• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
ahojte tak dnes sme boli na socialnej kuratele ohladom mimosudneho dojednania ohladom malej.a poviem vam ze "pani manzelka" si zasa navarila... ona vobec nerozmysla co rozprava... proste som zasa o krok blizssie k tomu aby mi bola konecne mala zverena natrvalo nie len v predbeznom opatreni...
19. feb 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JOzino to sa často nevidi ze slobodny otecko :wink: Mas moj plny obdiv, inac ja som tiez z PO, a keby som bola slobodna, tak by som sa aj dala ukecat :grinning: :grinning: Držim silno palce, síce som nečítala celú diskusiu, ale mas to asi dost tazke
19. feb 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
no konecne mala zaspala ....dnes spala len doobedu sidlo male....
cherries, drobcekovi skore uzdravenie :wink:
angua, tak sa mam na co tesit teda kym vsetky zubky vyjdu.... :unamused:
jozino, co sa da na to napisat....nech to dopadne tak aby to bolo pre lilianku co najmenej zle a bolestive :frowning2: a aj pre teba, samozrejme...mozes napisat aj nieco blizsie, ale samozrejme nemusis, chapem, ze je to dost haklive a bolestne najma teraz, ked to este nie je uzavrete....ako to znasa mala? myslim na vas

pekny vecer
19. feb 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....
no konecne dnes mala vstala az po siestej...presne 6:15 a to podotykam, ze zaspala vecer riadne skoro.... :confused: konecne som vyspata aj ja :dizzy_face: pekny dniiik
20. feb 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este, jozino ta volaju spat do temy presov :sunglasses: ze mam odovzdat, adriane je smutno za tebou :wink: tak zakukni obcas
20. feb 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vospolok maminky,deticky a ocino :wink:

Tak som si myslela,ze nas to nejak obchadza tie chripkove choroby,ked ich je vsade naokolo,ale mna uz asi dostala :rolling_eyes: Uz vcera mi tak nijak bolo a dnes od rana soplim a oci sklenene a slzave...ale aspon Natalka sa drzi. :slight_smile: Prajeme vam pekny dnik
20. feb 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj adina nech si cim skor oki....mna obchadza zatial aj simku...sestra chora riadne a my zatial nic, tak dufam, ze budeme pokracovat nadalej :sweat_smile:
20. feb 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetci , tak tato noc bola opat katastrofa kazdu chvilu mi bol hore , zacina byt chori :confounded: ja uz nemam slov na toto .......... Takze som nevyspata ale to by mi ani tak nevadilo ako to ze mi nechce ist spat ani cez den uz neviem ako ho mam donutit spat :frowning2: Tak sa majte krasne mami a ocko !!

adina- skore uzdravenie prajem !!
20. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu nema nikto co napisat???? halo maminky...
20. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jozino, poď do témy " Pre budúcich otcov....". Je tu sraaanda, aspoň prídeš na iné myšlienky.
21. feb 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak všetká úcta, teraz som si prečítala tvoje príspevky! :slight_smile: Hmmm, a že ženy sú DOKONALÉ!?! :grinning:
21. feb 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielkapo,cherries - dakujem...no zatial to ostava pri nadche a dnes sa citim trosinka lepsie. :slight_smile:

jozino teba tu lakaju od nas :wink:

ako vikendujete??
21. feb 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ááále nie adina, ja ho nelákam od vás. Ja len tak akože srandujem! :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja sa pripojim do kazdej diskusie kde ma volaju... preco nie... ja rad komunikujem,,, a kdeze najdem tych buducich otcov???
21. feb 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
21. feb 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
tak ja som si dnes svihla a uz mam upratane :wink: vezmem asi malu aj braceka do cukrarne...mnam :dizzy_face:

jozino pozri ky si ziadany :sunglasses:

ako mate?
21. feb 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween - ale ved ja nic v zlom :slight_smile: to bolo zo srandy. Tak ako napisala danielkapo Jozino je ziadany :wink:

tinika - ahoj a coze si medzi nas zavitala? :slight_smile:
21. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adina ta občas na teme kam chodim neni zivej duse, tak sa tu blukam a temu ktora ma zaujme navstivim. :grinning:
Mas penkučke dievčatko :wink:
21. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika - dakujem,no je to moj pokladik :wink: Ako dlho sa uz snazite o babatko?Teda ak nie som prilis zvedava :zipper_mouth:
21. feb 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIe si zvedava, ved ja som tiez. No snazime sa rok :unamused:
21. feb 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika -tak vam velmi drzim palceky,aby vam to vyslo.Ja som otehotnela ked som mala 31 a to som aj zacala pochybovat,ze niekedy budem mat dietatko. :dizzy_face: A vidis aj z motyky vystrelilo :wink:
21. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To fakt? Tak to je super. A ty si tiez slobodna mamička? Ak smiem
21. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano som....''otecko'' sa zlakol zodpovednosti.A kratko po narodeni malej sme sa rozisli.Ale som stastna slobodna mamicka :slight_smile: Teda nemam pocit,ze by mi(nam) nieco chybalo,sme taka zohrata dvojka a ked boh da aj nejaky ocino sa hadam pritrafi :sweat_smile: A kolko rokov mas ty?
21. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam 26. A teda vy ste sa nebrali, a teda mal to lahke zduchnut čo? Tak je nezodpovedny a je ti tak určite lepšie. Hlavne ze mas blízkych ktorý ti pomáhajú. Vy slobodné mamičky to nemáte ľahké, tak ako rozvedené. Všetky vás veľmi obdivujem a držím vám palce
21. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lahke to nebolo hlavne na zaciatku,prislo to ako blesk z jasneho neba,ten rozchod.Zila som v tom,ze to medzi nami funguje a ze hadam ked sa narodi mala,bude este lepsie...ale opak bol pravdou.Az potom som zistila s kym som to vlastne zila.No ale co uz...A ci to mal lahke zduchnut,no neviem ale dala som ho na sud kvoli vyzivnemu a dotiahla som to az na trestne oznamenie,takze neviem ci take lahke to ma :fearful: Kamarat mi minule povedal,ze by nechcel byt mojim protivnikom.
21. feb 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevyznam sa v snazilkovskych temach a terminoch,ale skusali ste uz aj umele oplodnenie?Mam jednu kamosku,ktora takto otehotnela a teraz maju krasneho synceka :wink:
21. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adinka to beriem ako zadne dvierka, zatiaľ sa chystam k lekarovi a bude musieť aj manzel dačo riesiť ak bude treba a potom sa uvidi.
21. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika no ta kamoska museli tiez k lekarovi,lebo sa snazili dlhsie a nedarilo sa im.TAk si kamoska myslela,ze problem bude u nej kedze mala 34 a jej manzel je o 9 rokov mladsi.A nakoniec bol problem u nho,mal vraj pomale spermie :zipper_mouth: Takze hlavu hore,podari sa uvidis...Tak rozmyslam,nie sme my tu od temy? :grinning:
21. feb 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adinka no ja som tiez čítala ze vačšinou je problem v chlapovi, ale ten moj, to je prípad, jeho dostat k lekarovi bude nadľudsky výkon, tak to zatiaľ nechavam tak. Uvidime teraz, baby sa smeju ze tento mesiac to vyjde. Neviem či sa rozumies do merania BT, ale sranda je v tom, ze tento mesiac sme sa snazili len raz, bo manzel bol chory a sme sa presne do ovulacie trafili tak sa smejem ze by to bola ina pecka keby to teraz vyslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vam naozaj zelam,aby to vyslo a mohli ste sa tesit z malickeho prirastku :wink: Musim ja ist,mala sa mi zobudila,zatial papa :slight_smile:
21. feb 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok