Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

jenn
21. feb 2009

no vidím vidím...do 22 doma 😀 😀 😀 😀

tinika
21. feb 2009

adinka to naschval taku som dala aby ste ma len vy podla tej foto poznali ale aby ma nikto nespoznal ako v skutocnosti je to

a ty si tiez z PO? NO si predstav este sa budeme o neho byt 😀

adina22
21. feb 2009

tinika - jasne,chapem 😉 Nie nie som z PO,som od LE,to mam ''kusok'' 🙂

jozino - no vidis si na roztrhanie 😀 😀 😀

adrianamickova
21. feb 2009

dievcata jozino je moj sused,tak...pozor,krehke zbozi......neroztrhat,pekne sa podelit 😉

jozino24
21. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

dobre mi to padne ked sa o mna natahujete.. ale keby tak to niektora zvas myslela aj vazne... hihi

jozino24
21. feb 2009

inak mafiani budu az na buduci tyzden... ked im fotograf doda fotky zo svadby..len aby ste vedeli ze na to myslim

adrianamickova
21. feb 2009

tak vids aky si vzacny???
hlavu hore bude dobre 😎 🙂

jozino24
21. feb 2009

ved aspon pre niekoho som vzacny... ☹

jozino24
21. feb 2009

idem si ja dat cigu... hihi.. vratim sa.. 😎

adrianamickova
21. feb 2009

si tu?ci ides domov?

tinika
21. feb 2009

adrianka asi mu budeme robiť bodygardky ne?

adrianamickova
21. feb 2009

no nedame si ho,vsak nie?

tinika
21. feb 2009

🙂 adi jasne ze ne. Ja mam zatiaľ toho svojeho a ty nemas zaujem o jozina?

adrianamickova
21. feb 2009

ja mam svojeho 12rokov,
zaujem nemam,v tom mate volne pole 😉
ale sak sused... 🤐

tinika
21. feb 2009

adi a to ste nemohli mať deturence ze mate takych drobcov ci spolu ste 12 rokov a manzelia kratsie?

adrianamickova
21. feb 2009

tak dajak,svadbu som mala v minulom storoci 🙂

tinika
21. feb 2009

xiii tak nech vam to drži dlho dlho dlho 😉 a ste stastní

adrianamickova
21. feb 2009

🙂 s detmi je to ovela ovela inacsi zivot ako tie roky predtym 😉

adrianamickova
21. feb 2009

tinika...dakujem

tinika
21. feb 2009

adi nie je za čo, ja prajem vsetkym babam to čo tebe, a aj sebe hoci teraz je take blbe obdobie

adrianamickova
21. feb 2009

tinika.... sak vies ze po zlom,prichadza dobre...... 😵

adrianamickova
21. feb 2009

ten jozino uz akosi dlho tu cigaretu,alebo uz bola posledna a skocil si kupit dalsiu krabicku 😉

jozino24
21. feb 2009

ale nie..pustil som si na nete ordinaciu... nevidel som ani jeden diel z novej serie.. a pozeram to rad...tak som pozeral doteraz.... inak je pekne ze si ma nedate ale najdite mi nejaku ktora si ma neda vobec, nie len tu... inak vazim si ze mate na mna taky pohlad... DAKUJEM...

gween
22. feb 2009

jozino, my si ťa nedáme, ale NEFAJČI! 😀 no na čo je to dobré? fajčila som 10 rokov, ale už 3 roky ništ! A vieš ako mi je dobre? 😀
Som snažilka, a už teda dosť dlho! 😝

danielkapo
22. feb 2009

Dobre raaanko

no teda, tu bolo veselo 😕
co spravi jeden chlap medzi mamickami 😀
jozino, co sa bojis, ked to tak pojde dalej, onedlho si budes vyberat a preberat 😀

krasny dnik

jozino24
22. feb 2009

gween....

no co sa tyka fajcenia.... akosi na to nemam pevnuvolu...fajcim od 14tich a za tu dobu som prestal raz na pol roka a doteraz sa mlatim po hlave ze som o5 zacal.. lebo teraz sa mi akosi nedari prestat a uz vobec nie pri stresoch ktore prezivam...

danielka...

noo dufam ze to tak bude ze budem preberat... 😀 😀 😀

gween
22. feb 2009

Neva, daj tomu voľný prebeh ! Možno príde láska, prestaneš kvôli nej aj fajčiť ........či už som zasa voľakde v rozprávke?

jozino24
22. feb 2009

gween...

ja vzdy verim na lasku.... takze podla mna mas pravdu...len ja som taky ze ju chcem hned...

cherries
22. feb 2009

Pekny vecer prajem , fuu ha nestiham citat , kde sa nam to tu debata zvrtla 😀

Jozino - aspon niekto este veri na lasku ... ☹
Tak ako sa tu inak vsetci mavate ? Posledne 3 dni su katastrofa s Maximkom , nakoniec to nie je choroba ale tlacia sa mu 2 horne zubky , tato noc bola asi najhorsia tak plakal chuda moje krokodilie slzy mu stekali po licach
nezabera mu nic od bolesti skusala som Viburcol cipky aj gel na zuby nemalo to ucinok , vcera vecer som mu dala Panadol sirup tak spal v kuse cca 3 hodiny a potom kazdych 20 minut hore no co uz , tesim sa na tuto noc som zvedava kolko toho naspime . .. Ja mam ,, zive striebro ,, doma lebo aj ked v noci nespi tak cez den rozmysla co by vystrojil 😀 jaj ale aspon je zabava 🙂
Tak pekny zbytok vecera prajem !!

buchova
22. feb 2009

cherries

malemu kup homea chamomila!!!!!!! na tisic percent to pomoze ja malej davam len to je to bez chcemie a bez placu!!!

aj ja som dens pozerala kolko a tu pise!!!!!!!!!


jozino

ja som prestala fajcit ked som bola tehotna takze.......(mozno aj ty) 😀