Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

nomisek
13. nov 2007

já už ani nevím, občas se mi chce vše hodit za hlavu, ale pak si vzpomenu na Zojíška a chce se mi bojovat 😀 😀 😀

mirka414
13. nov 2007

nomisek ja som tu pre teba hned 😀 .o co chces bojovat??niekedy ano druhu,tretiu sancu no aj pohar ma svoj limit a ked ten pretecie tak niet ocom... ☹

musko
13. nov 2007

mirka 😉

mirka414
13. nov 2007

musko to vies rada starej korytnacky 😀

nomisek
14. nov 2007

teda holky 😀

mirka414
14. nov 2007

a mam ta zasa 😀

musko
14. nov 2007

miri, Ty si skrátka ESO 😉

mirka414
15. nov 2007

ja tu striehnem na nomisek,ako macka na mys,no ona je vzdy o 3min.rychlejsia a utecie mi 😀

nomisek
15. nov 2007

no to teda, jenom o chvilku..... Musim se s vami podelit o krasnou scenu 😀 Nechala jsem včera na hlídání Zojenku Jirkoví (otec Zoejnky) sestře. On souhlasil s tím, že holky zůstanou u nich doma. Jenže večer přijela jeho přítelkyně a zahlídla jenom kočárek. Ztropila šílenou scénu!!!! 😖 Pak jsem dostávala celý večer od svého milého sms, že mi za všechno stráááááááááááááášně moc děkuje 😲

mirka414
15. nov 2007

druhy krat jej daj do auta pokakanu plienku.to bude krajsia scena 😀 😀 .hned jej prejde chut lovit chlapcov s detmi.

nomisek
15. nov 2007

jůůůůůůůůůůůůůů tak to zkusím. To mě nenapadlo 😀 No ale pokud se s Jirkou rozejde, tak si myslím, že se s chlapem s dítětem už nikdy nezaplete 😀 Ono je potřeba občas nakopnout 😵

mirka414
15. nov 2007

drzim ti palceky a ako to zatial vyzera svami dvoma?uz nieco naznacil?hej mne sa tak zda ze si vas chce nechat obe nieje nahodou on Arab ty povoluju mnohozenstvo (teda aspon myslim)...

nomisek
15. nov 2007

jooooooooo tak to nevim.... Porad jenom cekam ☹ Je to čistý čech 🙂 Mnohoženství já nepodporuji, spíše mnohochlapství 😀 😀 😀

mirka414
15. nov 2007

tak mne staci na sto rokov urcite ten moj.zajtra a pozajtra som s malinkou sama,lebo nas tatinek ide na 2dni na polovacku 😠 na to si zobral dovolenku 😠 to ho vide draho,minimalne romanticka vecera 😵 .

nomisek
16. nov 2007

no tak takový usmiřování je nejlepší, ne? 😵

mirka414
16. nov 2007

jeeej my mame sniezik vo svajciarsku,konecne.idem robit sniezikove fotky potrebujem dokoncit kalendar do 2tyzdnov a zatial mam len 3mesiace hotove takymto tempom ho budem mat v roku 2012 😒 .ako sa ma nomisek a Zoe dnes?

nomisek
18. nov 2007

čím dál lépe 🙂 Copak děláte za kalendář? 😅

mirka414
18. nov 2007

ahoj mrkni do mojho albumu je tam kalendar na rok 2008 s leonie fotkami.ako sa ma tatinek Zoe?ko to pokracuje?

nomisek
19. nov 2007

máte nádherný kalendář, takový by se mi líbil také pro tatínka 😀 Tatínek stále nezapomína a občas písne sms. Ve středu mám naplánovanou práci a potřebuji hlídat Zoe celý den, tak jsem se ho zeptala, zda by si ji nevzal a on, že ještě neví ale vypadá to, že možná ano. Už se nemůžu dočkat. Pokud si ji vezme, tak to bude první úspěch 😀

kykynka
19. nov 2007

http://www.foto-eva.cz/listopad-2007.html HOĎTE MI BODÍK MÁM TAM 3 FOTKY MŮŽETE HLASOVAT JEN NA JEDNU 14,15,16 DÍK.
ZATÍM VEDE MOJE 15. 😉

mirka414
19. nov 2007

tak to drzim palceky.pridaj si fotky malinkej do albumu ako narastla.my sme boli s manzelikom v nedelu v restike zehlil si tu polovacku.bolo to super krasna prechadzka a super dezert gastanove pyre so slahackou to zboznujem.skus si tiez nejaky kalendar spravit mozno ako vian.darcek pre tatinka Zoe mozno ak ju bude mat stale na fotkach tak sa spameta.markus sa raz zadival na leonie ako sa hrala a povedal nieco na co nikdy nezabudnem-mirka vies leonie je nieco celkom vynimocne-v preklade z nemciny jedinecne carokrasne dievcatko 😵 a tak krasne sa na nu pozeral.milujem take okamziky.to prajem aj tvojej malinkej.

musko
21. nov 2007

Ahojte babeny!
Kde ste? miri, miá prosím Ťa daj nejaký typ na darček pre manžela, som v koncoch - okrem predplatného Športu 😉

mirka414
21. nov 2007

a co predplatne Tabu 😀 😀 😀.to bol vtip.ani ja este neviem chystam sa na SK nieco najst.dostane od leonie kalendar s jej fotkami a potom mozno nieco na polovacku.fakt neviem 😒

mirka414
22. nov 2007

nomisek ako si dopadla v stredu?
musko mas uz nieco?napis potom co si vymyslela...paaaa

musko
22. nov 2007

miri, pre malého mám e všetko - dostane šlapací traktor s vlečkou a tým pádom asi ďalšie darčeky budú na vedľajšej koľaji, ale máme montérsky stolík, knižky, kalendár Krteček a drevené skladačky a puzzle.... Ešte možno kúpime toho krtečka - plyšáka, je z neho úplne hotový 😎 a prídu vlnené oblečky z Amazonky - takže aspoň nebude taký stres kolui obliekaniu na zimu pod kombinézu. No pre manžela som Ti písala, ešte kúpim čisté biele tričká a fixami na textil tam niečo napíšem a vytvorím - originál 😉 . Pre kamošku hlinený čajník s cukorničkou, mame namaľujem hodvábne puzdro na okuliare a sestre tiež, predplatím jej MIAU - super časák. Neter bude mať tvorivé Vianoce z Auredniku - može vymýšľať a tvoriť - jednak servítkovú techniku, jednak tam má Fimo hmotu a može robiť pre radosť korálky a darčeky pre kamošky... Naši chcú spoločne ručný vysavač a kalendár s vnúčatami 😀 , no a tatino dostane opasok s malými fľaštičkami roznych alkoholov - zbiera to 😉 . Ty sa pochváľ!

mirka414
22. nov 2007

musko takze maminka dostane ako super svokra od markusa zlatu retiazku a vytlacime kalendar a pridame co je super nadherny darcek snehovu gulu s fotkami,kedze sme tak daleko a videokazetu leonie moj prvy rocik co som sama natacala.leonicka dostane hrad,kde moze citat knizky je nadherny pridam foto do albumu je ruzovy a v lete ho moze mat na dvore a byvat vnom.dalej uz mame3 kombinaciu kociarik,dalej cd s muzikou a klavirom v nemcine a puzzle a ine drobnosti.inak co sme jej uz teraz namontovali do izby je zavesne kreslo s Ikea je super az do 100kg.zatial tam nechce moc sediet no snad casom ano.pridam hned aj foto.

musko
23. nov 2007

Miri, ste veľmi šikovní... To závesné sedátko je fajn, ja mám vybraté niečo podobné 😉

mirka414
23. nov 2007

musko co si tu robila o 5:45,nemozes spavat 😀 ?
nomisek kde si?

musko
23. nov 2007

mirka, ja by som spala, ale dieťa bolo dnes vyspaté už o pol šiestej, takže sme šli dolu a nechali tatina, nech si trochu pospí...
Inak, včera sme mali v materskom centre tvorivý večer pre maminy a maľovali sme na hodváb - vyšli z toho nádherné veci - fakt - mám 3 ďalšie darčeky za pár korún a dobrý pocit k tomu! ( To čo som tam dala za materiál, tak by som bola normálne dala za 1 maľovanú šatku - takto mám hodvábny šál, šatku a puzdro na okuliare 😉 ).

mirka414
23. nov 2007

ahaa tak to jaa mam stastie moja je medvedko spinka niekedy az do 9hod.rana 😀 .uz som pridala aj fotku tej snehovej gule..videla si nieco take aj na SK?malo by to byt vo fotozberniach.uz sa ma jedna pani pytala,ze kde som ju kupila...