Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

boddez
21. okt 2010

@martinka17 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nooo fuu to by som mal asi kruhy pod očami az po kolena...🙂))som rad ze sofinka tkto pekne hajuška...heheh no ma po mne to spachtoškovanie aj po babke...šlofikovanie...a polihovanie velmi rada len tak vegeti...odpočiiva...ale ked sa rozšantí...taak ...trva dlho pokial ju ukludniim ale aspon viem ze je v poriadku ked sa tak šanti blazni výska od radosti najnovšie pľuje:D:D:D:D....noo proste tatikova mala duracelka..a dakedy mam pocit ze vyskočii...z postielky...moja mala duracelka...

martinka17
21. okt 2010

@boddez paráda, tak tatík sa bude vytešovať ešte viacej, keď ju bude nahánať po celom byte, však🙂

boddez
21. okt 2010

@martinka17 whuuuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......mi hovor nieeečo...🙂))na vianoce mozno už budeme hopiky...na velku noc budeme...liezt a o necelý rok...budeme chodiť...waau to bude...sranda...uz ju vidim ako mi hola uteka z plienky...🙂)a nahanačka...:D:D:D...juuj to moje šidlo krasne... 🙂 🙂 🙂 idem ju vybožtekovať....

martinka17
21. okt 2010

@boddez holá z plienky, to sa teším, ako to budeš opisovať🙂

boddez
21. okt 2010

@martinka17 🙂 🙂 🙂 🙂 normalne ju vidiiim...moja mala herečka...čanana... 🙂 🙂 🙂

bebe87
21. okt 2010

Zienky ale hrda som, ze budem slobodna maminka... 😉 stale lepsie ako zit s alkoholikom

martinka17
21. okt 2010

@boddez prečo čanana?

@bebe87 máš aj prečo, je to ťažké a iný čo ťa budú ohovárať, nech si to skúsia 😀 . A alkoholic, fuj, to je choroba na celý život 😠

bebe87
21. okt 2010

@martinka17 presne tak... je a bude to tazke

martinka17
21. okt 2010

@bebe87 ber to tak, že si sa včas odhodlala. Ja som exa "vyhodila" v 8tt a nikdy som neľutovala, mala som dosť času sa pripraviť, že budeme sami 😉

boddez
21. okt 2010

@martinka17 čanana je pekna...D::D:Dako prečo no lebo ona čanana je...

boddez
21. okt 2010

🙂 🙂 🙂 sladke sny detičky...a sladke sny dáámy...ideme hajuškat .bru noc 😲 😲 😲 😲

martinka17
21. okt 2010

brú noc aj ja prajem všetkým

bebe87
22. okt 2010

@martinka17 ani ja to nelutujem, rozhodovala som sa totiz viac ako 3mesiace

martinka17
22. okt 2010

@bebe87 aj ja bývam na terase, paráááda🙂 A rozhodla si sa dobre, možno sa ti podarí na druhý krát niekoho ako je @boddez , no nie 😉

bebe87
22. okt 2010

ja uz byvam v Trstenom, terasa isla pa... a mozes mi povedat kde si rodila?

bebe87
22. okt 2010

@martinka17 ja uz byvam v Trstenom, terasa isla pa... a mozes mi povedat kde si rodila?

martinka17
22. okt 2010

@bebe87 v novej nemocnici na terase

bebe87
22. okt 2010

aha.. tak nic

boddez
22. okt 2010

@martinka17 😉 😉 😉 netáááraaaaj🙂))

martinka17
22. okt 2010

@boddez 😉 🙂

boddez
22. okt 2010

🙂 🙂 🙂 kokso vonku mrááázik...: 😕 😕 😕 Musime kupit sanky alebo snehove retaze na kočik..🙂

martinka17
22. okt 2010

@boddez pamätáš na 31.1. tohto roku, na tie halsy snehu? My sme uviazli na 2 dni u našich a s kočiarom sme chodili ako po sibíry.....to bol zážitok, ver mi 😉

boddez
22. okt 2010

@martinka17 tooo....som bol tušííím...v BA,,,,tam toho snehu bolo..D::D:D...smiešne malo...ale isto sa vyzbrojim na tuto zimu niečim ..snkovitýým alebo retazovitýým na kočiarik...aj ed my mame terenak neverim ze po snehu to pôôjde lahko... 😉 😉

martinka17
22. okt 2010

@boddez aký máte kočiak? Taký ten ultra moderný alebo skôr niečo praktické? Lebo ak máš dobré kolieska, tak to pôjde🙂

boddez
22. okt 2010

@martinka17 🙂 🙂 🙂 takýýto...🙂)terenáák podla mna to s niim ..pôôjde

martinka17
22. okt 2010

@boddez také nječo sme mali aj my, to máte úúúžasný tereňák, veľmi praktický, budete to v zime oceňovať 😀

boddez
22. okt 2010

@martinka17 🙂 🙂 🙂 celoodpružený..:D:D:...4X4offroad 1konská sila 🙂 🙂 🙂

martinnna22
23. okt 2010

caute baby (a chalan 🙂 ) len sa chcem ohlasit ako sa mame...ako som uz spominala, vyriesili sme to tak, ze priatel byva doma a ja tiez doma u nasich, dokial sa nam bejby narodi...potom budeme asi vsetci traja byvat u nasich 🙂 odvtedy, ako byva doma sa uplne zmenil, stale chce byt so mnou, chodime na kavičky, a stale mihovori, aka som pekna a ako ma miluje...myslim si, ze si to vazi, ze dostal druhu sancu (ak nie tretiu 🙂) hm..som zvedava ako sa to bude vyvijat...na malinkeho sa strasne tesi a hlada si stale pracu, chodi opo pohovoroch..no je to teraz "idealne" by som povedala. Ozaj, uz aj viem, kedy sa maly narodi, mam naplanovany cisarsky na buduci piatok, kvoli pečeni, kedze mi teraz zle pracuje v tehu, doki povedal, ze takto to bude lepsie...
Drzim vam vsetkym palce..nielen slobodnym maminkam, ale aj slobodnemu oteckovi🙂

boddez
23. okt 2010

@martinnna22 🙂 🙂 🙂 taaak poklop pekne.klop klop klop..nech je to dobre...mozno ste si teraz cennejsi...som rád ze sa to aspon trosku vyriešilo 🙂 🙂 🙂

martinnna22
23. okt 2010

@boddez ked som si čitala tvoj pribeh, tak ma az zamrazilo. Ako sa mohlo niečo take narodit, ako "ta tvoja byvala" ja to nikdy nepochopim, by ju mali zavret do basy za verejne ohrozovanie a to čo urobila, by mal byt trestny čin...nechapem a nikdy nepochopim...som si pozerala aj v spravach, mas krasnu dceru a najviac na svete by som ti zelala, aby si si nasiel aj ty zenu, ktora ta bude zo srdca milovat, podporovat a byt ti stale nablizku a pomahat ti....viem, ze raz taku urcite najdes, pretoze si to zasluzis nielen ty, ale aj dcerka tvoja krasna. drzim ti palce a este raz musim napisat, ze nechapem.......