Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

martinka17
23. mar 2010

ja mám teraz ešte pár huggies premium, tie su fajn, ale tie clasik....bože tie su strašné, tie pásiky sú skôr na ozdobu ako na funkčnosť. Ja asi ostanem pri babylove, len som zistila, že mám doma len asi na 3 dni plienočky, hurá na nákup 😅
Ináč kočiar ako funguje, už prišiel? Ja som strašne spokojná, dokonca som naživo videla ja ten čo som chcela pôvodne, dobre že ho nemali, ten čo máme doma je ooooooomnoho lepší

nicky11
23. mar 2010

huggiesky mi mala pricika tak jej k nim kupujem pampersky na noc...koci super som snim nadmieru spokojna 🙂

martinka17
23. mar 2010

presne, aj Samko hugies precikal, predtým som aj ja na noc kupovala pampers, ale teraz som aj na noc dávala babylove, nepreciká, nesmrdia ( hugies ráno príšerne smrdeli za močom, fuj) a majú aj dobré pásiky. a pritom,keď sme ich mali prvý krát, povedala som, že už niekdy....a teraz na ne nedám dopustiť 😀

latvia
23. mar 2010

huggies classic su hrozne, premiumky sa vyrovnaju pamperskam.ale tiez mam najradsej pampersy 🙂

latvia
23. mar 2010

mne pocikane huggiesky smrdia za kuracim vyvarom 😕

martinka17
23. mar 2010

no po nočnej šichte mi fakt smrdeli ako verejné WC 😀

nicky11
26. mar 2010

ja kupujem len huggies premium a aj tie my precikaaa 🙂 🙂

latvia
26. mar 2010

teraz som objednala 3 baliky premiumiek 🙂

martinka17
27. mar 2010

ja som včera kúpila babylove, tie mi nikdy nepreciká 🙂

nicky11
27. mar 2010

a co inak baby co nove 🙂 🙂 ako sa maju deticky 🙂 🙂

latvia
27. mar 2010

moj prave spi 🙂 rastu mu naraz 2 zubky, tak je nervko 🙂

nicky11
28. mar 2010

boze aj laure idu dufam uz dalsie je taka zla tieto dva dni 😒 hadam z toho aspon nieco bude 🙂

martinka17
28. mar 2010

no aj nám sa zase pretláča jeden zub, zatiaľ mu to trvá asi tak 2 mesiace,a le pomaly ho aj vidno, tak snáď sa konečne prereže. Lebo chrúst ma dnes tak hrýzal do ciciniek, ani nechcel ťahať na obed ☹

nicky11
29. mar 2010

a kolko mate zatial zubkov?mi len dva ☹ ☹ som si akurat vsimla ze mame rovnako stare krpcatka mata 🙂 🙂

latvia
30. mar 2010

my mame takmer 9 mesiacov a uz mame 5 zubov 😅

nicky11
30. mar 2010

latvy sa maas 🙂 malej lezu dalsie ma dasienko opuchnute,sopli a nechce papat 😖 mala neni celkom zdrava tak to preto jej idu tak pomali a neskoro... 😎

latvia
31. mar 2010

nicky, najlepsie by bolo keby uz vykukli trvale 😉 ze? nam sli teraz 2 naraz, to bol nervozny a uplakany a uslintany...

terezka044
31. mar 2010

trvale nie preobha. ved sa pokazia rychlo a co potom.

alex bude mat v maji rok a zatial ma tri zuby prerezane 😀

latvia
31. mar 2010

🙂 aaaale cobyyy, preco by sa mali rychlo pokazit? 😉

nicky11
31. mar 2010

pokial sa budu cistit tak sa nepokazia 🙂 🙂 mi uz veru cistime,laure sa to inak paci 🙂 🙂

lucinkax20
31. mar 2010

my uz mame 4 zubky...ale tak zatial ma este nenapadlo cistit🙂

nicky11
1. apr 2010

vraj je najlepsie zacat co najskor 🙂 poznam pripady ktorym sa prerezal jeden zubok trcal milimetrik a uz chceli cistit 🙂 to je trosku prehnaneee 🙂

latvia
1. apr 2010

🙂 to bysom uz mala pomaly kupovat nejaku kefku, ze? 😅 tlaci sa nam 6.zub 😉

martinka17
1. apr 2010

nicky
heeeeej, máme malých vodnárov🙂 Samko má zatiaľ 8 zúbkov, dúfam, že teraz bude pauza v raste 😝 😀

umývanie zubov....to je každodenný boj a vydrží asi 10 sek. potom už vrieska, zatína pusu a len ujde s kefkou...takže by som to umývanie zubovkov ani nenazvala 😲

lucinkax20
1. apr 2010

jeeej tak nato sa uz tiez tesim🙂 ako ho budem po celom dome nahanat s kefkou v ruke🙂 to bude srandy🙂

martinka17
2. apr 2010

😀 😀

terezka044
2. apr 2010

my kefku mame,alex to nenavidi 😒

martinka17
2. apr 2010

presne, ak použiejm tú na palec, tak ju kuše ako o život, ak použijem klasickú, tak ju hneď berie a chce ydrhnúť🙂

nicky11
3. apr 2010

ja som malej kupila kefku ked mala hadam mesiacov len tak pre istotu 🙂 🙂 my mame skor problem ukoncit umyvanie zubkov ,laura mi len furt vytrca tesaciky e ze ete 🙂 🙂

miriam11
9. apr 2010

🙂 ahojte, ja len tak, ze moj pribuzny je zubar a rozpravali sme sa o cisteni detskych zubkov. Mne sa to tiez zdalo prehnane, ale vraj sa ma cistit uz vtedy, ked vidno co len 1 zubok. 🙂 nase deticky to v zivote neskor ocenia.........