Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

babatienko27
7. mar 2013

@bambola jaaaj moja my vrav daco a co sa stalo ??

babatienko27
7. mar 2013
babatienko27
7. mar 2013

@trti presne tak ....a co sa stalo u VAS ?

mamulienka2
8. mar 2013

babatienko27🙂)Prajem ti krásny dník plný pohodičky🙂))

trti
16. mar 2013

@babatienko27 U nás? Bohužiaľ som otehotnela s človekom, ktorý má v živote iné priority, než normální ľudia...Teraz má mainká skoro 7 mesiacov, s ním už žiadny kontakt neudržujem a som šťastná...a verím že raz stretnem niekoho, kto za to bude stáť 🙂

babatienko27
16. mar 2013

@mamulienka2 dakujem aj tebeee

petusik2182
20. mar 2013

Ahojte maminky 😉 som rada že som tu našla takuto skupinku. Chcela by som sa vás spýtať či máte, alebo ste mali problém s výchovou drobca, pretože moja 2 ročná dcérka ma niekedy nepočúva a už rok mám problém ju dostať von z bytu na prechádzku, je to večný boj, lebo sa nechce prebaliť o nočníku ani počuť a tiež ani obliecť, je jedno či je zima, alebo leto. A potom keď sa mi podarí horko ťažko ju dostať vonku,(som celá spotená) tak mám problém ju dostať dnu, nechce ísť domov a z polcesty vymýšľa, hádže sa o zem, ani po dobrom, ani po zlom, ešte niekedy keď jej dám cukrík,či lízatko tak ide, ale nie vždy. Niekedy už nevládzem a ubíja ma to. 😖 Poraďte prosím.

kacenkalm
21. mar 2013

@petusik2182 ja ti mozem poradit si pozriet tuto supernanny a odkukas nejake vychovne veci...je fakt dobra.snad pomoze
http://www.youtube.com/results?search_query=sup...

petusik2182
22. mar 2013

@kacenkalm vdaka kukam 😉

medveckaeva
3. apr 2013

@antonio28 my tatika mame a stale sme samy. Vsade okolo rodinky, ale on racej s kamarátmi na káve. Sak nám sa venuje moc. Hned aj osem hodín denne co vedľa nás spi. Dôležitejšie sú športy a kamaráti. A ece trikrát do týždňa chodi za prvou dcerou kocikovat. Dovolenky s kamarátmi, ved on si potrebuje oddýchnuť. Ja len dúfam, že az sa raz z takejto dovolenky vrati, tak ja budem šťastná, ale s iným partnerom, pre kt bude dôležitý môj syn i ja

mpg
4. apr 2013

Keď som včera pozerala Modré z neba bolo to zaujímavé sledovať, že ak muž zostane sám s dvoma deťmi - tak je tam plač /ešte aj taký neúprimný plač Rozborila, ktorý sa podľa mňa vôbec nehodí moderovať takúto reláciu/ a koľko je matiek samoživiteliek, rozvedených a pod., ktoré musia zvládnúť ešte väčšiu záťaž /aj viac detí/.
Koľko mužov opustí deti úplne bez zábran - to by sa ani nedalo spočítať.

123jitkaaa
6. apr 2013

ahojte baby.Mna moj dlhorocny priatel opustit nechal ma ked som mu ozmanila ze bude tatik ☹ tak velmi si prial babo nedarilo sa nam 3roky a teraz ked sa nam to už konecne podarilo sa namna doslova vykašlal....povedal mi ze ma nechce ze ma neznasa atd.A vyhodil ma z bytu..do dnesneho dna sa mi neozval. ☹ som sama smutna a uz bez sil... ☹ neviem co budem dalej robit....

kveta
7. apr 2013

@123jitkaaa Najdolezitejsia rada aku som ako nastavajuca slobodna mamicka dostala bola: Ries problemy az budu. Zbytocne je trapitsa dopredu.

Momentalne si rob zachrannu siet z priatelov a pribuznych, ktoriTi budu moct pomahat. ;)

123jitkaaa
8. apr 2013

ahojte.Je tu nejaka nastavajuca mamina ,ktora pracuje v rakusku ako opatrovatelka?

antonio28
8. apr 2013

@medveckaeva
ahoj! je mi to luto,ze ste stale sami..
ale ver,ze ci uz slobodne mamicky ako ja..alebo mamicky neslobodne-ale stale samy ako ty..
pevne verim,ze raz budeme mat vedla seba uzasnych partnerov pre nas a tych najlepsich oteckov pre nase deticky!
ja nadej nestracam🙂

antonio28
8. apr 2013

@123jitkaaa
viem...ze to mas tazke! drzim prsteky a prajem vela vela sil na zvladnutie tehotenstva a neboj..ked sa drobcek narodi..budes ten najstastnejsi clovek na svete!
lebo budes mamina a budes mamina tvojho dietatka,ktore bude navzdy tvoje! a uz NIKDY nebudes sama🙂

lenula57
8. apr 2013

Mňa opustil partner tiež koly tomu že som si mlaého nedala zobrať a som nanho sama neviem čo mám robiť a ani sa mi neozýva a ani sa nepýta na malého a ani nič som už zufalá ☹

erikaaaa4
9. apr 2013

ahojte kocky tak aj ja som ostala sama no vpodstate vlastnou hlupostou 😠 zijem v Prahe zatial nastastie pracujem odist nechcem ale...mam neustale depky co bude dalej kde budeme byvat z coho budeme zit? stale na to myslim az mi ide hlava prasknut ☹

123jitkaaa
9. apr 2013

@antonio28 dakujem velmi pekne..uz nech je male na svete nech sa necitim tak opustena a sama..Je to tazke ,ked je zena na vsetko sama a nema ani rodinnu podporu :(

123jitkaaa
9. apr 2013

@lenula57 ahoj moja.Aj mna opustil moj .... v 10tyzdni tehotenstva a uz som v 23tt a do teraz sa mi neozval... a maly uz je na svete?

tinka_21
9. apr 2013

Ahojte, maminy! Nájde sa tu aj nejaká, ktorá odišla od chlapa? Tie, ktoré ostali samy, lebo chlap odišiel od nich, verím že pochopia, že každá na to máme alebo sme mali svoje dôvody...

lenula57
9. apr 2013

@123jitkaaa este nie mala som v nedeľu prvý termín ale druhy mám za tyzden a ako asi si dáva na čas ale obávam sa že aby bol zdravý a všetko..

123jitkaaa
9. apr 2013

@lenula57 neboj vsetko bude v poriadku a mozno len lekari zle vypocitali datum porodu ved stale mas + - par dni..Ja som sa teraz pred pol hodkou dozvedela ze moj ex si kupil nove auto a ja nemam este nic kupene pre male ide ma roztrhat take mam nervi 😠

lenula57
9. apr 2013

@123jitkaaa to je hnus a že chlap kokos a o nič sa nepostara ☹..a môj ma druhú ale aspoň za malého sa prizná ja to nechápem ako chlapy mozu byť niektorý úplne úžasný ale niektorý taký smradi.. ☹

123jitkaaa
9. apr 2013

@lenula57 ved toto mam dve kamosky ktore ,su tehotne a maju takych uzasnych chlapov..jedna sa ide vydavat a druha az po porode...JE MI AZ DO PLACU,PRECO SOM MUSELA TAKTO SKONCIT...NEDOKAZEM SA UZ Z NICOHO TESIT :( ZAJTRA IDEM DO NEMOCNICE LEBO MI VYSLI ZLE KRVNE VYSLEDKY :( ESTE TO MI CHYBALO...

lenula57
9. apr 2013

@123jitkaaa chuda normalne je mi to luto aj za teba..ale vieš čo sustred myšlienke len na malinké a bude to lepšie a povedz si že chlapy su hajzly mne to vždy pomáha 🙂 ...a držím palce aby všetko dobre dopadlo..toto ja si možem byť šťasná že ja mám zatial bezpproblémove tehu...a aj ja idem zajtra do nemocnice na poradnu a ked tam viím tie baby a jak tam na nych čakaju tí oteckovia je my normalne do plaču ☹ ☹ ☹ ...ale musím sa nad tým povzniesť a bude to možno lepšie.-

123jitkaaa
9. apr 2013

a teba preco nechal priatel?mna aj preto ze si nasiel bokovku a mne povedal,ze nechce decko a ze zachvilu budem tucna a popraskana atd,tak som sa rozplakala a odisla som.......CAKAM JEHO DIETA A ON MI TAKE NIECO POVIE :( musim byt silna nic ine mi neostava......

mkorsi
9. apr 2013

ako to tu čítam, je tu nás veľa, ktoré sme ostali bez partnera :/ 😀

123jitkaaa
9. apr 2013

@lenula57 a teba preco nechal priatel?mna aj preto ze si nasiel bokovku a mne povedal,ze nechce decko a ze zachvilu budem tucna a popraskana atd,tak som sa rozplakala a odisla som.......CAKAM JEHO DIETA A ON MI TAKE NIECO POVIE :( musim byt silna nic ine mi neostava...