Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

danielkapo
13. jan 2009

cherries, neboj maly to zvladne....a je pravda, obcas treba trosku vypnut...potom sa o to viac tesime na deturence...nniekedy uplne staci 1 den v tyzdni na 2 hodky do mesta vypadnut, viem, ze mamka sa o simku postara...no nechcem to nejak zneuzivat, tak raz za cas staci;) a drzim palce dnes, daj vediet co nove....
k tej vidlicke - pokusenie bolo obrovske, no ale nebudem kamoske svadbu kazit 😎 aj tak, ked niekto nechce chapat, nic nepomoze...
janicka, nic sa neda vziat spat...ale mozno taky uprimny rozhovor bude fajn, povedz, ze to bolo v afekte, alebo co....ah jaj...vela stastia

janickamalicka
13. jan 2009

ved už sme odvtedy mali tolko uprimnych rozhovorov. proste si to neda vysvetlit a ja mam tych jeho haluzi už plne zuby ked nechce s nami byť tak nech si za svojim stoji. ja už nechcem čakať nemam načo.... ja už asi ani nechcem byť s nim

hillary23
13. jan 2009

caute mamky🙂ako sa mame?vidim ze tou opat rastie🙂)ja sa mam tak dobre..ako sa to vezme..malej mojej idu konecne posledne zubky je taka nesvoja ale dajak uz vydrzim aj ked je to dakedy na mna moc..inak da sa pekny vecer 🙂

cherries
13. jan 2009

Ahojte baby ,tak sudkyna ma ubezpecila ak si nahodou moj expriatel zmysli ze ak bude mat mali 3 roky a on ho bude chciet vidavat , tak to mu ziaden sud nepovoli ak sa do vtedy o maleho nezaujimal ani nestaral , a pokial sa zacne pojednavanie v danej veci prejde 5 rokov lebo sa robia psychologicke testy , vyocuvanie svedkov atd atd a to uz mu nikto neda povolenie sa stretavat s malim ale platit ze bude musiet aj ked ho zbavia vsetkych prav .................spadol mi kamen zo srdca jupiiiiiiii nech caka este pokial bude mat mali 5 rokov 😀

cherries
13. jan 2009

sstaci uz aj ked sa nezaujima pol roka 😀

cherries
13. jan 2009

pekny vecer Vam prajem !

danielkapo
14. jan 2009

cherries,. tak vidis, nemusis sa teda obavat🙂 oni si ani neuvedomuju o co vsetko prichadzaju, tak im treba, raz sa im to vrati 😎

hillary, my tiez celkom oki, ja mam zas dojem, ze malej pojdu prve zubky, tiez dost nespokojna je a v kuse si pcha prsteky do pusy a placka...no dufam, ze to bude rychly proces 😉

buchova
14. jan 2009

danielka ahoj..

my ten jeden zubok mame ale stale j nervozna a place a mame aj vela hnaciek ☹ (chuda)
okrem toho pacienta ako bolo na svadbe??

cherries no super..pojdu vsetci dole........ 🙂

danielkapo
14. jan 2009

buchova fajne bolo, ale cca o desiatej som uz sla k malej, nejaka bgola nepokojna bezo mna...a tak akurat aj stacilo...heh ale svadba fajna, snad sa aj ja raz dockam 😀

no asi pojdu vikinke aj dalsie

buchova
14. jan 2009

tak aspon trosku si sa odreagovala,fajne.. 😀
...a neboj, urcite sa dockame....

sparocka
14. jan 2009

Ahojte baby. Vidim,že niesom sama,čo postretol taký osud 😔 Ja som tiež slobodna mamičky.Mam 2 ročného synčeka Alexandra. Nebola som vydata boli sme spoli 3 roky.Po tom ako sme sa rozhodli,že chceme babo 😵 tak ma v 6 mesiaci zničoho nič bez slova opustil. Až v den mojho porodu,ked ma prijali do nemocnice mi napisal aj to len do smsky,že si našiel inú. Som myslela vtedy,že sa mi zrutil cely svet 😔 😔 😔 Neprajem to nikomu !! Maleho ešte vôbec nevidel. Na začiatku ho chcel vidieť,ale stále si len vymýšlal,že ma vela prace,že nemože,tak som to potom nechala tak. Sme z jedej dedinky,tak aby sa všetkemu vyhol,tak odišiel bývať k tej jeho "priateľke". Takže sa našťastie ani nestretame.Neplatil mi pol roka,len sluboval že bude a stále nič,tak som ho dala na súd.Cez mobil sme sa dohodli,že bude platiť 2000 mesačne a ked sa ho na sude opytali,že kolko je ochotny platiť,tak povedal,že viac ako 1000 neda. Sviniar jeden 😠 😠 Ale nakoniec mu sud priznal 1200 ale uznajte čo je to pre dieťa 1200 sk na mesiac ? A nedávno som sa dozvedela,že tie peniaze,čo mi posiela,tak to neposiela on,ale jeho mama. Su to svine takýto chlapi a radšej od nich ruky preč ved mi si detičky vychováme a verím,že sa aj na nás šťastie usmeje a najdeme si dobrých mužov.

Pekný dnik prajem všetkým 🤐 😵

danielkapo
14. jan 2009

Ahoj sparocka, jasne, ze nie si s podobnym osudom sama....je nas velaaaa, a konieckoncov to nie je nic strasne, vzdy lepsie takto nez mat cely zivot na krku nejakeho somara.... 😉
a co citam tie story, tak jeden lepsi ako druhy.... 😠 Mas nadherneho synceka 😉 a nic neboj, tym zbabelcom sa to raz vsetko vrati...

sparocka
14. jan 2009

Dakujem danielkapo aj ja to vravim im sa to vrat a stonasobne.

Aj ty si slobodna mamička?

hillary23
14. jan 2009

danielkapo

no neboj sa tak rychlo to zas nebojde.mojej idu stale zuby a nervozna je jak pes a len place..v noci stale..uz si prajem aby bolo potom bo dakedy je na zblaznenie..ale inak sa daa..a presne ako pises im sa to raz vrati ze sa z toho poseruu..s pprepacenim..takyto chlapy b ymali umret a ne zit!!!
😠

danielkapo
14. jan 2009

Sparocka, ano aj ja som slobodna mamicka...vlastne my sme tu asi vsetky ak sa nemylim slobodne maminy.... 😉

hillary nestras 😉 aaa nejak to prezijeme

cherries
14. jan 2009

sparocka no fuuha ten tvoj ex je horsi ako moj , moj aspon dobrovolne nasilu plati lebo sa zlakol ze sud mu vymera viac ako si moze dovolit , neviem si predstavit dostavat na mesiac na dieta 1200 Sk je to smutne , takich chlapov by mali obrazne povedane zastrelit ale nebojte im sa to v zivote vrati to co nam urobili nikdy nebudu stastni a ked maju aspon kusok svedomia tak do konca zivota ich bude zozierat pevne tomu verim......... 🙂

sparocka
14. jan 2009

cherries tebe kolko plati ak sa smiem spytat?

cherries
14. jan 2009

smies 100 EUR ( 3000 SK ) , co sa dost teda cudujem 😒

cherries
14. jan 2009

co porabate vsetky ze tu nikto nie je moj mali spi konecne dnes to zasa bolo kym som ho dala spat , tak mam trosku volno 😀 zajtra ma uz 8 mesiacikov ako ten cas rychlo letiiiiiiiiiii

sparocka
14. jan 2009

tak to je lepšie ako 12OO 😵 Však ako tie detičky rastu ani sa nenazdame a už budu mať po 15 rokov a puberta 😖 😖 😖 Dala si si zistiť,čo čakaš ked si bola tehotna,alebo si to nechcela vedieť?? Ja som nechcela vedieť

cherries
14. jan 2009

ahoj nechcela som to vediet ale moj gynekolog sa omylom pri jednej kontrole preriekol a uz bolo po prekvapku 🙂 ale aspon som vedela ake veci mam kupovat 😀

janickamalicka
14. jan 2009

cavte maminy. ako? ja tiež maleho dala pospinkať nachvýlku.

sparocka
14. jan 2009

Tak mate aspoň chvílku klud 😀 A môj maly tu skáče po postelách 😅 😅

adina22
14. jan 2009

ahojte vospolok 😉

sparocka - vitaj 🙂 Tak len pozeram aki chlapi po zemi behaju 😒 Ozaj k tomu vyzivnemu,ak ti pojde maly do skolky mozes dat na sud zvysenie vyzivneho.

sparocka
14. jan 2009

Ahojky adina22 však to mi povedala aj sudkyňa,ked sme mali sud,že potom možem pytať o navýšenie a aj budem 😀 Ako sa maš?

buchova
15. jan 2009

ahojte

idem sa vam pochvalit ze my uz mame 2 zubok... 🙂 bolo trocha nervozity ale uz by to malo byt lepsie!!len co ma hneva je ze viki je stale chora a nevie sa z toho dostat! 😠

co robite?

sparocka -----vitaj 😉

sparocka
15. jan 2009

Ahojky buchtova 😵 😵 A čo je Viktorke,ked je choručka 😢 😢 Ale to možno aj kvoli zubkom,či nie ? Mojmu malemu ked išli zubky,tak som poriadne ani nevedela vyšli v klude chvala bohu 😀

Pekný dnik prajem všetkýýýým

danielkapo
15. jan 2009

Ahojky, my zuby stale ziadne 😀 nadcha nastastie tiez uz nie je....len som trosku nervozna, lebo simka akosi uz 5. den nekakala....tak som zvedava, kazdu chvilu ju davam na nocnik a nic...ah jaj...

to je dnes zas pocasie....bleee

pekny den napriek tomu

buchova
15. jan 2009

sparocka

asi pred 2 mesiacmi sme boli v nemocnici a odvtedy sa ztoho nevie dostat!! 😠

danielka
my smeraz nekakali 21 dni!!a to je uz co povedat tak nebojurcite sa to zachvilu dovali 😉 🙂

danielkapo
15. jan 2009

buchova, uz sa dovalilo....chuda jak sa pucila na tom nocnicku.... 😖 no aspon som pokojnejsia
21 dni , teda, asi by ma porazilo... 😀 ale tak ze vraj kojene deti spoko....

tak zelame vikinke skore uzdravenie