Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

tinika
21. feb 2009

papa

buchova
21. feb 2009

ahojte ako ste sa tu rozpisali.....

tinika ahoj...

ja som mala pokazeny pc a uz je to konecne v poriadku!!!ako sa tu mavate???co nove??

tinika
21. feb 2009

buchova ahoj

adinka dakujem

danielkapo
21. feb 2009

ahojky

konecne sme dosli domov.... 😎
a ani docitat nemozem....
buchova ahoj, pc uz ok?
tinika tiez vitaj...ja obcas nakuknem aj do snazilkovskych tem...a velmi vam drzim palce...je hrozne smuitne ak niekto kto tak velmi tuzi po dietatko sa nemoze dockat.... ☹ ale rok je este celkom ok, neboj podarui sa 😉

tinika
21. feb 2009

danielka este nehadzem flintu do zita. moja kolegyna otehotnela po 7 rokoch uz chceli ist na adopciu a podarilo sa im to. Ale neviem či uvazovali o umelom

jozino24
21. feb 2009

danielka...
no ved pozeram ze kazdemu tu chybam... len nech si najdem nejaku ktorej budem aj doma chybat a bude ma cakat... chapes...

co ste dnes porabali??? necitam vsetko lebo nemam cas... ja som bol cely den v pohybe... furt daco... upratoval som,varil som, medzitym aj lietal okolo malej, ved to urcite poznate... ale uz mam navarene aj na zajtra takze zajtra volny den... niekde vyrazim s malou...

bubba
21. feb 2009

jozino a ty co...si slobodna mamicka? 😕

jozino24
21. feb 2009

hej...ale otecko

bubba
21. feb 2009

ked som omrkla tvoj album tak vidim ze mala je stastne dietatko urcite to zvladas tak dobre akoby si bol mamicka 😵 klobuk dole

jozino24
21. feb 2009

noo zvladam... zatial...

bubba
21. feb 2009

neboj mala zachvilu pojde do skolky a vsetko bude uňo tutti 😵

gween
21. feb 2009

Jozino, nebývaš náhodou v SA? Potrebujem chlapa s dieťaťom. 😀 😀 Ummmm, ani nie chlapa, ale dieťa! 😀 😀 😀

jozino24
21. feb 2009

ved to je na tom to najtazsie... uz mam vybavenu skolko...v pondelok mi ma volat riaditelka pravdepodobne ju zoberie uz teraz od prveho... udeli vynimku... koli mojej situacii.. len musela riesit na odbore skolstva lebo ma uz aj tak vela deti... ale jedno navyse je uz fuk.. len jej to musia schvalit... povodne som ju chcel dat az od septembra ale padol taky navrh od jednej ucitelky tak sa riaditelka na to dala... ze vybavi

tinika
21. feb 2009

gwen mas smolu, on je odninakiaľ 😝

gween
21. feb 2009

Tinika, zasa mám smolu? Strašné? 😀
júúúúúj, dúfam že to nečíta môj mangel- do rána budem UFFF! 😀

tinika
21. feb 2009

NO vidis jozino, ze este su aj dobri ludia na tomto svete 😉 Hod link na tu temu čo si spominal nech si pozriem trocha viac o tvojom osude

jozino24
21. feb 2009

tinika... tu to mas...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

nooo tak to je super ze maju o mna zaujem len zeny ktore su zadane, alebo niesu z Presova... joooj ☹ ☹ ☹

gween
21. feb 2009

tinika- 😀

tinika
21. feb 2009

No ja splnam aspon kriterium bydliska 😀 A čo vieš, ked ma ten moj nas.... tak aj stav

jozino24
21. feb 2009

slobodnu mamicku pre mna nemate??? alebo aj bez dietata??? co???

gween
21. feb 2009

Ja nie som slobodná, ale bez dieťaťa! 😀 Ci to nie je dobré? 😝

tinika
21. feb 2009

Ja nie som slobodná a tiez som bez dieťaťa

adina22
21. feb 2009

jozino - nezmenime to tuna zoznamku?Ty nam slobodnym mamickam dohodis nejakych kamratov a my ti nejake kamaratky 😀 😀 Ozaj a kde su slubovani mafiani?

tinika - vidim ze si si hodila fotecku 😉

gween - aj ty si snazilka? 🙂

tinika
21. feb 2009

jojo adinka ma ukecali v inej teme

jozino24
21. feb 2009

adina...

neni problem... ked niektora zozenie mne nejaku tak ja jej dohodim kamosa nejakeho... a ty si slobodna mamicka, tak preco by som ti dohadzoval, ked ja som tiez slobodny... ha???

tinika
21. feb 2009

Jozino moja kamoska je rozvedena mamicka, ma syna dvojročneho a je od tial odkial my 😀

jozino24
21. feb 2009

tinika... hej??? tak to zacina byt zaujimave... podrobnosti mi napis do IP... hihi... vek a tak....

adina22
21. feb 2009

jozino - ta si ma normalne zaskocil 😀 Ej ale nie som z Presova 😉

tinika - ale aj tak ta tam velmi nevidno 🙂

jenn
21. feb 2009

a vy ste sa stratili?.....neviete kde bývate? 😀

adina22
21. feb 2009

jenn - oni su na navsteve a dobre im je,tak nevyhanaj domov 😀 😀