• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
ahojky děvčata, všechny vás moc a moc zdravím :grinning:
No mirka, já ti tak závidím. Byla jsi nádherná nevěsta :cry: :cry: :cry:
Ať se máte pořád dobře jako na té svatbě :slight_smile:

siduska, máme se pořád stejně. Pořád dobře. Zatím nám nic nechybí. Táta se už dlooooooooooooooouho neozývá, takže jsem mooooooooooc ráda. I když si na něj občas vzpomenu nebo mi ho někdo připomene. Ale je nám fajn. A co u vás. Pohádka, ne? :slight_smile:

lila, také bych malému nedávala příjmení po tátovi, budeš mít pak časem z toho problémy, když se nepohodnete :( Jak jste to nakonec udělali? Koukala jsem, že Už máš kráááááásného chlapečka :dizzy_face:
22. júl 2007 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dakujem mame sa sale nadherne a po svadbe knam chodi stale viac markusovych kolegov,ktory pochopili ze sa uprimne lubime a nepotrebujeme ziadne bary ani nic podobne.teraz stale grilujeme,kupime si pivo a aj teraz 1.8 je vo svaj.velky sviatok skoro ako silvester s ohnostrojom tak budeme grilovat a ohnostroj.tesim sa teraz ideme demolovat nasu obyvacku a robit plavajucu podlahu,kvoli nasej macke vyhadzujeme vsetky koberce :slight_smile: .
22. júl 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky
22. júl 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mirka!
Blahoželám, boli a ste nádherný pár!!!! Prajem veľa šťastia. A malá je úúúúžasná :dizzy_face: .
22. júl 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj musko dakujem ona bola to najkrajsie co som na svadbe mala.vazne to stalo za to pockat so svadbou. :wink: a coze si ty zabludila do takejto temy ako slobodne mamicky,haaa?
23. júl 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky nimisek
no my sme teraz na dovolenke ale je nam dobre, som rada, ze si spokojna :slight_smile: :wink:
23. júl 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. som tu novacik, tiez slobodna mamicka o chvilku, tesi ma ze taketo stranky existuju
23. júl 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, momentalne skuska ako tato stranka funguje
23. júl 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, a Ty tu čo robíš? :wink: :dizzy_face:
23. júl 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakam kedy ma vyhodia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som bola slobodna mamicka 10mesiacov a esteplus 3mes.pred narodenim mojej dcerky a viem ake to je byt slobodna mamicka...
24. júl 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď to sme si už písali.... Ja som bola slob. mama skoro 2 roky :grinning: . Vobec mi to nevadilo, okoliu viac... Tak sme "na poriadku "a sme spokojní. :wink: Myslím, že nás dievčatá nevyhodia :wink: .
24. júl 2007 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ovv prepac stres po svadbe zabudla som!ahoj babizna..funguje stranka?
24. júl 2007 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Som si myslela.... Ale že až tak? :dizzy_face:
24. júl 2007 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies bolo trosku zlozite sama bez pomoci a este s malou dcerkou chystat svadbu a este aj stresovat ci dorazia rodicia...prepac mi...
24. júl 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale veď sa nič nedeje :slight_smile: :slight_smile: .
24. júl 2007 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky dievata
to je jasne , ze k nam patrite ja uz sice tiez nesom slobodna mamicka ale tak nejak som si to tu oblubila :slight_smile: :wink:
25. júl 2007 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak my mame uz novych clenov nasej zvieradkovskej rodinky a to dvoch zajacikou PA a PI.Su nadherny...ako travite prazdniny?ja tu mam sestricku so slovenska a chystame sa do zoo a zajtra na kupko.krasny vecer prajem.
25. júl 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme teploty, takže máme kľudový režim. Akurát sa nevie z čoho, takže hicujeme a dúfame, že to nebude nič vážne a závažné. Držte palce. idem si ľahnúť za drobcom. Mirka, užite si to!!! Krásny dník zajtra! Papa
25. júl 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ste sa stratili? Alebo dovolenkujete? :sunglasses:
29. júl 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja mam na navsteve sestru a okupuje moj pocitac :angry: zrovnaje v puberte tak ma vela dolezitej posty.. :wink: inak sa mame super,kupko,zoo,grilovacky...nie a nie schudnut...
30. júl 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
chcem sa spytat ako to vsetko zvladate same?! :wink:
ja viem to nie je taka lahka otazka
ja koketujem uz dlhsiu dobu ze odidem od manzela a budem na maleho sama
len neviem ako to zvladnut..zacat odznovu..opustit vybudovany domov..neviem..mam strach..a zaroven sa tesim ze budeme samy dvaja..
4. aug 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj medvedik21 a coze sa porobilo ze take zavazne rozhodnutie?
4. aug 2007 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte mozem sa pridat do diskusie k vam? :slight_smile:
4. aug 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medvedik nieco som precitala problem so svokrou,no neni ti co zavidiet,ale hned odist sama?nerozpravala si sa s manzelom?ved odidte obaja do vlastneho niekde daleko od nej,hm?
4. aug 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dovod je naozaj svokra! :rolling_eyes:
manzel by neodisiel somnou..on ma prerobeny bytik po ich babke..len je problem ze to je vlastne jeden dom aj so svokrovcami..su to jeho rodicia on je na nich zvyknuty a on v tom nevidi az taky neprekonatelny problem aky vidm ja..koli tej krave sa hadame vlastne obaja..zastat si ma vie ale nie tak razne ako si predstavujem ja..vlastny byt zohnat je problem a svokor by mu to asi nedovolil,lebo prerobil to kde byvame mi,
5. aug 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela som prebalit maleho tak pokracujem..byt je to dobry len keby bol inde postaveny..ja by som sla k mame..tam ale by som bola este so segrou v izbe..a segra je ties pekne prij...tak ani nespavam a rozmyslam
1,zostat s manzelom v byte kde som si panou ale zblaznit sa zo svokry,a zle sa citit kedze som u cudzich
2,vratit sa domov kde sa citim ako doma,ale nemat svoje sukromie,byvat v jednej detskej aj zo segrou
uz som mala svoju domacnost a zasa sa vratit tam odkial som este pred pol rokom tak rada odchadzala,ale aspon som sa necitila tak zle a utrapene..odkedy je maly na svete som sa este nevyspala a to nie koli nemu..koli svokre,svagrinej..ja som na kazde slovicko citliva a dokazem si s toho neskutocne dlho robit hlavu..som taka :frowning2:
5. aug 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Medvedik, čo keby si do uvažovania zapojila aj malého? Pokiaľ nemáte s manželom iné problémy... pripadá mi dosť predčasné rozbíjať rodinu kvôli tomuto... malý potrebuje aj tatka :pensive:
5. aug 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bez otca vyrastala a viem ze dieta otca nepotrebuje
:grinning:
manzel keby trosku viac hladel na moje pocity a uznal ze mam vo vela veciach pravdu ja a nie jeho matka bolo by to lepsie
lenze on je "polozte si ma kde a ako chcete"
a to len rozmyslam..ale uz aj to je urcite nastrbenie
5. aug 2007 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Medvedik, možno práve kvôli tomu, že si bez otca vyrastala máš takýto podľa mňa skreslený názor... dieťa otca veľmi potrebuje... a chlapci špeciálne - okolo 3-5 rokov vyslovene potrebujú v domácnosti "mužský vzor" ....
5. aug 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medvedik, preboha neblaaazni! kvoli starej skeble, co tu nebude vecne, chces pripravit syna o otca?! :confounded: deti potrebuju otcov a je jedno ci su to dcery, alebo synovia... samozrejme pokial ten "otec" nie je ch.j..
ja ma tiez svokricku... viem o com hovorim, tak preto neblazni. a chlapa nezmenis, vzdy to bude mamickin cucacik a aj tvoj maly tiez bude tvoj cecusik. uvidis. kasli a to. zeny bohuzial musia zniest vacsie ponizenie a odriekanie ako muzi. preto to aj tak funguje. je to smutne, ale bohuzial je to tak.
tak neodchadzaj a skus sa porozpravat, alebo ja neviem. jednoznacne, vsak to musis byt ty, kto udrzi vasu rodinku na jednej kope! :wink:
5. aug 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok