Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

ncora
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ncora
6. nov 2010

Mam sukromnu temu .....Sama mama ....tak ak mate zaujem ste vitane... 🙂

pink_lady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinano
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ncora
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irama29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pink_lady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ncora
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ncora
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zahrika
7. nov 2010

baby to koli takej kravine?? ze pokec.. preboha to ani za klamstvo nepovazujem.. no a co ked si niekto chrani sukromie... podla mna cele zbytocne 🙂

latvia
7. nov 2010

baby, nemate inu krajsiu temu na debatu??? pokecajme hoc aj o jedle, sexe, praci, detoch, ale nehadajme sa, jop? 😉

pink_lady
7. nov 2010

@latvia to co je ten s.x? 😀 deita mi nastastie spi 😅
sme vsetky na jednej lodi, mali by sme sa len podporovat 🙂

latvia
7. nov 2010

@pink_lady sex? uz poriedne neviem 😀 som dufala ze na tom ostatne niesu az tak zle jak ja 😝

pink_lady
7. nov 2010

@latvia vysledok mojho posledneho keksu spi v postielke 😝 😀

latvia
7. nov 2010

@pink_lady mozeme si potriast ruky 😎 uvidime ktora vydrzi dlhsie 😀

pink_lady
7. nov 2010

@latvia myslim ze kludne budeme moct o par rokov zalozit klastor pre matky s dietatom 😀 😝

eaka
7. nov 2010

ešte máte aj takmer rovnako staré tie deti.. 😉

julinka2787
8. nov 2010

@latvia
@pink_lady haha dobrý debat... 😀 aj u mňa to isté. tiež môj posledný sexík leží v postieľke... ale ani mi to nejak nechýba. 😝 no čo už máme čo robiť aj bez takýchto aktivít. 😀 😀

mici111
8. nov 2010

@julinka2787
@pink_lady
@latvia 😀 😀 😀 u mna detto, moj posledny sex sa hra dolu na zemi na deke a kúše ovečke uško 😅

pink_lady
8. nov 2010

ale sme dopadli 😀

zahrika
8. nov 2010

babytak tato tema uz hej.. a konecne nejake forum kde nie som sama 😀
v ostatnych sa baby bavia o sexe v tehotenstve a ja si mozem piskat 😨

zahrika
8. nov 2010

inac v tehotenstve je to za trest... teda asi ako pre koho..ale pre vacsinu asi je 😀
nevadi...radsej toto akosa otravovat s chlapom co za to nestoji 😎

martinka17
8. nov 2010

@zahrika
@pink_lady
@julinka2787
@latvia
@eaka
bože, to čo je toľko pomazanéééé? Napíšte rýýýchlo
ináč super téééma 😀

latvia
8. nov 2010

@martinka17 nic dolezite 😝 😉
jaj, sex, aj keby ste mi tu teraz postavili najkrajsieho a najuzasnejsieho chlapa na svete tak jedine na co sa zmozem je toto 🙄 🙄 🙄 🙄 😀 ja som taaaaak unavena, ze nevidim na oci, kanister s hormonami deravy 😝

pink_lady
8. nov 2010

@latvia kanister s hormonami deravy 😀 sa tu stim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ale vazne keby sa mi tu v strede izby zjavy chlap ze zlato pod na to tak by som sa asi ani nepozrela na neho 😝
@martinka17 neries ale chybala si dlho si tu nebola 🙂

pink_lady
8. nov 2010

@zahrika jej ty si este tehotna som si az teraz vsimla ale uz sa ti to blizi 😉

martinka17
8. nov 2010

@latvia som sa pobavila, ako adminka si tu pomenej, asi ťa to zmáha 😀
@pink_lady mali sme predlžený víkend u našich, pretože som ráno bola na krv a zase mi odišiel router, tak som hodinu riešila pripojenie, som tu maturovala, neznááááášam to 😀

zahrika
9. nov 2010

Ale ale baby.. co to hovorite??? Keby sa tam zjavil ten chlap, tak do toho kanistra nacrete a vylovite aspon ten posledny hormon a vyuzijete prilezitost predsa! 😀 😀
Sak potom kedy?? po 50ke?? baby baby 😀 😀

@pink_lady noooo blizi blizi a uz mi dobre lepi, sa bojiiiiim 😝

martinka17
9. nov 2010

@zahrika neboj, to bude paráda 😀 Si to potom riadne užívaj 😵 😵 Ja by som brala ešte jedno, len chlap by bol asi na baterky, keď zlostí, vypneš 😉

zahrika
9. nov 2010

@martinka17 tak to si kraasne povedala... presne tak.. najlepsie na dialkove, aby si to stihla v cas vypnut 😀