Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

sorrelia
8. júl 2008

Juuuj dievcence babulky tehulky - odteraz vam zakazujem stresy a depky 😀 (aka som opica drza, vsak !!!) a vlastne ich zakazujem vseobecne (aj sebe 😀 )...
A posielam virtualne objatia 😀 😀 😀 na vylepsienie nalady ...

Jaaaj dievcata - dosla som na to ze Matkovi su vsetky dupacky male 😀 ... ma len 2 mesiace a 62 je mu mala... chapete tomu ??? No slonik jeden rastie ako zadarmo 😅 .

Hillary
on o sebe rozsiruje, ze je mrtvy ? to je dake divne...
inak ako sa ma malicka ??? urcite ti robi iba radost 🙂... aka je vlastne velka ???

martinka17
9. júl 2008

naifka
tak to si potom mala fakt od začiatku super tehulkovanie
ja som asistenka v jednej firme a sme na pobočke len dvaja - obchoďák a ja...takže sa teraz snažím postíhať dosť veľa práce, ktoré som trošku zanedbala minulé mesiace 🙂

hillary, sorellia
tak vám spolúchnem, a budem len pracovať a užívať si leto, hlavne keĎje teraz také chladnejšie a ani nemusím ľutovať, že sedím v kancli až do 17,00 🙂

naifka
9. júl 2008

dobre ranko baby, ako sa dnes mavate?

paegaska
9. júl 2008

Dobre rano,
nedelejte si vubec hlavu z nejakych tabulek.
Ja, kdyz jsem byla tehu tak jsem se zaregistrovala na servru rodina.cz a kazdy den mi posilali miminkovske maily a ted mi chodi kazdy mesic mail o vyvoji a o tom co by melo umet dite ve veku maleho.Kolikrat to vubec neodpovida. Kdyby se vsechno dalo nacpat do tabulek tak by jsme si tu ani nepsali, protoze ti nasi exovia by byli bez sebe stestim od okamziku kdy by vedeli, ze jsme tehu a delali by nam jen samou radost. Tak to je prece v kazdem slusnem zamilovanem filmu, ne 😀 😀 😀

martinka17
9. júl 2008

jej tak zamilované filmy, to je srdcovka môjho ex. Ja som skôr na sci fi, detektívky...takže on nevedel pochopiť, prečo odmietam pozerať ružovú záhradu, nechem sledovať ten náš panelák a už vôbec neznášam Srdcové záležitosti. To v čechách asi nepoznáte, ale tam sa vedia stretnúť individuá, teda hlavne chlapi.
Nevravím, že romantika je zlá, aj ja si to rada občas pozriem, milujem Rozum a cit, Pýcha s predsudok, forsytes...a aj iné "moderné"...len život je o inom a veľa somarín na deň škodí🙂 Teda mne..neverte to všeobecne. Len je čudné, ak chlap pozerá jeseň v New Yorku a na konci,keď zomrie žena, tak plače a fylozofuje, prečo musela zomrieť, veď boli taký šťastný..kokso..to nemusím. 😠

paegaska
9. júl 2008

Ten moj ex miloval horory - mel velkou sbirku, nektere se dali, ja mam rada psychologicke, nejsem na sci-fi.
Zamilovane serialy nesleduji, ale je fakt, ze ten moj exot sledoval i RP-rodinne pouta , ted se to jmenuje VKV- velmi krehke vztahy .
Ja sleduji ted co bezi : Zoufale manzelky, Dr.House,Chirurgove a super byl serial Odpocivej v pokoji.

Jo a co mi zkazi naprosto kazdy film a je to ten nejotresnejsi moment je : americky stadion pred velkym zapasem, kde si ti dva vyznavaji verejne lasku, to jsem videla dokonce uz i ve filmu s Jackem Nicholsonem a malem jsem se pogrc....

naifka
9. júl 2008

MATI a aky mas dnik ? lepsie ? ziadne grcacky ? 😀

martinka17
9. júl 2008

paegaska....bože tie americké strašné romance..to nenávidím 🙂
. Občas normálne cítim radosť, ak to končí tragicky, že sa nepokazil dojem filmu. Ináč na tých seriaáloch ako Dr. haus fičím aj ja. Celkovo mám rada seriály, ale sledujem skôr na nemcoch, vždy sú o sériu vpredu🙂 A to je celkom pohodlné 😎

naifka
AHOJ 😀 joj, tak dnes mi je celkom fajn, dokonca som ráno umyla bez problémov zuby. A teraz tlačím ovocie a zeleninu a teším sa na obed. Mám zelenú fazuľku, mňam 🙂
A ako sa darí tebe?

naifka
9. júl 2008

MATI no celkom fajn, tiez mam jeden z tych lepsich dni... rano som v pohode vstala, ani bager som nepotrebovala 🙂 a spala som dokonca "az" nejake 4 a pol hodiny, co je skvely vykon 🙂
a tiez sa uz tesim na obedik
ozaj, ake mate pocasicko na vychode? ja sa tam chystam v piatok...na cely vikend, idem tym mojim "starusikom" konecne oznamit stastnu novinku 😀

paegaska
9. júl 2008

naifka : tak to ti hodne drzim palce, at mas krasnou cestu a vse at je super

naifka
9. júl 2008

PAEGASKA dik moc, si zlata... no snad to nasi preziju... .su len dve moznosti... bud sa budu hrozne tesit alebo ma vydedia 😉

martinka17
9. júl 2008

naifka
neboj, nevyhodia ťa....aj keď sa možno trošku zarazia, ale iste budú radi 😀 . Dieťatko je predsa suepr správa 😀

No ja som si deň už pokazila. vonku začína pršať, mňa príšerne bolí hlava a navyše som napísla tomu ex a teraz nesiem následky. Staršne sa hádame, všetko mi vykrikuje, nadáva mi a aj keď viem, že to nie je pravda, strašne mi to ubližuje. A zase začal, že mi vezme dieťa, bože keby som mala o 10 menej, tak idem radšej na potrat. A pritom ja sa tak teším. Asi má novú lásku, čo je pre mňa plus, ale teraz ma tak strašne uráža, aj keĎ napíšem kľudný mail, tak sa mi vráti ešte horšia urážka. NJie som ale sprostá, že som s tým vôebc začala? ☹

plasta
9. júl 2008

ahojte babule..
tak sorrelia... ty mi vzdy dokazes pozdvihnut naladu... vcera som ani nemala chut tu pisat... v nedelu sme boli na tych konikoch, tak som sa fest tesila, ze konecne vypadneme z toho streotypu, trosku zmena... no hned ako sme prisli, som mala chut sa otocit na pate a ist prec... boli tam malej "stari rodicia", nededo stal jak esesak a pozoroval, co sa deje a nebabka sa predvadzala s svojou druhou vnuckou jak lacna herecka... koks, som myslela, ze aka budem silna a nic to so mnou neurobi, ale sakra ma to zabolelo... jak moze vlastnu krv takto zapierat... len zazerala, ci sa na nu pozeram, potom ked sme sa isli pozriet na koncert, tak vyslala zata s vnukom, aby zistili, kde sme... joj, ale ked mysli... a potom som si vcera povedala, ze pretiekol pohar trpezlivosti, oni su svine, ja budem trikrat, minimalne, horsia... malej ich uz ani slovom nespomeniem... doma som zakazala o nich cokolvek rozpravat, nemusi vediet, ze existuju, nie?

martinka
aj ja som rozmyslala, ze by som sa ozvala exovi, ale po nedeli som si to rozmyslela, jeho cela rodina sa k nam sprava ako k odpadu, tak nech si ziju vlastny zivot a nem nech daju pokoj... este, ze som nestihla nic napisat...

sorrelia
9. júl 2008

Plasti

No ja neviem, ty musis vediet. Ale aby sa to jedneho dna neobratilo proti tebe. Vies tvojej dcerke mozu neskor (ked by ich pochytila vnuckomania) nabulikat, ze to ty si nechcela aby sa s nou stretavali a pod. Ludia su zli a ked im to vyhovuje budu klamat ako sa im zamanie. Nooo neviem. Nechcem sa ti do toho miesat.
Ale verim, ze sa rozhodnes co najlepsie 🙂 😉

martinka17
9. júl 2008

plasta
tak po tých mailom, čo som od neho dostala presne viem, ako sa asi cítiš. Zo mňa urobil jednu lakomú chuderu, ktorá ho vycical z peňazí a one teraz trpí, lebo mu nedám pokoj a má novú priateľku, ktorá je úžasný človek...sakra, len keby do týždňa optehotnel aa potom by ani nepriznal, že moja bambulka je z jeho spermií. Ale také šťastie ja mať nebudem.
Ale fakt úbohé, tá jeho superrodinka. Bože, máš smolu, že ste zatiaľ v jednom meste, sakra.
A jasné, ak nebudeš o nich vravieť tak sa môže stať presne to, čo vraví sorrelia. JE to riziko, ale to tu je aj keDˇpovieš pravdu. Tak ju priebežne raz za pol rok preveď pred domom a povedz , tu bývajú starký ale Teba nemajú radi. To aby si vedela, že keď na teba niekto bude kričať v meste, že to je Tvoja straká....ťažko radiť, život je fakt občas sviňa, ale raz zase víde slnko. možno už 1.2.2009:-)

hillary23
9. júl 2008

sorrelia

no hej ale ne on konnkrt.ale ludia ktory ho nemaju zo srdca radi cize jeho kamarati pisu na nete ze umrel abo coo..vies ked som dostala tu spravu po precitani som sa zasmiala..sak co iine nie??bo uz velakrat sa o nom pisalo ze umrel..len poplachy..pricom bol zivy..to o nom koluju ti ludi akao som spominala...mala sa moja fajn spi..vcera mi sla nanervy bo ona nechce mi spat dajak..neskoro v noci mi zaspava huci jak debil..az je ju pocut na ulic...ona ked zaspi sa aj 3 krat zobudi v noci..dnes bola dobra sa napapala a sla spat..a ja ma klud ticho..sa mozem kludne najest..konecneD:D..a inak co take..a tvoj maly ako??

martinka17

no no presne..naco sa depkujes ked sa to neoplati??musis sa tesit ze porodis dieta a budes matkou..ja viem ake to jepocas tehotenstva depkovat bo sama som to ta zazivala.same depky plac a dobre som vedela ze mi to neprospieva..si tak..ale teraz nemam preco mat depky ...mam len nervy..

martinka17
9. júl 2008

hillary
ahoj, vitaj 🙂 Dnes je to lepšie, depku som z neho mla len chvíľku....už som sa aj od vtedy 2-krát najedla...až som sa prejedla 🙂
ENbudem to riešiť, idem pracovať a uvidím, čo prinesie deň daľej.
Je mi lúto, že malá zle spinká, možno veľmi vníma tie stresy, ktoré teraz máš a je jej to ľúto a aináč to nevei dať najavo ☹

plasta
mňa potom napadlo. Viem, že ju ignorujú, a necheš aby ju neskôr proti tebe nepoštvali. Neviem, nepoznám ich, ale ako by reagovali, keby si vždy keď ich uvidíš povedala malej len pozdrav sa tete a ona by si to zafixovala, tejto tete som sa zdravil a ak neodzravia....tak potom jeje už nenahovoria, že to ty si bola tá zlá. Vravím nepoznám ich a dieťa som nevychovala žiadne, ale toto ma napadlo. 😒

sorrelia
9. júl 2008

Plasti
Martinka ma pravdu. Vies okrem toho deticky chapu inak ako mi dospeli. Mozno by si vycitala keby si jej odopierala informacie o rodine. Vies ona urcite citi, ze ta boli ako sa k vam chovaju. A teraz budem asi hnusna ale dcerka je polovica tvojho ex. A ked ho neznasas akoby si nemala rada aj kusok z nej. Ja viem, ze to tak nie je ale vazne - deticky uvazuju v uplne inych situaciach.
Aj mne je tazke byt neutralna k mojmu exovi. Napachal sa nam uz dost zla. Je to velmi tazke ale Matko je jeho syn. Narodil sa z lasky a na svet sa nepytal. Nemozem nenavidiet jeho otca. Jednak nenavist obera cloveka o tolko potrebnu energiu a jednak Matko ci sa mi to paci alebo nie je jeho sucastou.

hillary
aj drobec ma teraz placlive obdobie ale snazim sa byt kludna.. i ked mi uz raz povolili nervy ale vtedy som Matka dala mamine a sla to rozchodit
je to tazke ked si na babo uplne sama a ono place a ty mu nemozes nijak pomoct

buchova
9. júl 2008

ahojte..chcem sa s vami podelit o moj pribeh..zoznamila som sa s taxikarom on/30/ja /21/..po vzajomnej sympatii sme sa spolu zacali stretavat az to dorastlo do vztahu a hned som aj otehotnela..ked som mu to povedala tak mi hned povedal aby som si to dala prec.moje rozhodnutie bolo ze dieta si necham.hned nato sme sa rozisli..presli asi 2 mesiace a on sa mi ozval ze dlho nad tym vsetkym rozmyslal a ze je mu to hrozne luto ze chce byt so mnou a s babatkom./s mojou sprostotov/som hned suhlasila a zacali sme spolu opat..fakt sa snazil zacal kupovat vecicky pre babatko a bolo nam dobre obces nejaka hadka pre jeho byvale mozno aj sucasnr partnerky--neviem.prenajal byt v ktorom sme si 2 mesiace nazivali.az prisiel den D.prisiel s prace ovela neskor ako inokedy a sned aj s placom.ze sa mu ozvala byvala s ktorou ma dieta a ze ich nechce nechat same lebo si mysli ze by si niečo urobila ze mne ma kto pomoct jej nie a ze nevie co ma robit lebo ze on ma lubi ale boji sa o ne..bola som hotovva ze čo vsetko mi naraz dokazal povedat..v tej chvili sii zobral polovicu penazi /kt.boli odlozene na najom/a povedal ze sa ide opit a ze pride..mne uz bolo vsetko jasne zavolala som sestre nech pride a pomoze mi zbalit.v tu noc som spala u sestri a on sa vobec neozval.rano som sa vratila na byt on tam este stale nebol.napisal mi sms ze ma lubi a ze ide za byvalou a ze PREPAC ze ma bude lubit vzdy!!chcela som sa s nim porozpravat ale on mi nic nedokazal povedat do oci hrdina bol len cez sms.vratila som sa domov a som tu uz 3 mesiace..za tie 3 mesiace sa vobec neozval.nic ho nezaujima.neprispel nicim ani korunou na vybavicku hlavna vec ze svojej priatelke kupil auto..musim povedat ze ni je aj dobre lebo nemam ziaden stres ale aj luto ze to takto dopadlo.ale mam pri sebe super kamarstov kt.sa mi neotocili chrbtom a spolu cakame na prichod mojej viktorii ktora sa ma narodit v auguste.verim ze mojmu byvalemu sa to vsetko vrati a ze mu budse jedneho dna velmi luto ako sa zachoval..ale uz bude neskoro.........

hillary23
9. júl 2008

sorrelia

no to poznam neboj.moja mala ked bola vo veku tvojho maleho a moc revala ta ja som daavala malu dost casto mojej mame a ja som sa sla ukludnit!!no hej s tym si nezmozeme uz je to tak a aj budee..sama na dieta je tazke byt a hockto to nepochopi...viem ta pochopit neboj.moja mala mi uz spi dnes som ju moc unavila heh..ale malo vypila mlieka a teraz s auz zobudila ta som jej dala dopit skoro plnu flasu..

sorrelia
9. júl 2008

buchova

aaach jaj - no je to idiot co viac dodat 😖
ale ako tak citam ty si silna a perfektne sa drzis... ja som skoro cele tehu prerevala a predepkovala 😒 ... kasli na neho, ale ak chces vyzivne ziadaj - mas nan pravo aj ty aj tvoja Vikinka
Prajem vam obom do zivota vela krasnych slnecnych dniii 😵

buchova
9. júl 2008

sorrelia
dakukjem..dam meno po sebe ale udam ho ako otca hadam od neho nejaky bubak dostanem 😉..ja som az tak nerevala ja som sa do 5 mesiaca ukludnovala s cigaretami ale potom som prisla nato ved len babtku ublizujem tak som sa vykaslala nato a teraz si vychutnavam pocit sviezosti 😵 a co sa tyka jeho dement vzdy bol a bude pre mna bude cely zivot slaboch ktory sa nevie k situacii postavit ako chlap..mozno ho sralo aj to ze som prisla nato aky je neschopny a nevedel to predychat.radsej budem sama ako mat pri debe nejakeho neschpneho dementa takeho najdem vsade..kazdej z vas čo je sama drzim palceky lebo sme silne a dokazeme to aj bez nich.... 🙂

sorrelia
9. júl 2008

buchova
presne viem o com pises... jaaaj ako velmi su mi zname tieto myslienky... podla mna aj moj ex nechce vidiet maleho, lebo by to znamenalo, aspon pred mojimi rodicmi aby si priznal, ze to dokaslal na celej ciare...
ale to on ani za svet aj ked to dobre vie
A veru pravdu mas... co s takym neschopakom neschopnym ??? Ved to je ako kotva na nohe... tahali by nas dole az by nas udusili. Takto bez nich je nam vsetky lepsie 😀 😝
No nie dievcata ???

martinka17
10. júl 2008

buchova
sorrelia má pravdu, je to zlé, ale zvládneš to 🙂 A Vikinka bude mať super mamku, to je vidno.
Ináč Sorrelia je superbaba, každému pomôže, všeak?
Na druhej strane, ak cítiš bolesť, že sa o dieťa nezaujíma, tak si vždy predstav, aké je hronzé, keď Ti "otecko" napíše mail, že najprv budeš musieť dieťa dostať do opatery, aby si ho vychovala a on to nikdy nedovolím...je to psychovapat a príšerne sa ho bojím. A teraz už ľutujem, že som tehotná a keby som nemala pred dovolenkou, tak si vybavujem potrat.
Takže vždy lepšie, ak máš bábo a tešíš sa s ním, ako sa stresovať, čo bude zajtra. Moja jediná nádej je tá, že jeho nová priateľka rýchlo otehotnie a o mňa a moje dieťa stratí záujem.

sorrelia
10. júl 2008

Martinka

ze superbaba 😀 juuuj dakujem (ale moj ex by s tym urco nesuhlasil 😀 pre neho som chamtiva mrcha mrchava )...
Hmm, a nemozes ist na Slovensko ked ta ten ex tak stresuje ? Inak to su len take hluposti co ti rozprava. To nemoze urobit. Musel by mat urcene otcovstvo a byt zapisany v RL. A pokial ste otcovstvo nepodpisali tak sa moze strcit. A aj keby si chcel dat spravit DNA testy TY budes zakonnym zastupcom a TY rozhodujes ci poskytnes vzorku na testovanie. Ak odmietnes moze sa aj na usi stavat a nepomoze si !!! A do RL sa moze dat zapisat len ak s tym budes suhlasit aj ty ...
V tomto pripade on taha za kratsi koniec. Inak pokial ti ma kto pomoct tu na Slovensku nevahaj a chod sem - ak sa to len trosku da.
A neuvazuj nad potratom. Nenechaj si pokazit tehotenstvo jeho hlupymi recmi. Ved si sa na babatko tak tesila.

naifka
10. júl 2008

BUCHOVA no vitaj v klube....
MARTINKA dovolim si poopravit ta... Sorrelia nie je len superbaba , ale aj supermama 😀 a vlastne aj supertata ! 🙂
inak dobre ranko babulky

sorrelia
10. júl 2008

od supermamy maaam moooc daleko 😀
baby vsetky ste fantastikus kocky aj maminky aj ked to teraz tak mozno nevnimate... to pride tak nejak samo 😵

martinka17
10. júl 2008

naifka
máš pravdu 😀 Veď ona je aj tato a mama v jednom🙂
ako sa dnes máš? Ja som zase ráno zobudila hladná ako čert a to som ešte o deviatej jedla..teraz som stále hladná. Čo je fajn, len málo toho do seba natlačím

Sorrelia
mi vieme, ale nie každý to zvláda, niektoré ženy to nezvládnu s manželom, nie to samé 😉

sorrelia
10. júl 2008

Martinka
clovek znesie viac ako si mysli - vazne 😉 ... neboj vsetko sa da zvladnut len treba chciet a treba si povedat zmaknem to aj ked sa bude cely svet na usi stavat...
viem, ze to nie je lahke - kolkokrat aj mna zamrzi, ze Matkovi nemozem kupit to ci ono... Ze ja si pomaly nemam co dat na seba... mrzi ma aj to, ze sa o mna musia starat rodicia - hoc som uz stara koza... a este to, ze som Matkovi vybrala za otca takeho idiota... to su veci ktore si ponesiem zo sebou dalej. NUz robime v zivote vela rozhodnuti a ich nasledky potom musime znasat - ale netreba sa nechat takymito vecami zlomit...
Vies raz si hore a zas dole. 🙂

martinka17
10. júl 2008

sorrelia
dík, ja sa snažím, ale občas mám teraz hrozné dni. Posledné dni v práci veľa makám na PC, bolí ma hlava...skrátka únava a hormóny si robia svoje a potom robím chyby a potom sa trápim,...strašné, ako malé decko ☹ Ale tak bábo by som strašne chcela, o tom som roky snívla. KeĎ somkolegovy povedala, že svadba nebude, tak mi povedal, že si pred týždňom spomenul,ako somu neho sedela a bývalému kolegovy povedala, nech sa neojí že som sama, veď ja do roka nakoniec otehotniem a chlapa na tom, aby som dieťa vychovala nepotrebujem🙂 To bolo vtedy z biologických hodín..ale človek asi niekedy sám privolá svoj osud. Ja som strašne "nezávislá". Naučila som sa dokonca robiť mužskú prácu, aby som ockovy vynahradila chýbajúceho zaťa..takže okrem maľovania hravo vytiahnem sieťky pod stierku, stiahnem aj stierku, vypucujem steny, viem dobre rezať kachličky, trošku ich aj lepiť...môj ex, keď ma videl ako si doma ťahám na chodbe stierky tak stál ako puk. On nevie ani len maľovať.
viem, že to bude ťažké, že si aj poplačem, budem unavená, zúfalá....ale budem sa aj smiať, tešiť a plánovať...a o tom je život. A ubvedomujem si podľa toho, čo si tu za ten mesiac od vás prečítala, že to sama nezvládnem...ale hlavne, že sa teraz nevzdávam...depka ma dnes prešla, neveim do kedy...ale aj vďaka tebe. Tak Ti posielam späť toľko pozitívnej energie, ako si poslal Ty mne 😀 😀 😀
A nemáš novšie fotky Maťka, občas mrknem tvoj album🙂