Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

nomisek
22. júl 2007

ahojky děvčata, všechny vás moc a moc zdravím 😀
No mirka, já ti tak závidím. Byla jsi nádherná nevěsta 😢 😢 😢
Ať se máte pořád dobře jako na té svatbě 🙂

siduska, máme se pořád stejně. Pořád dobře. Zatím nám nic nechybí. Táta se už dlooooooooooooooouho neozývá, takže jsem mooooooooooc ráda. I když si na něj občas vzpomenu nebo mi ho někdo připomene. Ale je nám fajn. A co u vás. Pohádka, ne? 🙂

lila, také bych malému nedávala příjmení po tátovi, budeš mít pak časem z toho problémy, když se nepohodnete :( Jak jste to nakonec udělali? Koukala jsem, že Už máš kráááááásného chlapečka 😵

mirka414
22. júl 2007

ahoj dakujem mame sa sale nadherne a po svadbe knam chodi stale viac markusovych kolegov,ktory pochopili ze sa uprimne lubime a nepotrebujeme ziadne bary ani nic podobne.teraz stale grilujeme,kupime si pivo a aj teraz 1.8 je vo svaj.velky sviatok skoro ako silvester s ohnostrojom tak budeme grilovat a ohnostroj.tesim sa teraz ideme demolovat nasu obyvacku a robit plavajucu podlahu,kvoli nasej macke vyhadzujeme vsetky koberce 🙂 .

sweetberry
22. júl 2007

ahojte mamulky

musko
22. júl 2007

Ahoj Mirka!
Blahoželám, boli a ste nádherný pár!!!! Prajem veľa šťastia. A malá je úúúúžasná 😵 .

mirka414
23. júl 2007

ahoj musko dakujem ona bola to najkrajsie co som na svadbe mala.vazne to stalo za to pockat so svadbou. 😉 a coze si ty zabludila do takejto temy ako slobodne mamicky,haaa?

siduska
23. júl 2007

ahojky nimisek
no my sme teraz na dovolenke ale je nam dobre, som rada, ze si spokojna 🙂 😉

babizna
23. júl 2007

ahojte. som tu novacik, tiez slobodna mamicka o chvilku, tesi ma ze taketo stranky existuju

babizna
23. júl 2007

ahojte, momentalne skuska ako tato stranka funguje

musko
23. júl 2007

Mirka, a Ty tu čo robíš? 😉 😵

mirka414
24. júl 2007

cakam kedy ma vyhodia 🙂 🙂 🙂 ja som bola slobodna mamicka 10mesiacov a esteplus 3mes.pred narodenim mojej dcerky a viem ake to je byt slobodna mamicka...

musko
24. júl 2007

No veď to sme si už písali.... Ja som bola slob. mama skoro 2 roky 😀 . Vobec mi to nevadilo, okoliu viac... Tak sme "na poriadku "a sme spokojní. 😉 Myslím, že nás dievčatá nevyhodia 😉 .

mirka414
24. júl 2007

ovv prepac stres po svadbe zabudla som!ahoj babizna..funguje stranka?

musko
24. júl 2007

mirka 😀 😀 😀 😀 Som si myslela.... Ale že až tak? 😵

mirka414
24. júl 2007

vies bolo trosku zlozite sama bez pomoci a este s malou dcerkou chystat svadbu a este aj stresovat ci dorazia rodicia...prepac mi...

musko
24. júl 2007

Ale veď sa nič nedeje 🙂 🙂 .

siduska
25. júl 2007

ahojky dievata
to je jasne , ze k nam patrite ja uz sice tiez nesom slobodna mamicka ale tak nejak som si to tu oblubila 🙂 😉

mirka414
25. júl 2007

ahoj tak my mame uz novych clenov nasej zvieradkovskej rodinky a to dvoch zajacikou PA a PI.Su nadherny...ako travite prazdniny?ja tu mam sestricku so slovenska a chystame sa do zoo a zajtra na kupko.krasny vecer prajem.

musko
25. júl 2007

My máme teploty, takže máme kľudový režim. Akurát sa nevie z čoho, takže hicujeme a dúfame, že to nebude nič vážne a závažné. Držte palce. idem si ľahnúť za drobcom. Mirka, užite si to!!! Krásny dník zajtra! Papa

musko
29. júl 2007

Baby, ste sa stratili? Alebo dovolenkujete? 😎

mirka414
30. júl 2007

ahoj ja mam na navsteve sestru a okupuje moj pocitac 😠 zrovnaje v puberte tak ma vela dolezitej posty.. 😉 inak sa mame super,kupko,zoo,grilovacky...nie a nie schudnut...

medvedik21
4. aug 2007

ahojte
chcem sa spytat ako to vsetko zvladate same?! 😉
ja viem to nie je taka lahka otazka
ja koketujem uz dlhsiu dobu ze odidem od manzela a budem na maleho sama
len neviem ako to zvladnut..zacat odznovu..opustit vybudovany domov..neviem..mam strach..a zaroven sa tesim ze budeme samy dvaja..

mirka414
4. aug 2007

ajoj medvedik21 a coze sa porobilo ze take zavazne rozhodnutie?

sweetberry
4. aug 2007

ahojkajte mozem sa pridat do diskusie k vam? 🙂

petruci6
4. aug 2007

medvedik nieco som precitala problem so svokrou,no neni ti co zavidiet,ale hned odist sama?nerozpravala si sa s manzelom?ved odidte obaja do vlastneho niekde daleko od nej,hm?

medvedik21
5. aug 2007

dovod je naozaj svokra! 🙄
manzel by neodisiel somnou..on ma prerobeny bytik po ich babke..len je problem ze to je vlastne jeden dom aj so svokrovcami..su to jeho rodicia on je na nich zvyknuty a on v tom nevidi az taky neprekonatelny problem aky vidm ja..koli tej krave sa hadame vlastne obaja..zastat si ma vie ale nie tak razne ako si predstavujem ja..vlastny byt zohnat je problem a svokor by mu to asi nedovolil,lebo prerobil to kde byvame mi,

medvedik21
5. aug 2007

musela som prebalit maleho tak pokracujem..byt je to dobry len keby bol inde postaveny..ja by som sla k mame..tam ale by som bola este so segrou v izbe..a segra je ties pekne prij...tak ani nespavam a rozmyslam
1,zostat s manzelom v byte kde som si panou ale zblaznit sa zo svokry,a zle sa citit kedze som u cudzich
2,vratit sa domov kde sa citim ako doma,ale nemat svoje sukromie,byvat v jednej detskej aj zo segrou
uz som mala svoju domacnost a zasa sa vratit tam odkial som este pred pol rokom tak rada odchadzala,ale aspon som sa necitila tak zle a utrapene..odkedy je maly na svete som sa este nevyspala a to nie koli nemu..koli svokre,svagrinej..ja som na kazde slovicko citliva a dokazem si s toho neskutocne dlho robit hlavu..som taka ☹

sue
5. aug 2007

Medvedik, čo keby si do uvažovania zapojila aj malého? Pokiaľ nemáte s manželom iné problémy... pripadá mi dosť predčasné rozbíjať rodinu kvôli tomuto... malý potrebuje aj tatka 😔

medvedik21
5. aug 2007

ja som bez otca vyrastala a viem ze dieta otca nepotrebuje
😀
manzel keby trosku viac hladel na moje pocity a uznal ze mam vo vela veciach pravdu ja a nie jeho matka bolo by to lepsie
lenze on je "polozte si ma kde a ako chcete"
a to len rozmyslam..ale uz aj to je urcite nastrbenie

sue
5. aug 2007

Medvedik, možno práve kvôli tomu, že si bez otca vyrastala máš takýto podľa mňa skreslený názor... dieťa otca veľmi potrebuje... a chlapci špeciálne - okolo 3-5 rokov vyslovene potrebujú v domácnosti "mužský vzor" ....

andreafa
5. aug 2007

medvedik, preboha neblaaazni! kvoli starej skeble, co tu nebude vecne, chces pripravit syna o otca?! 😖 deti potrebuju otcov a je jedno ci su to dcery, alebo synovia... samozrejme pokial ten "otec" nie je ch.j..
ja ma tiez svokricku... viem o com hovorim, tak preto neblazni. a chlapa nezmenis, vzdy to bude mamickin cucacik a aj tvoj maly tiez bude tvoj cecusik. uvidis. kasli a to. zeny bohuzial musia zniest vacsie ponizenie a odriekanie ako muzi. preto to aj tak funguje. je to smutne, ale bohuzial je to tak.
tak neodchadzaj a skus sa porozpravat, alebo ja neviem. jednoznacne, vsak to musis byt ty, kto udrzi vasu rodinku na jednej kope! 😉