• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
cherries, neboj maly to zvladne....a je pravda, obcas treba trosku vypnut...potom sa o to viac tesime na deturence...nniekedy uplne staci 1 den v tyzdni na 2 hodky do mesta vypadnut, viem, ze mamka sa o simku postara...no nechcem to nejak zneuzivat, tak raz za cas staci;) a drzim palce dnes, daj vediet co nove....
k tej vidlicke - pokusenie bolo obrovske, no ale nebudem kamoske svadbu kazit :sunglasses: aj tak, ked niekto nechce chapat, nic nepomoze...
janicka, nic sa neda vziat spat...ale mozno taky uprimny rozhovor bude fajn, povedz, ze to bolo v afekte, alebo co....ah jaj...vela stastia
13. jan 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved už sme odvtedy mali tolko uprimnych rozhovorov. proste si to neda vysvetlit a ja mam tych jeho haluzi už plne zuby ked nechce s nami byť tak nech si za svojim stoji. ja už nechcem čakať nemam načo.... ja už asi ani nechcem byť s nim
13. jan 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute mamky:slight_smile:ako sa mame?vidim ze tou opat rastie:slight_smile:)ja sa mam tak dobre..ako sa to vezme..malej mojej idu konecne posledne zubky je taka nesvoja ale dajak uz vydrzim aj ked je to dakedy na mna moc..inak da sa pekny vecer :slight_smile:
13. jan 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ,tak sudkyna ma ubezpecila ak si nahodou moj expriatel zmysli ze ak bude mat mali 3 roky a on ho bude chciet vidavat , tak to mu ziaden sud nepovoli ak sa do vtedy o maleho nezaujimal ani nestaral , a pokial sa zacne pojednavanie v danej veci prejde 5 rokov lebo sa robia psychologicke testy , vyocuvanie svedkov atd atd a to uz mu nikto neda povolenie sa stretavat s malim ale platit ze bude musiet aj ked ho zbavia vsetkych prav .................spadol mi kamen zo srdca jupiiiiiiii nech caka este pokial bude mat mali 5 rokov :grinning:
13. jan 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstaci uz aj ked sa nezaujima pol roka :grinning:
13. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer Vam prajem !
13. jan 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherries,. tak vidis, nemusis sa teda obavat:slight_smile: oni si ani neuvedomuju o co vsetko prichadzaju, tak im treba, raz sa im to vrati :sunglasses:

hillary, my tiez celkom oki, ja mam zas dojem, ze malej pojdu prve zubky, tiez dost nespokojna je a v kuse si pcha prsteky do pusy a placka...no dufam, ze to bude rychly proces :wink:
14. jan 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka ahoj..

my ten jeden zubok mame ale stale j nervozna a place a mame aj vela hnaciek :frowning2: (chuda)
okrem toho pacienta ako bolo na svadbe??

cherries no super..pojdu vsetci dole........ :slight_smile:
14. jan 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buchova fajne bolo, ale cca o desiatej som uz sla k malej, nejaka bgola nepokojna bezo mna...a tak akurat aj stacilo...heh ale svadba fajna, snad sa aj ja raz dockam :grinning:

no asi pojdu vikinke aj dalsie
14. jan 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon trosku si sa odreagovala,fajne.. :grinning:
...a neboj, urcite sa dockame....
14. jan 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Vidim,že niesom sama,čo postretol taký osud :pensive: Ja som tiež slobodna mamičky.Mam 2 ročného synčeka Alexandra. Nebola som vydata boli sme spoli 3 roky.Po tom ako sme sa rozhodli,že chceme babo :dizzy_face: tak ma v 6 mesiaci zničoho nič bez slova opustil. Až v den mojho porodu,ked ma prijali do nemocnice mi napisal aj to len do smsky,že si našiel inú. Som myslela vtedy,že sa mi zrutil cely svet :pensive: :pensive: :pensive: Neprajem to nikomu !! Maleho ešte vôbec nevidel. Na začiatku ho chcel vidieť,ale stále si len vymýšlal,že ma vela prace,že nemože,tak som to potom nechala tak. Sme z jedej dedinky,tak aby sa všetkemu vyhol,tak odišiel bývať k tej jeho "priateľke". Takže sa našťastie ani nestretame.Neplatil mi pol roka,len sluboval že bude a stále nič,tak som ho dala na súd.Cez mobil sme sa dohodli,že bude platiť 2000 mesačne a ked sa ho na sude opytali,že kolko je ochotny platiť,tak povedal,že viac ako 1000 neda. Sviniar jeden :angry: :angry: Ale nakoniec mu sud priznal 1200 ale uznajte čo je to pre dieťa 1200 sk na mesiac ? A nedávno som sa dozvedela,že tie peniaze,čo mi posiela,tak to neposiela on,ale jeho mama. Su to svine takýto chlapi a radšej od nich ruky preč ved mi si detičky vychováme a verím,že sa aj na nás šťastie usmeje a najdeme si dobrých mužov.

Pekný dnik prajem všetkým :zipper_mouth: :dizzy_face:
14. jan 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sparocka, jasne, ze nie si s podobnym osudom sama....je nas velaaaa, a konieckoncov to nie je nic strasne, vzdy lepsie takto nez mat cely zivot na krku nejakeho somara.... :wink:
a co citam tie story, tak jeden lepsi ako druhy.... :angry: Mas nadherneho synceka :wink: a nic neboj, tym zbabelcom sa to raz vsetko vrati...
14. jan 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem danielkapo aj ja to vravim im sa to vrat a stonasobne.

Aj ty si slobodna mamička?
14. jan 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielkapo

no neboj sa tak rychlo to zas nebojde.mojej idu stale zuby a nervozna je jak pes a len place..v noci stale..uz si prajem aby bolo potom bo dakedy je na zblaznenie..ale inak sa daa..a presne ako pises im sa to raz vrati ze sa z toho poseruu..s pprepacenim..takyto chlapy b ymali umret a ne zit!!!
:angry:
14. jan 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sparocka, ano aj ja som slobodna mamicka...vlastne my sme tu asi vsetky ak sa nemylim slobodne maminy.... :wink:

hillary nestras :wink: aaa nejak to prezijeme
14. jan 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sparocka no fuuha ten tvoj ex je horsi ako moj , moj aspon dobrovolne nasilu plati lebo sa zlakol ze sud mu vymera viac ako si moze dovolit , neviem si predstavit dostavat na mesiac na dieta 1200 Sk je to smutne , takich chlapov by mali obrazne povedane zastrelit ale nebojte im sa to v zivote vrati to co nam urobili nikdy nebudu stastni a ked maju aspon kusok svedomia tak do konca zivota ich bude zozierat pevne tomu verim......... :slight_smile:
14. jan 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherries tebe kolko plati ak sa smiem spytat?
14. jan 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smies 100 EUR ( 3000 SK ) , co sa dost teda cudujem :unamused:
14. jan 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co porabate vsetky ze tu nikto nie je moj mali spi konecne dnes to zasa bolo kym som ho dala spat , tak mam trosku volno :grinning: zajtra ma uz 8 mesiacikov ako ten cas rychlo letiiiiiiiiiii
14. jan 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je lepšie ako 12OO :dizzy_face: Však ako tie detičky rastu ani sa nenazdame a už budu mať po 15 rokov a puberta :confounded: :confounded: :confounded: Dala si si zistiť,čo čakaš ked si bola tehotna,alebo si to nechcela vedieť?? Ja som nechcela vedieť
14. jan 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nechcela som to vediet ale moj gynekolog sa omylom pri jednej kontrole preriekol a uz bolo po prekvapku :slight_smile: ale aspon som vedela ake veci mam kupovat :grinning:
14. jan 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte maminy. ako? ja tiež maleho dala pospinkať nachvýlku.
14. jan 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mate aspoň chvílku klud :grinning: A môj maly tu skáče po postelách :sweat_smile: :sweat_smile:
14. jan 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vospolok :wink:

sparocka - vitaj :slight_smile: Tak len pozeram aki chlapi po zemi behaju :unamused: Ozaj k tomu vyzivnemu,ak ti pojde maly do skolky mozes dat na sud zvysenie vyzivneho.
14. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky adina22 však to mi povedala aj sudkyňa,ked sme mali sud,že potom možem pytať o navýšenie a aj budem :grinning: Ako sa maš?
14. jan 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

idem sa vam pochvalit ze my uz mame 2 zubok... :slight_smile: bolo trocha nervozity ale uz by to malo byt lepsie!!len co ma hneva je ze viki je stale chora a nevie sa z toho dostat! :angry:

co robite?

sparocka -----vitaj :wink:
15. jan 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky buchtova :dizzy_face: :dizzy_face: A čo je Viktorke,ked je choručka :cry: :cry: Ale to možno aj kvoli zubkom,či nie ? Mojmu malemu ked išli zubky,tak som poriadne ani nevedela vyšli v klude chvala bohu :grinning:

Pekný dnik prajem všetkýýýým
15. jan 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, my zuby stale ziadne :grinning: nadcha nastastie tiez uz nie je....len som trosku nervozna, lebo simka akosi uz 5. den nekakala....tak som zvedava, kazdu chvilu ju davam na nocnik a nic...ah jaj...

to je dnes zas pocasie....bleee

pekny den napriek tomu
15. jan 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sparocka

asi pred 2 mesiacmi sme boli v nemocnici a odvtedy sa ztoho nevie dostat!! :angry:

danielka
my smeraz nekakali 21 dni!!a to je uz co povedat tak nebojurcite sa to zachvilu dovali :wink: :slight_smile:
15. jan 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buchova, uz sa dovalilo....chuda jak sa pucila na tom nocnicku.... :confounded: no aspon som pokojnejsia
21 dni , teda, asi by ma porazilo... :grinning: ale tak ze vraj kojene deti spoko....

tak zelame vikinke skore uzdravenie
15. jan 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok