zemi, tvrdí, že nevládze dýchať, nevie sa pohnúť a ceslkovo sa hrá sa na ťažko chorého,len aby dosiahol svoje. Pretože to mi spravil a po 25 minútach už išiel domov po vlastných ako mladý srnec. Mnohý ťažko chorí ľudia by ocenili takéto zázračné vyliečenie.
Máš obrovské šťastie, že nepoznáš takýchto ľudí a prajem Ti, aby si nikdy nezistila, aký vedia byť sebecký ľudia zákerný. Pre mňa je to ťaké rozhodnutie, ale za posledný mesiac som schudla o 4 kg, pričo to sa mi nikdy nedarilo ani pri cielenej diete do šiat, mám teraz 47, meriam 160 a vyzerám ako troska. Včera odišiel a ja som sa po mesiaci konečne dnes v kľude 4 krát najedla. Síce detské dávky, ale úspech je, že som jedla a teraz cítim, že predsa len budem mať šancu bábo donosiť. Nemám také bolesti, nie je mi celý deň zle a nemám také silné výtoky. A práve preto viem, že je to správne 😀
Ale aj tak strašne dík za názor, cením si akždý postoj a naozaj prajem len to najkrajšie v živote 🙂 🙂

martinka17
22. jún 2008

Sorelia, dík za odpoveď pre emilyz. Každý má svoje skúsenosti a teraz len môžem závidieť tým, ktoré to nezažili ešte ani raz, aký vedia byť chlapi 😉 ☹ Ale sú aj hošie veci v živote a ja som rada, že zatia je môj život v podstate jednoduchý. NEvien, ako to bude ďalej, ale ja si ni neplánujem, takže sa nič nemôže pokaziť 😀

sorrelia
22. jún 2008

martinka
vsetko v zivote ma s voj vyznam, pre nieco sa tie veci deju... mozno sa z nich mame poucit a mozno sa z nich maju poucit ti druhi... ale ver tomu, ze po kazdej burke vide slniecko 😵 !
a to ze si spoznala biochrapuna ? no a ? stane sa - nie je to tvoja vina. vidis je nas tu dost, ktore sme ich postretali.. no zivot ide dalej a aj to pekne si nas najde
drzim palceky nech drobcek rastie 🤐

plasta
22. jún 2008

sorrelia...
vies, aj ja som najprv takto hovorila, nech sa zadrhne peniazmi, ale potom som si uvedomila, ze to su peniaze pre malu, nie pre mna... za to ma mala trojkolku a tak, vsetko, co potrebuje a ja by som jej to asi nedokazala zabezpecit...

martinka...
niektore zeny este nestretli takeho chrapuna, tak nevedia pochopit, ze chlapi dokazu byt aj hnusni... a predpokladam, ze ty si sa na to minimalne raz skusala pozriet aj z jeho strany a chcela si zachranit sa rucajuci sa vztah, ale niekedy sa fakticky do vztahu neplati investovat uz ani minutku... mas pradsa nieco, vlastne niekoho, an kom ti teraz ovela viac zalezi... tak sa drz s malinkym

baby, dnes som bola s malou na ture, myslela som, ze to nezvladne a kokos, hrdinka moja mala... trosku sa ponosila, trosku pobezkala, odviezla sa pozemnou lanovkou a bola cela bez seba... prisli sme domov dve hodinky pospala a tvari sa, akoby sme ani nikde neboli....

martinka17
22. jún 2008

plasta a sorrelia
dík za podporu, ja sa snažím to brať ako pozitívum. Ja mám dosť odlišný problém asi od ostatných, ten môj superchlap mi nedá pokoj, stále píše, volá a chce, aby sme to skúsili znovu, ako ma iluje, že to bude dobré pre bábetko. Akosi nechápe, že mi ubližuje....ale tak snáď po dnešnom telefonáte sa už dočkám pokoja 🙂
ALe Vám musím stále dakovať za podporu 😀

zuzana1710
22. jún 2008

ahojte babule..tak aj ja mam novinku...volala som na ambasadu,ze ako to bude s prevozom krpceka na slovensko...povedali mi,ze to neni nic zlozite,len musim ist osobne na ambasadu do madridu aj s malou.skoro som odpadla..madrid je hodny kus odo.skoro 1000km a vraj ked dam zapisat aj otca do rodneho listu,tak aj ten sa musi dostavit..ked som sa spytala ci pojde so mnou a podpise,ze je naozaj otcom,tak mi povedal,ze NIE.ze tam urcite so mnou nepojde a mozem sa rozliat aj na kolomaz...takze tym padom ho nemozem uvies ako otca...bude tam mat mala prazdnu kolonku a je mi z toho do placu..takze naozaj muzov ja asi uz vo svojim zivote nemusim...z celej duse ich nenavidim..okrem mojho otcima..keby moje babo malo takeho otca ako je moj otcim,tak je to najstastnejsie dietatko na svete...a myslim,ze bude to najlepsi dedo a otec v jednom...ten sa stara ako sa len da..bol by schopny doletiet sem len aby som nerodila sama...kedze otec babatka sa vzdal aj zaviset ma do porodnice...pri porode budem mat kamosku kedze ja nerozpravam dobre po spanielsky a je to najvacsia hanba otca babatka... ☹

zuzana1710
22. jún 2008

sice chodi ma pozriet a pyta sa na babo ako sa ma..dava mi peniaze.ale ma vecene tajomstva a ide mi to poriadne na nervy..ja nepotrebujem jeho detinske tajomstva..ja potrebujem aby nieco urobil pre malu a nie len recami...vraj do madridu nemoze ist a nebude to viac rozoberat..ked som sa ho pytala,ze preco,tak mi odpovedal,ze proste nemoze...vobec sa nesnazil mi to vysvetlit.vravela som mu,ze je to len jeden jediny den a je to potrebne pre malu v zivote,ale ani tak si nedal povedat...jeho to nezujima...a ked som sa pytala,ze keby sa nahodou nieco stalo a musia jeho rodinneho prislusnika vziat do madridu,ci by siel za nim,tak odpovedal,ze nie..nerozumiem tomu..co sa stalo,ale boji sa..a za jeho debilitu nebude uvedeny ako otec... ☹ je mi na grc z ludskej hluposti a detinskosti v 34 rokoch.sam je dieta..nechapem naco chcel deti.alebo je to tym statom odkial pochadza a ma dobre zatieneny mozog,bo im ich vymyva komunisticky rezim..vraj ked mala vyrastie,tak ju zoberie do svojej krajiny aby z nej nebola slapka ako kazda slovenka...takto sa vyjadril a to len za to,ze necakame na princa ked aj do 50ky,podotykam ako panny a neni sme s nim cely zivot.a vraj oralny sex robia len slapky..takze chce dceru toho vyvarovat..no uznajte,je to normalne??podla mna nie...ako moze takto rozmyslat clovek v 21.storoci?ale poznam vela zien z ich krajiny co maju po 40ke a stale panny.A ked nenajdu toho praveho,tak aj ako panny zomru..take nazory co maju,tak sa cloveku rozum pozastavuje. a ja mam dat svojho drobca do takej krajiny??ved by bola take blba a neinformovana ako oni...vraj nevieme co so sebou,ze u nich sa nerobi ani sono.proste zena zisti,ze je tehotna a po 9 mesiacoch ide uz len na porod...ked zistil,ze som si kupila fit loptu na cvicenie,tak robil jak zmyslov zbaveny,ze len hluposti kupujem,ze u nich nic take neni a zeny rodia bez problemov...ale naco sa vobec rozculujem..ja to aj tak nezmenim..ked niekomu 30 rokov tlcu do hlavy debility,tak to sa uz neda zmenit...ach jaaaj... 😒

zuzana1710
22. jún 2008

od jedu si idem dat cokoladu... 😀 a poriadne vela... 😝

mirka414
22. jún 2008

zuzana1710 do tejto temy som aj ja prisievala,ked pozries dozadu najdes moj pribeh.nezacal najkrajsie no teraz pokracujeme celkom super,obcas hadky ako v kazdej rodine,no inak super.chcem ti len povedat,ze som vzdy bojovala,aby malo moje dieta otca v rodnom liste,aby tam nebola ta prazdna kolonka,mala som znej strach,no po precitani tvojh pribehu by som ti radila,aby si ho tam neuvadzala,alebo si prestuduj co by znamenalo,keby malo dietatko jeho priezvisko a narodnost,aby sa nestalo,ze ti ho po case vezme,lebo aj to sa moze v cudzej krajine stat.dobre si prestuduj zakony,nech sa ti nestane to co tej slovenke co prisla o deti pri unose a uz 3mesiace ich nevidela...

sorrelia
22. jún 2008

Plasta
ja viem - nad tymto som uvazovala aj ja ... ale ten moj ex je dost chora hlava na to aby maleho odvliekol za hranice keby si nim vytvoril vztah... on je strasny sebec a velmi nevyrovnana povaha... to mi za tie peniaze nestoji, vlastne nestoji to ziadne peniaze sveta... ☹

sorrelia
22. jún 2008

zuzana
dievca mojo - aj moj syncek ma v RL prazdnu kolonku otca... pred tym ma to trapilo, ale teraz to neriesim a vpodstate som rada... vobec si neviem predstavit, ze by sa moj syn mal hanbit za takeho idiota... Vobec to neriesim...
ako pises mas otcima, ktory je uzasny clovek aj otec... neboj sa si mlada krasna zena - a sama vidis, ze existuju aj normalny chlapy, ktori radi vychovaju aj dietatko co nie je ich... urcite takeho stretnes...

a co sa tyka tych veci co potrebujes a co potrebuje tvoje babo - to neries... nema to vyznam, viem o com hovorim - iba s azbytocne vytocis do najvyssich obratok ... hold chlapska hlupost je nedozierna !!! aj ten moj mi povedal, ze maly nepotrebuje vit K (zabrabuje vykrvacaniu) a vit D (zabr. krivici) vraj si vymyslam zbytocne veci... no hlavne, ze mal on na pivo pre seba a kamaratov a cigarety 😖

dievca moje hlavku hore - neries ho !
ja toho mojho neriesim lebo nemam silu a moj syncek a zdravie mi je prednejsie ...

rosie
22. jún 2008

Zienky, moja mala ma sice otca uvedeneho, ale nic z toho nema. Akurat ked sme si raz prezerali fotky, nasla jednu kde som bola s nim, pytala sa kto to je a ked som povedala, ze jej otec, bola z toho cely den vyvedena z miery. Vyzivne som tiez neziadala, vyplakaval mi ako sa ide zasamovrazdit a podobne, naivna som sa este onho strachovala, mala som mu radsej dobre vrazit, by som sa citila lepsie, pritom uz mal novu frajerku, ale co je to za charakter, ked este po roku mi vypisoval eroticke smsky a s nou zil (a o nase dieta sa nezaujimal)? Oni proste nemozu mat v hlave vsetko v poriadku. A potom som si povedala to co Plasta, ze peniaze su pre malu, nie pre mna a nech sa stara, tak som si na sude o sebe vypocula aka som stetka. Este som chcela byt charakter, tak som to presla mlcanim, nabuduce by som asi aj ja nanho dobre nakydala, lebo v zaverecnej reci som nakoniec bola u sudkyne za zlatokopku 😠
Dievcence moje, budme my rady, ze sme sa zbavili magorov a neodtrpeli si rozchod aj nase deti, lebo isto by sme s nimi nevydrzali. A som rada, ze mi nik nekeca do vychovy a mam malu len pre seba. Ved je to uzasne ked sa ku mne prituli pri zaspavani a povie mi ako ma lubi.