Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

jozino24
19. feb 2009

ahojte tak dnes sme boli na socialnej kuratele ohladom mimosudneho dojednania ohladom malej.a poviem vam ze "pani manzelka" si zasa navarila... ona vobec nerozmysla co rozprava... proste som zasa o krok blizssie k tomu aby mi bola konecne mala zverena natrvalo nie len v predbeznom opatreni...

tinika
19. feb 2009

JOzino to sa často nevidi ze slobodny otecko 😉 Mas moj plny obdiv, inac ja som tiez z PO, a keby som bola slobodna, tak by som sa aj dala ukecat 😀 😀 Držim silno palce, síce som nečítala celú diskusiu, ale mas to asi dost tazke

danielkapo
19. feb 2009

Ahojte,
no konecne mala zaspala ....dnes spala len doobedu sidlo male....
cherries, drobcekovi skore uzdravenie 😉
angua, tak sa mam na co tesit teda kym vsetky zubky vyjdu.... 😒
jozino, co sa da na to napisat....nech to dopadne tak aby to bolo pre lilianku co najmenej zle a bolestive ☹ a aj pre teba, samozrejme...mozes napisat aj nieco blizsie, ale samozrejme nemusis, chapem, ze je to dost haklive a bolestne najma teraz, ked to este nie je uzavrete....ako to znasa mala? myslim na vas

pekny vecer

danielkapo
20. feb 2009

dobre ranko....
no konecne dnes mala vstala az po siestej...presne 6:15 a to podotykam, ze zaspala vecer riadne skoro.... 😕 konecne som vyspata aj ja 😵 pekny dniiik

danielkapo
20. feb 2009

a este, jozino ta volaju spat do temy presov 😎 ze mam odovzdat, adriane je smutno za tebou 😉 tak zakukni obcas

adina22
20. feb 2009

Ahojte vospolok maminky,deticky a ocino 😉

Tak som si myslela,ze nas to nejak obchadza tie chripkove choroby,ked ich je vsade naokolo,ale mna uz asi dostala 🙄 Uz vcera mi tak nijak bolo a dnes od rana soplim a oci sklenene a slzave...ale aspon Natalka sa drzi. 🙂 Prajeme vam pekny dnik

danielkapo
20. feb 2009

juj adina nech si cim skor oki....mna obchadza zatial aj simku...sestra chora riadne a my zatial nic, tak dufam, ze budeme pokracovat nadalej 😅

cherries
20. feb 2009

Ahojte vsetci , tak tato noc bola opat katastrofa kazdu chvilu mi bol hore , zacina byt chori 😖 ja uz nemam slov na toto .......... Takze som nevyspata ale to by mi ani tak nevadilo ako to ze mi nechce ist spat ani cez den uz neviem ako ho mam donutit spat ☹ Tak sa majte krasne mami a ocko !!

adina- skore uzdravenie prajem !!

jozino24
20. feb 2009

to tu nema nikto co napisat???? halo maminky...

gween
21. feb 2009

Jozino, poď do témy " Pre budúcich otcov....". Je tu sraaanda, aspoň prídeš na iné myšlienky.

gween
21. feb 2009

Inak všetká úcta, teraz som si prečítala tvoje príspevky! 🙂 Hmmm, a že ženy sú DOKONALÉ!?! 😀

adina22
21. feb 2009

danielkapo,cherries - dakujem...no zatial to ostava pri nadche a dnes sa citim trosinka lepsie. 🙂

jozino teba tu lakaju od nas 😉

ako vikendujete??

gween
21. feb 2009

Ááále nie adina, ja ho nelákam od vás. Ja len tak akože srandujem! 😀 😀 😀

jozino24
21. feb 2009

ved ja sa pripojim do kazdej diskusie kde ma volaju... preco nie... ja rad komunikujem,,, a kdeze najdem tych buducich otcov???

tinika
21. feb 2009

ahojte

danielkapo
21. feb 2009

Ahojky 🙂
tak ja som si dnes svihla a uz mam upratane 😉 vezmem asi malu aj braceka do cukrarne...mnam 😵

jozino pozri ky si ziadany 😎

ako mate?

adina22
21. feb 2009

gween - ale ved ja nic v zlom 🙂 to bolo zo srandy. Tak ako napisala danielkapo Jozino je ziadany 😉

tinika - ahoj a coze si medzi nas zavitala? 🙂

tinika
21. feb 2009

adina ta občas na teme kam chodim neni zivej duse, tak sa tu blukam a temu ktora ma zaujme navstivim. 😀
Mas penkučke dievčatko 😉

adina22
21. feb 2009

tinika - dakujem,no je to moj pokladik 😉 Ako dlho sa uz snazite o babatko?Teda ak nie som prilis zvedava 🤐

tinika
21. feb 2009

NIe si zvedava, ved ja som tiez. No snazime sa rok 😒

adina22
21. feb 2009

tinika -tak vam velmi drzim palceky,aby vam to vyslo.Ja som otehotnela ked som mala 31 a to som aj zacala pochybovat,ze niekedy budem mat dietatko. 😵 A vidis aj z motyky vystrelilo 😉

tinika
21. feb 2009

To fakt? Tak to je super. A ty si tiez slobodna mamička? Ak smiem

adina22
21. feb 2009

ano som....''otecko'' sa zlakol zodpovednosti.A kratko po narodeni malej sme sa rozisli.Ale som stastna slobodna mamicka 🙂 Teda nemam pocit,ze by mi(nam) nieco chybalo,sme taka zohrata dvojka a ked boh da aj nejaky ocino sa hadam pritrafi 😅 A kolko rokov mas ty?

tinika
21. feb 2009

Ja mam 26. A teda vy ste sa nebrali, a teda mal to lahke zduchnut čo? Tak je nezodpovedny a je ti tak určite lepšie. Hlavne ze mas blízkych ktorý ti pomáhajú. Vy slobodné mamičky to nemáte ľahké, tak ako rozvedené. Všetky vás veľmi obdivujem a držím vám palce

adina22
21. feb 2009

No lahke to nebolo hlavne na zaciatku,prislo to ako blesk z jasneho neba,ten rozchod.Zila som v tom,ze to medzi nami funguje a ze hadam ked sa narodi mala,bude este lepsie...ale opak bol pravdou.Az potom som zistila s kym som to vlastne zila.No ale co uz...A ci to mal lahke zduchnut,no neviem ale dala som ho na sud kvoli vyzivnemu a dotiahla som to az na trestne oznamenie,takze neviem ci take lahke to ma 😨 Kamarat mi minule povedal,ze by nechcel byt mojim protivnikom.

adina22
21. feb 2009

Nevyznam sa v snazilkovskych temach a terminoch,ale skusali ste uz aj umele oplodnenie?Mam jednu kamosku,ktora takto otehotnela a teraz maju krasneho synceka 😉

tinika
21. feb 2009

adinka to beriem ako zadne dvierka, zatiaľ sa chystam k lekarovi a bude musieť aj manzel dačo riesiť ak bude treba a potom sa uvidi.

adina22
21. feb 2009

tinika no ta kamoska museli tiez k lekarovi,lebo sa snazili dlhsie a nedarilo sa im.TAk si kamoska myslela,ze problem bude u nej kedze mala 34 a jej manzel je o 9 rokov mladsi.A nakoniec bol problem u nho,mal vraj pomale spermie 🤐 Takze hlavu hore,podari sa uvidis...Tak rozmyslam,nie sme my tu od temy? 😀

tinika
21. feb 2009

Adinka no ja som tiez čítala ze vačšinou je problem v chlapovi, ale ten moj, to je prípad, jeho dostat k lekarovi bude nadľudsky výkon, tak to zatiaľ nechavam tak. Uvidime teraz, baby sa smeju ze tento mesiac to vyjde. Neviem či sa rozumies do merania BT, ale sranda je v tom, ze tento mesiac sme sa snazili len raz, bo manzel bol chory a sme sa presne do ovulacie trafili tak sa smejem ze by to bola ina pecka keby to teraz vyslo 😝 😀

adina22
21. feb 2009

tak to vam naozaj zelam,aby to vyslo a mohli ste sa tesit z malickeho prirastku 😉 Musim ja ist,mala sa mi zobudila,zatial papa 🙂