Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

andreafa
5. sep 2008

nelka24, dakujem 🙂 ja viem, ze stres nepomoze.. ale od vcera som ako prastena a jednoducho nechapem!!! ani sa neozval... nech si trucuje, mamickin maznacik 😠 ironiou by bolo, keby sa mi to ozaj stalo 2x v zivote s 2 roznymi chlapmi a dvomi detmi 😒 no, ked sa dari, taaak sa dari 😝
idem zatial, maly sa zobudil a pojdeme von..
nelka aj tebe drzim palceky. budes mat skuticne nadherny vianocny darcek 😵

martinka17
5. sep 2008

babylove
aj ja ti držím palčeky, nech je to Ok...len sa priznám, že chlap, ktorý počúva vlastnú matku ako malé decko..to nieje chlap. Ja som mala takého prvého a tiež nám to, síce nepriamo, zničilo vzťah. JE to strašné, ja si to neviem ani predstaviť, ako sa cítiš..ale ako píše Nelka, možno sa chudák spamätá a pochopí, čo je pre neho dôležité 🙂

babylove
5. sep 2008

baby, je u mna kamoska andrejka, a ked sa prehlasila na seba, tak som omylom odpisala z jej nicku...
boze, aby ste si nemysleli, ze si tu niekto z vas striela. ona mi tu robi oporu a spolu konikujeme 🙂

babylove
5. sep 2008

martinka17, dakujem. snad sa spamata... ideme teraz von. musim na vzduch. drzkajte sa.
aj andreafa vas pozdravuje... 😀 tiez slobodna mama.. sme ale partia 😀

nelka24
5. sep 2008

andrejka nechaj ho vytrucovat,nechaj nech sa sam ozve,u nas to zvycajne trvalo 3 dni a potom sa ozval sam,ale teraz je to uz definitivne,lebo predtym tu nebola mala na ceste. Tvrdil mi,ze len ja som vzdy chcela dieta,on nie,ze som ho do toho dotlacila,no debil sprosty,ked ho nechcel,tak naco ho robil? 😠 alebo to som bola pri tom sama? 😠
mas pravdu,budem mat naozaj ten najkrajsi darcek na vianoce a bude len moj 🙂

angua27
5. sep 2008

akaji, ja by som im to na drzovku povedala, myslím tým budúcim starým rodičom. podľa mňa na to majú právo. čo si on o sebe myslí, keď chce všetko utajiť. to je teda prístup. a udala by som ho na polícii za vyhrážanie a zastrašovanie, myslím, že na to sú paragrafy. hlavne, držím palce.

babylove, hlavu hore. to naozaj nemôže takto dopadnúť. určite si to rozmyslí a postaví sa k Tebe. hlavne treba komunikáciu, od začiatku problému. nenechať to len tak.

martinka17
5. sep 2008

aha
jeho mamine odkáž to, čo napísala nelka. Keď sa to bábo splodilo, tak bol pri tom, nesedel u susedov na káva. A teraz jednoducho čo? Má odísť a zabudnúť že má dieťa? To ako žena dopustí? To je taká chudera úbohá...vlastne, moja svokra taký typ bola...škoda reči, niektorý ľudia sú sprostí ako poleno. 😝

akaji
5. sep 2008

Nelka24: hh, asi spravna reakcia.. ale nikdy Ta nenapadlo take, ze ti rodicia jeho zato nemozu a co ak by chceli mat nieco spolocne s tym vnucatkom ? ved je to ich krv ! a mozu oni zato ze maju drbnuteho syna ? no ja neviem, ja ich totizto ani nepoznam a tak si nie som ista, ci natom charakterovo nie su este horsie.. .to by vyhra ziadna nebola... ale co ak su fajn a co ak by sa tesili ! ja by som len chcela aby malo moje dieta co najviacej ludi pri sebe, ktori by boli schopni lubit ho a kto moze dieta lubit viac, ako vlastna, pokrvna rodina... rozmyslam co mozem vlastne stratit, ked im to poviem ;) okrem toho teda, ze ma henten zmrd moze zapichnut 🙂 ale on sa boji vezenia, myslim ze si to netrufne, nebude riskovat basu

Babylove: tak to je dost nezavideniahodna situacia.. chcelo by to proste najst nejaku silu a v ziadnom pripade nezostavat v chorom vztahu s chorym clovekom, lebo to je pre deti, aj pre Teba to najhorsie...je vela dobrych ludi, ktori Ti urcite radi pomozu a cim budu deti vacsie, tym to pojde hladsie.. to zvladnes 🤐 drzim palce

danielkapo
5. sep 2008

tak co sa tyka vztahu s rodicmi biootca, tak mna poznali a dost...vedeli ze som tehotna..dokonca planovali svadbu...a ked to dopadlo ako dopadlo tak nic...nezaujem...sice si myslim, ze on urcite povedal, ze to nie je jeho dieta..ale predsa, trochu zazlievam aj im zue sa vobec nepokusili zistit kde je pravda...no kaslat na nich.-..mozu byt hrdi na to co vychovali... 😖

akaji
tak sa drz, v ziadnom pripade sa nenechaj vystrasit a odkladaj si vsetky potencialne "dokazy"
ja len tak ziram co to za hovada...
babylove
neboj, mozno to napokon sa utrasie..a ak aj nie, tak raz si to uz zvladla, zvladnes opat...vela stastia

nelka24
5. sep 2008

akaji ja som toho nazoru,aky otec taky syn a aka matka taka katka,takze to,ze je taky chuj a takto sa k tebe zachoval urcite moze byt aj ich vychovou
ale ked ich chces spoznat,priprav sa na rozne komplikacie,a stresy,kt ti teraz v tehotenstve naozaj nepomozu,v prvom rade,treba mysliet na to malicke a byt v klude,aby sme to uspesne dotiahli do konca

babylove
6. sep 2008

dobre ranko..
tak sa ozval, ale bolo to o nicom. dnes ma prist, ze sa porozpravame 😒 som zvedava, ake rozumy mu jeho matka dala..
ona mi uz davnejsie na rovinu povedala, ze tento vztah ona nikdy "neschvali" takze proti mne bojuje vsetkymi moznymi prostriedkami. ja to nechapem a pritom ma pozna uz od detstva. ved sme s jej synom chodili spolu do skoly...
akaji, teda ja neviem, co by som robila na tvojom mieste.. povedat, nepovedat?? asi povedat, ale nie priamo, proste len vypustit informaciu na spravnom mieste v spravny cas... ti chlapi su ale hajzli!!!
idem si nervy pripravit na to stretnutie.
peknu sobotu..

akaji
6. sep 2008

no, som bola u psychologa 🙂 nejak sa poradit ze co dalej, lebo uz som bola fakt v koncoch a nevedela som vobec ze KADE ist.. a teda som tam dospela k nazoru, ze jeho celu rodinu z toho celkom vynecham.... pokial to chce tajit, bude to jeho vec a vec jeho svedomia...a ak sa to raz o 10 rokov dozvedia nejak nahodne, tak nech jemu vycitaju, ze stratili 10 rokov zivota vlastneho vnuka.... tak. a stresov mam tiez stale viac nez len dost, riesit este aj toto, tak to mi moc na stasti teda neprida....

nelka24
6. sep 2008

to je super,ze sa porozpravate,len klud bez kriku si vsetko vysvetlite a bude dobre 😉

nelka24
6. sep 2008

akaji to je rozumne,neboj im to raz niekto treti povie,ludia su svine a niekto sa najde kto im to !splechne! do tvare a potom bude na nich,ci budu chciet spoznat svoje vnuca alebo nie

evulinkab
6. sep 2008

Ahoj holky,potřebuju se vykecat a snad i poradit.
V lednu čekám miminko, hrozně se na něj těším, vždycky jsem chtěla být mladá maminka a tak jsem moc moc štastná a nemužu se dočkat.Horší je to s mým partnerským životem.Otěhotněla jsem po 3měsíční známosti, já vím, moc brzy, ale stalo se, stalo.Přítel(30 let) není ze stejného města jako já, takže ten náš vztah byl takový všelijaký, když jsem zjistila, že jsem těhotná, zareagoval celkem hnusně, nechtěl to.Jenže já byla rozhodnutá, že zustanu svobodná maminka, mám skvělou rodinu, která mě podporuje a pomuže.On však obrátil, omluvil se za reakci, chtěl a snažil se, že to spolu zkusíme...že sice to máme obráceně, protože většinou spolu pár plánuje dítě po delší známosti a společném žití, ale že to zkusíme, jak to bude klapat.No každopádně našel si práci v mém městě, dostal firemní byt.Strávili jsme ted spolu pěkné dva měsíce, na maličkého se těší, choval se ke mě vážně pěkně a pomalu jsem si připadala jako začínající fungující rodinka.Jenže včera se to zvrtlo...Přítel je totiž na neschopence už 3 tí týden a tak je doma(u sebe ve městě)takže se ted moc nevídáme.Včera jsme si psali po icq a on že musí přijet nutně sem do mého města, že hledá jednu dokladovovu věc a že neví, že ji možná nechal ve firemním bytě a jestli chci, tak se pro mě staví, mužeme tam přespat.Souhlasila jsem.Přijel, přišli jsme do bytu-jeho pokoje a já se zarazila...(musím dodat,že ten byt sdíli ještě s jednou dívčinou a klukem a že každý má svuj pokoj, je to 3+1)U něho v pokoji u postele na stolečku rozdělaná láhev vína, kterou jsem mu koupila k svátku, na jiném stolečku dvě naušnice a gumička do vlasů, svíčky dohořelé.Přítel hledal tu věc a nějak si toho nevšímal, že to tam má.Schválně jsem čekala, co udělá, až si to uvědomí, pozorovala jsem ho a tak jsem poznala okamžik, kdy si toho všiml, nebo si to uvědomil???Šla jsem na WC a když jsem se vracela, tak jsem ho akorát přistihla, jak odnáší to víno se skleničkama, tak abych si toho nevšimla..jen řekl, že je tady bordel.Pak si všiml těch naušnic a řekl, čí to jsou naušnice a buhvikdo mu leze do pokoje.No a ted k jádru věci, já celou dobu měla zkaženou náladu, dělala jsem, že jsem si toho nějak nevšimla, neposlouchala jsem ho jako..prostě že to víno a ty dvě skleničky jsem neviděla.Přitom opak je pravdou.Teď mám samozřejmě podezření, že má nějakou jinou.Už min. 2 měsíce spolu nemužeme spát, protože mám rizik. těhotenství a prostě...nevím, co ted dělat.Poradíte?Mám mu něco říct a co????Že jsem si toho všeho všimla a at to nesvádí na spolubydlící-kteří by si nedovolili přijít do jeho pokoje a rozdělávat jeho víno(znám je a vím, že určitě ne)..ale co když přece jenom tam měli třeba nějakou party a přespal tam někdo cizí.Já prostě nevím.Jinak se ke mě chová hezky, shání pro nás byt, říká mi miláčku a v podstatě byl ke mě hodnej a počítá se mnou i s malým, těší se na to, včera jsme se o tom bavili.Ale tyhle dukazy jsou přece jen dukazy, co mám dělat?Co když pokazím něco tím, že je v tom třeba nevinně a on tak zjistí, že mu neduvěřuju..

plasta
6. sep 2008

danielka
ved ja som napisala, ze chapem, preco nechcete peniazky od otcov, ja som to tiez zo zaciatku takto brala, aj ja som dokazala usetrit z toho mala, co dostavame.... tiez byvam u rodicov, ktori ma podporuju, ale vies, ja im nechcem ostat na krku, mozem byt rada, ze je to tak... proste peniazky od neho neminam, len ked vazne potrebujem, vsetky pre malu odkladam... povedala som si, ze preco by som to vsetko mala tahat ja sama, ked on je jej otcom, a po tom vsetkom, co o mne narozpraval a tak, si to musi vyzrat aspon takto... urobil mi taku skvelu povest, tak nech to odcinuje... toto su moje dovody preco chcem vyzivne...

danielkapo
6. sep 2008

plasta
asi som, to zle precitala....v kazdom pripade myslim ze kazda z nas robi to co poklada za najspravnejsie v danom okamihu...mozno tiez po case zmenim nazor...aj ked si to teraz nemyslim. Mas pravdu, len nech pekne plati ... to je minimum co moze spravit...🙂

evulinka
tazko sa radi.. .ja si neviem predstavit co by som robila s takym podozrenim..skus sa s nim o tom porozpravat..nikde sice nemas istotu,ze ti povie pravdu..no nech aspon vidi ze nie si slepa🙂 spytaj sa ho, co by si asi tak pomyslel on kebyze najde v tvojej izbe vino plus pohare a nejaku vodu po holeni...(blby priklad ale lepsi mi nenapadol) .. tazka situacia...a tych spolubyv.nepoznas natolko aby si sa o tom porozpravala s nimi?

angua27
6. sep 2008

evulinka, určite to chce rozhovor s priamimy otázkami. žiadne plakanie pokiaľ možno, ale nech Ti normálne vysvetlí, čo sa stalo. je zbytočné, aby si sa utápala v podozreniach. pokiaľ nemá čo skrývať, tak Ti povie a pokiaľ áno, vycítiš sama, že Ti klame a môžeš to riešiť ďalej. hlavne sa treba rozprávať. neboj, zvládneš to. 😉

evulinkab
6. sep 2008

danielkapo: ty spolu bydlící znám, ale zase ne tak, abych se jich vyptávala-navíc by mu to řekli.

angua27: já se právě bojím pravdy-toho, že když na něho přímo zautočím a dozvím se, tak se vlastně skazí všechno, na co se těším.že jak se říká, "co oči nevidí, to srdce nebolí, tak v mém případě bude akorát co uši neslyší..."že prostě když se na to pokusím zapomenout, tak to bude lepší...zkusíme spolu za pár týdnů žít, jak on chce( a já taky) a bude to třeba krásný.jenže když budu vědět, že mě podvedl, tak to nepujde...

angua27
6. sep 2008

evulinkab je to samozrejme Tvoje rozhodnutie. len sa nebojíš toho, že červík pochybností Ťa bude nahľodávať stále? ja by som sa nevedela zbaviť tej myšlienky, že čo ak to tak naozaj bolo, čo ak ma podviedol? a čo ak to neurobil? je fajn, plánovať si spoločnú budúcnosť. vždy sa ľahšie ťahá dvom, ako samému. ja by som ale na Tvojom mieste chcela vedieť pravdu, aj keby bolela. ak by to bola jednorázovka, vedela by som odpustiť. ak je to druhý vzťah, potom sa môže stať, že sa vám to skôr či neskôr rozpadne a takto sa môžete ušetriť trápenia, keď sa porozprávate. rozhodnutie je však na Tebe, držím palce, aby to dopadlo dobre a Ty, Tvoj partner aj to malé zlatíčko v brušku ste boli šťastní. 😉

evulinkab
6. sep 2008

angua27: Máš pravdu, aspon budu vědět, na čem jsem...děkuju moc

angua27
6. sep 2008

evulinka, nemáš zač. daj vedieť, ako si dopadla. budem na Teba myslieť.

danielkapo
7. sep 2008

evulinka tiez drzim palce...nech sa dozvies/nedozvies cokolvk tak sa drz....

plasta
7. sep 2008

danielka
jasne, ze kazda z nas robi vsetko pre svoje dieta... vies, ja som tiez najprv nic od ex nechcela, ale potom mi moja pravnicka poriadne vycistila zaludok... keby to nebola mama mojej kamosky, tak by som to brala trosku inak, ale do vsetkeho videla, tak som si dala poradit...

evulinka
vies, aj ja som bola v podobnej situacii, vsetko som vsak nechala tak a potom prisla taka ladova sprcha, ze mozno by sa to vyvinulo inak, keby som problem zacala riesit hned v zarodku... moja chyba, ale to nic, uz sme zo vsetkoho vonku... a neboj, netreba sa uzatvarat s problemami, treba sa rozpravat... pomaha to, urcite.... 😅

sorrelia
7. sep 2008

danielkapo
my mame tych chlapov asi rovnakych 😀 😀 hee rovnaka chyba v programe...
vies keby si ti nasi chlapy viac verili nikdy by z ust nevypustili, ze to dieta nie je ich... lenze oni si tak strasne malo veria, ba co viac neveria si vobec a maju neskutocny deficit lasky, ze odmietaju to co je ich a co by ich milovalo bez podmienok za to aki su...
a tu je ten problem, aki su !!! asi je to cele tak, ze sami citia, ze nemaju co ponuknut a so strachu pred zlyhanim zlyhaju vedome odmietanim a popieranim "niecoho" co je aj ich dielo

ja som tiez exa nezapisala, a ani to nedovolim - uz len kvoli tomu aby si na mne nemohol vrsit svju zlost... dieta nemoze byt prostriedkom pre trestanie toho druheho - to teda nie...

Matko bude vediet kto je jeho biosploditel (lebo pre otca mam ine meritka)... aby ho jedneho dna nahodou nechcel sokovat svojou pritomnostou a potom by som ja z toho vysla ako klamarka ... nie ked by ho raz chytil zachvat otcovstva maly bude vediet kto je zac a hotovo... nenavisti k jeho otcovi ho ucit nebudem... lebo tym, ze by som biootca nenavidela, nenavidela by som aj cast mojho syna - lebo on je tiez polovica jeho (to bolo pre mna to najtazsie co som musela prijat)

Evulinka
moja krasna riad sa podla svojho srdca, tvoje rozhodnutie bude isto spravne nech sa rozhodnes konat akokolvek... sama nieco tusis... priatela poznas lepsie ako my a aj vas vztah... takze smelo dievca do rozhodovania 😉 ! neboj my tu budeme pre teba a urcite ta podrzime 🙂

akaji
moj nazor poznas... stari rodicia maju pravo vediet, ze budu mat vnucatko... len vies, kto vie AKO zareaguju na tuto spravu ???... kto vie ako "smelo" sa k tomu postavi aj biootec ???... kto vie ci sa prizna ??? ... kto vie ci vas nezaprie ???
Pravda sa obcas dokazuje velmi tazko. Ale teraz hrajes hru aj za svoje dietatko nie len za seba. Ked sa rozhodnes kontaktovat buducich starych rodicov, aspon budes vediet, ze si urobila pre svoje dieta a ich vnuca co bolo v tvojich silach a tvoje svedomie je ciste. To ako sa zachovaju oni to bude uz len ich zodpovednost. 😉

danielkapo
8. sep 2008

sorreila
no veru....kebyze ten tvoj ex nezije v cechach tak mam podozrenie ci neide o toho isetho 😀 ale ako vidno takych je viac....
inak to mam "naplanovane" podobne ako ty co sa tyka toho aby moje dietatko vedelo kto je jeho bio otcom...samozrejme ked pride cas...urcite to nebude lahke ale zvladneme to🙂 inac normalne ma niekedy dojima ako mala reaguje na mojho otca....normalne akoby vedela ze to je nieco ine ako ja, sestra a maama...sranda no a dedko je z nej hotovy🙂

martinka17
8. sep 2008

ahojte babenky,

vidím , že cez víkend ste toho kopec stihli 🙂
Tak sa pochválim aj ja....v piatok podvečer som skončila na chirurgickej pohotovosti a zase mi po roku strhli kúsok nechta 😝 . Síce to teraz tak nebolí, ako minule, ale nie som schopná poriadne chodiť, noha by mala byť vyložená...tak som mala super víkend..len doma sa motať, lebo po polhoďke na nohách som už nevládal a musela si sadnúť ☹ A to bolo vonku tak pekne 😢

ale ináč mám kľud,.....len som si cez víkend uvedomila, že namám ani jednu jedinú fotku s ojim ex....všetky ostali v notebook a samozrejme, mi ich nenapáli, veď načo 😒 Tak len dúfam, že možno sestraniečo má, aby som bábu apsoň ukázala, ako vyzeral 😉

evulikab
teda ťažko Ti radiť, ja som v takej situácii nebola, ale myslím, že radšej chci poznať pravdu a ostaň sama, ako čakať, že on sa zmení, že ťa bude milovať...nezdá sa byť takýmto človekom. Držím palce, aby sa Ti podarilo s ním v kľude pokecať.

evulinkab
8. sep 2008

Holky, děkuju...Už se na ten rozhovor připravuju, bud zítra nebo ve středu...pak vám dám vědět.Akorát se bojím, že ho budu podezřívat neprávem, protože čím víc na d tím přemýšlím, tak mi je nejasných spoustu věcí.Proč by tam nechávala ta jeho "milenka" naušnice, gumičku.Navíc ty svíčky- to není jeho styl.Vše by spíš odpovídalo tomu, že tam přespává ta jedna spolubydlící, protože ona je svíčková..navíc přítel ji ten svuj pokoj ted jak jsem tam spala a než jsme jeli pryč, vyklidil, protoža ona se tam chce přestěhovat z toho jiného pokoje.Přítel totiž v práci končí a tím pádem i v bytě.A chce pro nás sehnat podnájem prozatím...Jediné co mě zaráží je to víno-jeho víno, co jsem mu koupila k svátku a ty dvě skleničky...Už jsem se o tom bavila s kámoškou a ona říkala, že vysvětlení muže být spoustu...No já vážně nevím, jestli na něj udeřit a rovnou mu říct, ať se mi přizá, nebo se raději ptát tak abych nebyla za hysterku.Vážně nevím.Snad to dopadne dobře.

martinka17
8. sep 2008

evulik
nie si hysterka 😉 , mal Ti otvorene hneď v tej izbe povedať, ako sa veci majú a nemal sa tváriť, že je všetko OK a potajme upratovať. Okrem toho, hlavný dôvod prečo si taká citlivá je tehulkovanie a hormóny. ak by Ti začal niečo vyhadzovať na oči a kričať, že mu neveríš, že ničíš vzťah......o to viacej mu never. Ak bude pokojný a normálne Ti všetko vyargumentuje, potom až môžeš uveriť. Mal by chápať, ako sa cítič. Ak nie, tak mu daj nejaký ten link, kde opisujú stavy tehotných žien, ich strach, obavy a nálady...aby vedel, že to je normálne, správať sa nenormálne 😀 😀

Ale prosím, nesnáž sa kvôli dieťatku zachraňovať vzťah bez budúcnosti. JA viem, aké je to ťažké, ale stresy Ti nepomôžu a ak som aj na začiatku pochybovala, či je správne ostať sama....tieto maminky ma presvedčili, že radšej byť sama ako s nesprávnym chlapom. 😖

angua27
8. sep 2008

ahojki, evulinka, plne súhlasím s martinkou, nie si hysterka. možno máš teraz trochu viac rozbúrené hormóny z tehotenstva, ale je to normálne. a presne to aj napísala, ak bude na Teba kričať a hádzať vinu na Teba, že chceš rozbiť vzťah, tak niečo nie je ok. ak človek nemá čo zakrívať, tak nekričí, ale sa len pousmeje a pekne všetko vysvetlí. myslím na Teba. 😉

martinka, balíček prišiel? čo sa Ti nebude páčiť vyhoď, ostatné si uží v zdraví a pohode. 😎