Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

buchova
7. feb 2009

aj ja sa pripajam..gratulujem 🙂

adina22
7. feb 2009

ja sa tiez pridam...gratulujem k Samkovi 😉 Hlavne vela zdravicka

cherries
8. feb 2009

pripajam sa gratulujem a prajem vela stastia , zdravia a ostatne uz pride samo 😉

sparocka
8. feb 2009

Ako ste sa dnas mali? 😀

danielkapo
9. feb 2009

Dobre ranko....vcera bol krasny dnik, sme boli vonku dost dlho, krasne teplucko bolo.....no a dnes ten sneh, to co ma byt ? 😕 heh no....na obed bude clapkanica....
ako sa mate dievcatka?

cherries
9. feb 2009

Dobre rano vsetkym .......tak to aj mna dostal rano ten sneh , uz by sa mohlo prestat menit kazdu chvilu to pocasie lebo tak vznikaju len choroby 😠 Malí ma uz 2 .zúbok , zápal priedusiek uz presiel ale kasleme stale tak sme objednani na alergoimunologiu vyzera to ze bude alergik po mne ☹ co uz mame to v rodine moja mama , brat , ja a teraz asi mali ........

Tak ja sa dnes chystam na upratanie mojej a maleho izby musim to tu preorganizovat lebo mali odkedy chodi o 4 a stavia sa na nohy ku nabytku tak berie vsetko 😅

danielkapo
9. feb 2009

cherries, tak prijemne upratovanie 😅 ja sa snazim kazdy tyzden a vzdy to dopadne rovnako...a simuska vsetko rozhadze....esteze to mam na koho zvalit 😀

buchova drzime palce na sude...daj vediet ako si dopadla🙂

jozino24
9. feb 2009

ahojte..
danielka... noo mal som teraz chvilku cas tak som sa tu zastavil.... ale idem off... vecer sa tu zdrzim dlhsie...

MAMICKY... cudujete sa ze medzi vas prisiel otecko vsak? 😀 noo ale danielka vie preco som tu... som slobodny otecko ak sa to tak da nazvat... omentalne sa rozvadzam a dcera ostala mne... mamicka nam zdrhla z milencom... tak zatial ahojte

cherries
9. feb 2009

jozino tak ti nie si slobodni otecko ale rozvedeni otecko alebo mamicka 😀 neva vitaj ! jaaaj ako ja by som take zeny bila odist od vlastneho dietata 😠

danielkapo
9. feb 2009

vitaj jozino 😉 a pokojne pis....

buchova
9. feb 2009

jozino ahoj vitaj

baby tak teraz sa drzte..bola som na tom sude a herec rozpraval ze ma prijem len 3000sk za mesiac ze je cisty zobrak tak mi nemoze dat velke vyzivne len minimum--ale hlavna vec ze mal pravneho zastupcu toho asi nasierl niekde na ulici alebo cvo....
chcela som vyzivne 3000sk a kedf je taky chudak ako sa nazyvsa tak som povedala ze nech da 1500 alew ze aj to je vela a task som so znizenim nesuhlasila a pojednavanie sa odrocilo na april...takze som nedopadla nijako a vsetko nco som hovorila poprel a este aby toho nebolo malo do rana mi vykradli auto takze pekny den za nami..........

danielkapo
9. feb 2009

ach jaj, buchova tak to ma mrzi...najma to auto....
a ten "chudacik" .... nechce naodou aby si este ty jemu platila...aby mal z coho zit... 😠 nakopat ho...

rosie
9. feb 2009

buchova neustupuj, to by sa mu pacilo. Ma dieta, tak nech sa stara. Ved nech si niekedy niekto vyrata, kolko casu musi do dietata investovat matka. Nestara sa, tak nech aspon prispieva. Neboj, bude musiet doplatit spatne to co Ti bude dlzny.

jozino24
9. feb 2009

buchova..
poslal som ti IP...

pozrite jeho prijem sa da preverit staci ak by si to zo sudu vyziadali...

inak dakujem za privitanie

adina22
9. feb 2009

jozino vitaj medzi nami zenami 😉

buchova - neustupuj veru.Mojmu sudkyna nechala 2000 aj ked je nezamestnany.Vyzivne na dieta ma zo zakona prednost pred ostatnymi vydavkami.Takze bojuj..ty predsa vychovavas dcerku a staras sa o nu a to v dnesnej dobe nieco stoji.Tak nech si plni aspon tuto povinnost. 😕

buchova
10. feb 2009

no co vam poviem ale uz dole nepojdem aj ked tam budem chodit kazdy tyzden...
neviete kolko stoji pravna zastupkina???aby som pripomenula sudu ze odkial mal na nu peniaze!!!

sparocka
10. feb 2009

Ahojte žienky.
Ako sa dnes mate? Čo detičky? Počúvajú??
Môj maly je teraz pri dedkovi,tak mam trošku čas. Sem tam odbehnem do kuchyne,lebo varím,ale aspon trošku klud 😀 😵

danielkapo
10. feb 2009

Ahojky, nuz sparocka uzivaj si chvilku "volna" 😉 ja som sa dnes tesila, ze krasne slnecno...no ale riadna zima😖
my sa napapame a ideme do cukrarne....dufam, ze simka to tam vydrzii aspon pol hodinku 😅
pekny dnik mamicky a otecko 🙂

cherries
10. feb 2009

Ahojte baby a chlop tak ja som tiez varila dnes varila doobeda , teraz mi mali haja som zvedava ako dlho 😀

buchova - nedaj sa pytaj aspon 2000 Sk tak ako hovori adina a neustupuj mu nemas preco a poslala som ti IP

danielkapo - prijemne posedenie v cukrarni prajem

😉

buchova
10. feb 2009

ja by som neustupila ale bola tam aj soc.pracovnicka kt zastupovala moju malu a ta povedala aby som isla na 1500sk tak som musela ale uz nepojdem viac anikeby co bolo

jozino24
10. feb 2009

buchova... tak pozdravuj tu socialnu pracovnicku... to cije zaujmy haji??? manzelove??? ci dietata... to co za osobu... zrus ju a vyziadaj si druhu...

angua27
10. feb 2009

ahojte kočky a tatino. 😉

jozino, vitaj medzi nami a cíť sa tu dobre.

buchova, ako píšu babuľky, nedaj sa. a asi by som fakt tú sociálnu pracovníčku dala vymeniť, ak sa dá. to čo je za prístup. 😖

ja akosi nestíham, som v jednom kole a valí sa na mňa práca. čo je na druhej strane fajn, budú peniažky. ešte, že mi naši tak super pomáhajú s malým. tak ja idem zase makať. držte sa tu. 😎

adina22
10. feb 2009

buchova - ak sa da vyziadaj inu koliznu pracovnicku.A nizsie uz urcite nechod,trvaj na svojom.A pokial viem mohla by si ziadat ''vyzivne'' aj na seba,kedze si na materskej a (pravdepodobne ) nemas iny prijem.Myslim,ze sa to vola prispevok nevydatej matke.Ja ked mi mala nastupi do skolky budem ziadat zvysenie vyzivneho... 🙂 A mas pekne fotecky 😉

angua - hlavne ,ze je pracicka 🙂 Drzim palce nech sa ti dari

joel7
10. feb 2009

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku
v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou.
Naleznete jej na

www.obezita.kubikula.net

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová

jozino24
10. feb 2009

angua..dakujem aj tebe za privitanie... som rad ze ste ma prijali medzi seba...

danielkapo
11. feb 2009

Pekne ranko

angua, to je utasne, ze mas vela prace 😉 nech sa dari aj nadalej

no sme boli vcera na ten kolacik....ked mala prekonala prve rozpaky a plac, tak to bolo fajn...budem ju castejsie bravat,,,nech si zvyka a aspon nam obom den ubehol rychlejsie a najma prijemnejsie 😉

buchova
11. feb 2009

jozino no co ti poviem...tato nasa republika moze ist aklurat tak do prdele...na nic neberu ohlad a co je minimum vyzivne 700sk tak to mala bude mat na 1den ked budem kupovat sunar..je to cele normqalne az do placu...

danielka
super ze ste si urobili taky pekny dni... 😀

adina

taky prispevok mozem ziadat len vtedy ak sme boli zobraty inak nie 😠

aj u vas je take hnusne pocasie??vcera nasnezilo a dnes uz prsi a zaroven a slnko svieti,na zblaznenie

sparocka
11. feb 2009

V dnešnej dobe je to ubohe....
Dnes už nieje v mode sa ani sobašiť,lebo všade sa len podvadza. Radšej roozchod ako rozvod. Nikto si nič neváži a najhoršie na tom je,že najviac si to odnesu detičky ☹
Nechapem ako niekto nechce vlastne dieťa fakt toto nikdy nepochopim !!!!!!!!

angua27
11. feb 2009

buchova, je to fakt na zaplakanie. a si si istá, že nemôžeš na seba žiadať výživné? ja mám pocit, že môžeš, aj keď ste neboli zobratí. vyplácať Ti ho bude iba do dvoch rokov malej, ale aj to je niečo. skús založiť novú tému, alebo sa opýtaj niektorej babuľky-právničky tu na koníkovi v paragrafoch.

danielkapo
11. feb 2009

buchova, ano bol pekny dnik 😉

a tiez sa mi zda, ze ten prispevok sa dokonca vola aj cosi ako prispevok na vyzivu nevydatej matky....aha skus toto...je to v zakone o rodine urcite... http://vaza.sk/option,com_fireboard/func,view/i...
aj tu je cosi...sice to je tiez zo zakona ako citam....
hnusne pocasie, zima brrr