Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

martinka17
27. jún 2008

hillary
je mi ľúto, že máš také zlé obdobie, dokonca ma veľmi prekvapil postoj Tvojej rodiny, je to fakt strašné. Ale popravde, musím sa pridať k sorrelii. Iste, ublížili Ti a teraz sa cítiš bezmocne zúrivá, zúfalá a nálady sebaľútosti striedajú zlosť. Keď som pred 3 rokmi jedného dňa našla prázdne skrine a zistila, že môj snúbenec sa počas môjho spánku odsťahovala mne nechal len dlhy a slzy, tak som týždeň plakala a mesiac som prakticky nekomunikovala s okolím - teda priznám, že som ukecaná, takže nikto nechápal čo sa deje, ale vedeli, že niečo zlé. Navyše som mala byt napísaný na jeho meno a bála som sa, či to budemem ťahať po súdoch alebo si dá povedať...mal problémy s gamblerstvom a alkohol, dlh 300 tis. a hoci sme spolu pol roak žili, nič som nevedela. Nikto neveril, kto ho poznal, že by to bola pravda, ani známi, ani jeho kolegovia...nikto. Bola som na dne a tak strašne som ho nenávidela, kula plány ako mu to všetko vrátim, ako sa pomstím. Po troch mesiacoch som konečne mala v rukách list vlastníctva a to bolo prvé víťazstvo - a vtedy som začala myslieť na seba, svoju novú budúcnosť, nový život a riešiť miesto svojej sestrinu svadbu 🙂 . Po roku som dokonca zmenila prácu a svoju "neuveriteľnú" story plnú plaču a bolesti som už rozprávala s úsmevom. Viem, ako sa cítiš, ale ber to tak, že máš krásnu dcéru, máš budúcnosť a máš mladosť. Neviem koľko máš rokov, ale vyzeráš mlado. Mne sa po prvý krát život zrútil v 29. Teraz mám 32, po troch rokoch som sa odvážila veriť ďalšiemu chlapovi a zase zbieram čriepky minulosti a vyhadzujem ich zo spomienok. Ale prvá kríza ma posilnila a teraz v tom zlom hľadám dobré. Som v 9tt, ale teším sa. Hrozím sa ako a z čoho uživím sama dieťa, či ho po tom strese vôbec donosím, či ešte žije, ale zároveň ho beriem ako bolestné za tie roky samoty a bolesti. Môj ex sa teraz správa ako psychopat, ale ja ukľudňujem samú seba, že bude lepšie.
Ja viem, pri mne stojí moja rodina, strašne mi pomáhajú kámošky, je to veľa. Na druhej strane, musím sa pred toľkými ľuďmi hambiť, že si stále nájdem chlapa, ktorý ma dokope až na dno a ja sa spamätám, až keď je neskoro. Hľadaj v živote to pekné, malá zachvíľku podrastie, pôjde do škôlky, ty do práce, budeš mať kopec nových známych a ktovie - možno sa do roka vydáš🙂 Nikdy nevieš, čo Ti život prinesie. A čo sa týka tvojho ex, jedna kámoška ma naučila - všetko v živote sa Ti vždy vráti, to dobré aj to zlé. Prebolí to, ver mi 😎 Všetko prebolí.

hillary23
27. jún 2008

martinka17

vies kazdy mame svoj osud a taky aky je ma byt!!a tak ti poviem zeja kamosky nemam ma po skole kazda odzubala a som sama..mam iba bratove baby to su mi kamosky ja nemam ani naj kamosku bo vzdy ked bola ma okaslala..vies..no tak to mas dobre ale neboj doonosis a budes mat zdrave dieta..mam 22 tu fotku co tu mam tam som mala ese 19 z cias skoly!!! heh..vies ja som sa chcela exovi pomstit dajak ale uz na to kaslem bo viem ze sa mu to vrati to zle a ze nanho pride den kedy bude revat priam.my byvame od seba 450km taze sa nestretavame nic..aj tak je dobre....ja malu si vychovam tak ako ja hccem a tak....no moja rodina mi moc nepomaha len ked daco potrebujem iba na chvilu ked idem von tak na hodinu viac nemozem ...ja chlapa nechcem mne je dobre ako mi jee..naco sa trapit opat..ja som milovala iba raz a tak uz nebudem nikeho mat rada!!!ja sa vydavat nechcem naco sak som mlada a vies ako to je v dnes.dobe vsetci sa rozvadzaju ...hej toto viem ale ci to tak aj plati no neviem...ja som nikomu nechcela blizit ale idem si za svojim cielom...chcem mojej malej aby sa mala len dobre aj asi to aj vydobim...asi tak..a kedy mas termin??

sorrelia

vies ja sa s otcom malej nestikam bo sme od seba vzdialeny 450km..z opacnych koncov SK!!! ja musim nenavidiet bo inak sa neda zabudnut na to co bolo.ale ja som uz za tym urobila bodku vies..ja som ubilzit nechcela len ked clovek nepocuva nic len slubuje tak co mam robit???nie ja nemam rada pretvarky a klamstva a take zle veci tak idem do tuhehoo.aj cez mtrvoly je mi jedno co a kto mi hovori ja si idem za svojim...vies moja mala ani nevie kde je jej otec asi tak..hej moja mala je vizitka nas dvoch...ale co uz...on ma svoj zivot a my ho mame tiez.on ma snubenicu ja mam svoju dceru..ta nech ide dakdee snou aj!!

martinka17
27. jún 2008

Hillary
ani ja som nemala na a po škole kámošky - netrebalo pomôcť so skriptami, skúškami, tak netreba Maťu, bola som samotárka...ale potom sme si začali rozumieť s kolegyňou (o 8 rokov staršou) - ja čerstvá absolvetka VŠ a ona mamina odchádzajúca na 2.materskú a dodnes sme kámošky. Niekedy sa mesiac nevidíme, nepočujeme, ale stále nájdeme čas to dohnať. Ona má 3 deti a je strašne zlatá. A potom som našla ďalšie, jendak kolegyne-boli sme super kolektív a stretávame sa, aj keď tam už 2 roky nepracujem a tiež som sa po škole veľmi skamarátila s bývalou spolužiačkou,zrazu sme zistili, že aj keď sme na škole fakticky spolu často nekomunikovali, mám eveľa spoločného. Veľa mojich ostatných kámošiek má okolo 25-27 rokov a často moje pocity a potreby byť mamou naplno nechápu, zatiaľ si užívajú slobodu, ale vždy, ak mám s niekym aspoň niečo spoločné, tak sa snažím zavolať, pokecať a potom sa mi to vráti 😀 Ten sviniar Ti fakt strašne ublížil a postoj Tvojej rodiny, prepáč, jednoducho neviem pochopiť. Veď ty si tá, ktorej bolo ubližené. Ak im to vadí, prečo sa aspoň netešia z vnučky, malý anjelik za nič nemôže. A deti lásku vždy vrátia.Mi sa doma vieme časato pohádať, môj ex vravel, že veľa kričíme a oni sú na tom lepšie, lebo sa nikdy nehádajú. Možno,ale keď niekto potrebuje pomoc, tak sa predbiehame, kto pomôže. Jeho keď lekár vypísal s chorým srdcom, tak mu nikto z rodiny týždeň nezavola, ako sa má, otec sa mu smial, že vraj načoje s tým doma .....asi toľko o rodine.
Strašne Ti prajem, aby sa Tvoja rodina čo najskôr spamätala a pochopila, aký krásny dar si im dala 😅 A neboj, si mladá a zlomené srdce raz čas vylieči.
A termín mám 1.2., a keďže som teiž vodnár narodený 17.2., tak sa mi to veľmi páči🙂
A dík krásne za povzbudenie, strašne sa na bábo teším, materské depky mám už asi 6 rokov, konečne sa splnil sen a je to posledná šanca, musím sa jej sržať ako kliesť 😠 😀

plasta
27. jún 2008

sorrelia
a coze za slabost ta to chcela premoct... zasa otravuje, ten "najskvelejsi chlap na svete"... ti chlapi su neunavni a nevycerpatelne studne hluposti

naifka
27. jún 2008

martinka aj ja som vodnar 🙂
a preco posledna sanca ?

martinka17
27. jún 2008

naifka
jeeeeeeeeej, nie su vodnárky super ženy, samostatné a priebojné? Ja som rada, že som presne taká aká som, aj keď niekedy "uhundraná" ale aj tak ma ľudia majú radi 😀
No v živote mať 2 chlapov a z oboch sa vykľul emocionálny "kripel"....tak asi radšej do tretice nebudem skúšať. Okrem toho ja strach z neznáma maskujem chladnokrvnosťou 😎 a to chlapov neláka. Navyše, stala som sa príliš nezávislá, aby ma niekto krotil a pretvárl na svoj obraz. V podstate som neverila, že budem vôbec niekedy tehotná a preto si vážim každý tento okamih a teraz si to aj naplno užívam.
a ako je to s tebou, máš teraz kľudnejší dník? Alebo ten Tvoj ex zase niečo povyystrájal?

sorrelia
27. jún 2008

Plasta
ano otravuje... mi pisal kamarat cez net - ze mu skoro rozbil hubu, ale drzal sa... vraj bol na pive s jeho sparing partnermi (apropo to su poradcovia pre to co Matko potrebuje) a rozpraval im ako inak pri pive (urco nebolo prve) jak vybabral s tou slovenskou kur.ou a tym jej smradlavym pankhartom... on si uziva 20tis plat + 5 tis za brigady niekedy aj viac a ja ze mozem s tych 5100 slovenskych kludne aj s tym deckom skapat ☹

staciii ??? no co by si takemu chlapovi ? az mi oci vypadli... jaaaj ale zmenila som si cislo, onedlho zmenim trvaly pobyt a ked dame domcek do poriadku odstahujem sa... a ked nahodou na um pride, ze ten "pankhart" je jeho syn tak si moze enem piskat...

hillary23
27. jún 2008

martinka17

hej hej ublizil bo som ho neskutocne velmi mala rada viac ako seba a to potom boli vies ked dakomu tak veris a potom ze bum!!! no ja to uz neriesim ja mam taky zivot a osud.ja som skorpion a nevzdam saa!!nemam teraz moc casu na net aj kebyze mam nechce sa mi tu byt!! vies hej ja som bola ta sklamana vyuzita osoba ale mna kazdy obvinuje ze si za to mozem sama a tak vies..ex si zoje ako kral nema take problemy ako jaa jeho mamka mu do toho nefrfle ved on ma uz 25 tak nacoo..len nasi doma?pana sa neda vydrzat ako velmiii...vies exova matka mi vzdy povedala ze sak je dospely ma rozum a sam vie co robi ..hm toto je vec..ale ja som sa na nich vykaslala a som sa stym zmeirila co uz...nezazivala som happy dni mes a tyzdne..skor opacneee...hnuisne dni a mes.!!nervy a stres a take..ja kamosky nemam ako som uz povedala ziadnee..asi tak so mnou no nic idem bo mala asi chce spat

martinka17
27. jún 2008

hillary
aj keď sa Ti na net neche, hlavne že aspoň takto máš kontakt s babami s podobným osudom. Ja mám net len v práci, ex mi vzal notebook, teraz platím net a nemám prístup 😝 Ale aj tak už na to nebudem mať prachy, treba platiť nájom, stavebný úver... 😒
Mne sa vzťahy z rodičmi zlepšili asi okolo 25, teraz je mamka moja najlepšia kamarátka 😀 Predtým som bola dosť "svojská", ale asi som dospela.
Pozri, hlavné je, že máš svoju malú žubrienku a ostatné sa časom zmení. Máš to ťažké, ja viem a nedokážem Ti pomôcť. Možno si tiež z východu, tu sa fakt žije ťažšie, mnohý ľudia ešte žijú v predsudkoch a starých "tradíciach". Mňa prekvapila mamkina sestra-skoro ovdovela a sama vychovala 4 deti a dnes má 60rokov. Keď mama prišla, že sa vydávam, prvá otázka-prečo? Ale veď nech sa nevydáva, dieťa môže mať aj slobodná, bude jej lepšie. Skoro som spadla zo stoličky 😲 A keď mama povedala, že svadbu rušíme, tak teta len-má pravdu, tak jej bude lepšie.
Viem, že si teraz iste unavená, že je to ťažké, ale myslím, že tvoja žubrienka ťa z toho iste rýchlo dostane. Je strašne zlatá 🙂 🙂 😵

naifka
27. jún 2008

MARTINKA no moj ex nejavi absolutne ziadny zaujem a nic nevystraja... takze ja mam v podstate absolutny klud, len sa citim uplne sama, ako posledny Robinson na tomto svete ☹ nemam sa s kym ani tesit, ze drobec uz 3dni kope... je to hrozny pocit :( pridem domov a strasna depka... ukrutna 😖

martinka17
27. jún 2008

naifka

joj tak to je blbé? No ja som mala tiež skôr ako radosť najprv strach, ako zareaguje sestra. Pred 1,5 rokom potratila v 13tt a teraz sa im nedarí zase otehotnie, majú problém obaja. Ale je zlatá, strašne nadávala na exa, že nesmie sa tak ku mne správať, kázala mi kúpiť vitamíny, kontroluje kedy a koľko jem...je síce mladšia, ale teraz je ako mamina. A viem, že ju to strašne bolí.
A aj preto sa zatiaľ tak veľmi bojím toho prvého trimestra. Dúfam, že doma sa všetci len potešia. Predsa len vek na bábo máš a ak sa plánuješ vrátiť domov, aj sa bude s kým deliť o radosť. Ak ťa to poteší aspoň toršku, ja sa teším, že ťa už drobček kope. Aspoň vieš, že je zdravý a teší sa na maminku a preto jej dáva vedieť že je tu. Ešte som nikdy necítila ako kope bábo ani u kámošiek, ale iste je to stráááááááášne krásne.

ja sa sama zatiaľ necítim, len týždeň sa cítim slobodne, neboj, keď práíde depka, tak Ti dám vedieť, že nie si sama smutná, dobre? 😉 😀 Lebo depky mám často a plačem pritom ako niagara.
Prajem Vám pekný víkend, idem domov a pa v pondelok 😀 😀

naifka
27. jún 2008

MARTINKA no ja som prvy trimester prezila asi tak, ze som ani nemala sajn, ze som v tom 😒
a to kopanie je uplne uzasne... ked sa mi to teraz prvykrat stalo, tak som normalne nechapala... ako taka mala mexicka vlna v brusku 😀 strasna sranda...
vsetkym Vam prajem krasny vikendik kocky, aj Vasim miminkam
paaaa

zuzana1710
27. jún 2008

ahojte..co vam poviem..vcera tu bol ten moj..on ma stale dobru naladu a stale z neho srsi optimizmus..isiel mi dat pusu a ja som sa odtiahla...konecne som si povedala,ze preco by som mu mala davat este sancu,ked so mnou rozhodne zit nechce a chce len svoju krasavicu na dunaji(zenu,ktora si na neho spomenula po 6 rokoch).a tak sklonil hlavu a opytal sa smutne,co nechces aby som ti dal pusu?ja na to,ze nie nechcem a naco vlastne??a ci aspon brusko moze pobozkat..tak som mu dovolila aspon brusko a smutny odisiel behom 3 minut...dnes sa mi cely den neozval,co neni u neho zvykom..az teraz vecer moi volala a ja som schvalne nezdvihala..az na 3krat som to zobrala a pytal sa ma ako sa mam,tak som len tak odvrkla,ze dobre a ze preco neberiem telefon...ja na to;a naco?tak zase zostal smutny a len mi povedal,ze mi dobil kredit na mobile a zlozil...nerozumiem o co mu ide este stale...asi si mysli,ze som panak na gumicke a budem mu poistkou keby ho nahodou ta krasavica vykopla...ale ja som sa zatala a koniec..uz ani na obed ho nezavolam,co som doteraz robila a uplne zbytocne...bo neni ochotny mi pomoct v najvaznejsej veci momentalne...a ked odo mna odchadza,tak si oprasuje veci aby nahodou namal na sebe vlasy odo mna....nechapem preco som bola doteraz taka slepa a stale som verila,ze sa vrati k nam,ale po tom ako mi povedal,ze nepojde potvrdit otcovstvo,tak skoncil u mna...a nejde ho potvrdit len kvoli nejakej banalite,co mal nejaky problem pred 7 rokmi v madride...tak za toto nebude maty moja dcera otca v rod.liste... ☹ je mi to luto,lebo ho mam stale rada,ale co uz???ked sa nevedel sam rozhodnut s kym chce byt,tak som to urobila ja...

hillary23
27. jún 2008

martinka17

no jako ja som rada ze som objavila totu stranku vies..ked som si par viet a clankov precitala som si povedala ze precomy take baby musime mat taky osud a ze nejsom sama ktora daco take zaziva ze su aj horsie baby na tom!!mne net platia nasi ved je to ich net a ja nejsom z vychodu ale zo zapadu.ex je z vychodu..hej viem aky je tam zivot co sa tyka aj prace a tak ale ked dakto chce zozene aj na vychode vies,..mam tam kamosky par a maju pracu sice ako taku ale majuu..ja neviem co sa stane ked budem mat 25 to neviem nik co bude dalej..zijeme teraz v pritomnosti ale ja hladim aj do buducnosti.djaak sami zle pise bo som kus pila:DD...idem ja spat bo rano skoro vstavam..tak dobru noc a pekny vikend🙂)

giguska11
28. jún 2008

Ahojte kočky, dobré ránko Vám prajem. Majinká už je hore a tešíme sa na pekný deň. Depka je už zažehnaná  Dnes ešte nemáme plán čo budeme robiť, ale viem že chcem každú chvíľku byť pri nej ..... Zajtra ideme na 2 týždne do Ba. Tak že od hajzla tak 5 minút čo už.... komu neni zhora dáno, v obchode nekúpi....  ahojte pekný deň

paegaska
28. jún 2008

Ahoj mamicky,
ctu vas a chci vas pozdravit.
Ja jsem taky svobodna maminka, ale deti mam dve. predtim jsem byla rozvedena. Rikala jsem si, ze se mi to podruhe uz nemuze stat a strasne jsem si davala pozor na chlapy. A vidite !
S byvalym pritelem, jsme se na dite tesili, ale peklo nastalo ihned po porode.Ten sobec se nedokazal srovnat, ze je za nekoho odpovedny. Vedela jsem, ze mel v minulosti psychicke problemy, ale byla jsem s nim 5 let a od zacatku touzil po diteti a presvedcoval me.
Byla jsem pak ihned po porode s chlapem, ktery se choval jako bych ja nesla nejakou vinu a nakonec jsem ho vyhodila a vymenila zamek ve dverich. Ruzne deptani zkousel na me uz v tehu, ale ja jsem ho porad omlouvala a snazila se rovnat vsechny spory. Mrzi me, ze jsme se nerozesli uz v tehu, protoze pak bych byla sice taky sama, ale nemusela bych po porode snaset depky, sceny, rozchod a mohla jsem si miminko vic uzit.
Ted uz ma maly skoro 2 roky a ja uz davno vim, ze kdyz jsem jeho ciny omlouvala tim, ze me ma moc rad, nebyla to pravda. Ta jeho laska byla spis sebelaska, stale musel byt na prvnim miste a porad mi neco vycital a poukazoval na moje chyby - coz bylo vylozene reseni kravin. On je proti me nula, dnes je mi to jasne, nevycitam si minulost, ze jsem s nim vubec bola, ale smeji se tomu.
Po rozchode prijde vzdy sok - deprese, litost, nenavist a potom lhostejnost.
Nestykame se spolu a o dite ma zajem jen takovy, ze raz za cas posle svoji matku, ta si pro nej maleho foti na mobil. V rodnem liste je, bohuzel, jeste pred porodem jsme podepsali na urade otcovstvi a maleho si pojmenoval po sobe. Byla jsem pekna husa 😠

plasta
28. jún 2008

Sorrelia
kokos, tak teraz som sa normalne nasrdila, pekne povedane... ja, ked pocujem to slovo panrhart, tak ma ide tresnut... hovada jedne... to nikdy nepochopim, ako mozu nevinne dieta takto nazvat... poviem ti pravdu, mne to povedal byvaly spoluziak, za sa mam starat o svojho pankharta a prisaham, ze ked sa spolu najblizsie stretneme, ze bude zuby pocitat, ci ich ma vsetky... a ja mam dost dobry uder, obzvlast s klucami v pasti... inak rada na sebaobranu.... tito ludia oni neziju, oni sa doslova nechutne vyskytli uplnou nahodou prirody, co toto z huby vypustia...
ta ja by mu dala... by si prd a ne jeho peniaze uzival, by som ho po sudoch povlacila nielen kvoli vyzivnemu, ale aj kvoli poskodzovaniu dobreho mena... este ma jedno stastie, ze je za hranicami.... joj, studna hluposti a bezcharakternosti....
musim ti povedat, tak to my mame teraz klud, som zvedava, co urobi, ked mu pridu papiere zo sudu, idem si poziadat o vyzivne pre mna.... nech sa aj na kolomaz rozleje... preco by si mal on uzivat a my z ruky do ust... nie?

Zuzi...
fakt ta obdivujem v tomto, ze to dokazes... ja som sa nedokazala odputat od neho strasne dlho a velmi to bolelo, ale jedneho dna prisiel zlom a ostala som tak citovo chladna k nemu, ze som sa sama nespoznavala, zrazu som si uvedomila, ze mi je uplne lahostajny, nech robi, co chce...
a poistka, hej?... ved ked teraz dieta nechce, resp. chce, alebo ako, nemyslim si, ze sa to malej narodeni zmeni... mozno ano a ty sama budes prekvapena, ako sa zachova....

Paegaska
tak vitaj medzi nami... a nebola si hus, len si natrafila na nespravneho chlapa ako my ostatne... mas to podobne ako ja, aj moja mala na meno po otcovi, ale chvalabohu za mnou nechodi jeho matka, lebo ta vyhlasila, ze Sasku nepovazuje za svoju vnucku...
a ta lahostajnost, casom to musi prist, inak to nejde, lebo by sme inak nevedeli s nimi bojovat

zuzana1710
28. jún 2008

plasta,to slovo ani ja nenavidim a radsej ho nechcem ani vyslovovat,lebo mi je z toho na grc...ten kto to povie,tak asi sa riadi podla seba sudim teba..tak si z toho nic nerob.a co sa tyka toho mojho,tak ja sa snazim byt k nemu chladna..aj teraz tu bol a nesla som otvorit a po 5 minutach mi volal ci som v robote a ja ze nie.som doma a preco som mu neotvorila...ja ze lebo sa mi nechcelo...tak povedal,ze ak bude moct,tak potom inokedy pride,ale to som mu uz nestihla povedat,ze nemusi sa unuvat,ze nestojim o jeho 2 minutove navstevy a potom oprasovanie vlasov a umyvanie ruk aby nahodou nieco ta jeho bosorka nezistila...ako keby som mala nejaku chorobu. 😠 no a zlozil..takze asi tak.... 😝

plasta
29. jún 2008

zuzi, toto fakt poznam... teraz ako som to citala, som si spomenula, ako za nami prisiel malej otec, ked sa este povazoval za otca... no, klasicka pol hodinova navsteva a pozeram ti nanho, na perach mal akoze pomadu, ale az potom neskor som si vsimla, ze v tej pomade su trblietky... tak bud ma divne chutky, alebo prisiel od tej nejakej svojej nahradnej "kamosky"... ze mi to vtedy poriadne netuklo do hlavy, ze nebude daco v poriadku... ale mala som ma mysli uplne ine veci, ako sledovat, co ten kreten robi...
mne sa akurat stazovala jeho suseda, ze sa zasa .urvil s nejakou slecinkou v byte... neviem, ci ma chcela podrazdit, alebo len chcela vidiet moju reakciu, ale som jej len povedala, ze nech si chlap robi, co chce, tak len divne pozerala... aspon mi da pokoj, ked je "zalaskovany"... lebo on ma rad len sam seba, nech hovori co chce...

a ty si dobre urobila, ved co sa ma teraz vtierat, ked sa nevie spravat, ti bude stale rozpravat, co mas a nemas robit... ked sa chcel do niecoho zapojit, mal najprv pouzivat rozum a potom usta, nie?... vies, co by som mu urobila ja... keby prisiel, tak na odchode by som ho asi niecim "vonavym" dezinfeckym oliala... keby nechapal, tak by som mu to jasne vysvetlila... 😠

martinka17
30. jún 2008

Plasta
Teba by človek fakt rád spoznal, nedáš sa len tak zlomiť a popravde rada by som bola pri tom, keď raz pošleš toho magora poriadne tam, odkiaľ vyliezol. A ak jeho matka vyhlasuje, že to nie je jej vnúča - tuším je celá rodina mierne ale presne šľahnutá. Veď také malé dieťa za nič nemôže a má v ssebe aj ich genetické kódy. Alebo si mylsia, že ioch syn splodil dieťa len tak bez toho, aby po ňom čokoľvek zdedilo? Ak je syn malý boh, ako je možné, že dieťa nie je pre nich nič? To teda nepochoplím, je to úbohé. To mi pripomína matka môjho pervého exota. Nedokázala si ho vychovať, doma jej 2 roky poza chrbát hral automaty a keď sa to prevalilo, tak to samozrejme bola len moja vina, lebo veď ja som vždy platila v obchodoch, ja som platila v reštike....a aon preto nemal peniaze. Chudera 😲
Zuzka
Tovj postoj je fakt super 🙂 Iste ťa to aj trochu bolí,ale tože si našla samú seba a začala si konečne naplno žiť je fajn. A máš pekné veci pre drobca 😀

Paegaska
Ten Tvoj smutný príbeh mi pripomína ten môj a je len ďalším klincom do rakvy môjho vzťahu. Teraz stále nanovo na týchto príbehoch vidím, že ak je chlap sebecké prasa, tak nič a nikto to už nezmení. Držím palce, aby si už podobné nešťastné dni nezažila a užívala si len svojich drobcov🙂

Hillary,
tak dúfam, že počas víkendu si poriadne relaxovala a načerpala novú energiu. Ja som mala zase hyperaktívny víkend, stále som až do večera prala, pratala, varila...musela som proste niečo robiť 🙂 To ma postihne vždy, keď ma prejde obdobie depky a chytám druhý dych. Mylslela som aj na Teba. Je super, že si tak naplno užívaš prítomnosť a vieš sa pozrieť aj na zajtrajšok. Vlastne som dnes ráno prišla na to, že si mala obrovské čťastie. Hoci si mladá a máš to ťažké, máš jednu vzácnu skúsenosť. vieš ako bolí zrada. Ale to ťa posilní, prebolí to a bude lepšie. A navyše je fajn, Nicolka Ti ostala ako krásna odmena za bolesť. Ak by si sa v takom mladom veku splálila a nemala bábo, neskôr by si to ľutovala asi viacej- ten pocit samoty a strach z osamelej staroby...to je dosť hnusné. Ja mávam občas takéto depky 🙄 Neboj, nič nie je také zlé, budete sa mať dobre, aj bez chlapa a potom nájdeš iného, ktorý Ti pomôže 😀

hillary23
30. jún 2008

martinka17

hej hej odychla som si som bola so psami v cechach a mala bola doma...no amam sa dobre i ked to poc asie neni ok.mala mi akurat huci a pojde spat za chvilu..moc sa nevie zahrat ona na take daco neni:D:D..ja depky uz nemavam mala som vzdy a take hnusne bleee..heej a dakujeem..v com to bude ze si na mnamysllela?:D:..hej viem bo ma to posilni uz to co som zazila viem aky je to pocit a uz to nechcem zazit taku situaciu aku som zazila tu pri exovi..ta bolest to je viac ako bolest dacoho ..bo to ta srdce boli a krvacaa...uz som pisala ze ma to posilnilo a hlavne ma to poucilo ze uz take nemozem robit a sa nemoze stat..ja radsej budem s malou sama ako sa trapit oopat....hej mam krasnu dceru to mi kazdy hovori ale ona nie je na ukazovanie nie je model je clovek ktory sa nardoil z lasky dvoch ludim ktora uz pominula a je z toho nenavist!!akto by som to definovala...nechce chlapa a neviem ci aj daky bude.. 😒

martinka17
30. jún 2008

naifka
mne je dnes tak zle, že Ti fakt, že si ani nevedela že si tehotná až závidím 😒 Už sa teším, keď zase začnem normálne tráviť.
Joj, tak kopanie je super......tak len nech kope, aspoň vieš, že všetko je tak ako má byť 😀 😀

martinka17
30. jún 2008

Hillary
je super, že si silnejšia a vieš, mohlo toskončiť aj horšie. Mám kamošky, síce nie je tehotná, lae priateľa, nebola s ním šťastná a tak mala 2 roky 2 paralelné vzťahy..strašné, mne sa to nepáčilo, ale je to jej život a jej rozhodnutia. Najprv to prestalo baviť milenca, ktorý bol dokonca o 6 rokov mladší a ahodil kvôli nej za hlavu vysokú, išiel pracovať a zháňal byt. Nechcela sa však vzdať snúbenca, vraj mala strach, že milenec je primladý. Keď ju nechal bola z toho na dne. Potom som len dostala mail, že odchádza do iného mesta a začína od začiatku. A od spoločnej kámošky som sa dozvedela, že ju "snúbenec" obmedzoval, nič si nesmela kúpiť...to som vedela, a vravela som jej, že nech si to nenechá..avšak to čo nepriznala bol fakt, že ju bil. a ona mu to odpúšťala. Hodila kvôli nemu za hlabvu vzťah, v ktorom bola šťastná. A klinček do rakvy? Odsťahovala sa pred mesiacom a on tam už veselo býva s inou. Teraz sa budú nťahovať o byt, ale hrozné je, že je nma dne, zdrvená, nechala výšku..skrátka tiež je na tom hrozne. Ale ona nemá ani to bábo 😖 Ale dúfam, že sa pozbiera a nabudúce, keď na ňu partner len hlasnejšie skríkne, tak ho vyhodí a anebude čakať na prvú bitku.
To len, ako ináč môže život dopadnúť 😝

naifka
30. jún 2008

ja mam dnes depku jak svina zase ☹ asi z toho divneho pocasia ☹
aky ste mali vikend babule ?

hillary23
30. jún 2008

naifka
ja dobryy no hej ,dnes je pocasie na spanie a take depky..ja ti poviem ze ja uz depky nemavam len nervyy..ale to prejdee len treba to vydrzat a prerevat abo bez spat..

plasta
30. jún 2008

martinka 17
dik za komplimnet... vies, len ja mam jednu velku chybu, ze ked sa nieco deje, nikdy nereagujem hned... necham nech sa preleje pohar trpezlivosti a potom nech sa vsetci radsej do mysacej diery schovaju, lebo ked zacnem penit, tak to stoji za to... a poviem ti pravdu, ten chrapun mi uz nestoji za to, aby som ho niekam posielala... sa sprava jak debil, tak nech si to potom vsetko vyzerie az do dna...
posledne, ked bol za nami, koncom minuleho roka to bolo, tak si myslel, ze vsetko je OK, ze sa dame dokopy.. chcel sa porozpravat o vychove mojej dcery... no, ja som netusila, ze za polhodiny dokazes dietatu nieco dat... ale on je asi superman... tak som sa vtedy nassssrdila, ze som mu povedala vsetko, co ma trapilo... a vies, co sa stalo.... odvtedy sa ma chlapec boji... este mal odvahu sa mi smiat do ksichtu, som mu mala jednu svihnut, ale naco sa tak ponizit....
ved ja mu este ukazem... chcel mat zo mna hysterku, tak nech sa paci...

naifka
30. jún 2008

HILLARY no prerevat to nemozem, nakolko som v praci a tym padom ani prespat... ☹
tak snad to nejak prezjem do zajtra rana sakra !

martinka17
30. jún 2008

plasta
máš pravdu, nech si myslí, čo chce, to je jedno. Aj tak je obmedzený a nič a nikto mu nepomôže. Možno už niekde za rohom balamutí ďalšiu a dúfa, že tento krát to víde a on bude jej boh. 😠 Tak nech sa má dobre. Len keby ti platil na malú, to by bolo dobré, keď vedel plodiť, tak nech nesie záväzky. Kámoška mi práve vravela o kočke, ktorej nový priateľ právnik vytrieskal z otca jej dieťaťa výživné za 11 rokov naspäť 😀 😲 Teda, to musela byť pálka 🙂

A babenky, čo sa týka depky, ja mám teraz také urevané obdobie, že som sa dnes skoro rozrevala ja pred ultrazvukom nad tou "machuľkou" na obrazovke 😀 Ale tak už asi bude pršať, tak na slzičky bude aspoň dôvod.

naifka
30. jún 2008

martinka nic si z toho nerob, to su hormony... ja revem momentalne asi nad vsetkym ... ☹

martinka17
30. jún 2008

naifka......tak to je pravda. Keď sa najem, je mi na grc, keď som hladná je mi nagrc...ale aspoň sa konečne cítim ako tehotná. Dnes teda iste. Je mi zle, spala by som , až by som plakala, som ako mechom udretá a len mi je do plaču. A to som si myslela, že to nikdy nepríde🙂 Len keby som ešte vedela v noci spať. Večer sa mi pred 22.00 neoplatí liesť do postelel, lebo nezaspím a ráno sa zobudím okolo 4.00 a potom už len zaspávam na pol hoďku a budím sa, zase pol hodinu počítam ovečky...som z toho už hotová ☹