• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

11. októbra 2016 
buchova....

co sa tyka mojho otehotnenia... myslim ze nehrozi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a co sa tyka tych zubkov... normalne si to ani neviem predstavit ake mate s vasimi detickami problemy... mojej Lilke vysli zubky ani som nevedel kedy... bez teplot, bez placu...noo proste uplne bez problemov... len sme sledovali ze uz zasa ma dalsi zubok vonku....
22. feb 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jozino

nikdy nevies..... :grinning:

tak to mas super ze ani nevies ako jej tie zubky vysli!!!my sme sa dost potrapili ale odkedy davam homea som spokojna a mala tiez!!
22. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buchova....

tak to je asi jedina vec v ktorej som si najistejsi ze sa mi to nemoze stat... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jozino, pozeram tvoj album.Chcela by som mať takú krásnu dcérku!! No, taký je osud! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

jožino, aj ja verím na lásku. a tiež som znova pri stresoch z rozchodu začala fajčiť. :frowning2: ale som si povedala, že prestanem, keď budem znova šťastná, alebo tehotná. dúfam, že prvá možnosť nastane skorej ako druhá. :grinning:

cherries a neskúsiš Nurofen pre deti? Maťkovi najlepšie ten zaberá, je proti horúčke a bolesti. čípky mu nezaberajú vôbec a po Nurofene prespí aj 7 hodín v kuse.
22. feb 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween...

nooo o tvojom osude neviem dohromady nic... tak ak chces tak mi napis IP...

angua...

noo ved raz monzo pride... Laska... kto vie...
22. feb 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JOzko ked prestanes fajcit tak sa rozvediem kvoli tebe :grinning: :grinning:
22. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua - to naozaj tak ti zabral nurofen??Riesim to teraz prave...lebo mala od vcera chora mi je.Tuto noc som skoro vobec nespala,v noci mala horucky a cez den jej teplota neklesla pod 37,7 a ten kasel k tomu.Ani nemam chut k dr ist,kedze nasa zastupuje a cakaren preplnena chorymi detickami. :frowning2: Som jej dala teraz na noc paralen cipok a zatial spokojne spinka,tak difam,ze zajtra bude lepsie :pensive:
22. feb 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fúúúha, to je na dlhé trate! :sunglasses:
22. feb 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween - mozes aj sem nieco napisat,teda to co chces :wink: Inac snazilky mate moj obdiv,musi to byt naozaj zataz hlavne na psychiku,kazdy mesiac zit v ocakavani,ci to vyslo alebo nie :pensive:
22. feb 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika....

to beriem ako vyzvu... a este ma nepoznas... ja ked nieco chcem dosiahnut tak to aj dostanem takze si rozmysl ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bol by som fakt zvedavy ci by si to urobila keby som prestal... hihihi... neverim...
22. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adina, Nurofen je okrem iného aj upokojujúci. keby bolo v noci zle, tak ho môžeš striedať s Paralenom. medzi Paralenom a Paralenom by mala byť prestávka 8 hodín a medzi Nurofenom a Nurofenom tiež. takže môžeš každé 4 hodiny striedať tieto dve veci. ale odporúča sa iba pri vysokých teplotách, to mi naša dokina hovorila. a ja na Nurofen nedám dopustiť. nepoužívam ho často, ale keď vidím, že je zle, radšej dám jednu dávku a je pohodka. :wink:
22. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne trocha casu si oddychnut...drobec uz haja... juuuj aspon chvilu oddychu...
22. feb 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jozino, sak ani nevies ci by som sa ti pacila :grinning:
22. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika...

ja si myslim ze krasa nieje vsetko... vyzera to ako z filmu ale podla mojich doterajsich skusenosti je to tak a uz si tiez skor vsimam zenu ako taku a nie ako vyzera... to ma uz preslo.. mozno to bude aj tym ze uz mam pomaly 30r a uz nepotrebujem frajerit pred kamosmi jaku ja mam kocku ....
22. feb 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jozino len aby si nezmenil nazor, keby si ma videl, ziadna modelka zo mna nikdy nebola a od kedy uz nesportujem a mam pracu aku mam, tak kilecka pribudaju rychlejsim tempom ako lezu dole :grinning: :grinning: Ale moje hnede oči by sa ti určite pačili. To je na mne jedina vec, na ktoru som hrda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj tak verejne tu pisem take, uz len do IP :astonished: :grinning:
22. feb 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika...

ok... IP... aj ja som toho nazoru... toto zaacina byt sukromny rozhovor
22. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jozi :grinning: :grinning: este ma tu obvinia ze ta balim :grinning: :grinning: sak kto zavaha nezere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika...

jasne... ved vraj som na roztrhanie ze sa o mna pobijete a nikto nic zatial... :grinning: :grinning: :grinning: ani nepisu...
22. feb 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru nocku...mamicky...
22. feb 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika

presne tak preco nam chcesd zobrat jedneho chlapa???? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved on je nas!!!

inac, to by bolo zlate keby sa z modreho konika dali ludia dokopy......
23. feb 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buchova sak ja vam ho neberiem :wink: len vas natahujem. Ale nikdy nevies :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, ja mu nebudem zakazovať písať na konika, nahodou mne by sa pacilo, keby ten moj sem chodil, ale to jeho nezaujima.

Ozaj, jozi ako si sa ty sem dostal na konika?
23. feb 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dpbre ranko...

adina aj moja je uz chorucka...a to som este vcera s maminou sa rozpravala, ze super ako dlho chora nebola... :confounded:
sopliky jej tecu riadne aj teplotu vcera v noci mala....no snad to len taka nadcha bude..uvidime. Natalke skore uzdravenie..a vsetkym choruckym

co mate inak nove? stare? zaujimave? :sunglasses:
23. feb 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stary mame sneh :grinning: a pada novy
23. feb 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherries ako maximkovi? uz lepsie?
23. feb 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vospolok , tak opat tu mame novu vrstvu snehu , uz sa mi to pocasie nepaci !!

danielka - Maximko tuto noc uz mi spal lepsie ale to vyzera ze to nebudu len tie zuby a okrem toho mam taku migrenu mam pocit ze mi roztrhne hlavu od rana :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ako ste vikendovali vsetci ? Vsetkym chorim skore uzdravenie :wink:
23. feb 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa zatial drzime!!!konecne!!!!
bola som pre vysledky kvoli tej astme!!nastastie ju nema ale ma znizenu imunitu tak nam dala take lieky!!!

aj u vas je tolko snehu???u nas strasne vela a hned som sa jedovala od rana ziaden odhrnac velmi by ma zaujimalo kde su tí z VPP???ked ich treba niet ich a ked ich netreba tak sa motaju vsade :angry: :angry: :angry:
23. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz u nas snehu tak pomenej....ale zima riadna

buchova vsak aj simonka zdravucka bla, bez soplikov asi od decembra...teraz riadne jej idu...ale srandu ma z toho, najma ked si kychne :grinning: no vesela je zatial, aspon to :wink: tak super, ze nema astmu

cherries nuz migrenu nezavidim :confounded: ale to zrejme aj z tych nevyspatych noci
23. feb 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok