Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

buchova
21. jan 2009

danielka

teraz citaj poriadne!!!volal mi ze mu priesiel papier so sudu a ze preco som tam popisala take veci ze sa so svojou pipkov strasne hadal aze preco chcem od neho az 3000 sk ze je to pre neho strasne vela ale ze bol kazdy den MC donald a po kaviatnach tak to mu vela nebolo...ze on by asj malu chodil pozerat ale ze ja by som to prezradila tej jeho a ze zase by sa boli hadali..a taketo dristy!!!!

tak som mu povedala ze ked ma nasere tak vytiahnem este horsie veci a bude mat po vtakoch!!!!


-......cavte babi ja pisal moj brat ktory sa brutalne nudi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

danielkapo
22. jan 2009

buchova no to je teda hrdina ti poviem....nerozumiem tomu ako moze byt taky obmedzeny....z akeho dovodu by si akoze mala brat TY ohlad na to ci sa ON bude so svojou pipkou hadat alebo nie 😠 chuuuda...a to v podstate kvoli tebe on nemoze ist malu pozriet.... 🙄 zabila by som ho-....len mi napadlo, ze sa zrejme dobra dvojka nasli, on a ta jeho...fakt drzim palce...
pozdrav brata, kolko ma? 😉

sweetberry ahoj ako sa mas?

buchova
22. jan 2009

brat ma 12 cize puberta jak hovado!!!vzdy ked sem pisem task spehuje tak keby nejaka hlupost tak to je ednoznacne on...

danielka presne si to odhadla nasli sa obaja---nech su stastny........ona je maximalne zakomplexovana taku sprostu zensku som este nestretla,nazor jaj 5-rocna no skoda HOVORIT

danielkapo
22. jan 2009

heh sranda:P aj ja mam brata..ma 9....puberta este zatial nie, ale energie ma za 3:P

ked sa smiem spytat, sud prebehne ohladom urcenia vyzivneho a ostatnych zalezitostzi, alebo aj otcovstva?

hillary23
22. jan 2009

caute mamkyy🙂ako:chcela by som sa vas opytat na nejake stranky bazatov kde sa predavaju destke kojenecke vecicky..bo mam po malej a chcem to predat..dik za radu🙂pekny vecer

sweetberry

cau zeno jak sa mas?ani sa neozves, teda:D:D..stale si u vasich??dufam ze ti je lepsie...dakedy mi napis na icq dik..

danielkapo
22. jan 2009

ahoj hilllary, aj tu na konikovi je bazar...a je ich kopa, skus dat do vyhladavaca...poslem ti IP ktore vyuzivam ja 😉

hillary23
22. jan 2009

danielkapo

oki diky🙂hej to viem sak som si dala teraz daco a somzvedava kto sa mi ozve bo fakt mi to tu zavadzia doma..len sa ot povaluje a inak ako sa mas

hillary23
22. jan 2009

danielkapo

oki diky moc daco pokukam a podavam to tam bo fakt to zavadzia doma

danielkapo
22. jan 2009

ja oki sa mam, aj malinka, len pocasie ma stve, no s tym nenarobime nic 😀

ja mam veci tiez dost, no ale sesterka bude mat baby aj kamoska, tak posuniem nieco a nieco si necham 😎 mozno sa zide raz o x rokov 😀

vy sa ako mate?

hillary23
22. jan 2009

danielkapo

no my sa mame fajn bolo i lepsie ale som taka nijaka hlava sa mi mota hrdlo sopel..ale mala je zdrava zatial..no sak tu mame sneh a kolkooo heh..no ja nemam nikoho kto bude mat mimi tak to predavam..no ja si to nenecham aj kebyze daco neviem by bolo:D:D..ta si kupim novee..

danielkapo
22. jan 2009

my tu mame uz len clapkanicu..... 😖

aj simciatko je zdrave tak sa tesim...akurat uz zubok jeden jej vychadza tak trochu mrnci...ja som zdrva tiez, len ma priserne boli zapastie aj klby dost...ma drobko vyciciava 😀

hillary23
22. jan 2009

danielkapo

aha a co ese kojis ci jak??no mojej malej idu ese ocne zuby a jeden jej nechce za otho slaka vyjst..tak ej taka o nicom v noci nespime malokedyy...to je na zabitiee...no tu je uz tiez tak volakoo:D:D..pocuj mozem mi poradit co tak malej varievas?viem ze moja je starsia ako tvoja.heh ale taku radu. dik 🙂

hillary23
22. jan 2009

danielkapo
si tu

buchova
22. jan 2009

danielka

sud bude ohladom vyzivneho aj otcovstva a este som dala aj na nahradu nakladov ako je vybava a pod...
danielka na tvojom mieste by som to dala na sud..ja som tiez najprv nechcela lebo som bola hrda ze ja nic od neho nepotrebujem ale jedna znama mi povedala ze aby som zahodila svoju hrdost..ze aby mal nejaku zodpovednost nie ze urobi dieta a ide sa dalej!!ja len kvoli tomu ze nech si nemysli ze je boh............

hilary

ahoj ako sa mavate??

danielkapo
23. jan 2009

hillary sorry som musela off...ano, malu este kojim....chuti jej 😉 a co jej varim...nuz ona vacsinu je kojena este, ale uz ju samozrejme aj dokrmujem, aj ked tohoo vela nepopapa...no ale olovrantik a desiata to vacsinou jej dam jablcko, bananik....a na obed ako kedy, polievocku zeleninovu, paradajkova jej chuti....masko kuracie, morcacie, zemiacik, zeleninka varena....take klasicke....

buchova, kazdy ma na to svoj pohlad...ja od neho nechcem nic naozaj...nie je to o hrdosti, je mi zle len ked si nanho spomeniem...nemam chut tahat ho po sudoch, konieckoncov co tym ziskam? ja ho za OTCA nepovazujem...je len jej biologickym spoluautorom...on ju nechcel a nechce...vie kde byvame, videl jej fotku...narodila sa, mala meniny, boli vianoce....nic ani slovo, ziaden zaujem...je zbabelec a bezcharakterny...nezniesla by som, aby si robil po tom vsetkom naroky, nema na to ziadne moralne pravo...a po tom vsetkom viem aj to, ze keby som od neho vyzadovala vyzivne, tak len by robil problemy....takto mala bude vyrastat v pokoji, bez stresu a dvojkolajnej vychovy kde ja by som sa jej snazila nieco vstepit, naucit ju zakladnym hodnotam a on by to vsetko znegoval....mozno raz bude mat simonka aj ocka..naozajstneho a nie toto....
a k zodpovednosti...myslim, ze to clovek musi mat v sebe...je alebo nie je zodpovedny...toto by bolo len vynutenie si niecoho...on naozaj urobil dieta a ide dalej...nech ide...nechcem aby mal miesto v nasom zivote ak on o to nestoji....jeho problem a jeho strata..

ale mozno by som uvazovala uplne inak, ak by som nemala rodinu, kt.mi pomoze aj financne....aj citovo...a uplne chapem aj tvoj postoj, ze chces aby platil na malu...u mna je to vsak tak ako som napisala 😉

hillary23
23. jan 2009

danielkapo

aha no ja som nekojila vobec bo som mlieko stratila hned jak som dosla domov..nervy stres vsetko...aha sak i to moja mlaa je len moc nechce omacka ty to mas ine bo tvoja je ese malicka ako moja..moja uz b ude mat pomaly 2roky..heh..uz zacina aj kecat ako vidi auto povie auo..a take sranda.ale ju ucim uz rozpravat a sama uz sa tak rozmotava..len ese mi nechce na nocnik ale naucime sa..len to chce cas..a trpezlivost..

buchova

mam sa dobre som kus nascipana a mala je zdrava zatial..musim ist tak pekny den

buchova
23. jan 2009

danielka
nemyslela som to v zlom!!ale uplne tachapem.mne tiez velmi vela nasi pomahaju ale nech sa len tak nezbavi aspon jednej povinnosti..len tolko 🙂

dnes sme boli u neurologicky a povedala ze vikuska je zdrave krasne babo!!

cherries
23. jan 2009

ahojte baby tak ja som chora ako pes a mali tiez , okrem toho sa nahanam kvoli prihlaskam na VŚ o potvrdenia a tak , s malim po lekaroch som proti antibiotikam ale on to uz takto taha dlho podla mna by mu mala uz dat antibiotika nech sa prelieci a ja som antibiotika nedostala tiez preto ze kojim ale mne je horsie a horsie tak verim ze aj tak ich dostanem kedze mne to nikdy bez antibiotik neprejde ............ ☹

buchova - drzim palce co sa tyka sudu a vsetkeho okolo toho , vyzmykaj ho nech si nemysli ze zivot je ruzova zahrada , ason nech mu termin vyzivneho pripomina ze ma nejaku zodpovednost nie len spravit dieta a dovidenia a ja si zivot uzivam bez nasledkov .........

danielkapo - chapem aj teba ale nemyslim si ze keby si ho dala aj na sud tak by chodil za malou , ked nema zaujem teraz nebude ho mat ani potom ..............

Tak a co sa tyka mna moj ex - plati ako hodinky a na maleho kasle ale aspon kazdeho 15. v mesiaci vie ze ma nejaku povinnost voci malemu ked si uz vychovu a starostlivost neplni tak aspon toto 😉

cherries
23. jan 2009

hillary23 - s tym nocnikom ja zacinam maleho prave zvykat na nocnik som zvedava musime si dohodnut nejaku rec napr. ´´aa´´ aby som vedela kedy chce ist na nocnik a v lete ked bude mat rok chcem ho odnaucit od plienok predstva pekna , casom sa ukaze 😕

Mimuško papa ako diví , on zje príkrm plnú misku a potom ešte pýta cicu niekedy cakam kedy praskne , on ked vidi ze niekto je aj on ide papat .........ale to ma po mne aj ja som s kazdym jedla 😀

danielkapo - ti ked kojis tvoja simka pije aj ine ako mlieko počas dna ? Myslim caj alebo vodu lebo moj nechce ani za svet ale dehydrovaní nie je on len cicu ked je smadni tak neviem ale nasilu by som nerada donho pchala ..

cherries
23. jan 2009

Prepacte ze som sa tak rozpisala 🙂

buchova
23. jan 2009

cherries

presne o toto mi ide ze nech ma nejakuim povinnost!!nech si chlapec nemysli!!dala som si 3000sk viem ze mi to neschvalia ale n ikdy nemozem vediet nech tadsej stiehnu a teraz ma dilemu ze je to strasne vela ale to ze kazdy den vyfajci 2 baliky marlboro,zere MC donald a kaviarne tak to niejje vela...
dakujem hadam to zvladnem!!

nieje este skoro ho odnaucit od plienok???

danielkapo
23. jan 2009

buchova, nebrala som to v zlom, len som sa snazila ti objasnit preco som sa tak rozhodla 🙂 tesim sa s tebou, ze mala je zdrave krasne babo
cherries, kazdy chlap je iny...mozno by to bolo tak ako pises, teda, ze by sa nezaujimal...ale mozno nie...a to co o nom teraz viem a co mi doslo po tom case, z toho vyznieva skor to druhe....ze moja zlata chces peniazky? oki ale tak ti to pekne osladim...a to nebudem riskovat...a konieckoncov od neho naozaj nic nechcem....ak on neciti zodpovednost a povinnost, nie som jeho matka aby som ho to ucila...nechcem s nim nic...nezalezi mi na tom,aby si plnil svoju piovinnost, ked to on ako povinnost nevnima....nechajme to tak, tak som sa rozhodla a mam na to svoje dovody 🙂
cherries simonka pije pocas dna obcas vodicku (lucku) a obcas aj detsky cajik nesladeny...celkom jej to chuti, ale je to len male mnozstvo, z poharika si odpije kustik...vacsinou ked vidi, ze pijem ja tak chce aj ona... 😎 ked je kojeny, tak dehydratacia nehrozi 😉

cherries
23. jan 2009

buchova az od roka bez plienok teraz privykat na nocnik ideme 😉
danielkapo - neber to v zlom co som napisala ved ti vies najlepsie ...

cherries
23. jan 2009

buchova este presne na kaviarne a tak podobne to peniaze maju ale dat na vlastne dieta katastrofa , minule mi moj ex pisal ze si neviem ani predstavit kolko sa musi na tych 3000 ( 100 eur ) na maleho narobit ale to ze hamburgery , kaviarne a posedenie s kamaratmi ma to ho netrapi ..... Som mu napisala ze mna to nezaujima to nie je moj problem kolko sa on narobi a tym sme uzavreli kapitolu 🙄

cherries
23. jan 2009

Tak posiela dalej tolko kolko sme sa dohodli ale na vianoce sa neviem co stalo ho asi na tri dni osvietilo lebo poslal 4000 nech mu kupim nieco pod stromcek sok pre mna 😕

buchova
23. jan 2009

cherries

a ze mas zleho chlapa 😀 sak pockaj ja mu tie vianoce este pripocitam k niecomu!!!

ja som myslela ze uz bez plienok teraz zle citam
danielka jasne ty vies 🙂

cherries
23. jan 2009

buchova - on v podstate nie je zli on je len ovplyvneni svojou bezcharakternou matkou nedokazal sa jej vzopriet 😠 v urcitych veciach a preto to skoncilo tak ako to skoncilo a nepride za malim lebo sa mi boji ozriet do oci a normalne sa porozpravat tak takto sa veci maju 😖

hillary23
23. jan 2009

cherries
no tak to mas dobre ale lepsie sa uci na nocnik ked je teplo..moja mala mi tam nechce ist ale ide ked je oblecena holu ritu nejde..ale jak sa otepli pride jar hned pojdeme ucit...teraz jej zuby idu nechce jej vyjst jeden zub..snad vyjde niekedy🙂
danielkapo

kazdy mame svoj dovod preco sme neudali do RL bio otca..moja mala ho tam ma a i plati musi do 15.dna v mesiaci inak by vedel ze bude zle nedobree..aj tu nema zaujem o nu ae predsa ma dceru tak nech aspon plati jedina jeho povinnost je tato..moj nazor

nelka24
24. jan 2009

ahojte mamicky,
tak som tu po dlhsej dobe
moja malicka sa narodila 17.12.2008 sekciou,odvtedy nejako nestiham ani MK citat,nie to este prispievat
je to zlate babo,na zac sa podobala na otca,ale uz sa nastastie meni na mna 😀
ten nas bol pozriet v nemocnici na 1hod a isiel prec,odvtedy sa neukazal,ale uz volal,ze by prisiel pozriet malu na bud tyzden,som zvedava na tie debaty,je mi z neho zle a neviem sa pretvarovat,ale kvoli malej to musim vydrzat,chcem aby poznala otca,ked ma aspon o nu zaujem

ako sa tu mate?

danielkapo
24. jan 2009

ahoj nelka...blahozelam k sofinke 😵 uplne ti verim, ze nemas moc casu...ked si nejaky najdes, hod fotky nech vidime tvoju krasavicu 😉 to je fajn, ze ma zaujem....aspon to 😎 drzte sa