Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

danielkapo
12. máj 2009

dobre ranko mamulky
prave nam prisiel bazenik, tak sa tesim 😵 ideme si ho nafukat, spravime si leto 😀 tu u nas extra pekne nie je....asi aj prsat bude, no nevadi, aj dazdik treba 🙂
angua, informuj nas a nic neboj, co ma byt bude...a ta zoznamka je ta co si spominala este skor?
zuzu myslim, ze kazda z nas presla roznymi fazami od hnevu, rozcarovania a podobne....ono to bez toho ani nejde, len mysli na to, ze vsetko zle raz skonci 😉

sorrelia
12. máj 2009

zuzu
keď sa pozrieš na začiatok diskusie, niekde tam bude 😀 😉

inak prajem všetkým pekný dníííík 😀

migaska
13. máj 2009

Ahojky tak vám oznamuji že to bude ten vysněný Adámek 🙂

danielkapo
13. máj 2009

migaska blahozelam 😉 a najma nech je zdravucky

migaska
13. máj 2009

danielkapo děkuji

adina22
13. máj 2009

migaska - tak super,blahozelam 😉

angua27
13. máj 2009

ahojte,

migaska, gratuláááácia velikáááá.

inak, nový sa ozval. mal vraj veľa práce a večer nevedel dokedy sa môže ozvať. tak uvidíme ako to bude pokračovať. aj tak však mám zmiešané pocity. 😔

inak, včera som bola s malým u lekárky, lebo ten jeho kašeľ sa nezlepšuje. no a vypísala nám lieky, s ktorými teda moc spokojná nie som. sú to lieky na alergický kašeľ, pritom malý alergig nie je. a dosť silné. tak som ešte dávkovanie prebrala so známou magistrou a na jej radu som ho znížila. malý liečiky pekne berie, ale je z nich dosť ospalý, tak len polehávame doma a na prechádzku chodíme iba s kočíkom. pobehá si iba tak 5-10 minút a zase si sadne do kočíka. je to také zvláštne, pretože normálne behá celý deň a pomaly sa nezastaví. dúfam, že mu to pomôže a potom som rozhodnutá zmeniť lekárku. 😒

danielkapo
14. máj 2009

angua tak dufam, ze to matkovi prejde cim skor....niekedy sa zlostime, ze su tie deti take aktivne a ked im nieco je, tak by sme dali vsetko za to, aby boli radsej neposedne.... 😒 a ak mas z doktorky zly pocit, tak radse zmen....ja vacsinou tiez "upravim" davkovanie aj na polovicku 😅 no ale antibiotika zatial nebrala, raz jej predpisala, no ani som jej nezacala davat a preslo jej... drzime palce, nech matejko znova beha ako huncutik a nekasle
a s tym "novym" nic neboj, ono sa to same poriesi...uvidis ako to pojde, zmiesane pocity budeme mat v takych pripadoch uz asi vzdy 😅 teda taky kusok pochybnosti myslim 😉

sorrelia
14. máj 2009

angua
skús sa spýtať lekárky čo ? ako ? a prečo ? a či je aj iná alternatíva liekov...
Veď ten kašel má zrejme nejaký dôvod. Ona lieči len následok a nie príčinu 😖 . Hm, alebo skús aj iného lekára. Niektoré lieky totiž dokážu narobiť s obličkami a pečeňou detí riadnu paseku.
Poprípade, skús bylinky.

s oným pánom si nerob hlavu - suhlasím s danielkou - ono sa to utrsie samé

Inak krásny dník prajem... My dnes absolvujeme očkovanie 😅 to bude krikúúúúú

migaska
15. máj 2009

Ahojky tak dnes nás tatínek překvapil přijel a byl s náma od 10:00 do 16:00 nakupovali jsme na Adámka pak mě pozval na oběd a pořád si hladil bříško.Bylo to něco nádherného.Přidal mi i na kočárek tak nevim co si mám myslet.Pořád si stojí i za tím že chce k porodu.

terezka044
15. máj 2009

migaska, z vlastnych skusenosti odporucam radsej nic necakat, a brat vsetko ako prijemny bonus. a ako sa sprava on, tak sa spravaj aj ty, casom uvidis, co z toho (a ci nieco) vlastne bude.
drzim palce 😉

danielkapo
15. máj 2009

Pekny vecer...
migaska, mozno by bolo fajn priamo si to vydiskutovat co ma tento zvrat znamenat,...vies, ci je to o tom, ze sa chce postarat o maleho, alebo je este nejaka sanca obnovit vas vztah...aspon ja na tvojom mieste by som v tom teda chcela mat jasno. samozrejme, vsetko sa ukaze casom,. ale spominala si, ze sa vratil k byvalej, ona ti cosi vypisovalas atd...vies, aby si nebola nejako zbytocne potom sklamana.
samozrejme, ze ti zelam, aby to bolo co mozno najlepsie 😉

migaska
16. máj 2009

Určitě máte pravdu!Myslím že to dělá jen kůli malému.Ale choval se hezky bavili jsme se úplně normálně ani trochu jsem nedala najevo že mi chybí atd.A pak když odjížděl byl nějaký smutný.pořád si stojí za tím že chce jít k porodu.Tak jsem mu řekla že vážně nevím

cherries
16. máj 2009

ahojte ako vikendujete ? ja v zhone , zajtra mame oslavu maleho narodenin u mojej babky tak sme to tam pripravovali , jaj ani sa mi nechce verit ze uz rok presiel , oslava na dvakrat bola vcera na jeho narodky taka mini a zajtra s ostatnými pribuznimi .............pekny zbytok dna 🙂

danielkapo
16. máj 2009

cherries, drobcekovi vsetko najlepsie k narodeninkam, nech je zdravy a stastny. cmuk

angua27
17. máj 2009

ahojte,

cherries, všetko naj, naj, naj Maximkovi k narodeninám. dúfam, že všetky oslavy dopadli dobre. 😀

u nás bol víkend trošku hektický. malému sa už choroba zlepšuje (ťuk-ťuk-ťuk). ale včera bol doobeda dosť mrzutko a poobede som ho viezla k svokrovcom na záhradu, kde si ho mal vyzdvihnúť jeho tato. ako keby cítil, že ho tam nechávam (pritom druhých dedkovcov má rád a nemá s nimi problémy). proste sa ma nechcel pustiť, nakoniec ho zabavila babka a ani si nevšimol, že som odišla. ale teda nebolo mi všetko jedno. doma som zo seba spravila človeka, trošku upratala a vyrazila na rande. to sa nakoniec skončilo až dnes ráno o 8.30. 😀 aj to dosť trápne, pretože sa jeho rodičia vrátili o niekoľko hodín skorej ako mali. 😀 do toho mi volal ex, že malý je stále mrzutý a miesto podvečer ho dovezie už o hodinu. no, prosto sila. sme sa ale nakoniec na tom s Rasťom smiali, keď ma odprevádzal. tak som teraz zvedavá, ako na to reagovali jeho rodičia. ale prvé stretnutie, ak teda nejaké bude, bude asi dosť blbé. 😀 😀 😀
dnes deň štandartka. pospali sme s malým, poobede vyrazili von na 2,5 hoďky a teraz už spí. zajtra začíname znova s režim samostatného zaspávania. lebo teraz pri ňom ležím a čo na začiatku trvalo 5 minút, trvá hodinu. a už na to nemám nervy.

buchova
18. máj 2009

ahojte

ako sa mavate???

herrie vsetko najlepsie!!!!

KTORA dievcina tu podnika???angua alebo adina??????potrebovala by som sa nieco spytat

angua27
18. máj 2009

buchova, ja podnikám. kľudne sa pýtaj, ak budem vedieť, rada pomôžem. 😉

adina22
18. máj 2009

buchova - to angua,ja nie 😉

angua - som sa usmievala ,ked som citala to s tymi rodicmi,drzim prsty nech buduce stretko dopadne lepsie 🙂 😉

cargy
18. máj 2009

😉

danielkapo
19. máj 2009

Pekne ranko....
angua 😉 takze sa to pekne rozbieha...a maly ako? uz zdravucky?
co nove baby?

migaska
19. máj 2009

Ahojky holky jak se máte?Já docela fajn Adámek kope jako blázen 🙂 je to nádherný pocit

sorrelia
19. máj 2009

pekný deň 😀
angua - no paráda 😀 , si mi normálne zlepšila náladu 😀 😀 😀

danielkapo
21. máj 2009

Ahojte,
tak ako sa mate? my vyborne, vacsinu dna travime vonku 😉
migaska, uzivaj si tie pocity ked sa babo hybe v brusku, niekedy mi to normalne chyba 😅

danielkapo
21. máj 2009

a este v inej teme som sa docitala, ze terezka uz ma alexika na svete 😉 tak im obom zelame vela zdravia a radosti 😉

sorrelia
21. máj 2009

Jééééj tak terezka je už mamina 😵 ... Až mi slza vypadla z oka... Ách už je to dávno keď bol aj Maťko drobučké bábo...
No nech sa im darí 🙂 😉 ...
My tiež trávime veľa času vonku 🙂 , tak paaa a pekný dník všetkým 🙂

angua27
21. máj 2009

super, veľká gratulácia Terezke. teším sa. 😉

zuzu1202
21. máj 2009

babi aj moj bude alexik, aj ja uz chcem, aby bol na svete!!! som v 35 tt a ja uz chcem 😲 , hrozne ☹

adina22
21. máj 2009

terezke zo srdca gratulujem a drzim prsteky 😉

danielkapo
22. máj 2009

zuzu, to ti verim, tiez som sa nemohla dockat a posledny mesiac sa priserne vliekol...no este ma tvoj alexik cas, nech pekne rastie v brusku 😉