Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

siduska
29. feb 2008

Ahojky dievcata, trosku som vas v poslednej dobe zanedbala, mala som starosti okolo domacnosti a na vyse , moj manzelmi nechal vypnut net, tak som cakala .o(. co uz.Inak nam uz prebehli sudy, jak o malu tak o majetoka a teraz bude nekedy posledny a uz city rozvod, inak to ani neslo,Inak my robi problemy nadalej.UZ asi 5 mesacov malu nevidel a nejak zvlast nema potrebu.takze to uz asi ani riesit nebudem.

Vidim , ze sa k nam pridali dalsie dievcata .o(((, je to dost smutne co sa nam deje, budem mat co robit aby som si vas prestudovala cele,

Inak ako sa mi mate??? ja to clekom zvladam dobre sama a je mi lepsie, neviem ci som spominala, ale spoznala som jedneho super chlapa, no teda pozname sa uz od detsva, ale nejako chodil okolo mna a ja som si toho nevsimla, tak sa stretavama, pomhala mi s malou, ma ju strasne ra a tak vsetky veci okolo ako maju byt, tak som rada za to, ze nesom sama, dodava mi taku odvaju.no uvidime ako to cele dopadne, zatial mam s neho dobry pocit, kedsi som v puberte s nim chodila, no co asi osud.
tak dufam, ze uz budem mat na vas viac casu a ze ste na mna nezabudli...

mirka414
29. feb 2008

ahooooj siduska chybala si nam.aj nomisek chodi menej a tiez jej zacal sud s otcom jej dietata.to je super,ze niekoho mas a ze niesi sama 😵 .tak nas zasa pridi pozriet,okej.pozdrav malinu.paa

siduska
1. mar 2008

Ahojky Mirka, tak to osm rada, ze ste na mna nezabudli.
No mam sa celkom dobre,. len malinka je chorcka, tak ale inak to ide a co ty ako sa mas??
Nomisek drzim palce.

julia225
1. mar 2008

siduska nomisek pajem len to naj
miruska... viem to od jeho socialnej pracovnicky...co ho ma na starosti ako zavisleho 😒
vraj nemam s nim udrziavat kontakt kym to nezvladne sam,lebo si robim zbytocne nadeje... a to som si naposledy robila riadne...a ani malu mu nedam k telefonu, iba jej bolo luto,ked prestal volat.... radcej sa budem modlit...nic ine mi uz neostava ☹

mirka414
1. mar 2008

juli tak ti/vam drzim palce to to dobre dopadne,citim ako velmi to chces,snad to zvladne pre seba a pre vas.myslis,ze keby nebol alkoholik tak by ste boli spolu?je smutne,ze sa poddava alkoholu ked moze mat tak peknu rodinku ☹ .vies aj moj bol bez leonie ale len 4mesiace a teraz je mu luto,ze ju nevidel,ked bola tak malinka..ale na druhej strane jej to vsetko teraz vynahradza a ja myslim,ze ta mala opicka ho ma radsej este ako mna 😖 strasne co spolu stvaraju,zrovna prisli s mcdonaldu a boli si kupit kazetu sponkopf ci ako sa to vola 😖

julia225
3. mar 2008

moja mala za cely svoj zivot videla svojho otca asi 7mesiacov ... a ma 25!!!a aj tak ked do nej skricim povie ze chce ist do anglicka za jej daddy a pritom ho ani nespominam, aby to bolo co najmenej bolestive 😢

mirka414
3. mar 2008

juli a keby si mu bola aj s malinkou nablizku v anglicku,nebola by to pre neho lepsia motivacia?ja som mojho bombardovala fotkami malinkej hned od prveho dna a svokor mi povedal,ze si ich tajne viac x prezeral a ze vzdy cakal postara 😵 😵 .mozno by mu aj tvoja spolocnost pomohla,hm?

siduska
3. mar 2008

ahojky dievcata dakujem.
Mirka ja si myslim, ze by to bolo ako vteranie sa ked nema sam zaujem tak co mozem s tym urobit.Ja som nejak podobne na tom ako Juli,ten tiez uz malu nevidel asi 5 mesiacov a vobe cmu to nechyba, a udajne, ze vraj si chodi k rodicom po fotky aby sa mohol na malu pozerat.

mirka414
3. mar 2008

siduska nikdy nevies on je alkoholik a ti su citlivy mozno by to pomohlo a taake myslienky ako na vtieranie sa musia ist bokom ak chces niekomu pomoct treba ist aj cez mrtvoli,nie vzdy to zaberie ale mozno ak uvidi ako ho malinka potrebuje spamata sa...

siduska
3. mar 2008

Ano to mas pravdu, ten moj je tiez alkoholik, furt vyhladava a aj vyhladaval slecny, nidky sa o malu nezaujimal, neastaral tak teraz necakam ziadne zmeny.

Ale Juli je asi iny pripad ako ten moj, drzim palecky.

Mirka ti si uz tu raz spominala, ze si neco podobneho robila s tym tvojim, a za aku dlhu dobu sa spamatal?

siduska
3. mar 2008

Mirka ja som s tym mojim mala sud o malu, sudkyne sa ho pytala, ci suhlasi s rozudkom, a on vies co povedal? ze jemu to je uz jedno, ze vlastnou vinou prisiel o vsetko co mal, ze sa zastreli a to bol zase opili, a to je u neho normlane, vtedy sa hraje na chudinku. tak ma to zabolelo.

fenrirka
3. mar 2008

prosim vas ak cche otec dietata uznat svoje otcovstvo.. ale nieje zapisany v rodnom liste kam treba ist...do technopolu???,prosim napiste IP lebo nebyvam tu tak casto .dakujem

mirka414
3. mar 2008

siduska ano aj my sme boli odluceny ale len kratko (teda co je kratko a co dlho 😒 )ale u nas to neboli problemy ako alkohol alebo nejaka druha zena my sme mali problemy ohladom byvania vo svajciarsku,kedze ja som nemala ziadne zdravotne poistenie a porod bol velmi drahy 😠 tak sme sa zacali hadat co a ako a zacalo byt toho vela,lebo jeden markusov kolega vypytal aj strasne vela penazi za fasadu domu,povodne to mal spravit zadarmo,lebo markus u nich pracoval v lese,ale nakoniec mu poslal prestovsetko fakturu 😠 a to boli tisice frankou a markus nam to nechcel povedat a uzatvoril sa do seba a tak to vzniklo.ale na malinku sa pytal vzdy a vzdy aj posielal peniaze...

julia225
3. mar 2008

moj je alkoholik ☹

mirka414
3. mar 2008

juli 11:14 som sa ta pytala ci by nebolo lepsie ist za nim a trosku mu pomoct??mozno ak uvidi malinku a maminku tak prestane pit...

siduska
4. mar 2008

mrika aha, tak to je ine.

Juli moj je tiez alkoholik a pochybuijem, ze vobec nekedy dostane rozum
Je rpavda, ze vyhladava iba same slecny, automaty a bary kde moze chlastat, na malu si ani nespomene, no smutne ☹

julia225
5. mar 2008

on prestal, je na lieceni...ked bol naposledy...davala som mu nadej,posielala fotky, volavali sme spolu milion krat za den...nemyslim, ze to, ze by nas videl by mu pomohlo....
tentokrat volim taktiku ziadny kontakt...vies uz do toho dost vidim...chodim na sedenia al-anons, vzdelavam sa atd.... je to tak lepsie...nechat ho, on sa nemoze zmenin kvoli nam, on musi prestat kvoli sebe lebo ho to zabije...tentokrat budem tvrda...vela ludi mi to radilo uz naposledy...teraz posluchnem...
sidi, moj nie, je alkoholik samotar...pije sam, dala by som ruku do ohna ze mi je verny a automaty obcas...ale tak ze hodi libru a ide a ak zacne padat tak vezme, nemaniaci, negambli...

julia225
10. mar 2008

halooooooooooooooo, kde ste 😕

mirka414
10. mar 2008

tuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 ako sa mas juli?nejake nove spravy od tatina malinkej?co ta liecba ako pokracuje?

siduska
10. mar 2008

ahojky no ja som v sobotu bola u kamosky slavit narozky a stretla som sa tam s manzelem, malu vidiel po 5 mesiacoch bolo to tak dojemne, vsetci sme tam plakali, no prisla na nas lutost.

a co vy dievcata ako ste na tom?
Juli? co ty???
Mirka a a ty ako sa mas???teda mate???

mirka414
10. mar 2008

siduska a co teraz,ako to bude pokracovat?je nadej,ze budete spolu?

siduska
10. mar 2008

ja si myslim, ze neni nadej, on uz ma svoj zivot, uz asi mesiac zije s nejkou. takze pochybujem, ze by sa neco zmenilo.

mirka414
10. mar 2008

nadej zomiera posledna 😉 😉 a ty mas v rukach este jeden tromf vasu dcerku 😵 😵 otazka je ci o to stojite,jeden aj druhy??je tam este nieco s vasich citov??

siduska
10. mar 2008

tak ked ti pravdu poviem, neviem, s mojej strany urcite neco este je, ale u neho fakt neviem, nebavil sa so mnou velmi, sice mi dnes volal, ale to len ze potrebuje nejaku vec, ktoru mi nedavno povedal, ze ju mam vyhodit, a v telefone dost peken so mnou po dlhom case hovoril,ale neviem fakt neviem co si mam o tom mysliet.

mirka414
10. mar 2008

zeby zrnko nadeje rozkvitalo 😉 ved uvidis...a spytal sa dnes aj na malinku??

siduska
10. mar 2008

ja som mu povedala, ze ak by chcel, ze kedykolvek moze prist na kavu a pozriet malu, no a jak dnes volal, ja osm to dvihla a hned sama som mu povedala, ze mala je neni doma, ja som si myslela, ze vola k voli nej a on an to, ze nevadi.tak sa ma pytal, ci som doma a ze ci mu poslem teda tie veci, ktore pred tym nepotreboval,

julia225
14. mar 2008

tato nam posiela peniaze!!!!konecne 😀

siduska
14. mar 2008

julia no cuper, ason neco, pokrok, tak to je dobry a to ako sam o seba?

mirka414
15. mar 2008

juli super ale nie kvoli prachom ale ze je to krocik k tomu,ze sa zaujima 😵 😵 rysuje sa nieco? 😵

julia225
15. mar 2008

sam od seba, je na tom lieceni, nesmiem byt s nim v kontakte....snazim sa byt prisna....uvidime, ale nadeje si radcej neroobim....aj tak neviem, ci by som si zvykla s nim zas zit... 🙄