Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

borocka
4. jún 2010

zeny,dnes je to prvy den od nasho definitivneho rozchodu co som sa muza nepokusila kontaktovat. obvykle mu volam,aby poslal peniaze (dohodli sme sa ze vzdy posle prveho v mesiaci), samozrejme ze neposlal ani dnes. alebo mu napisem co nove urobil nas syn. odpoved nikdy ziadna neprisla. tak len dufam ze vydrzim, tento mesiac potiahnem a ak neposle peniaze ani ten dalsi, asi definitivne budem musiet riesit sudne veci 😖

happy8051
4. jún 2010

@borocka nieze by som ta nechapala ze sa mu ozyvas... ale neuraza ta ze ty vypisujes a snazis sa kvoli malemu o kontakt zatial co on to ma uplne v pazi? 🙂

pink_lady
4. jún 2010

uff @borocka 😕 ty si na neho riadne teda este naviazana ☹ povedala by som ze mozno az patologicky, ...fakt, daj mu dychat a respektuj jeho rozhodnutie...to ti pomoze sa od situacie odosobnit a pozerat sa na vec postupne inak...a mozno on sa potom spamata ale ked sa budes takto ponizovat a pisat mu ked on o to nejavi zaujem tak dosiahnes len opacny efekt ...ja viem ze to je velmi tazke ale skus to pre maleho lebo si ublizis tymto aj ty

borocka
4. jún 2010

ci ma to uraza?? pouzila by som ine slovo. skor je to ponizujuce. doprosovat sa mu, doslova zobrat o peniaze. ja len nechapem ako moze byt taky lahostajny. nevidel maleho 4 mesiace, potom prisiel na jeden den na prve narodeniny, a teraz odisiel...a mzono ho uz nikdy neuvidi.
ja sa od maleho tazko pohnem na par hodin pobehat po obchodoch. a je mi za nim smutno.

borocka
4. jún 2010

naviazana? tak vybrala som si ho za zivotneho partnera........ale skor ma neskutocne serie ako sa vykaslal na maleho. on prisiel s tym ze chce mat so mnou dieta. tak som otehotnela do mesiaca! v stredoveku by za taku plodnu zenu vrazdili 😉 . a ked zisti co to znamena byt otcom, tak si zbali svoje styri svetstky a utecie!! asi nikdy nepochopim ako mu moze byt vlastny syn lahostajny

tami_tami
4. jún 2010

@borocka presne ako pises - on chcel dieta, do mesiaca bolo na ceste a ked uz z toho neslo vycuvat tak sa zdekoval... preeeesne moj pripad 😀 az na ten zvysok ja som mu nedala vediet ani ze sa narodil, ani nic... do dnes sa na neho nespytal, nevidel ho - len par fotiek na nete este na zaciatku... ale ja som spokojna a stastna 😉

pink_lady
4. jún 2010

😖 😖 😖

pink_lady
4. jún 2010

tami tak to je spravny postoj 😉 😀

pink_lady
4. jún 2010

tie tri znechutene smailiky boli k tomu predchadzajucemu lebo fakt uz neviemn co na to napisat 😔
ale myslim ze vekom to pride a dozrejes, borocka 😉

borocka
4. jún 2010

tami, a ako je to financne?? nic ti nedava? ani si sa nesudila? alebo aspon jeho rodina ti pomaha??

bonparuska
4. jún 2010

borocka je to veľmi ťažké, ked sa niekto takto chrbtom otočí k vlastnej krvi a nejaví záujem, úplne ťa chápem, pokús sa vydržať a neozývaj sa, nechaj to na neho, musí si uvedomiť o čo v živote prichádza, inak za to nestojí, verím ti, že láska nevyprchá zo dna na den, ale pokús sa ju v sebe potlačiť, uvidíš ako sa rozhodne, dúfam, že mu to dôjde. čo sa má stať sa stane, držím vám obom palčeky

tami_tami
4. jún 2010

@borocka dnes som mala druhe rande s pravnickou - spisali sme navrh, este sa mame raz stretnut a pojde to na sud... s nim nic...nezaujima sa, nevidel maleho - nic - a to si do okna vidime prosim pekne 😀 len mu radim nech sa modli aby sme sa nestretli niekde na ulici lebo by som mu taku hanbu spravila ze konec ! nevideli sme sa od septembra - dufam ze okrem sudu ho ani viac neuvidim 😉

tami_tami
4. jún 2010

@pink_lady no dost bolo vnucovania, ponizovania, prosenia a slz...! trapila som sa cele tehotenstvo, no viac nie som ochotna sa pre neho trapit uz ani sekundu! ani jednu slzu kvoli nemu uz nevyronim hoc by ho predo mnou auto preslo!!!

petronesa
4. jún 2010

Ahojte slobodne mamicky mozem sa k vam pridat do temy 😀 ja som tiez slobodna mamina ale mne to neprekaza ja som naopak rada 😀 bo chalan s ktorym mam emku je totalny idiot dal prednost diskotekam a zurkam 😠 mala bude mat 6 mesiacov a len raz malu videl a aj to bol u nas a celi cas bol na pocitaci 😠 a ani jeho rodicia nevedia ze maju vnucku 😖 ja som snim chodila 2tyzdne a hned som otehotnela🙂🙂ale predtym som chodila s chlapcom 3roky a nic srand heh 😀 a este nedal ani korunu na malu a to ma stve najviac ale na chaty a diskoteky na to ma peniaze 😠

pink_lady
4. jún 2010

@tami_tami dobry postoj 😉 ale asi ta sklamem lebo chlapi sa v takejto situacii zacnu hrat na veeeeelmi starostlivych oteckov a tiez bude chciet prava :-/

pink_lady
4. jún 2010

@petronesa - no ty si ina sikulka, ze po dvoch tyzdnoch 🤐 😀

petronesa
4. jún 2010

😀 sak toto 😀 a to sme boli prvy a posledny krat spolu a vznikla mala emka 😀 najhorsie to bolo vysvetlovat rodicom heheh

tami_tami
5. jún 2010

@pink_lady on tazko... 😀

latvia
6. jún 2010

hojte....no co som nevidela - mlada holka (mozno 18, na viac nevyzerala) s takymi dalsimi pubertakmi stala na zastavke....ze idu parit niekam na disko do ineho mesta.....reci typu mame 1500korun, ochlasceme sa....do toho mobil, ako potom vysvetlila svojej "partii" mame nechala svoje dieta, ta jej volala ze co mu dat jest, ze mu nic nekupila....tak sa rozculovala pred kamosmi, ze jaka je skupa, ze ma malemu nieco kupit sama....no som zirala 😕 😕 😕 😕 potetovana, ide si to ozrat hlavu, decko ju vobec nezaujima... 😖 😔 😔 no mi az prislo zle...

bonparuska
6. jún 2010

no to je teda úchvatné, chúda malé, tatko sa na neho určite vykašlal, a nemá už nikoho iba ju a jej je úplne ukradnuté, čo bude malé jesť, dobre ma to vytočilo 😠 😠 😠

martinka17
6. jún 2010

no ja mám tiež pocit že aj mamka ju kvalitne okašľala, a skôr tatko nevie, že je tatko, lebo to nevie ani maminka, na koho by sa ako na tatka mal aobrátiť 😝

mici111
7. jún 2010

ahojte kocky, tak hlasim prichod z porodnice, malinka Sarinka sa narodila 01.06.2010 o 15.40 s mierami 52 cm a 3370 gramov 😵 porod sa dal vydrzat..je pravda, ze ked to ma clovek za sebou tak na tu bolest zabudne ked vidi ten maly nadherny uzlicek 😵

zuzika009
7. jún 2010

mici 111, gratulujem k maličkej. život ešte len teraz začne mať naozaj zmysel. 🙂

martinka17
8. jún 2010

gratulujeme aj my dvaja 😀 😀

bonparuska
8. jún 2010

mici aj ja ti gratulujem, dúfam že maličká bude rada dlho spinkať 🙂

latvia
8. jún 2010

mici velka gratulka k drobcekovi 😵 😵 😵 ako povedala jedna moja kolegyna ked sa jej narodilo babatko " "az teraz zacinam zit naplno " 😉

bonparuska
8. jún 2010

taký krásny dátumček máš mici, joj, sa vytešujeme s tebou 🙂 🙂 🙂 😅 😅 😅

filipal
8. jún 2010

@mici111 vsetko NAJ! 🙂 🙂 🙂

katarina1234
8. jún 2010

mici....velka gratulacia prajem vsetko naj naj naj 🙂

pink_lady
8. jún 2010

mici gratulko 😵