Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

sorrelia
31. júl 2008

parada 😉

u nas tiez placlive udolie ale je to taky rev... jaaaaj maly je az histericky ☹ neda sa ukludnit ☹ ☹ ☹

hillary23
31. júl 2008

siduska
jasne som si to uzila ale uz som dva dni doma a jak som dosla dom sem sa musela hned nasrat s prepacenim.nasi ma uz medzi dverami vytocili a ja som si povedala..boze preco,preco ked uz dojdem dom po mne hucia??jak mi tam bolo super som bola happy azs bum!!ma zjebali jak choru vranu a ja uz neviem som plakala a dnes nastastie je tu brat s jeho babou tak mi tak nie je smutno a nehucia nasi po mne!!mama ma naj vytaca ked malej dava sladenu mineralku bublinkovu vtedy ma ide jebnut mi ver..sama vie ze to nemoze a drb ej to daa..robi mi to napriec vies..tam kde som bola som si sama vsetko riadila sama ako jaa..nik mi do teho nefrflal mali sme pohodu klud mala vsetko jedla super spala a rano si pospala aj do pol 10 cp tu doma nikdy nerobila!!nikdy..bo tam bolo klud nik nereval nic nestresoval ..ale jako co uz..

sorrelia
no to aj moja je taka ale vtedy ked jej idu zuby abo ked je takto teploo... viem ta pochopit bbo vtedy to ide na nervy a veeelmiii.ale bud silna baba

aidusa
1. aug 2008

ahojte zienky,
vsetkym Vam klobuk dole, ste velke hrdinky a bojovnicky.., hlavne sorrelia- si vyrovnana osobka ktorej moze kezda z nas len tisko zavidiet tvoj postoj k danej situacie.. vsetky ste .. tiez sa stanem slobodnou mamickou a velmi sa tesim na moju gulku bola aj planovana... mam to stastie ze mam uzasnych rodicov a ani priatel nieje na zahodenie aj ked to vzdy nieje ruzove, hlavne jeho nevsimavost.. vsetky uz maminky mate krasne uzlicky a ty ich ,,otcovia,, len oni stratili tu vsetku radost a tie nadherne pocit... zelam vam vsetkym tolko pozitivnej energie kolko sa len da, a urcite vas budem navstevovat casto, som na rizikovom teda som doma a velmi mi je dlho.. vela slniecka v dusi malo depiek a vela radosti... 😵 😵

martinkamm
1. aug 2008

ahojte babenky kedze mam rovnaku situaciu prisla som si s vami popisat trosku kym mi pokladik spinka🙂nas opustil otecko este ked bola malinka v brusku

buchova
1. aug 2008

martinkamm

tak teda vitaj medzi nami.
😉

martinkamm
1. aug 2008

ahojky

siduska
1. aug 2008

hillary23
vies jak to ked si sama, tak si sama sebe panm, ale rodicia, podla toho co pises sa mi zda ze to aj trosku voce tebe zneuzivaju, ze si tam u nich , tak aby si sa riadila podla nich...ale uz si dospela a mas svoje nazory...tak by ta tiez mohli uz zacat brat vazne.ale vies jak to je do kedy budes u nich,,, tak musi byt podla nich... to verim, ze samej ti bolo lepsie.preto ja k nasim na slovesnko nerada chodim a byvam sama s dcerkou, no teda uz aj s priatelom...a aj kolko krat sa stalo, ze aj bez penazi sme s malou zili,,, ale snazila som sa aby som nemusela ist k nasim, pretoze som vedela , ze mi budu vnucvat ich nazory... s tym nic neurobis...

plasta
1. aug 2008

martinkamm
vitaj medzi nami....

aidusa
no, kazda ma iny pribeh a kazda je s tym svojim po case vyrovnana... vsetko chce len cas, ten vylieci vsetky rany....

womenne
1. aug 2008

Ahojky dievčata ja sice niesom slobodna mamina ale mojasestra ked otehotnela tak ju pritel opustil s tym že nechce ešte deti a potom jej povedal žemožno nieje jeho 🙄 hlupak.Chuda stravila v nemocnici celych 6mesiacov v kuse ani raz ju nebol navštivit,ale akonahle sa narodila prišiel s obrovskou kyticou,zlatymi naušnicami,a prstenom a odprosil ju na kolenach.Som rada že mu odpustila a terazmaju 2slečny ktore su ako obrazok a cele tatino.Potom sme sa dozvedeli že nemal odvahu prist až 3tyždne pred porodom prišiel ale spala.tak vam držim palce ste silne baby 😉

tweetinkapp
1. aug 2008

Noo....keby sa tak vsetky pribehy koncili happyendom

sorrelia
1. aug 2008

aidusa

co si z jahody hapala 😀 😀 😀 ja som vooobec ani z daleka neni vyrovnana osobka 😀
vies ako ma niekedy neskutocne vytaca cely svet ? ako mi niekedy lezu vsetci doma na nervy ?? ako niekedy neznasam aj svoj zivot a aautora mojho syna ???
Juuuj cica mica - vooobec ja nie som vyrovnana. Ja len som mozno dosla na to ako tento svet funguje, ale sama mam problem fungovat podla toho. Hold ja som cholerik a niekedy sa to prejavi - vtedy radsej aj maleho nehaaaam revat - a nejdem k nemu za ten zivy svet.
Proste aj mam svoje muchy, aj ja sa snazim chodit zivotom jak viem. Ak viem poradit na zaklade svojich skusenosti a ziskanym odstupom rada poradim - ale to neznamena, ze ja som svoje situacie takto riesila. Ba naopak vseecicko sa domotala a teraz s odstupom viem ako sa to dalo riesit inak.

womenne
ten "moj" chodil za nami kazdy mesiac a po porode priniesol obnosene plienky malemu a mne ? no nic sak mi daval (neviem co ale on ma dojem ze mne volaco sal 😀 ) ked za mnou chodil.. aaa vraj nemam byt chamtiva nic si nezasluzim (jedno z jeho mnohych vyjadren) 😀 😀 😀 😀 😀
he he he aj to je happy end 😀 bo vcul nemusim okolo jeho riti skakat 😀 😀 😀 😀

tweetinkapp
1. aug 2008

sorrelia:

Heh....ten druhy a treti riadok, to ako keby som ja vcera pisala...dnes uz som na tom trosku lepsie 😀

sorrelia
1. aug 2008

nooo aj u nas tak bolo vcera a este aj dnes doobeda, lebo rupli poistky a v pracke pradlo - no a ziadna elektrina v ceeelom baraku 😖 🙄 ....

siduska
1. aug 2008

sorrelia
hehe ze vraj chamtiva.... aj mne ex raz tak povedal, ze mne o nic nejde len o prachy... a to ani na zivobytie nechcel davat 😀 😀 😀 ...ze mam matersku a to my musi stacit...a to som aj najom musela platit...dobry vtip---
jeho rodicia na ako svadobny dar, nedali nic...a pocas celeho nasho vztahu nam dali sitko na halusky...

buchova
1. aug 2008

siduska
ber to tak ze mas na nich pamiatku..tak casto sa sitko nedava.............. 😉

siduska
1. aug 2008

buchova
😀 to hej, preto su tie haluzky tak dobre, a furt ked ich robim si na nich spomenem 😀 😀

sorrelia
1. aug 2008

sidaska

😀 😀 😀 sak materska je taka vysoka 😅 ... aaach cim ti chlapi uvzuju ???
a sitko na halusky je super 😀 😀 😀 !!! jaaaaj no zasmiala som sa - sitko ma dostalo 😀 😀 😀

siduska
1. aug 2008

sorrelia
no ved ja za kazdu matersku si kupujem luxus veci.... vies oni asi uvazuju tak, ze ked sme boli s nimi chlapama, tak sme nemali dolko veci co mame teraz ked sa zivyme sami...mozno aj zavidia, ze sa bez nich v podstate mame lepsie

a to sitko???? aspon torsku smiechu do zivota....ale musim im asi napisat,lebo nejak sa mi uz rozpadava 😀

sorrelia
1. aug 2008

siduska
veru nemali sme tolko ked sme boli same... teraz nam darovali dieta a my nevdacnice este aj peniaze chceme 😀 😀 😀 ... hiiii jaaaaj no skoda reci lebo neviem ci mam skor plakat alebo sa smiat

a vies co ? tak ma napadlo... co keby ti miesto vyzivneho davali kazdy mesiac sitka 😀 ? za 50 rokov by ta zbierka mohla mat aj daaaku hodnotu 😀 😀 😀

buchova
1. aug 2008

siduska
ked budes mat sviatok tak si najblizsie od nich vypytaj lyzicu..budes mat nejaky komplet!!!
😀 😀 😀 😀
hadam to nebudu pre nich velke vydavky.. 😎

siduska
1. aug 2008

sorrelia
dobry navrh, to nikdo nema... asi zacnem nad tym premyslat 😉

buchova
tak ja asi pojdem to toho ,,, lyzica mi chyba tuz nemas, to mas pravdu... ale dufam, ze pre mna potom neskrachuju... potom by som ich tu mala komplet a musela varit same haluzky 😀 😀 😀

paegaska
1. aug 2008

sorrelia
k druhemu a tretimu radku se taky hlasim 😀

sitko na halusky - tak ty neumim - ale chutnaji mi
ale dostala jsem od jeho mamy do domacnosti par "kvalitnich" veci z lidovky % vse za 30
ale statecne to rozdavam 😎

Jinak maly me ted tak 2 hodiny tocil, ze ze me uz vztek kapal misto potu, spat se mu chtelo, ale branil se a 2 hodiny se snim nedalo vydrzet, slavi tady ted vitezstvi u PC - ted je tak krasny jak spinka, jen si nesmim vzpomenout na ten rev !!!

siduska
1. aug 2008

paegaska
statecne rozdavas??? 😀 😀 😀 to je dobry ja nemam co rozdavat 😅 😅 😅

paegaska
2. aug 2008

siduska
statecne proto, ze kazdy made in chine z lidovky nechce
a zas tak moc toho neni
pritel u me par let bydlel, ja mela vse zarizene, tak jeho matka mela dojem, ze jednou za cas neco doda - samozrejme podle sveho vkusu, tak jsem dostala napr. pekac - nerez tenky jak papir a velikost pres celou troubu - ten bych myla tak pul dne, protoze mycku nemam - ten uz je rozdany.
Zajimave, ze mi ho dala hned po te co jsem se chlubila jak rada pecu ve svem litinovem pekacku, ktery je prakticky neznicitelny a ma takovou akorat velikost.
jako vanocni darek jsem dostala podivne korenky, pak umelohmotne misky a par talirku, ktere se k mym nehodi.

siduska
2. aug 2008

paegaska
tak ona sa asi bala, ze budes mat v byte krajsie ako ona. 😀 😀

plasta
2. aug 2008

no, hej baby... aj ja sa pridavam k vam... aj ja som vraj len na peniaze a tak podobne... no, ale musim povedat, ze sa raz tatik pomylil a na moj prvy den matiek mi doniesol kytku jak hrom... cele poobede ju zhanal, len skoda, ze ma vtedy nenapadlo sa ho opytat, kto mu s tym tak dlho pomahal... vtedy mi este neblikalo svetielko...
iank ako vikendujete... my celkom fajn, zatial... zajtra sa opat chystame na navstevu za dedom a chvalabohu uz poslednu, v pondelok ide domov, tak sa normalne tesim...

siduska...
vidis, aspon ti to sitko pravidelne dobru naladu urobi, nie... ja sa uz na tychto chrapunstvach fakt len bavim, lebo inak to ani zmysel nema...

buchova
2. aug 2008

ahojte,..
viete co som ja dostala akoze od svokry????
pokazeny tv..asi mala v plaane aby som po veceroch napodobnovala A JE TO!!!!!!
😉 😉 😉 😉
teraz si ho mozu vychutnavat spolu aj s exom......

sorrelia
2. aug 2008

baby vidite - to je dokaz, ze ludska hlupost nemaaa hranic 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !!! 😀 😀
fakt sa nad tym treba len smiat - lebo by cloveku ultetel dekel 😠 😀

buchova - pokazeny tv ??? parada 😀 😀 😀 moj maly dostal roztrhane plienky 😀 😀 😀 😀

inak vsimate si tu podobnost rozmyslania nasich ex a svokier ??? to bude asi nejaka geneticka chyba s degeneracnym ucinkom 😀 😀 😀 😀 😀 !!! len dufam, ze to Matko nepodedil 😕

paegaska
2. aug 2008

tak holky, ted hodim trumf !!!!
jednou mi pritelova matka dala se slovy :
doufam, ze se neurazis - spodni kalhotky - svoje !!!!!! - cervene krajkove bombardaky - ze pry ji jsou male !!!!!!
a je skoda je vyhodit !!!!!!!! ze je mela jen parkrat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kdyz si predstavim jak ona normalne v pradle pred synem chodi a pak ja v tech bombardakach otresnych 😠

A ja jsem byla takova slusna husa, ze jsem ji nic nerekla, jen jsem podekovala, ze jsou pekne ☹ a doma je samozrejme vyhodila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sorrelia
2. aug 2008

paegaska

HUSTEEEE vedies 😎 😎 😎 kam sa na toto hrabe siduskine sitko, buchovej TV a moje potrhane plienky 😅 😀 😀